Nixona 320iSPORT

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
OK, tad jau būs vien jāliek. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Šodienas tūnings :hahaha:
Attēls
Attēls
Profila bilde
Rapakivi
Ziņojumi: 1748
Pievienojies: 22 Feb 2012, 22:25
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 3
 
Sarkanais kaplis izskatijās labāk. :rullz:
Profila bilde
Chelios
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 26 Nov 2013, 13:35
Braucu ar: M52B25, M50B25, V70
Atrašanās vieta: Smiltene
Pa smuko :super:
Profila bilde
Uldzo
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 06 Aug 2014, 20:16
Tu padod ziņu kad pirmie sači briest.. ;)
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Galvenais lasīt topiku, tad jau zinās. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Šodien uzliku M50 ieplūdi.
Attēls
Iedarbinu un šis neiet tā kā vajag... :rolleyes: Plus vēl parādās dīvainas skaņas, tādi kā sitieni. Sākumā likās, ka kāda skrūve iekritusi pie vārstiem. :o Beigās pamanīju, ka esmu aizmirsis uzlikt šļauku, kas iet no ieplūdes uz vakuumņiku. Pieliku, itkā OK, skaņa pazūd... :supeer: Bet ieplūdei blīves gan jāmaina, tur konkrēti gaisu sūc. Bet mieru neliek, kas tā par dīvainu skaņu, kad to šļauku noņem. :rolleyes: Un brīdī, kad ir tie sitieni, no ieplūdes tur, kur nāk šļauka no vakuumņika, sit ārā gaisu.

Itkā izgāzu ar tādu pašu... Riepas itkā aizmugurē plikas, bet ar trešo vēl normāli tīnās uz asfalta, iemetot ceturtajā gan sagura. :hahaha:
Ātrāk gribas nomainīt blīves un tad iztestēt.
Attēls
Profila bilde
FlAnDeRs
Ziņojumi: 66
Pievienojies: 24 Feb 2012, 00:21
Braucu ar: e36
Yo. esmu saskāros līdzīgu problēmu. kad ieliku e30 m50b20. Man bija tādas pašas skaņas, no motora. Ari domāju, kad skrūve iekša motora. :lol: Visu biju pār baudījis. Bet vainu, nekādu neatradu :lol: Tad samierinājos un braucu ar tādu :hahaha: Pēc kāda laika pazuda :D
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Mistika. :hahaha: Čomam uz E34 ar M50B20 bija tas pats. Norāvām ieplūdi, visu izpētījām, neko neatradām, salikām atpakaļ un skaņa vairs nebija. :hahaha: Cerams, ka man pēc blīvju maiņas arī tā skaņa pazudīs. :lol:
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Te pavisam mazs video ieskats no svētdienas izklaidēm
Attēls
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Prieks ka projekts vierzas uz prieksuu Vietējās bābas nesāka raudāt kad jūs tu ''pabraukājāties''? :giggle:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Tas nemaz nav Mazsalacā, bet gan Ozolmuižā... Kautkādus ~30km no Mazsalacas. Speciāli ņēmu treileri, lai brauktu notestēt savu aparātu. :hahaha: Un tur vietējie tikai priecīgi par riepu smaržu. :super:
Attēls
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Nixon rakstīja:Tas nemaz nav Mazsalacā, bet gan Ozolmuižā... Kautkādus ~30km no Mazsalacas. Speciāli ņēmu treileri, lai brauktu notestēt savu aparātu. :hahaha: Un tur vietējie tikai priecīgi par riepu smaržu. :super:
Zinu kad tas ir ozolmuižā, pats tur ar isu krāmējis esmu :giggle:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Nu vo, jāsavācās kādreiz kopā. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža
Kas ta ir pa vietu, tas kkads lidlaiks vai laukums ar pievad celinjiem? :rolleyes:
Un atrisinaji ti skanjas problemu?
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Kautkāds izbijis mācību poligons.

Jāpasūta ieplūdei blīves, tad skatīsies, būs tā skaņa vai nē. Pagaidām jau rūc ok, kamēr to šļauku no vakuumņika nenoņem. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Bavariancar
Ziņojumi: 168
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:20
Braucu ar: E53
Atrašanās vieta: ....
Reputācija: 1
 
Zinu to Ozolmuizu,man tur draudzenes vecaaki dziivo..kad man veel bij e36 arii uz to poligonu braucu kraameet :bmw:
P.S Bet cik zinu vieteejie gan laikam vairaak aizraujas ar AUDI!
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Jā, Audi tur ir cieņā. Viena 320i kupeja tik bija atbraukusi skatīties.
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Vienu problēmu var izsvītrot no mana saraksta... Šodien dabūtas riepas, salīdzinoši pa lēto. :supeer:
Attēls
Priekšējās gan būs jāliek uz ''cīsiņiem'', jo baigi šauras. :gigigi: Vēl tikai viens ''cīsiņš'' jāatrod.
Attēls
Nebūs man tomēr priekšā ļitaki, bet toties saķere un vadāmība būs. :hahaha:

Paldies Uģim Traubergam par labo cenu un tētim par sarunāšanu un iegādāšanos! :super:
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Nixon rakstīja:Šodien uzliku M50 ieplūdi - iedarbinu un šis neiet tā kā vajag... :rolleyes: Plus vēl parādās dīvainas skaņas, tādi kā sitieni. Sākumā likās, ka kāda skrūve iekritusi pie vārstiem. :o Beigās pamanīju, ka esmu aizmirsis uzlikt šļauku, kas iet no ieplūdes uz vakuumņiku. Pieliku, itkā OK, skaņa pazūd... :supeer: Bet ieplūdei blīves gan jāmaina, tur konkrēti gaisu sūc. Bet mieru neliek, kas tā par dīvainu skaņu, kad to šļauku noņem. :rolleyes: Un brīdī, kad ir tie sitieni, no ieplūdes tur, kur nāk šļauka no vakuumņika, sit ārā gaisu.

Itkā izgāzu ar tādu pašu... Riepas itkā aizmugurē plikas, bet ar trešo vēl normāli tīnās uz asfalta, iemetot ceturtajā gan sagura. :hahaha:
Ātrāk gribas nomainīt blīves un tad iztestēt.
Reāli nesaprotu, kas par hu*** - šodien uzliku jaunas ieplūdes blīves, pie reizes uzliku hamutus arī tukšgaitas regulatora trubai, lai tiešām nekur lieku gaisu nesūc. Piedarbinu un tukšgaitā reāli zemi apgriezieni, kautko pirž ne rūc, atkal tie sitieni ieplūdē, vispār neiet kā vajag. Vēl trakāk kā pirms blīvju maiņas. :doh: Un gaisu sūc tāpat kautkur. Pamēģināju uzpūst starta gāzi un jā, blīvju rajonā tieši kautkur sūc. Sākumā domāju, ka gar sprauslām, bet nē, tur nē. Itkā ieplūdē pašā nekādas plaisas nemanīju. Tiešām var būt tā, ka kolektors deformējies? Zemē nomesti 16eur par blīvēm un rezultāta nekāda ar to M50 ieplūdi. :sad: Ceru uz kādu padomu. :supeer: :supeer: :supeer: Tiešām būs jāliek atpakaļ M52 ieplūde?

Varbūt kāds var iemest shēmu kā visas tās kartera ventilācijas un vakuuma trubas nāk? Varbūt tur kautko neesmu salicis kā vajag. :rolleyes:


Tad vēl dabūts vēlviens ''cīsiņš'' un izdomāju, ka jāuzmēra kā būs tur priekšā ar viņiem. :gigigi:
Attēls
Liekas, ka uz bluķa stāv. :lol:
Diskiem ET36 un te pat ir 6,5mm flancis. :hahaha:
Attēls
Papētīju, ka bez flančiem nu nekādi neiztikt, jo tā krosa riepa ir augstāka par šito un ies pret amīti. Sāku mērīt flančus un nonācu pie secinājuma, kai lai pēc kautkā izskatītos, vajag ~53mm flanci. :gigigi:

Te arī ir 53mm flancis.
Attēls
Ar virpotāju itkā varētu sarunāt, lai uzvirpo, tā nebūtu problēma, bet galvassāpes jau sagādā skrūves. :rolleyes:
Attēls