Nixona 320iSPORT

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

20 Jan 2016, 22:48

Pa ilgu! Vajag kaujas divnieku buvet jau. Sezona nav aiz kalniem.
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža

20 Jan 2016, 23:04

par kolektoru - pirmais variants ir pietiekosi labs. nav vaidzibas tur taisit baigas zarnas :super:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

20 Jan 2016, 23:17

seeingman rakstīja:Pa ilgu! Vajag kaujas divnieku buvet jau. Sezona nav aiz kalniem.
Galīgi nav lieki līdzekļi tam pašlaik.
boris737 rakstīja:par kolektoru - pirmais variants ir pietiekosi labs. nav vaidzibas tur taisit baigas zarnas :super:
Kad seeingmans uzbūvēja ko tādu, tad gan visi bija lielie bļāvēji. :lol:

Līkumi jau ir sapirkti, būs zirneklis. ;)
Attēls
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

20 Jan 2016, 23:23

Paga stop, paskaties velreiz to manu levo kolektoru un tad uz savu. Manejais jau ari funkcioneja, tikai karsa baigi un dega ara, jo bija parak plans un levijs materials + man par 2 trubam rindina vairak bija.
Paskaties manu jauno kolektoru, stradaja lieliski.
Tubular tipa kolektors ir labaks ar to ka tas viss mazak karst. LPT aplikacijai nav tik liela ndpieciesamiba pec kolektora perfekcijas.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

21 Jan 2016, 08:32

Nixon rakstīja:Bakstītāji man pietiek. :hahaha:
Mēs varam aizbraukt,nogruzīt Tevi,ka viss tur ir slikti un moš sāksi kko darīt večuk :hahaha:
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

21 Jan 2016, 09:05

Es jau Toma tēmā argumentēti izskaidroju, tāpēc neredzēju iemeslu vēl te ko rakstīt ;)
seeingman rakstīja:karsa baigi un dega ara
Un karsa viņš visvairāk tāpēc, ka no blakus cilindriem tas tika uzkarsēts, ja ir daudz maz vienādi garumi, kast mazāk ;)

Brutāli strādāja, kur tad tām gāzēm likties ja ne nākt ārā, bet runa jau par to, runa ir par to, ka nepariezi strādāja, ne par to vai vispār strādāja, dirst var arī stāvus un teikt, ka padirst jau var :lol: tavā gadījumā tā arī bija :gigigi:

Un te nav runa par pedantisku, fanātisku kolektoru kā F1 tiek izpulēts no iekšas, lai neviena savienojuma nebūtu, te runa tikai par daudz maz pareiziem garumiem.
Profila bilde
Soulshaker
Ziņojumi: 111
Pievienojies: 04 Feb 2014, 01:52

22 Jan 2016, 09:33

Nixon lasiju un lasiju un velreiz lasiju tapec pm atsuti savu bankas kontu pers kodu un vardu uzvardu uz nakamo sezonu meiginasu tevi atbalstit ka nu varesu ari paskatisos varbut no manas vecas zurkas kadas dalas metajas tad mosk tas varesu tev aizvest :)
Intresanti so visu lasit ja aizvedisu tev dalas mosk iedosi izgast?

A un velviens jautajums braucot trase neskatas jau uz to ka tiesibas ir atnemtas vai ari jabut vaditaja apliecibai tik un ta jo vienreiz gribeju kaut ko sakt taisit un darit un daudzi saka teikt ka vaig paditaja apliecubu lai piedalitos ka tur isti ir?
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

22 Jan 2016, 12:52

Ja daļas ved, kad esmu trasē, tad varu iedot izbraukt, nav problēmu. Pie garāžas man īsti nav kur braukt. :hahaha:

Slēgtajās trasēs vadītaja apliecību nevajag, tapēc jau tās ir trases. ;)

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

22 Jan 2016, 22:16

Krossā varbūt nevajag, bet ir gonkas kur vajag, piemēram autsprintā ''itkā'' nolikumā ir prasība, ka pirms sacensībām ir jauzrāda, bet cik runāju ar organizatoriem, viņiem tas nav svarīgi, jo trasē neeksistē CSN un tas ir nolikumā dēļ LAF noteikumiem.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Jan 2016, 04:37

Nu tas kā kur. Smiltenes sprintā nolikumā nekas nav minēts un uz vietas arī neko neprasa.

Pa tēmu, tikko tik no garāžas. Dabūju stūres pastiprinātaja šļauku, par to paldies DN-848 un Kneikam. :super: Bet laikam sūkni būšu nokāvis braucot bez eļļas. [emoji38] Baigi dīc. Testdraivs vēl gan nebija, nezinu cik stingra stūre. Diezvai pa šodienu dabūšu citu sūkni, bet ja nu stūre būs stingra, tad jāgāž eļļa ārā un jāmauc bez pastiprinātāja.

Vakarā centīšos ielikt kautkādas bildes, kas vēl sadarīts, jo darba vēl diezgan, lai svētdien uz trases pašam patiktu atrasties. :hahaha:

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
540i
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1812
Pievienojies: 11 Mai 2011, 06:17
Braucu ar: 320d,335d
Reputācija: 1
 

23 Jan 2016, 06:25

Ja der no m50 sūknis tad man ir viens lieks, nezinu cik ejošs - varu uzdavinat. :bmw:
e36
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

23 Jan 2016, 09:10

540i rakstīja:Ja der no m50 sūknis tad man ir viens lieks, nezinu cik ejošs - varu uzdavinat. :bmw:
Ja pareizi atceros tad neder.
Es ar braucu ar beigtu :D like real man :hahaha:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

23 Jan 2016, 09:14

uz m43 no m50 nederēja, ja pareizi sapratu, kam vajag, un bez eļļas braucot sūknis izbeidzas.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

23 Jan 2016, 13:37

Man bija līdzīga problēma, es Hansaflexā nopirku pāreju, m16 uz m14(vai 14 uz 12, neatceros kas tur bija) un pieskrūvēju ar to augstpiediena šļauku kura man bija. :hahaha:
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Jan 2016, 13:51

Neder, neder no M50. Jāmeklē būs vien no M43 jaunā tipa, kautkad. :hahaha:

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

24 Jan 2016, 01:45

Tikko no garāžas... :gigigi:

Par cik, kulise bija pagaidu variants - ķīniešu shortshifters ar E46 apakšējo pārslēdzējsviru, kas nejēgā berzējās pret kardāna slaveno ''inerces bumbu''. :lol: :lol: :lol: Tad pārtaisīju kautkādu citu sviru tā, lai der un nekas nestrīķējas.
Attēls
Iegriezu vītni un uzregulēju tā, lai ir īstais garums, jo pa rokai nekur nebija 4cyl svira, ko uzlikt.

Aizmugurējie atbalsti arī bija izbeigušies paša kļūdas pēc un tos atkal uztaisīju no VAZ buksēm... Izmaksas 1eur. :hahaha:
Attēls
Attēls
Te sākās vizuāli darbi, kā piemēram, spārnu taisnošana, bampera krāsošana utt.
Attēls
Attēls
Gatavs startam :drink:
Attēls
Protams, sadarīti vēl simts visādi sīkumi, ko vajadzēja un beigās izbraucot testa braucienu sadzirdēju no aizmugures ļoti nepatīkamu metālisku čīkstoņu/sitienu, kad rati spolējas sniegā. Tā arī netiku skaidrībā, kas tā par tizlu skaņu. Sākumā domāju, ka atbalsti, bet ar tiem itkā viss OK. Ceru, ka pa rītdienu tikšu skaidrībā, kas tur sitas.

Kautkā pamaz bildes, bet rīt gan jau kādu vēl ielikšu pēc gonkas. ;) Stūres pastiprinātājs arī klusāks palicis. Iespējams, ka lēnām atgaisojies. Palabojiet, ja kļūdos! :lol: Ar labu nakti, jāpaguļ arī nedaudz. :hahaha:
Attēls
howis
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 11 Jan 2015, 16:00
Braucu ar: 2eur pie vadītāja.

24 Jan 2016, 18:00

Palasīju pēdējās lapas - kruta, malacis! :super:
Baigi gribas kaut kad vasarā uz Tavu galu aizskriet, kādu alu iedzert un sapļāpāt. :drink:
Patīk Tava attieksme - nečīksti, ka valsts sūds, utt., bet dari, cik vari un rezultāts neizpaliek. Domāju, ka, skrūvējot šīs lamatas, gan auto uzbūvi esi pamatīgi apguvis, gan arī tiec pie šādām, tādām haltūrām. Citi cilvēki tikmēr vienkārši dzer, slaistās un neko nedara.

Par stūres past. sūkni - manam Ex audi A4B6 gaudoja sūknis un ik pa brīdim nestrādāja (bļin, tik jobnuta sajūta, kad līkuma vidū pēkšņi nomirst pastūzis :gigigi: ), es samainīju šķidrumu. Izsūknēju visu veco un ielēju jaunu, pēc kataloga atbilstošu. Sākumā sūknis vēl sīca, bet ar katru nobraukto km palika aizvien labāk un pēc pāris dienām strādāja perfekti. Vēl gadu nobraucu un ar stūres iekārtu problēmu nebija.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

24 Jan 2016, 20:28

Patīkams posts. :super: Droši, garāžā parasti tās labākās sarunas. :hahaha: Vislabāk pirms gonkas braukt vai uz gonku, lai nav galīgi vējā iztērēts laiks. :lol: ;)

Stūres pastūzis laikam jau, ka strādā, tik nedaudz īd, bet eļļa, ko ielēju arī dīvaina - baigi šķidrā. Doma arī ir, ka jāizlaiž ārā un jāielej bišk labāka, plus man vēl plauktā stāv Protec nano piedeva pastūzim tieši. :yes:

Par šodienas gonku...
Attēls
Nobraucot kvalifikācijas braucienu, sapratu, ka ar tām ziemenēm, kas man ir aizmugurē, spolē nejēgā un uz priekšu galīgi negrib iet. :lol: Tad tika izlemts, ka priekšējās riepas (tās pašas, kas bija vasarā (ķipa zāģi, bet bez naglām)) jāliek aizmugurē, lai kautko vismaz rok un rauj uz priekšu. :gigigi:
Attēls
Kvalifikācijā trešais laiks. Jā, labāk palika ar tām riepām, taču startā visi Žiki normāli aizrāva garām. :o
Attēls
Pirmos trīs priekšbraucienus ar pāris apdzīšanām nobraucu pa otro un finālā startu sāku ar otro pārnesumu un sanāca pat ātrāko Žiku izkost. Tad nu finišēju pirmais. :super:
Attēls


Bija arī autosprints tajā pašā trasē, tad domāju tur arī uzbraukt... Beigās ar visu apmešanos riņķī sanāca pat otro vietu arī tur dabūt. :hahaha:
Attēls
Gonka super, protams, ļoti lēni likās pēc vasaras braukšanas, bet arī ķert pareizās trajektorijas ir interesanti. Un re, 1.6 arī var parādīt rezultātu. :lol: Tehniski nekādu problēmu arī nebija, ja nu vienīgi tā mistiskā skaņa no aizmugures, kuru varēs dzirdēt arī video. :lol:

Tagad mēģināšu no onboardiem interesantāko sagraizīt un salikt kopā, lai nav jāskatās viss garlaicīgais video. :gigigi:
Attēls
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

25 Jan 2016, 01:49

Malacis! :olee:
Galvenais, ka lēto krievu šampi dabuj :lol:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

25 Jan 2016, 02:01

A mums visu laiku tur šitos dod un man viņš ir baigi iegaršojies. :hahaha:
Attēls