E36-Edzy calypsorot metallic touring

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Nu tad nu sveikas dāmas, sveiki kungi. :bye: Esmu beidzot saņēmies atrādīt savu 323i E36 touringu. :hahaha:
Kad biju vēl jauns šoferis nebiju visai labās domās par BMW markas auto, tapēc mans pirmais drapaks bija trešais golfs, ar golfu laiku pabraucis domas mainījās, nu jau man ir ceturtais auto un tikai viens no tiem nav bijis BMW. :drink: Pirmais auto bija golfs(MK3), tad 525tds(E34), pēc tam 320i(E36) un tagad 323i(E36). Pārdotot savu iepriekšējo E36 sedanu paliku kājiniekos un sāku meklēt savu nākamo auto, kurš noteikti būs Bumers. :bmw:
Kad biju auto meklējumos nevarēju īsti saprast kādu auto pats vēlos, domas dalījās starp E36 universāli, un e46 sedanu, bet skaidrības nebija, tapēc paļāvos uz to, kas pirmais iekritīs acīs un atbildīs kritērijiem, to braukšu lūkoties. Bet gribēju, lai, pēc komplektācijas ir ādas, vai pusādas salons, benķu apsilde, kondicionieris, visi elektro logi, lai vismaz priekšā ir Mpakas bamperis, lai auto ir bez lūkas, vēlams tonēti logi, lai ir manuālis, lai motors ir ar sešiem katliem, un obligāti ar gāzi, lai nav melnā krāsā un ar skati vismaz uz pus gadu (likās ka būs ilgi tādu jāmeklē). :doh:
Te jau nedēļu ar kājām nostaigājis saņēmu no drauga zvanu, lai fiksi ielūkojos forumā, jo sakarīgs unversālis pēc viņa domām, lai es paskatoties. Es nekur nesteidzoties, lēnu garu ieeju forumā un atrodu, sāku lasīt info, viss sakrīt ar manām vēlmēm, auto atbilst kritērijiem,(Es ar smaidu sejā lasu tālāk, bildes tik smukas, viss tik labi aprakstīts, izņemot apskate, apskate beidzas pēc mēneša, janvārī.) bet es lēni izlasīdams aprakstu zvanu uz norādīto tel.nr. sazvanu, pļāpājam un es jautāju kas uz skati jādara, vai nebūs vājprāts? Tanī laikā Touringa īpašnieks atbild -ja baigi uztraucos par skati, viņš man varot iziet jaunu TA. Es vēl vairāk smaidīdams prasu lai atsūta vairāk bildes. Kā saņemu bildi tā smaidu, :yes: kā bilde, tā smaidu, :yes: auto tik simpātisks, viss tik smuks, un saku ka esmu 100% ņēmējs, lai citiem atsaka, :sarunats: un kad iziet skati lai zvana. pēc pāris dienām saņemu zvanu ka tikko ielīmēta jauna pļonka, bet žēl ka sestdiena, nevarēs pārrakstīt, :doh: tad nu nācās ciesties līdz pirmdienai. Pie pirkšanas līdzi nāca visādi loriņi kuri, iepriekšējam saimniekam vairs nav vajadzīgi.
Tad nu tā auto tika iegādāts 2014. gada 8.decembrī. Auto dzimis 1996.gada aprīlī. Calypsorot Metallic krāsā(pašam ši krāsa ļoti patīk) Auto ir 2000 gada dzineejs no e39 m52b25 benzīns/gāze. manuālā kārba, ASC, Airbag, miglas lukturi, bēšais ādas salons, ar beņķu apsildi, visi četri elektro logi, aizmugurējie logi tonēti, mpack bamperi, sliekšņi un spoguļi. 18pogu obc bez check kontol funkcijas, digitālā klimata kontrole, 1300w subis, kurš nāca līdzi.
Pagaidām auto esmu maz ko darījis, biju uz savirzes regulēšanu, jo likās ka autiņš pa ceļu peld, tika nomainīts viens stūres stienītis, biju uz gāzes apkopi, tika nomainīt kaut kāds matinieks vai mapinieks, īsti nezinu kā viņu tur sauca. tas pagaidām ir viss.
Kas auto darāms nākotnē? - jāmaina stūres pastiprinātājs, jo gaudo, jāsaved kārtībā motra telpa, jo gāze ielikta uz ātro, jākrāso, un jāremontē abi bamperi un sliekšņi, un jāiznīcina vietas kurās ruslans sācis šķielēt, ir doma pa vasaru atsvaidzināt salonam krāsu, nomainīt paklāju un grieztus uz melnu, jo pelēkais ne visai. obligāti nomainīt paneli uz melnu uzlikt izpūtēju ar diviem galiem, jo šis lielais arī man ne visai. Tas pagaidām viss. esmu daudz rakstījis, tālāk lai runā bildes, kuras nav fočētas ar spoguļkameru. :D varbūt sesiju uztaisīšu kad būs sakrāsots. ;)
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis Edzy - 14 Mar 2015, 16:20, kopā labots 3 reizes.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
AA777
Ziņojumi: 80
Pievienojies: 14 Jan 2015, 21:56
Braucu ar: GEĻIKU

12 Feb 2015, 14:17

Dikti dikti patīk,smuka krāsa un salons!Lai izdodas visi iecerētie darbi! :pupi:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 14:22

AA777 rakstīja:Dikti dikti patīk,smuka krāsa un salons!Lai izdodas visi iecerētie darbi! :pupi:
Paldies. :sarunats: Pašam arī ļoti patīk. Un izlasot šo teikumu atceros, kad Kuldīgā pie viena lielveikala pienāca džeks un teica, ka tiešām man esot skaists auto ;) es ar smaidu sejā saku paldies. :super: To džeku pirmo reizi mūžā redzēju. :D Un jātiecas uz visu lai iecerētais izdodas.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
markskise
Ziņojumi: 406
Pievienojies: 14 Aug 2013, 16:02
Braucu ar: E36 m54b25 325Ti

12 Feb 2015, 14:25

Jāāā izskatās, ka bija pilnā Mpaka, bet protams, ka musu bomzīgajā valstī bīstami braukāt ar ///M durvju moldingiem!
Takā priekš kārtīga m pack pietrūkst M durvju moldingu komplekts un tad super!
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 14:29

markskise rakstīja:Jāāā izskatās, ka bija pilnā Mpaka, bet protams, ka musu bomzīgajā valstī bīstami braukāt ar ///M durvju moldingiem!
Takā priekš kārtīga m pack pietrūkst M durvju moldingu komplekts un tad super!
\
Jā tos jau zināju ka likšu virsū vēl kad auto nebija manās rokās, kad biju to aizrunājis, jo šie parastie arī pēc manām domām bojā skatu. Par cik nedzīvoju Rīgā varu droši viņus mainīt. :D
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
markskise
Ziņojumi: 406
Pievienojies: 14 Aug 2013, 16:02
Braucu ar: E36 m54b25 325Ti

12 Feb 2015, 14:33

Bet tā auto bildēs izskatās kopts un sakarīgs :) vaiksmi auto uzsturēšanā... Kas prasās Uzspulēt, neliels sēdinājums un r17 BBS diski un viss būs zupu/dupa :hahaha:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 14:39

markskise rakstīja:Bet tā auto bildēs izskatās kopts un sakarīgs :) vaiksmi auto uzsturēšanā... Kas prasās Uzspulēt, neliels sēdinājums un r17 BBS diski un viss būs zupu/dupa :hahaha:
Jā auto ir bijis kopts, atradu arī 2010.gada bildes, netā un arī tur auto ļoti tīrs un sterils, par bbs r17 un sēdinājumu gan nezinu, ir jau smuks tā patās, šie r15 virsū stāv, jo tāds auto bija pie pirkšanas un vieni vasaras diski jau mājās stāv no ex E36.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

12 Feb 2015, 14:43

Smuka krāsa un labs salons :) :drink:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 16:11

CaK rakstīja:Smuka krāsa un labs salons :) :drink:
Paldies. Reiz biju noskatijis tadu pašu, kā tev, viens paziņa tirgoja, bet tad es kautkā pārdomāju. :D
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
kkfoto.lv
Ziņojumi: 67
Pievienojies: 28 Jan 2013, 00:05
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Dobele, Rīga

12 Feb 2015, 18:48

No skata glīts, tik kkā tas gaišais apšuvums durvīm ne pārāk :) veiksmi ar iecerēto!
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 18:52

kkfoto.lv rakstīja:No skata glīts, tik kkā tas gaišais apšuvums durvīm ne pārāk :) veiksmi ar iecerēto!
Man gan kaut kā ļoti patīk ka apšuvumi ar krēsliem vienā krāsā, paziņam ir e39 ar bēšiem krēsliem un melniem apšuvumiem un man liekas ka kaut kas neiet kopā. bet nu katram sava gaume, savs stils. ;) un paldies. :sarunats:
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
kkfoto.lv
Ziņojumi: 67
Pievienojies: 28 Jan 2013, 00:05
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Dobele, Rīga

12 Feb 2015, 19:09

man tieši tā plastmasu krāsa nepatīkt apkārt kas ir, katra daļa novecojusi citādāk, jo plastmasas sastāvi un veidi laikam atšķiras un tur tāda bēšo toņu varavīksne veidojas :D un tas bēšais ja nav perfektā stāvoklī izskatās kā nobeidzies baltais, laikam tas visvairāk tracina :D
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki

12 Feb 2015, 20:06

Ļoti interesanta krāsu kombinācija salonā. Pelēks, melns, bēšs, balts :gigigi:
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester

12 Feb 2015, 20:30

Jā, salons galīgi garām, bet vizuāli auto izskatās ok :super:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 21:28

kkfoto.lv rakstīja:man tieši tā plastmasu krāsa nepatīkt apkārt kas ir, katra daļa novecojusi citādāk, jo plastmasas sastāvi un veidi laikam atšķiras un tur tāda bēšo toņu varavīksne veidojas :D un tas bēšais ja nav perfektā stāvoklī izskatās kā nobeidzies baltais, laikam tas visvairāk tracina :D
Kā jau rakstot auto aprakstā -what to do- minēju ka plānā ir pa vasaru atsvaidzināt salonam krāsu, bet vēl neesmu izlēmis kādā krāsā taisīt apšuvuma ārpuses - melnā kā gribu griestus un grīdu,- vai bēšu kā krēslus. :super:
Pēdējais labojis Edzy - 12 Feb 2015, 21:35, kopā labots 1 reizi.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 21:32

rvars rakstīja:Ļoti interesanta krāsu kombinācija salonā. Pelēks, melns, bēšs, balts :gigigi:
Neko darīt, ar tādu salonu kādu laiku vēl būs jāsadzīvo, bet ar laiku centīšos maksimāli iznīcināt vizuālos defektus. pēc manām domām tās ir pelēkās salona detaļas. Pēc iespējas lai mazāk krāsu kombināciju.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 21:33

Pjērs rakstīja:Jā, salons galīgi garām, bet vizuāli auto izskatās ok :super:
Par to ka galīgi garām man negribas piekrist, jo nav jau izdilis lupatu salons. :hahaha:
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
zemprofils
Ziņojumi: 50
Pievienojies: 20 Okt 2013, 15:40
Braucu ar: 320d

12 Feb 2015, 21:54

Edzy rakstīja:
markskise rakstīja:Bet tā auto bildēs izskatās kopts un sakarīgs :) vaiksmi auto uzsturēšanā... Kas prasās Uzspulēt, neliels sēdinājums un r17 BBS diski un viss būs zupu/dupa :hahaha:
Jā auto ir bijis kopts, atradu arī 2010.gada bildes, netā un arī tur auto ļoti tīrs un sterils, par bbs r17 un sēdinājumu gan nezinu, ir jau smuks tā patās, šie r15 virsū stāv, jo tāds auto bija pie pirkšanas un vieni vasaras diski jau mājās stāv no ex E36.
Viņš jau ir sēdināts, jo kad iegādājos, tad priekšējā arkā varēja galvu iebāzt:
Attēls
Bet viņš ir bijis arī vēl nedaudz zemāks:
Attēls
un vēl nedaudz zemāks:
Attēls
Es izliekos, ka strādāju.
Viņi izliekas, ka maksā.
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester

12 Feb 2015, 22:08

Pēdējā bilde kā punkts uz I, viss skaidrs kas par bmw :lol:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

12 Feb 2015, 22:55

zemprofils rakstīja:
Edzy rakstīja:
markskise rakstīja:Bet tā auto bildēs izskatās kopts un sakarīgs :) vaiksmi auto uzsturēšanā... Kas prasās Uzspulēt, neliels sēdinājums un r17 BBS diski un viss būs zupu/dupa :hahaha:
Jā auto ir bijis kopts, atradu arī 2010.gada bildes, netā un arī tur auto ļoti tīrs un sterils, par bbs r17 un sēdinājumu gan nezinu, ir jau smuks tā patās, šie r15 virsū stāv, jo tāds auto bija pie pirkšanas un vieni vasaras diski jau mājās stāv no ex E36.
Viņš jau ir sēdināts, jo kad iegādājos, tad priekšējā arkā varēja galvu iebāzt:
Attēls
Bet viņš ir bijis arī vēl nedaudz zemāks:
Attēls
un vēl nedaudz zemāks:
Attēls
Sveiks zemprofil :sarunats: :drink: kā redzi auto kalpo labi, rīt lielā tīrīšana - mazgāšana, pēc tam dzenu garažā, putekļusūcējs, paneļa uzpucēšana, logu mazgāšana un viss pēc pilnas programmas. ;)
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga