E36-Edzy calypsorot metallic touring

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

12 Feb 2015, 23:16

Edzy rakstīja:
kkfoto.lv rakstīja:man tieši tā plastmasu krāsa nepatīkt apkārt kas ir, katra daļa novecojusi citādāk, jo plastmasas sastāvi un veidi laikam atšķiras un tur tāda bēšo toņu varavīksne veidojas :D un tas bēšais ja nav perfektā stāvoklī izskatās kā nobeidzies baltais, laikam tas visvairāk tracina :D
Kā jau rakstot auto aprakstā -what to do- minēju ka plānā ir pa vasaru atsvaidzināt salonam krāsu, bet vēl neesmu izlēmis kādā krāsā taisīt apšuvuma ārpuses - melnā kā gribu griestus un grīdu,- vai bēšu kā krēslus. :super:
Super taurings,laikam tagad mode kārdināt mani...arī gribu tauringu :D Salons ķip tādā krāsā kā man,vai arī dikti līdzīgs,tikai mans stipri nolietotāks.Es apšuvumus tādus sataisiju:
Attēls

Kaut kā dīvaini jau izskatās,bet domāju ka labāk nekā bēšie apšuvumi + melnais panelis,jo cik zinu tad gaišajam salonam panelis arī ir bēšīgs
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

13 Feb 2015, 10:32

Ģirts rakstīja:
Edzy rakstīja:
kkfoto.lv rakstīja:man tieši tā plastmasu krāsa nepatīkt apkārt kas ir, katra daļa novecojusi citādāk, jo plastmasas sastāvi un veidi laikam atšķiras un tur tāda bēšo toņu varavīksne veidojas :D un tas bēšais ja nav perfektā stāvoklī izskatās kā nobeidzies baltais, laikam tas visvairāk tracina :D
Kā jau rakstot auto aprakstā -what to do- minēju ka plānā ir pa vasaru atsvaidzināt salonam krāsu, bet vēl neesmu izlēmis kādā krāsā taisīt apšuvuma ārpuses - melnā kā gribu griestus un grīdu,- vai bēšu kā krēslus. :super:
Super taurings,laikam tagad mode kārdināt mani...arī gribu tauringu :D Salons ķip tādā krāsā kā man,vai arī dikti līdzīgs,tikai mans stipri nolietotāks.Es apšuvumus tādus sataisiju:
Attēls

Kaut kā dīvaini jau izskatās,bet domāju ka labāk nekā bēšie apšuvumi + melnais panelis,jo cik zinu tad gaišajam salonam panelis arī ir bēšīgs
Jaa man ari touringi kautkā sākuši simpatizēt. Un vakar netā meklēju bēšos salonus un domaju ka taisīšu līdzīgus kā tev. Un salonu gribētu divkrāsainu - bēšu un melnu. :)
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas

25 Feb 2015, 09:45

Pieripināju diskus, kurus pagaidām domāju likt uz vasaru, vismaz nebūs style5 kā vienai daļai, :hahaha: vai norūsējis kā vienai citai daļai, :gigigi: cauri vēl spīd style5, bet domāju kad uzskrūvēs virsū būs ok (tikai zemāks profils jānopērk, lai nav baloni) un ar laiku izbirstēts bagāžnieka tepiķis. :super: :D vēl izbeidzās āra temperatūras datčiks, visu laiku rāda -37. tas pagaidām viss.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Lai topiks nenogrims aizmirstībā jāpievieno kautkas! ;)
Tātad ar auto nekas dižs vēl nav sadarīts, auto katru dienu tiek lietots, pa šo laiku esmu samainījis eļļu ar filtru, nomainījis slotiņas, pircis smaržiņas, salvetes un tādas lietas!Wagonu esmu mazgājis, sūknējis, pucējis un visu pārējo ko nākas darīt ar savu auto, lai patīkamāka braukšana! Uz maija beigām ar auto jāsāk darboties un remontēties, beidzot jānomaina stūres pastiprinātājs, izpūtējs, un nākošmēnes jāsāk pievērsties sliekšņiem, buferiem un arkām, un salonam, bet atskaites jau šeit pievienošu! :super: (un protams pāris snapi!)
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
hrusts
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 02 Feb 2015, 21:21
Braucu ar: 328 kabrio
sen atpakaļ šis auto bija manā īpašumā, - uzsita nostaļģiju.... bija labs auto....
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Vēl jo projām ir labs!! :super: Ar auto pašlaik notiek baigās pārmaiņas, tikai vēl neko šeit nerakstīšu, ja ir interese tad aplūko topiku septembra sākumā, varu tikai pačukstēt ka salonā vairs nebūs pelēkais panelis, un apšvifkas izskatīsies apmēram šādi... :clap: man liekas ka ar bēšajiem ādas krēsliem labi saies kopā! :bmw:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
hrusts
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 02 Feb 2015, 21:21
Braucu ar: 328 kabrio
ja ir inerese, varu sīkāk pastāstīt par auto vēsturi...
P.S. motoru es mainīju, kā arī daudz citus uzlabojumus.... ;)
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
hrusts rakstīja:ja ir inerese, varu sīkāk pastāstīt par auto vēsturi...
P.S. motoru es mainīju, kā arī daudz citus uzlabojumus.... ;)
Klāj tik vaļā, var arī PM. ;)
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Bišku jāpaceļ topiks!
Tātad pēc ļoti lielām pārdomām nolēmu ka savu kūti jāsaved kārtībā, Par cik autiņš bija ar daudziem vizuālajiem kasjakiem izdomāju, ka vajag auto pārkrāsot! Krāsu ilgi nebija jādomā, jo ļoti patīk šī oriģinālā Calypsorot krāsa! Tad nu izbraukājis visus iespējamos Kuldīgas krāsotājus izdomāju īsto, kuram uzticēt auto. Ar krāsotāju bijām norunājuši ka 15 augustā došu krāsot savu dampi, bet pēc pāris sazvanīšanās reizēm nolēmām ka 12augustā dzenu pie viņa un 26-27augustā braucu pakaļ!
Tad nu 12augustā šādā paskatā aizdzinu viņam autiņu.
Attēls
Attēls
Attēls

Pēc nedēļas, kad aizvedu jaunos sliekšņus autiņš bija tikai izārdīts un nekas vairāk nebija darīts!
Attēls

Pēc divām nedēļām braucu skatīties un autiņam bija tikai pārmetināti sliekšņi!
Attēls
Attēls
, šis bija tajā nedēļā, kurā man bija jābrauc pēc autiņa!
Trešajā nedēļā bija sagruntēti spārni un bamperi!
Ceturtajā nedēļā bija sagruntēta virsbūve!
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Piektajā nedēļā bija izkrāsotas durvju ailes!
Attēls
Attēls
Attēls

Un katru reizi kā braucu lūkoties autiņu sola ka nākamās nedēļa beigās jau būs gatavs, bet katru nedēļu kkā atliekas vēl uz nedēļu un nu jau būs sestā nedēļa, kuru esmu bez autiņu un ceturtā nedēļa, kuru krāsotājs paņēmis pa virsu! Jo laikam ka mani pārprata, sākumā kad aizdzinu autiņu teicu lai īpaši nesteidzas, jo ja pāris dienas nokavēs man nekas traks nenotiks, jo galvenais ka gribu kvalitati! Tad nu tā man gājis, kopš nopirku savu pirmo autiņu ar kājām tik daudz nebiju staigājis! Ceru ka līdz 5tdienai dabūšu atpakaļ autiņu, lai varu aizbraukt uz sezonas noslēgšanu! Pārmaiņas būs arī ar salonu, bet to kkad citreiz! :drink:
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Laikam neīsto krāsotāju izvēlējies...
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
ZzevsS rakstīja:Laikam neīsto krāsotāju izvēlējies...
Krāsotājs ir labs, bet ar laika izjūtu viņam tā ir, kā ir! Bet mani jau pirmstam brīdināja ka būs ilgi jāgaida, bet nebiju domājis ka tik ilgi!
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4213
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Tādi teikumi kā, es nesteidzos, un galvenais lai strādā, parasti ar neko labu nebeidzas, mēs mājai taisijām balkonu, sāka pirms jāņiem, un teicām, ka nav steigas, a šamie tik pabeidza kkad septembra sākumā :hahaha:

gan jau viss būs ok :super:
- ikey07
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Būs būs ok! Vienīgā škrobe ka uz darbu jāminas ar māsas ričuku (rozā) :D :D :D bet nu mierinu sevi ar domu ka labs nāk ar gaidīšanu! :super:
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Kā arī pa vasaru tika satīrīts zem haubes! :yes:
Attēls

Attēls
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
TOM5
Ziņojumi: 35
Pievienojies: 05 Jūn 2012, 23:41
Atrašanās vieta: Rīga/Kuldīga
Džekiem darba tik daudz, ka netiek laicīgi galā ar visu :D

Būs bomba! :pupi:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
TOM5 rakstīja:Džekiem darba tik daudz, ka netiek laicīgi galā ar visu :D

Būs bomba! :pupi:
Nu es jau to stāstu zinu un arī zinu kapēc tā ir! :D Un ja vēl atceries tad pats mani brīdināji! :D
Būs būs!
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Veilers
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 15 Okt 2012, 14:46
Atrašanās vieta: Liepāja
Ar ko un kā tīriji motortelpu? :super:
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
No sākuma provēju ar visādiem šampuniem, bet beigās apnika un aidzinu uz moiku! :hahaha:
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Tad nu beidzot kūtiņa ir manās rokās! Atpakaļ autiņu dabūju tikai piektdienas pašā vakarā! Sestdien kā piecēlos sākām ar čomiem stellēt kopā un steidzām uz sezonas noslēgumu, uz kuru arī paspējām! Pāris bildes pirms devāmies ceļā!
Attēls

Attēls

Attēls


Autiņu dabūšu vēl iedot pēc kāda laika krāsotājam, lai novērš krāsošanas laikā pieļautās nepilnības, bet pa lielam nokrāsots ir labi, ir šur un tur kur piesieties, ja grib, bet man pašam kopskats patīk, jo vizuāli ir daudzdaudz reižu labāk, kā iepriekš!
Attēls


Ar autiņu vēl ir ļoti daudz ko nodarboties un tālākās darbības šeit arī postēšu! :super:
Attēls
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
RS_
Ziņojumi: 56
Pievienojies: 16 Sep 2013, 00:38
Uz st5 izskatās labāk.
Krāsojums :pupi:
Kaut kas pr bamperim/brillei nav sakrasots līdz galam vai arī tur netīrs? :giggle: