Ģirts New black saloon

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
ercis
Ziņojumi: 133
Pievienojies: 28 Nov 2011, 15:34
Reputācija: 1
 

13 Mai 2012, 23:10

njam, man arī neizlaida šoreiz, 8. bokss rīgā, nekāda muldēšana par tikko pārjauktiem 80%, neiebrauktiem bloķiem nepalīdzēja :D iepriekšējo reizi bija 7. tur viss čotka, vēl pirms tam ar e30 ogrē gāju, tur vienkārši labs cilvēks pagaījās :D

tā lūpa nav par zemu? es uz stock bampera viņu uzliku augstāk(gan neGTI lūpu), jo baaigi zemu sanāk, itsevišķi ja sēdināts un arī purns tik masīvs neizskatās.
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile

14 Mai 2012, 19:44

možais rakstīja:nez, man piedurigaks skats liekas ar stock bamperi un stock luupu.. :pupi: :super:
Es par to pašu,ka PIEDŪRIENS.. :clap: :super:
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile

14 Mai 2012, 19:46

ercis rakstīja:njam, man arī neizlaida šoreiz, 8. bokss rīgā, nekāda muldēšana par tikko pārjauktiem 80%, neiebrauktiem bloķiem nepalīdzēja :D iepriekšējo reizi bija 7. tur viss čotka, vēl pirms tam ar e30 ogrē gāju, tur vienkārši labs cilvēks pagaījās :D

tā lūpa nav par zemu? es uz stock bampera viņu uzliku augstāk(gan neGTI lūpu), jo baaigi zemu sanāk, itsevišķi ja sēdināts un arī purns tik masīvs neizskatās.
Sedinats ir ļloti minimāli, lūpa ir vr6 tāpēc tāds masīvs skats, bet man patīk, bet būs jāizmēģina arī ar parasto lūpu..

Reāli par zemu bija,jo viņa man izturēja kādas 20 min. :doh: nepanamīju guļošo skaistuli un atstāju lūpu tur, škrobe,jo ļoti patika :supeer: