KA-91 E36 2.5 traktors

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
peldpleeve
Ziņojumi: 106
Pievienojies: 05 Jan 2016, 22:14

17 Feb 2016, 00:22

ā nu lasiju strauji, domu neuztvēru, gadās :D
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

17 Feb 2016, 00:40

Šitam nabagam pat metināt īpaši neko nevajag/nevajadzēja, tik cik ar hidrauliku lonžeronus izvilkt un pāris punktus piemetināt atpakaļ :clap:
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga

17 Feb 2016, 07:44

Jā, rekaro krēsli nāk no kupejas, kura izpeldējās :gigigi:

@maartyd - liegums vēl 5 mēneši.. :sad:
Bet nu vēl 5 mēneši, lai visu smuki saliktu :giggle:

@Inferno - Par tiem lonžeronu galiem vēljoprojām nevaru izlemt, griezt nost un metināt citus vai izlocīt tos pašus. Par metināšanu runājot, izņēmu salona paklāju, aizmugurē grīda, kur sākās liekums priekš bākas, ir uzsista bijusi kkur un ir jāveic neliela metināšana. Pārējā grīda velesela, tik ar virspusēju rūsu, jo korķi neviens nebija :gigigi:
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

17 Feb 2016, 08:06

kaashux rakstīja:Jā, rekaro krēsli nāk no kupejas, kura izpeldējās :gigigi:

@maartyd - liegums vēl 5 mēneši.. :sad:
Bet nu vēl 5 mēneši, lai visu smuki saliktu :giggle:

@Inferno - Par tiem lonžeronu galiem vēljoprojām nevaru izlemt, griezt nost un metināt citus vai izlocīt tos pašus. Par metināšanu runājot, izņēmu salona paklāju, aizmugurē grīda, kur sākās liekums priekš bākas, ir uzsista bijusi kkur un ir jāveic neliela metināšana. Pārējā grīda velesela, tik ar virspusēju rūsu, jo korķi neviens nebija :gigigi:
Nekādā gadijumā nemetini lonžeronus. Nē, nu katrs dara kā grib, bet mašīnas virsbūves stingrajos elementos nevajadzētu iejaukties. Gan statnēs, gan lonžeriem ir citas izturības/sakausējuma metāls. Sametinot tas nepilda savu funkciju un lūzt, jo norūdās. Izvelc uz stenda, ja gribi, bet realitātē - saliekts lanžeris = tolmets. Vai arī pārdod kādam, kuram ir pie dirsas, kas notiek avārījas brīdī.
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga

17 Feb 2016, 08:18

Paldies par ieteikumu, ņemšu vērā! :super:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

17 Feb 2016, 08:24

Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

17 Feb 2016, 09:32

cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Tu esi vecs :hahaha:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

17 Feb 2016, 09:40

cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Un kāpēc tad Tu krāsoji savu semaku? :lol:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

17 Feb 2016, 09:41

funkyasshit rakstīja:
kaashux rakstīja: @Inferno - Par tiem lonžeronu galiem vēljoprojām nevaru izlemt, griezt nost un metināt citus vai izlocīt tos pašus. Par metināšanu runājot, izņēmu salona paklāju, aizmugurē grīda, kur sākās liekums priekš bākas, ir uzsista bijusi kkur un ir jāveic neliela metināšana. Pārējā grīda velesela, tik ar virspusēju rūsu, jo korķi neviens nebija :gigigi:
Nekādā gadijumā nemetini lonžeronus. Nē, nu katrs dara kā grib, bet mašīnas virsbūves stingrajos elementos nevajadzētu iejaukties. Gan statnēs, gan lonžeriem ir citas izturības/sakausējuma metāls. Sametinot tas nepilda savu funkciju un lūzt, jo norūdās. Izvelc uz stenda, ja gribi, bet realitātē - saliekts lanžeris = tolmets. Vai arī pārdod kādam, kuram ir pie dirsas, kas notiek avārījas brīdī.
Ja taisa kvalitatīvi - var metināt, bet, protams, pēc iespējas no metināšanas vajadzētu izvairīties. Labāk tomēr iztaisnot uz stenda, pēc tam tikai sametināt nolūzušos punktus un plaisas.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

17 Feb 2016, 09:42

Ruu rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Un kāpēc tad Tu krāsoji savu semaku? :lol:
Tu nesaproti, tas ir sāvādāk :emo:
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

17 Feb 2016, 10:09

Ruu rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Un kāpēc tad Tu krāsoji savu semaku? :lol:
ta jau nebija krasosana bet kipa noblatosana kad var atlauties :lol:
ja tu krasotu pilniba masinu tu tacu no sparna bukti nahrenizetu un no kapota restes visas ari tak iznemtu :hahaha: nevis poh ka tik nokrasots :lol:

P.S sorry par offtopiku nevareju neiesmirdet no pasa rita :lol:
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga

18 Feb 2016, 15:32

cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Arī kādreiz būšu vecs un nenāks ne prātā ar ko tādu nodarboties. Atšķirībā no Tevis, vēl neesmu neko tamlīdzīgu darījis un, kamēr ir vēlme un gribasspēks, to darīšu. ;)
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga

22 Feb 2016, 13:55

Slīkušie krēsli pēc sānu polsterējuma nomaiņas un ādas pāršūšanas. Vēl priekšā tīrīšana. :clap:
IMG_2082 (2).JPG
Lai salons būtu tāds, kādu es to vēlos, vēl ir palicis iegādāties facelift paneli, jāieliek no donora melnais paklājs un ādas apšivkas, kas pirmstam ar jāuzfrišina.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

22 Feb 2016, 15:02

:super:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

23 Feb 2016, 19:19

:super:
Profila bilde
Bruu
Ziņojumi: 53
Pievienojies: 28 Aug 2014, 02:01
Braucu ar: ###

23 Feb 2016, 19:37

KA-91 rakstīja:Slīkušie krēsli pēc sānu polsterējuma nomaiņas un ādas pāršūšanas. Vēl priekšā tīrīšana. :clap:
IMG_2082 (2).JPG
Lai salons būtu tāds, kādu es to vēlos, vēl ir palicis iegādāties facelift paneli, jāieliek no donora melnais paklājs un ādas apšivkas, kas pirmstam ar jāuzfrišina.
Ja nav noslēpums cik maksāja ādu pāršūt?
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Feb 2016, 19:53

Labs topiks! Autoram attieksme arī pareizā. :super: Par liegumu - jūtu līdzi! :gigigi: #BeenThereDoneThat :lol:
Un par tiem lanžeriem tur galīgi nav ko mīzt.
Attēls
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi

23 Feb 2016, 20:19

šitam pasekošu! Tavā gadījumā,liekas,ka varētu būt itin labs rezultāts. Pats sapņoju par tādu projektu,bet diemžēl nav savas garāžas.
veiksmi :super:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

23 Feb 2016, 20:23

KA-91 rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Arī kādreiz būšu vecs un nenāks ne prātā ar ko tādu nodarboties. Atšķirībā no Tevis, vēl neesmu neko tamlīdzīgu darījis un, kamēr ir vēlme un gribasspēks, to darīšu. ;)

Tas nav parmetums vai kas tads.es vienkarshi pats vairs neko tadu nedaritu jo nesaskatu pec ta vajadzibu.un AndzaK Tu esi vienkarshi.........
Pirms smirdi,uzzini kapec sparns netika mainiits.nesi dzirdejis par apdroshinasanu un ka uz tames apstiprinasanu ir jagaida?un paskatoties uz tavu puvekli,Tu butu pedejaa meitene kura man kko varetu parmest :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

23 Feb 2016, 20:38

cipruss18 rakstīja:
KA-91 rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Esmu varbut vecs palicis,bet isti vairs nesaprotu sho skruveshanos,metinashanu,kkadu landzeronu metinashanu utt,protams ja ta nav kkada weekenda miskaste.
Arī kādreiz būšu vecs un nenāks ne prātā ar ko tādu nodarboties. Atšķirībā no Tevis, vēl neesmu neko tamlīdzīgu darījis un, kamēr ir vēlme un gribasspēks, to darīšu. ;)

Tas nav parmetums vai kas tads.es vienkarshi pats vairs neko tadu nedaritu jo nesaskatu pec ta vajadzibu.un AndzaK Tu esi vienkarshi.........
Pirms smirdi,uzzini kapec sparns netika mainiits.nesi dzirdejis par apdroshinasanu un ka uz tames apstiprinasanu ir jagaida?un paskatoties uz tavu puvekli,Tu butu pedejaa meitene kura man kko varetu parmest :hahaha:
:lol: :lol: