zurkae36 iesaldētā kupeja un track Day sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Tas ir vnk pizg... Uzlikas nolīmētas ar plēvi un vēl pa virsu plevei kāds kautko spaktelejis un nolejis ar krāsu :doh:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Halava
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 15 Nov 2015, 02:34
Turpini darbus, laba pieredze būs! :super:

Pa cik paņēmi tās uzlikas? izskatās pēc ieberziena... ja pareiz atceros, kaut kad arī nolīmētu m bamperu biji iepircis ?:D
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Pa 20e agrāk kāds labu laiku atpakaļ bij izlicis. ...
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Halava rakstīja:Turpini darbus, laba pieredze būs! :super:

Pa cik paņēmi tās uzlikas? izskatās pēc ieberziena... ja pareiz atceros, kaut kad arī nolīmētu m bamperu biji iepircis ?:D
Pašas uzlikas ļoti labas pat plaisu nau.
Ja ar bamperu arī tagat cīnos :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
-zzhurka-
Ziņojumi: 135
Pievienojies: 21 Okt 2016, 21:21
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene, Latvija
Kad tad doma krāsot?
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
-zzhurka- rakstīja:Kad tad doma krāsot?
Ceru ka šonedēļ.
Vakari tiek pavadīti pie bampera kas ir bijis krāsots trīs krāsas un vēl ar plēvi nolimets ceru šovakar bamperu pabeigt gatavot. Un tad jāķeras pie sliekšņu uzlikām tur būs vēl lielāks seks :doh:
Profila bilde
6699
Ziņojumi: 110
Pievienojies: 16 Mai 2013, 13:01
Braucu ar: FO
Atrašanās vieta: Rīga
Neesmu baigi aktīvs drukātājs forumā,vairāk gan vienkārši patīk papētīt,palasīt tādus interesantus topikus!!
Šis pievērsa uzmanību ar savām 52 lapām un provacējošo topika nosaukumu! Mazliet esmu vīlies saturā,jo topiks tiek pacelts pilnīgi bezjēdzīgi pie katra sīkuma,katra iegādātā skrūvīte vai notīrītie putekļi no auto tiek atzīmēti ar postu forumā,kā mēmākais updeits,bet par tādām lietām nav īsti vērts runāt un es jau tam esmu adoptējies,jo katrs trešais topiks ir tāds!!
Tad par darba kvalitāti un kkādiem mērķiem konkrētajā topikā,mani tas baigi neuztrauc,par cik tas nav mans auto,mani līdzekļi un mans laiks,nav jau tā ka gluži viss ir caur irsu,bet ir lietas ko es noteikti nedarītu ar tādu pieeju kā šinī topikā.
Tas arī ir iemesls,kapēc es labāk turpinu būt pasīvais foruma lietotājs lasītājs,nekā aktīvais rakstītājs.
Bet nu šo visu balagānu paši foruma lietotāji šeit ir sabūvējuši ar saviem viedokļiem,negācījām,nodirsieniem.Paši klusētu un ''neapbrīnotu'' auto izstumšanu no garāžas kā updeitu,kas tālāk aiziet dirsienos,tad arī šeit nebūtu 52lpp un mana uzmanība arī netiktu pievērsta,es domāju ka topika autors ir panācis sev vēlamo uzmanības pievēršanu savam topikam :rolleyes:
Veiksmīgu visiem šo sniegoto dienu :hahaha:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
6699 rakstīja:Neesmu baigi aktīvs drukātājs forumā,vairāk gan vienkārši patīk papētīt,palasīt tādus interesantus topikus!!
Šis pievērsa uzmanību ar savām 52 lapām un provacējošo topika nosaukumu! Mazliet esmu vīlies saturā,jo topiks tiek pacelts pilnīgi bezjēdzīgi pie katra sīkuma,katra iegādātā skrūvīte vai notīrītie putekļi no auto tiek atzīmēti ar postu forumā,kā mēmākais updeits,bet par tādām lietām nav īsti vērts runāt un es jau tam esmu adoptējies,jo katrs trešais topiks ir tāds!!
Tad par darba kvalitāti un kkādiem mērķiem konkrētajā topikā,mani tas baigi neuztrauc,par cik tas nav mans auto,mani līdzekļi un mans laiks,nav jau tā ka gluži viss ir caur irsu,bet ir lietas ko es noteikti nedarītu ar tādu pieeju kā šinī topikā.
Tas arī ir iemesls,kapēc es labāk turpinu būt pasīvais foruma lietotājs lasītājs,nekā aktīvais rakstītājs.
Bet nu šo visu balagānu paši foruma lietotāji šeit ir sabūvējuši ar saviem viedokļiem,negācījām,nodirsieniem.Paši klusētu un ''neapbrīnotu'' auto izstumšanu no garāžas kā updeitu,kas tālāk aiziet dirsienos,tad arī šeit nebūtu 52lpp un mana uzmanība arī netiktu pievērsta,es domāju ka topika autors ir panācis sev vēlamo uzmanības pievēršanu savam topikam :rolleyes:
Veiksmīgu visiem šo sniegoto dienu :hahaha:
Tā nav sniega diena,tā ir e36 detaļu diena :hahaha:
P.S gribas redzēt rezultātu,jo es,piemēram, tādos tempos tādu procesu kā auto krāsošana negatavotu,bet,ja te ir runa par trases auto,kpc gan nē! ;)
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Šodien operatīvi tiku galā ar sliekšņu uzlikām :clap: Rītvakar dzenam mašīnu uz boksu uz sāksies nolimesanas darbi un ceru arī paspēt nogruntet
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 
:super:
Profila bilde
-zzhurka-
Ziņojumi: 135
Pievienojies: 21 Okt 2016, 21:21
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene, Latvija
nu jau purniņš cērtams sāk palikt! Tā turpināt!! :clap: :super:
Profila bilde
erviins
Ziņojumi: 274
Pievienojies: 04 Jan 2015, 01:05
Braucu ar: 2 e36 kupejaam
Reputācija: 1
 
Ar ceru uz labu rezultātu :super:
P.S gribas redzēt rezultātu,jo es,piemēram, tādos tempos tādu procesu kā auto krāsošana negatavotu,bet,ja te ir runa par trases auto,kpc gan nē! ;)
Tempiem nav ne vainas, man darbā mašīnas daudz lielākos tempos jāsagatavo un jānokrāso tā lai buutu skaisti un klients apmierināts :clap:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Piesauju roku uz uzlikām. Nau nekāds labais krāsojums bet notecejumu arī nau lielākā problēma mandarīns viens kolēģis saka ka labāk krāsu vispār neskaidit otrs saka ka skaidit nu tad pirmo kārtu uzmauca bez šķaidītāja un sapratu ka ir dirsa tad otro paņēmu atšķaidītu un jau palika labāk. Bet nu tāpat mācīsimies pūlēt
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
Būšu retais kurš nenorej, un teikšu ka malacis, prieks ka ir vēlme darīt pašam visu šo, lai labi izdodas :super:
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
Es jau Tev rakstīju, ka šai krāsai vajag šķaidītāju un labi daudz! Protams, iespējami vairāk palielināsies iespēja notecējumiem, bet rezultāts būs daudz labāks. Ar visu to, ka šķaidītāju liku 10%-15% tāpat bija citrons liels.
Paņem nevajadzīgu spārnu un patestē kā klājas krāsa spēlējoties ar šķaidītāju ;)
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
KA-91 rakstīja:Es jau Tev rakstīju, ka šai krāsai vajag šķaidītāju un labi daudz! Protams, iespējami vairāk palielināsies iespēja notecējumiem, bet rezultāts būs daudz labāks. Ar visu to, ka šķaidītāju liku 10%-15% tāpat bija citrons liels.
Paņem nevajadzīgu spārnu un patestē kā klājas krāsa spēlējoties ar šķaidītāju ;)
Tā arī darīšu :drink:
Profila bilde
Mello
Ziņojumi: 43
Pievienojies: 28 Jūn 2016, 14:21
Nevaru sagaidīt gala rezultātu. Vismaz iet mācās un dara, un vismaz pēc bildēm spriežot, iet pareizajā virzienā.
Attēls
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
:drink:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Kanashiiii
Ziņojumi: 7
Pievienojies: 02 Jan 2017, 01:31
neko daudz negribas itkā teikt, bet kas tur Janvārī kasijās, ka auto bremzes nebūs riktīgas utt...

Ja nezinājāt tad šosejā ir aizliegts lietot jebkādus urbtus vai frēzētus diskus, viss kas atliek ir turēt visu tip top, labi standarta bremžu diski un dārgie kluči (pārsimts eiro vērtībā uz vienas ass)

Un, protams, vēl ir visi masas slēdži un vel visādi sūdi.

Bet, ja iet runa par minišoseju, tur jau man liekas varēja kaut ar mammas opel zafira aizbraukt un paārdīties.

Bet, jā, par drošību uz trases ir jādomā, jo ātrumi nav mazi un parastie bremžu kluči vienkārši nevelk, nevar pabraukt un ar parastajām šļaukām un pavecu bremžu šķidrumu viņš sāks vārīties, kur nu vel ja kāds gudrinieks kādreiz ielējis dot3 (kas mūsu LV variantā 99% gadijumu arī ganjau notiek, jo tak pa eiro lētāks)

Bet tas tā, ja gribās track day, tad tiešām jāpiedomā, bet kur var braukt, tas ir eve autosports un visādi tāda veida eventi, ielas auto, ķivere, ugunsdzēšamais. Un tik mauc. Lēti, jautri, bet nu noteikti auto neizskatīsies tip top kā braucot šosejā :D

Veiksmi krāsošanā!
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Bl. :doh: tieši pirms gruntesanas sapisu spārnu
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.