zurkae36 iesaldētā kupeja un track Day sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 
Mīkstas.
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
zurkae36 rakstīja:
kars rakstīja:
Archizlv rakstīja:ņem sēdinātās atsperes, jo regulējamās ir pilnīgs mēsls, ja nu vienīgi tu nepirksi BC, KW vai HSD.
Vai noriskēt ar mrods :lol:
Jaunas atsperes es arī netaisos pirkt :hahaha: kas tieši ir slikts koilu atsperes?
Nav nekas labi, viss ir slikti. Vinas pēc pāris ned. sasēžās tā ka paliek par pankūkām un pluss vel tas ka bieži viņas sasēžas nevienmērīgi un līdz ar to viena puse būs augstākā un otra zemāka. Un braucot ar auto,aizmugurē nav pilnīgi nekāds atsperojums dēļ tā ka viņas tik traki sasēžās, karoče ieliekot divus ķēģeļus atsperu vietā, braukšanas kvalitāte nemainīsies. :bye:
Attēls
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Šodien saulīte kārtīgi apskatot auto izlēmu ka labas puses durvis parkrasosu jo cītīgāk ieskatoties spīd cauri.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
em.dzhii
Ziņojumi: 1048
Pievienojies: 09 Aug 2012, 16:07
Braucu ar: 530D 525D
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Ir zaibis :super:
VaronisB
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 03 Aug 2015, 16:14
Braucu ar: 320i Sedan
Man personīgi prasītos melnas nāsis, bet tā jau gaumes lieta. :hahaha:
Uzdevumu esi izpildījis, ir labāk kā bija. :giggle:
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 
Izskatās pat ļoti ok, (lauki lampās gan :nenene: )
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Nākam nedēl tikšu pie aizmugurējām Koilam ar visiem amjiem. Un brīvdienas paskatīšos vienus ļevos R17 takā moska būs uz citiem diskiem :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis zurkae36 - 14 Mar 2017, 18:05, kopā labots 1 reizi.
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
noiis, vel sīkumus, nieris ofici melnas, un enģeļi pat piestāv, zinot cik tev ir gadi, brīnums ,ka nav tās tur varavīksnes krāsas :hahaha: :yes: :bmw: :super:
Profila bilde
trakaiszinatnieks
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 11 Okt 2014, 16:53
Braucu ar: ziemas ļerkatu
zurkae36 rakstīja:Nākam nedēl tikšu pie aizmugurējām Koilam ar visiem amjiem. Un brīvdienas paskatīšos vienus ļevos R17 takā moska būs uz citiem diskiem :hahaha:
man ir tādi diski ziemai :D

nav ne vainas ja laka nelobās nost no plaukta.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Iepirkti R17.
Plāns sakrāsot vidu un pamēģināšu uzpulet plauktu
Kādas riepas ņemt lai negrauz arkas?
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga
Kāds platums diskiem?
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Nepaskatijos platumu zinu ka et15 iepriekš stāvēja uz e39 ar 235/45. Bet žurkai nesot derejis.
Profila bilde
-zzhurka-
Ziņojumi: 135
Pievienojies: 21 Okt 2016, 21:21
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene, Latvija
diski so so varbūt ja sakrāsos un sapulēs būs kkas skatāms. Centrus baltus vai melnus. ;)

uz cik eiropas naudiņām tad beigās nostājās visi krāsošanas darbi? :drink:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
-zzhurka- rakstīja:diski so so varbūt ja sakrāsos un sapulēs būs kkas skatāms. Centrus baltus vai melnus. ;)

uz cik eiropas naudiņām tad beigās nostājās visi krāsošanas darbi? :drink:
Diskus jau ieliku tirgoties sapratu ka nebūs šitas tas ko vaijg :hahaha: krāsošana 80€ izmaksaja
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
poweredgarage rakstīja:Auto iznākums..vnk. fuj. Bet tas protams ir gaumes jautājums.

Malacis par padarīto darbu.. :super:
ko tu te dirs,pats mīztu karstu par zilu sedanu :hahaha: Tava gaume ir = nav gaumes,jo Tev nepatīk merši :lol:
bet,inferno man bija sedanam kāds krāsojis priekšu un tur arī bija ventilators nokrāsots,es to pamaniju tikai tad,kad swapoju motoru :hahaha: un mani tas neinteresēja :hahaha: bet auto kopumā izskatās interesanti,man patīk,gribētu sev tādu kaujamo lamatu :super:
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
cilvēki kuri nemāk ar balonu nokrāsot spoguļa korpusu defoltā varēru te neko nerakatīt par gaumēm, izpildījumiem utt.. kāda nah starpība kur un kā krāsots ir, es sev buferus ar balonu pūšu bez apelsīniem labāk nek\ te dažs labs krāsotājs ar telpām un kompresoriem tas neparko neliecina..
p.s... patīk paveiktais darbs, malacis..viennozīmīgi skatāmāks topiks par tiem "atdevu krāsot spārnu" :super:
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Ģirts rakstīja:
poweredgarage rakstīja:Auto iznākums..vnk. fuj. Bet tas protams ir gaumes jautājums.

Malacis par padarīto darbu.. :super:
ko tu te dirs,pats mīztu karstu par zilu sedanu :hahaha: Tava gaume ir = nav gaumes,jo Tev nepatīk merši :lol:
bet,inferno man bija sedanam kāds krāsojis priekšu un tur arī bija ventilators nokrāsots,es to pamaniju tikai tad,kad swapoju motoru :hahaha: un mani tas neinteresēja :hahaha: bet auto kopumā izskatās interesanti,man patīk,gribētu sev tādu kaujamo lamatu :super:
Ar katru dienu mani fascinē šis forums ar vien vairāk. Nu nepatīk man kā izskatās sedans pedo blue krāsā un nepatīk kā izskatās nokrāsots ventilators un motortelpas plastmasi, un kas no tā? Ne jau ventilatoram kaut kas no tā notiks, runa ir par attieksmi kā tādu, un šādu attieksmi es neatbalstu, tas nav mans izprotams, taču kāpēc tas, ka es par to uzrakstu, uzreiz skaitās kā nodiršana vai raudāšana? Nepatīk un nepatīk, kāda nahuj citiem gar to starpība? Tāds ir mans viedoklis un neviens tur neko nevar padarīt, ierakstīt par to šeit ir tik pat normāli kā slavēt to super klass edišņ garadaru. Es nevaru līdz galam saprast kāpēc "Mans E36" topikos jebkurš "negatīvā" komentāra autors automātiski tiek uzskatīts par heiteri, skauģi, lohu un uzreiz ir jānodirš.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Piemeriti
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 
:super: :super: :super:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
:pupi: :super: :super: