zurkae36 iesaldētā kupeja un track Day sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Eglitis
Ziņojumi: 615
Pievienojies: 29 Mar 2013, 00:45
Braucu ar: apdauzītu hlamu
Atrašanās vieta: Garkalne/ Rīga
Reputācija: 1
 

26 Jan 2016, 12:22

viens h1 nightreikeris - 10e
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

26 Jan 2016, 12:33

Tās spuldzītes, ko sūtīsi tiešām deg tikai kādu nedēļu, pārbaudīts.
100 eur, par spuldzītēm nesanāks, bet ja grib visu smuki - t.i. tuvie, tālie, miglas - savi 60 eur lampiņās savāksies.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

26 Jan 2016, 12:48

Linda rakstīja:Tās spuldzītes, ko sūtīsi tiešām deg tikai kādu nedēļu, pārbaudīts.
100 eur, par spuldzītēm nesanāks, bet ja grib visu smuki - t.i. tuvie, tālie, miglas - savi 60 eur lampiņās savāksies.
Prieks ka kāds cilvēks var normali adbildet. Tiešam prieks savadak visi parejie gudrisi tik gudri dirš un noliek. Kautgan paši brauka ar visadam spuldzem.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

26 Jan 2016, 14:07

zurkae36 rakstīja:
Linda rakstīja:Tās spuldzītes, ko sūtīsi tiešām deg tikai kādu nedēļu, pārbaudīts.
100 eur, par spuldzītēm nesanāks, bet ja grib visu smuki - t.i. tuvie, tālie, miglas - savi 60 eur lampiņās savāksies.
Prieks ka kāds cilvēks var normali adbildet. Tiešam prieks savadak visi parejie gudrisi tik gudri dirš un noliek. Kautgan paši brauka ar visadam spuldzem.
Kurā klasē māca kā pareizi rakstās vārds "atbildēt"?

Un nevis dirš, bet iesaka tādas nelikt un izvēlēties labākus variantus. Tikai tu esi ieņēmis pierē kaut kādu maza bērna "stulbie heiteri, kā gribēšu, tā darīšu, jo man ir pajāt" attieksmi.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jan 2016, 14:08

ch. rakstīja: Kurā klasē māca kā pareizi rakstās vārds "atbildēt"?

Un nevis dirš, bet iesaka tādas nelikt un izvēlēties labākus variantus. Tikai tu esi ieņēmis pierē kaut kādu maza bērna "stulbie heiteri, kā gribēšu, tā darīšu, jo man ir pajāt" attieksmi.
Tā itkā pirmo reizi cilvēki izvēlās "iet savu ceļu"...

Vot pēc 75tajām ķīnas spuldzītēm ieliks beidzot nightbreaker, un beidzot sapratīs, ko nozīmē d*st, kad ir novilktas bikses!
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

26 Jan 2016, 14:11

+ par nightbreaker ieliec un aizmirsti :super:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

26 Jan 2016, 14:13

VIenīgi nightbreakeriem arī resurss, salīdzinot ar vidusmēra "parasto" spuldzīti ir mazāks.

Bet nu nedomāju ka tā ir liela problēma. Mūsu klimatiskajos apstākļos, domāju, izvēlēties max labas spuldzītes un max labas logu slotiņas tikai un vienīgi atmaksājas.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ivars_e36
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 06 Dec 2013, 12:32
Braucu ar: ratiņiem pa rimi
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

26 Jan 2016, 14:15

ch. rakstīja:gateris.. :rolleyes:

Pieņemu, ka tev ir pilnīgi pajāt vai tu kaut ko redzi tumsā vai nē. Paņemot jaunas (kaut vai TYC/DEPO) lampas un ieliekot piem Osram NightBreaker gan gaisma ir zilāka (līdz ar to, protams, nāk līdzi kaudze pačota) gan ceļš tiek izgaismots lieliski..
EJANSONS rakstīja:da zabej tas ir dargi, letak ir aizsvidushas belzecu lampas samest zilas spuldzes, uz celu jau nav jaskatas, pa vinu jabrauc dulls neesi osramus pirkt, vini tak maksa ka 4 zilaas spuldzes pa tuvo cenu sanaktu gan tuvie gan talie ar zilaam racing spuldzeem
Nu psc, pus forumam laikam apenes dirsā sasprūdušas, cilvēks parāda ko taisās darīt un te lielie censoņi tik dirš un dirš. Joptv gateris pa labi un gateris pa kreisi, labāk būtu muti paturējuši. Saprotu, ka doma bija "dot padomu" bet tas nadīgais veids kādā jūs to pasniedzat liek jums izskatīties pēc iedomīgiem ībļiem. :bmw: :super:
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jan 2016, 14:16

ch. rakstīja:VIenīgi nightbreakeriem arī resurss, salīdzinot ar vidusmēra "parasto" spuldzīti ir mazāks.

Bet nu nedomāju ka tā ir liela problēma. Mūsu klimatiskajos apstākļos, domāju, izvēlēties max labas spuldzītes un max labas logu slotiņas tikai un vienīgi atmaksājas.
Neticu ka kāds kladītē pieraksta ka līdz 17. gada 24. martam brauks ar spuldzītēm ko šodien nopērk. Parasti tak ir "bļ*, tuvais izdega! :doh: ", un ja tas nav ik pa 3 mēnešiem, tad viss ir čotka!
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

26 Jan 2016, 14:28

Reali jums te visiem ir viens variants. Vienalga lai ko kads daritu ar vienalga kadu e36 vienmer kads kautko parmet un ir gudraks. Tak katrs taisa savu auto pec sirds patikas un taisa nejau lai patiktu kadam citam bet gan sev pasam. Taisat savu auto ka jus velaties es jums neko nesaku un savu es taisisu taka es velos. Un visiem naudas maka biezums nau vienāds perku to ko es varu atlauties.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jan 2016, 14:31

zurkae36 rakstīja:Reali jums te visiem ir viens variants. Vienalga lai ko kads daritu ar vienalga kadu e36 vienmer kads kautko parmet un ir gudraks. Tak katrs taisa savu auto pec sirds patikas un taisa nejau lai patiktu kadam citam bet gan sev pasam. Taisat savu auto ka jus velaties es jums neko nesaku un savu es taisisu taka es velos. Un visiem naudas maka biezums nau vienāds perku to ko es varu atlauties.
Nē, šeit nav jautājums par to, ka visiem vajag vienādi! Vienkārši 11dolārus par zilām ķīnām vai 10e (kas ir mazāk kā 11 dolāri) par labākajām halogēnajām spuldzēm mēģinam 'iesmērēt'. Labai redzamībai naktī cenas nav. Bet labi, liec zilās un kaifo. Diemžēl. Visi Tev mēģina vienkārši ieteikt kā labāk!
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

26 Jan 2016, 14:33

zurkae36 rakstīja:Reali jums te visiem ir viens variants. Vienalga lai ko kads daritu ar vienalga kadu e36 vienmer kads kautko parmet un ir gudraks. Tak katrs taisa savu auto pec sirds patikas un taisa nejau lai patiktu kadam citam bet gan sev pasam. Taisat savu auto ka jus velaties es jums neko nesaku un savu es taisisu taka es velos. Un visiem naudas maka biezums nau vienāds perku to ko es varu atlauties.
wtf, tu raksti, ka pirksi coiloverus, bet saki, ka nevari atļauties labas spuldzītes?

foršas prioritātes :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Eglitis
Ziņojumi: 615
Pievienojies: 29 Mar 2013, 00:45
Braucu ar: apdauzītu hlamu
Atrašanās vieta: Garkalne/ Rīga
Reputācija: 1
 

26 Jan 2016, 14:34

un nightbreikerim ir vēl garantija, izdeg - hujakt uz veikalu kur pirki un iemaina pret jaunu :hahaha:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

26 Jan 2016, 14:37

ivars_e36 rakstīja:
ch. rakstīja:gateris.. :rolleyes:

Pieņemu, ka tev ir pilnīgi pajāt vai tu kaut ko redzi tumsā vai nē. Paņemot jaunas (kaut vai TYC/DEPO) lampas un ieliekot piem Osram NightBreaker gan gaisma ir zilāka (līdz ar to, protams, nāk līdzi kaudze pačota) gan ceļš tiek izgaismots lieliski..
EJANSONS rakstīja:da zabej tas ir dargi, letak ir aizsvidushas belzecu lampas samest zilas spuldzes, uz celu jau nav jaskatas, pa vinu jabrauc dulls neesi osramus pirkt, vini tak maksa ka 4 zilaas spuldzes pa tuvo cenu sanaktu gan tuvie gan talie ar zilaam racing spuldzeem
Nu psc, pus forumam laikam apenes dirsā sasprūdušas, cilvēks parāda ko taisās darīt un te lielie censoņi tik dirš un dirš. Joptv gateris pa labi un gateris pa kreisi, labāk būtu muti paturējuši. Saprotu, ka doma bija "dot padomu" bet tas nadīgais veids kādā jūs to pasniedzat liek jums izskatīties pēc iedomīgiem ībļiem. :bmw: :super:
Okei, pārfrāzēšu:

Hei hei, vetsīt
Super žurciņa, izskatas baigi labi!
Man patīk tavi eņģelīši un doma par spuldzēm arī ir ļoti laba, tikai esmu dzirdējis, ka viņas ilgi nevelk un dēļ krāsas/lakas pārklājuma uz tā stikliņa izstaro gaismu par saviem 15% sliktāk kā standarta spuldzītes, bet skaties pats, jo es jau nezinu kas tev ir svarīgāk tas kā izskatās vai tas kā funkcionē
Lai viss izdodas un lai labi ripo bembux un neņem galvā heiterus, viņiem vnk skauzh un viņi visi ir vienādi :super: :super: :clap: :clap:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

26 Jan 2016, 14:39

Ir lietas uz ka netaupu. Piemeram bremzes hadene un tadas lietas. Ne nu cik netaupu tapat jau taupu mekleju izdevigako variantu. Man ir budžets menesi apmeram 150euro. Ši meneša budzetu jau iztereju bremžu diskos gultnos kalotkās un eļlās. Ja nu nebusu apmierinats ar tam spuldzem tad nemsu vēra jusu ieteikumus.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jan 2016, 14:42

Bet priekš kam Tev bremzes, ja ar tām ķīnas spuldzēm Tu tāpat neieraudzīsi to, ko Tu grasies notriekt naktī, pirms jau būs 20m par vēlu! Tiešām.

Turklāt, kā jau ch teica, krāsa/laka uz spudzes nozīmē ne tikai to, ka viņa ne s**a nespīdēs, bet arī to, ka tai vietā, kur krāsota, tā karsīs, un izdegs tieši -5 minūtēs.
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

26 Jan 2016, 14:48

Kikaps rakstīja:Bet priekš kam Tev bremzes, ja ar tām ķīnas spuldzēm Tu tāpat neieraudzīsi to, ko Tu grasies notriekt naktī, pirms jau būs 20m par vēlu! Tiešām.

Turklāt, kā jau ch teica, krāsa/laka uz spudzes nozīmē ne tikai to, ka viņa ne s**a nespīdēs, bet arī to, ka tai vietā, kur krāsota, tā karsīs, un izdegs tieši -5 minūtēs.
Par tam spuldzem te var muzigi muldet:D vakara mainišu gultņus bus kaut kas jauns par ko jums pamuldēt.
Profila bilde
Kraistaps
Ziņojumi: 85
Pievienojies: 18 Sep 2015, 10:17
Reputācija: 1
 

26 Jan 2016, 14:53

lūdzu, neliec tās spuldzes.

ja girbi sev pievērst uzmanību uz ceļa, labāk dari to, parādot labu braukšanas prasmi :super:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

26 Jan 2016, 17:08

Sataisijos uz lielo skruvēšanu bet izradās ka majas atslegas no bembja palika
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

26 Jan 2016, 17:29

runājot par gaismām:
ja gribas kvalitatīvi, tad iesaku nopulēt stiklus, vai nopirkt jaunus (jauni TYC ap 12eiro maksā) un nopulēt lēcas, ielikt +- normālas spuldzes.
Mans viedoklis ka eņģeļi uz e36 izskatās gateriski, ja tie vēl ir citā krāsā, tad gejiski.
Ja kāds vēlas ielikt ksenonu bezlēcu lukturī, iesaku ielikt to savā ānusā :bye: