zurkae36 iesaldētā kupeja un track Day sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

02 Mar 2016, 10:23

skaties kas ir ar tuksgaitas regulatoru.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

02 Mar 2016, 19:09

Šodien first test drive. Uzticoties kolēģa teiktajam ka bremzes esot atgaisotas. Bet patiesiba nau:D taka nekad pacs nebiju gaisojis viņas uzticejos. Un rocene ari nau kartigi pievilkta rit norausu ratus un visu atgaisošu un pievilksu roceni. Pec remonta liekas ka mikstak un labak ripo bet ganjau manas iedomas. Pašam jau liels prieks par paveikto, paris snapi uz laukuma par skibo purnu neko neteikt jo pagaidam neko netaisnošu jo auto tiks pilniba parkrasots un bus M bampers
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

02 Mar 2016, 19:23

Īstenība ar tiem engeļiem viss kopa izkatās labi,man patīk,vēl visu sakārtosi un bus labi :super:
Tikai nesaparotu vienu,ne par manu naudu taisi,bet esi ieguldījis milzīgu darbu un daudz naudas,un cik saprotu jāiegulda vel tikpat,ja ne vairāk,vieglāk nebija dabūt par ko sakarīgāku par to naudu,sasummējot visu kopa,noteikti sanāk laba summa..
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

02 Mar 2016, 19:29

Da1ris rakstīja:Īstenība ar tiem engeļiem viss kopa izkatās labi,man patīk
Attēls
Profila bilde
Kurlis
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 26 Feb 2013, 20:49

02 Mar 2016, 19:30

KAS TIEŠI tajā bēdu ielejā izskatās labi? Nē, nopietni, man gribās sev izdurt acis, lai nekas tik pat briesmīgs vairs nebūtu jāredz. Tikai nesāksim atkal "man nav naudas, lai sakoptu smuku stock bez rūsas, taču gribās atšķirties" stāstus.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

02 Mar 2016, 19:31

Pirms kautko dir. Izlasi visu topiku. Auto tiek celts auksa
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

02 Mar 2016, 19:33

Kurlis rakstīja:KAS TIEŠI tajā bēdu ielejā izskatās labi? Nē, nopietni, man gribās sev izdurt acis, lai nekas tik pat briesmīgs vairs nebūtu jāredz. Tikai nesāksim atkal "man nav naudas, lai sakoptu smuku stock bez rūsas, taču gribās atšķirties" stāstus.

KAS TIEŠI izskatās tik slikti?

ieliks pagriezienus, sakrāsos durvis un viss būs kārtībā.
- ikey07
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

02 Mar 2016, 19:38

Kurlis rakstīja:KAS TIEŠI tajā bēdu ielejā izskatās labi? Nē, nopietni, man gribās sev izdurt acis, lai nekas tik pat briesmīgs vairs nebūtu jāredz. Tikai nesāksim atkal "man nav naudas, lai sakoptu smuku stock bez rūsas, taču gribās atšķirties" stāstus.
Ja Tu būtu palasījis cītīgak visu topiku, tad nevajadzētu klaigāt ka tantiņai pēc ziemas sēžot uz soliņa,pie vizuāla nekas vēl nav darīts :super:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

02 Mar 2016, 19:49

Grunte rakstīja:
ElvijsR rakstīja:
Grunte rakstīja: Izstāsti kas tur par karstumu. Man parastā krāsa tur 3 gadus jau :hahaha:
Vo vo. Nopuutu ar parasto sarkano. 2trais gads un nekas nav ne atlobijies ne nodedzis. Sapuushu ar break cleaneru un atkal :lol: :lol: kaa jauni :hahaha:
Ja cilindri kārtībā tur nekas nevar karst :lol: +1
nu ja tev ir nemotors, tad nav brīnums, ka nekarst, jo nevari nemaz dabūt to ātrumu no kura bremzējot var gadīties kas tāds
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

02 Mar 2016, 20:10

Da1ris rakstīja:Īstenība ar tiem engeļiem viss kopa izkatās labi,man patīk,vēl visu sakārtosi un bus labi :super:
Tikai nesaparotu vienu,ne par manu naudu taisi,bet esi ieguldījis milzīgu darbu un daudz naudas,un cik saprotu jāiegulda vel tikpat,ja ne vairāk,vieglāk nebija dabūt par ko sakarīgāku par to naudu,sasummējot visu kopa,noteikti sanāk laba summa..
Ja ta butu pratigāk. Bet taka esmu jauns gribu pataisnot rokas uz šada auto samacities skruvet un parejo. Jo tapat jau perc pa kadu naudu gribi auto tapat gribesies remontet un kautko darities tapec labak samacos uz šadiem nopisteņiem plus vel dodu otru iespeju auto. Un skatoties uz auto kas buvēts pāša rokam pavisam cita sajuta nopirkt nau maksla.
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

02 Mar 2016, 20:14

zurkae36 rakstīja:
Da1ris rakstīja:Īstenība ar tiem engeļiem viss kopa izkatās labi,man patīk,vēl visu sakārtosi un bus labi :super:
Tikai nesaparotu vienu,ne par manu naudu taisi,bet esi ieguldījis milzīgu darbu un daudz naudas,un cik saprotu jāiegulda vel tikpat,ja ne vairāk,vieglāk nebija dabūt par ko sakarīgāku par to naudu,sasummējot visu kopa,noteikti sanāk laba summa..
Ja ta butu pratigāk. Bet taka esmu jauns gribu pataisnot rokas uz šada auto samacities skruvet un parejo. Jo tapat jau perc pa kadu naudu gribi auto tapat gribesies remontet un kautko darities tapec labak samacos uz šadiem nopisteņiem plus vel dodu otru iespeju auto. Un skatoties uz auto kas buvēts pāša rokam pavisam cita sajuta nopirkt nau maksla.
Tas nu fakts un pilnībā Tev piekrītu,bet tikt pie tās naudas gan ir māksla :super: Cik noprotu grīda ir pamatīgi izrusēju,un tur eināri arī daudz aizies,un krāsošana vel,summa ikm jau laba savāksies,bet kā jau Tu teici ja patīkt tad tā ir cita lieta :super:
Profila bilde
Bruu
Ziņojumi: 53
Pievienojies: 28 Aug 2014, 02:01
Braucu ar: ###

02 Mar 2016, 20:15

Da1ris rakstīja:
Kurlis rakstīja:KAS TIEŠI tajā bēdu ielejā izskatās labi? Nē, nopietni, man gribās sev izdurt acis, lai nekas tik pat briesmīgs vairs nebūtu jāredz. Tikai nesāksim atkal "man nav naudas, lai sakoptu smuku stock bez rūsas, taču gribās atšķirties" stāstus.
Ja Tu būtu palasījis cītīgak visu topiku, tad nevajadzētu klaigāt ka tantiņai pēc ziemas sēžot uz soliņa,pie vizuāla nekas vēl nav darīts :super:
Tieši tapēc pašlaik arī izskatās pēc ķekavas un vizuāli neredzu kas rur varētu patikt pagaidām...
Attēls
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

02 Mar 2016, 20:20

Bruu rakstīja:
Da1ris rakstīja:
Kurlis rakstīja:KAS TIEŠI tajā bēdu ielejā izskatās labi? Nē, nopietni, man gribās sev izdurt acis, lai nekas tik pat briesmīgs vairs nebūtu jāredz. Tikai nesāksim atkal "man nav naudas, lai sakoptu smuku stock bez rūsas, taču gribās atšķirties" stāstus.
Ja Tu būtu palasījis cītīgak visu topiku, tad nevajadzētu klaigāt ka tantiņai pēc ziemas sēžot uz soliņa,pie vizuāla nekas vēl nav darīts :super:
Tieši tapēc pašlaik arī izskatās pēc ķekavas un vizuāli neredzu kas rur varētu patikt pagaidām...
Sānak es te baigi cepjos,bet nē viss ir čiki piki :hahaha:
Vēl nav gala rezultāta,par kadu ķekavu var iet runa.Aj bet pajāt ne mana darīšana :gigigi:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

02 Mar 2016, 20:22

Bruu rakstīja:
Da1ris rakstīja:
Kurlis rakstīja:KAS TIEŠI tajā bēdu ielejā izskatās labi? Nē, nopietni, man gribās sev izdurt acis, lai nekas tik pat briesmīgs vairs nebūtu jāredz. Tikai nesāksim atkal "man nav naudas, lai sakoptu smuku stock bez rūsas, taču gribās atšķirties" stāstus.
Ja Tu būtu palasījis cītīgak visu topiku, tad nevajadzētu klaigāt ka tantiņai pēc ziemas sēžot uz soliņa,pie vizuāla nekas vēl nav darīts :super:
Tieši tapēc pašlaik arī izskatās pēc ķekavas un vizuāli neredzu kas rur varētu patikt pagaidām...
Kas tiesi pec kekavas? Paskaties google kur zurkas izkatas pec opel kalibra:d seit vienigais kas nau stock ir engeli un pleve uz lukturiem. Un ka jau teicu pie vizuala nesmu vispar keries klat. Sakuma tehniskais un tad vizualais.
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

02 Mar 2016, 20:26

Kārtējās foruma "pozitīvisma un labuma" manieres.
Ka tik visiem lielajiem brēcējiem būtu viss 100% gatavs un kārtībā.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Bruu
Ziņojumi: 53
Pievienojies: 28 Aug 2014, 02:01
Braucu ar: ###

02 Mar 2016, 20:43

Piemirsās ka šajos topikos tikai skaisti vārdi par katru izdarīto lietu un auto kopumā tiek pieņemti , bet pārējie kas izsakās reāli to ko domā ir sliktie džeki kam pašiem vispār nav labāk un viņi ir tukšie dirsēji dumpinieki ... Sorry izleca no galvas ;)

Priekškam tad likt 10 bildes no visiem rakursiem no ārpuses un atrādīt savu mašīnas vizuālo kurš uz doto mirkli domāju 90% no šī foruma lietotājiem liekas pilnīgi garām ja neesi spējīgs uzklausīt acīmredzamo? SMIEKLĪGI
Attēls
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

02 Mar 2016, 20:49

Bruu rakstīja:Piemirsās ka šajos topikos tikai skaisti vārdi par katru izdarīto lietu un auto kopumā tiek pieņemti , bet pārējie kas izsakās reāli to ko domā ir sliktie džeki kam pašiem vispār nav labāk un viņi ir tukšie dirsēji dumpinieki ... Sorry izleca no galvas ;)

Priekškam tad likt 10 bildes no visiem rakursiem no ārpuses un atrādīt savu mašīnas vizuālo kurš uz doto mirkli domāju 90% no šī foruma lietotājiem liekas pilnīgi garām ja neesi spējīgs uzklausīt acīmredzamo? SMIEKLĪGI
Principa cik uzturos saja foruma ik katra topika kada kautko parmet. Bet katrs jau taisa auto sev nevis citam. Taka fizualais ir tāds kads viņs bija no ieprieksejiem saimniekiem. Isteniba uz doto bridiir labaks neka pirksanas pridi jo esmu izdauzijis spakteli no moldingu vietam . es domaju ka buti stubli no sakuma vizualo taisir un tad tehnisko. Jo skruvejot sasmucesies krasa un vel netisam kadu detalu sakrapes. Plans ir krasot tada pasa alpinweib krasa bet pirms krasosanas gribu dabut M bamperu un parmetinat vienu arku lai pectam nekas nau japiekraso.
Profila bilde
Fury
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 24 Feb 2015, 19:39
Braucu ar: Ziliem eņģeļiem
Atrašanās vieta: Liepāja

02 Mar 2016, 20:58

Te ir karoč tā pat kā skolas gados. karoc kad biji mazs un vārgs tad tevi lielie puikas apcēla, kad pats paaugies, tad sāc mazos apcelt. te apmēram tas pats. Kad tu macies kko darīt un lēnām celies uz augšu, tevi nodirsīs utt, kad uzcelsi savu žurku tā ka laistās, tad pats sāksi dirst mazajiem kas tikko sākuši... Vienvārdsakot... Mazo krānu problēmas...
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

02 Mar 2016, 21:08

Fury rakstīja:Te ir karoč tā pat kā skolas gados. karoc kad biji mazs un vārgs tad tevi lielie puikas apcēla, kad pats paaugies, tad sāc mazos apcelt. te apmēram tas pats. Kad tu macies kko darīt un lēnām celies uz augšu, tevi nodirsīs utt, kad uzcelsi savu žurku tā ka laistās, tad pats sāksi dirst mazajiem kas tikko sākuši... Vienvārdsakot... Mazo krānu problēmas...
Zelta vārdi :hahaha:
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

02 Mar 2016, 21:11

Fury rakstīja:Te ir karoč tā pat kā skolas gados. karoc kad biji mazs un vārgs tad tevi lielie puikas apcēla, kad pats paaugies, tad sāc mazos apcelt. te apmēram tas pats. Kad tu macies kko darīt un lēnām celies uz augšu, tevi nodirsīs utt, kad uzcelsi savu žurku tā ka laistās, tad pats sāksi dirst mazajiem kas tikko sākuši... Vienvārdsakot... Mazo krānu problēmas...
Par auto vienalga un nav ko teikt, bet niezēja pirksti atbildēt uz šo. Sava taisnība tur ir un latvieši paši par sevi tādi ir. Tomēr skolā iet visi bez izvēles un tā problēma attiecināma uz bērniem skolā. Forumā tomēr gribētos teikt, ka tā vide ir vairāk pieaugušajiem domāta, vismaz ņemot vērā to, ka katrs pats atbild par materiālu, ko ievieto/parāda, tādējādi jābūt pašam arī gatavam saņemt attiecīgu viedokli/sekas etc. :clap: :super:

Edit: par ņemšanos un darbošanos cepums. :super: Vienīgi (lūgums neņemt personīgi tālāko) nesaprotu cik izdevīgi ir paņemt mašīnu bēdīgā stāvoklī. Ja reiz var atļauties t.i. ir nauda to mašīnu celt augšā, tad jau mazliet pagaidot/atliekot sanāktu sakarīga bundža un daudz problēmu atkrīt. Bet nu tas tikai mans personīgais viedoklis. :yes:
Being second is being the first of the losers. /Senna/