zurkae36 iesaldētā kupeja un track Day sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
;)

Tik pārbaudi vai spēj dzesēt. Kupejai bija no Audi a4 klimas ventilators, dzesēja pa pirmo.
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
tad kadus amisus beigas liki ieksa koilu čaulās?
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Lācis rakstīja:tad kadus amisus beigas liki ieksa koilu čaulās?
Audi b4 bija īsāks bet paliku šaibas un viss ok
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
zurkae36 rakstīja:
Lācis rakstīja:tad kadus amisus beigas liki ieksa koilu čaulās?
Audi b4 bija īsāks bet paliku šaibas un viss ok
to pašu mēģināju bet sapratu - audi amis kir kreitni mikstas tajas koilas viss slepjas tikai taja suda akmens amī, un ja tu to izņem ārā tev tev viņš tgd braucot ļodzīsies kā ar parastiem stoks amisiem un sedinatam atsperem. Un kāda jēga no tādiem uz kip ''track day auto'' nezinu. bija neta pa 30e gabala kkur amisi kas kip fk koilam domati, es nemeginaju pasutit bet kadam vajadzetu pameginat.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Es domāju ka stabilāks viņš tāpat būs ka stock jo sedinats. Un es Koilas neliku ar mērķi lai auto būtu stingrāks bet gan zemāks :drink: ja būtu zinājis ka var īstos koilu āmjus pasūtīt protams būtu sūtījis bet kad jautāju ko likt iekšā bija divi varianti vai nu ziguļa vai beškas.
Par aizmuguri runājot ko labāk Sēdinātas atsperes vai arī piedāvā man koilu atsperes bez regulatoriem?
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
zurkae36 rakstīja:Es domāju ka stabilāks viņš tāpat būs ka stock jo sedinats. Un es Koilas neliku ar mērķi lai auto būtu stingrāks bet gan zemāks :drink: ja būtu zinājis ka var īstos koilu āmjus pasūtīt protams būtu sūtījis bet kad jautāju ko likt iekšā bija divi varianti vai nu ziguļa vai beškas.
Par aizmuguri runājot ko labāk Sēdinātas atsperes vai arī piedāvā man koilu atsperes bez regulatoriem?
kur tev jega no sēdinajuma ja nav stigriba kas it ipasi nepieciešama sportosanai :lol:
Aizmugurē liec ko gribi. ja nevelies regulet liec vienalga kadas atsperes, bet ja kadreiz gribesi pieregulet tad coilu ar regulatoriem - logiski vecit ;)
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Vismaz man liekas sedinot auto viņš pats par sevi jau paliek stingrāks un nelurkajas tik daudz. Tas tā tīri no pieredzes ar fleksi un sasedinats šķērsām arī labāk iet jo nesanāk aizmuguri tik daudz sasvert uz vienu sānu :hahaha: ja nepareizi tad palabojiet
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Nolaidu Koilas līdz zemei :hahaha: likās ka kompakts man bija ļoti zems bet tagat paskatoties uz sedanu liekas ka kompakts bija džips :hahaha: ja vēl izņemtu komforta atsperi vispār auzas būtu. Arkas nau priecīgas par šo sedinājumu :hahaha: kārtīgāk paloznajot pa auto ieraudzīju ka vajadzētu samainīt vienu bremžu trubinu. Iekšējo šaru un motoram paduska pajukusi
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Sāku gatavot krāsošanai :drink:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
MacMillan911
Ziņojumi: 175
Pievienojies: 30 Nov 2015, 16:19
Braucu ar: 320i sedans
Kāpēc neko neņemi nost ? It kā būtu labi noņemt bamperus, haubi, brilli. Vai nu auto uz atro vienkarši tiks nopūsts :gigigi:
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
nemīzs, te viss būs super, kā jau vienmēr. ;)
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
MacMillan911 rakstīja:Kāpēc neko neņemi nost ? It kā būtu labi noņemt bamperus, haubi, brilli. Vai nu auto uz atro vienkarši tiks nopūsts :gigigi:
Nolasisu nost tikai tādus lietas kā Moldingus numurus un pavarotus pārējo aizlimesu. Jo auto vēl būs jāpārvieto uz darbu lai nopustu
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Ja reiz dari, tad dari normāli.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Riks* rakstīja:Ja reiz dari, tad dari normāli.
Izlasi iepriekšējos postus trases mašīna krāsošanas budžets maksimums 100 €
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
zurkae36 rakstīja:
Riks* rakstīja:Ja reiz dari, tad dari normāli.
Izlasi iepriekšējos postus trases mašīna krāsošanas budžets maksimums 100 €
Tad nah vispār krāsot? Labāk pa sotaku beņu ielej
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Varbūt kļūdos, bet noņemt pašam bamperi un brilli neko nemaksā, un mašīnas pārdzīšanai tas neko nemaisa. Lampas arī 2 minūtes noņemt.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Linda rakstīja:Varbūt kļūdos, bet noņemt pašam bamperi un brilli neko nemaksā, un mašīnas pārdzīšanai tas neko nemaisa. Lampas arī 2 minūtes noņemt.
Vo, vo. Vienkārši tiek meklēti attaisnojumi.
Beigās būs tā- Dupsī darbs un materiāls + patērētais laiks
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Linda rakstīja:Varbūt kļūdos, bet noņemt pašam bamperi un brilli neko nemaksā, un mašīnas pārdzīšanai tas neko nemaisa. Lampas arī 2 minūtes noņemt.
Teiksu godīgi brili es negribu ņemt nost jo lampas vēl no rūpnīcas nau skrūvētas Ara un zinu ja izņemšu būs čakarēšanās visu smuki atpakaļ salikt :bmw: un kāpēc jāņem nost bamperi ja viņu tāpat var nokrāsot kopā ar auto. Nāsīs Moldingi numuru palikni un visādi citi viegli nonemamie pricendali tiks noņemti nost bet lielgabarīta detaļas paliks savā vietā.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Riks* rakstīja:
Linda rakstīja:Varbūt kļūdos, bet noņemt pašam bamperi un brilli neko nemaksā, un mašīnas pārdzīšanai tas neko nemaisa. Lampas arī 2 minūtes noņemt.
Vo, vo. Vienkārši tiek meklēti attaisnojumi.
Beigās būs tā- Dupsī darbs un materiāls + patērētais laiks
Vecīt tad kad tu krāsosi savu auto vari viņu kaut uz vāka apmest riņķi un apakšu nopūst. :hahaha: bet es darīšu tā kā vēlos ar savu auto :sarunats: nākam nedel redzēsat rezultātu uzreiz sāku nebūs nekāds izstādes auto uz baigajam niansēm neiespringstu.
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
zurkae36 rakstīja:
Linda rakstīja:Varbūt kļūdos, bet noņemt pašam bamperi un brilli neko nemaksā, un mašīnas pārdzīšanai tas neko nemaisa. Lampas arī 2 minūtes noņemt.
Teiksu godīgi brili es negribu ņemt nost jo lampas vēl no rūpnīcas nau skrūvētas Ara un zinu ja izņemšu būs čakarēšanās visu smuki atpakaļ salikt :bmw: un kāpēc jāņem nost bamperi ja viņu tāpat var nokrāsot kopā ar auto. Nāsīs Moldingi numuru palikni un visādi citi viegli nonemamie pricendali tiks noņemti nost bet lielgabarīta detaļas paliks savā vietā.
lampas no rūpnīcas nav skrūvētas ārā? :lol: Slinkuma kalngals thats the reason kādēļ neko neizjauc. Kāda jēga kko krāsot vsp. nabags nopuvis visos stūros, krāsosi krāsu uz rūsas? domā tālāk nepūs?