zurkae36 iesaldētā kupeja un track Day sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Ir redzēts kā paziņas krāso auto pa lēto. Tur tika iepista kapeika uz gruntīm, špaktelēm, krāsām, bet noteikti ne laiks uz ārā jaukšanu.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Man vienalga kā un kāpēc vispār auto tiek krāsots, ka tik sagādā prieku.
Bet kāda velna pēc miskati uzreiz dēvē par trackday, jūs vispār saprotat ka ziemas miskate un track dai ir divi dažādi virzieni? :doh:
Tas ka uzliktas lētākās coilas tas nedod pilnīgi neko izńemot iespēju vieglāk pārsist karteri.
Motora nav
Bremžu un piekares (kas ir galvenais) NAV
Kāpēc uzreiz to dēvē par track day ?
Saproti , ka ja tu ar šo auto parädīsies trasē būs jau labi, ja pēc 2 apła tev neuzvārīsies bremzes un neiepirdīsi sienā.

Cilvēki saprotieet vienu, track day nav tas kur sanāks iepist kapeiku!! Viss ir nopietnāk, braukšana uz laiku ir daudz sarežgītāka un prasīgāka no tehnikas nekā drifts kur jebkurā miskastē uz mazajām bremzēm uzliec 2.8 vai v8 ar TA koilām un svarku un var streetā izcelt pjedestālu.

Oateikšu ko personīgi redzēju, e39 m5 bikerniekos pēc 3 apliem atbrauca ar pilnīgi sarkanām bremzēm, ok tur nedaudz šofera vaina, bet tur bremzes tomēr paredzētas slodzei, te blin bez maz vai ar kāju būs jābremzē vai enkurs jāmet

Neapgāniet sporta veidu
Tāpat kā lētas koilas un rūsa visur un uz haubes nenozīmē Stance
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Track Day tāpēc ka auto tiks izmantots trasē nevis uz ielu krustojumiem.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Tas ka tu tā plāno, tehniski pagaidām nekas par to neliecina, tu saimnieks tu dari kā gribi, bet es tev saku skarbo realitāti, ja tu ar tādu kāds auto ir - nesagatavotu, parādīsies trasē, tad vari ātri savainot sevi vai kādu citu. Apdomā to, track day nav vienkārši
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Tak nemīž! :hahaha: Čalis sodus nemaksā, braukā bez tiesībām, plāno uzcelt viscaur izpuvušu kupeju, grib nokrāsot auto, bet negrib pat izņemt lampas un maksāt nodokli, lai pārreģistrētu krāsu. Kāda te vairs starpība, ka viņš ar B18 un barabāniem plāno iekarot trasi? Lai jau puika gāž :clap:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Inferno rakstīja:Tak nemīž! :hahaha: Čalis sodus nemaksā, braukā bez tiesībām, plāno uzcelt viscaur izpuvušu kupeju, grib nokrāsot auto, bet negrib pat izņemt lampas un maksāt nodokli, lai pārreģistrētu krāsu. Kāda te vairs starpība, ka viņš ar B18 un barabāniem plāno iekarot trasi? Lai jau puika gāž :clap:
Tu tēļa pauri motors būs b20. Pasaki nauhuj man maksāt nodokli pajolit par velti? Es par to naudu krāsu labāk nopērku. Tad kad krāsosi savu super kruto vistu šķūnī tad dari tā kā vēlies. Bet es krāsosu pēc savas metodes zinu ka tāpat viss buss cotka. Un ja nesi sapratis mašīna netiek taisīta auto exotika un nekur nau teikts ka būs bombonga. Parkrasoju aiz gara laika galva ienāca doma ko arī iztenesou bez lielas piepūles un līdzekļiem. Ja arī būs viss dirsa tad to nenoliegšu bet pagaidām kamēr nau nokrāsota pasēdi un parausti krānu
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
:lol: :lol: :lol: :doh:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
zurkae36 rakstīja:
Inferno rakstīja:Tak nemīž! :hahaha: Čalis sodus nemaksā, braukā bez tiesībām, plāno uzcelt viscaur izpuvušu kupeju, grib nokrāsot auto, bet negrib pat izņemt lampas un maksāt nodokli, lai pārreģistrētu krāsu. Kāda te vairs starpība, ka viņš ar B18 un barabāniem plāno iekarot trasi? Lai jau puika gāž :clap:
Tu tēļa pauri motors būs b20. Pasaki nauhuj man maksāt nodokli pajolit par velti? Es par to naudu krāsu labāk nopērku. Tad kad krāsosi savu super kruto vistu šķūnī tad dari tā kā vēlies. Bet es krāsosu pēc savas metodes zinu ka tāpat viss buss cotka. Un ja nesi sapratis mašīna netiek taisīta auto exotika un nekur nau teikts ka būs bombonga. Parkrasoju aiz gara laika galva ienāca doma ko arī iztenesou bez lielas piepūles un līdzekļiem. Ja arī būs viss dirsa tad to nenoliegšu bet pagaidām kamēr nau nokrāsota pasēdi un parausti krānu
SKARBI!!! :gigigi:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
AF, sirdi cik noprotu aizķēra pats td, vārda pielietojums. Atvainojos, ka viņu izmantoju, bet tā bija ērtāk nekā uzrakstīt - autiņš ko ārdoties pa trasi visdrīzākais kārtīgi nošķilsi :lol:
Par bremzēm +100000, pērn ginesa rekordos aizšāvu savu auto ar domu, ka stock bremžu sistēma vismaz 3 apļus trasē izvilks, da nu ......, lielākā kļūda ever. Pēc 2 apļa tās bremzes sāk lēnām pazust, un tiešām ir tā, ka ar kāju jābremzē, ja nemaldos todien vēl kkāds e90 norakstijās.
Tajā pasākumā bremzes>motors, bet tas jau aiziet offtopikā. Krč sarežģīts sporta veids, kurā visiem nav dots braukt :gigigi:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
zurkae36 rakstīja:
Inferno rakstīja:Tak nemīž! :hahaha: Čalis sodus nemaksā, braukā bez tiesībām, plāno uzcelt viscaur izpuvušu kupeju, grib nokrāsot auto, bet negrib pat izņemt lampas un maksāt nodokli, lai pārreģistrētu krāsu. Kāda te vairs starpība, ka viņš ar B18 un barabāniem plāno iekarot trasi? Lai jau puika gāž :clap:
Tu tēļa pauri motors būs b20. Pasaki nauhuj man maksāt nodokli pajolit par velti? Es par to naudu krāsu labāk nopērku. Tad kad krāsosi savu super kruto vistu šķūnī tad dari tā kā vēlies. Bet es krāsosu pēc savas metodes zinu ka tāpat viss buss cotka. Un ja nesi sapratis mašīna netiek taisīta auto exotika un nekur nau teikts ka būs bombonga. Parkrasoju aiz gara laika galva ienāca doma ko arī iztenesou bez lielas piepūles un līdzekļiem. Ja arī būs viss dirsa tad to nenoliegšu bet pagaidām kamēr nau nokrāsota pasēdi un parausti krānu
:hahaha:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Linda rakstīja:AF, sirdi cik noprotu aizķēra pats td, vārda pielietojums. Atvainojos, ka viņu izmantoju, bet tā bija ērtāk nekā uzrakstīt - autiņš ko ārdoties pa trasi visdrīzākais kārtīgi nošķilsi :lol:
Par bremzēm +100000, pērn ginesa rekordos aizšāvu savu auto ar domu, ka stock bremžu sistēma vismaz 3 apļus trasē izvilks, da nu ......, lielākā kļūda ever. Pēc 2 apļa tās bremzes sāk lēnām pazust, un tiešām ir tā, ka ar kāju jābremzē, ja nemaldos todien vēl kkāds e90 norakstijās.
Tajā pasākumā bremzes>motors, bet tas jau aiziet offtopikā. Krč sarežģīts sporta veids, kurā visiem nav dots braukt :gigigi:
Šajā sporta veidā low budget, low price u.t.t nestrādā! Tas ir dārgs sporta veids,to pat no malas var redzēt! Es nekad nelīstu tajā,ja nezinātu,ka droši būs nauda,ar kuru var brīvi rīkoties, guldot iekšā to! ;)
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
Jāpiekrīt.

Bremzes - jābūt ventilējamiem diskiem un vismaz Yellow kluči, 4 apļus nobrauksi. Bremžu šlaukām vēlams jaunām, svaigs šķidrums ar augstāku viršanas temperatūru.
Piekarei jābūt darba kārtība, vēlams labi amortizatori nevis lēti koili. Poly bukses vēlams. Jābūt 6cyl stabilizātora stieņiem. Jo ja piekare nestrāda, tad Biķerniekos ir tādi kā uzkalniņi forši, kuros var aiziet taisni.
Motors - varbūt jebkāds darba kārtība, bet rēķinaties un samierinaties ka Hondas, Roveri tāpat piesmies tavu auto. Price/Performance -> 2.8 < 3.0

Atceries, lai varētu startēt Track days, nepieciešams ugunsdzēšamais, ķivere, cimdi. Jāapskatās sajūga cilindrītis, sajūga šļauka, motora diagnostika, jānomaina mirušie devēji. Jānomaina tehniskie škidrumi. Katrā ziņa saraksts var būt vel garāk un vel vairāk sīkumos salasīsies daudz naudas.

Track day auto vizuālais manos uzskatos ir pats pēdējais ar ko sākti, tāpēc arī mans auto izskatās pēc miskastes. Jā es arī pamainīju topic nosaukumu uz Track Day, laikam jāmaina atpakaļ.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Labāk ar tādu auto līst trasē nevis uz ielām māmiņas un tantiņas baidīt :rolleyes: labi beidzam šito vakarā ķeršos tālāk pie slipešanas un atradīšu kas un kā
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Nē tu nesaprati, ar tādu auto nekur nevar līst .....
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
Ar nesagatavotu auto var piedalīties autokrosā, bet jārēķinās ka lūzīs vairāk nekā šosejā braucot.
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
zurkae36 rakstīja:Labāk ar tādu auto līst trasē nevis uz ielām māmiņas un tantiņas baidīt :rolleyes: labi beidzam šito vakarā ķeršos tālāk pie slipešanas un atradīšu kas un kā
labāk ņem ārā savas nekad neskrūvētās lampas un taisi viņu uz folkreisu, tur īstā vietā un tev pa kabatai budžets ar būs :super:
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
Lācis rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Labāk ar tādu auto līst trasē nevis uz ielām māmiņas un tantiņas baidīt :rolleyes: labi beidzam šito vakarā ķeršos tālāk pie slipešanas un atradīšu kas un kā
labāk ņem ārā savas nekad neskrūvētās lampas un taisi viņu uz folkreisu, tur īstā vietā un tev pa kabatai budžets ar būs :super:
tad vajadzes trali lai aizbrauktu kkur, bet tas bus par dargu. :nenene:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
zurkae36 rakstīja:
Inferno rakstīja:Tak nemīž! :hahaha: Čalis sodus nemaksā, braukā bez tiesībām, plāno uzcelt viscaur izpuvušu kupeju, grib nokrāsot auto, bet negrib pat izņemt lampas un maksāt nodokli, lai pārreģistrētu krāsu. Kāda te vairs starpība, ka viņš ar B18 un barabāniem plāno iekarot trasi? Lai jau puika gāž :clap:
Tu tēļa pauri motors būs b20. Pasaki nauhuj man maksāt nodokli pajolit par velti? Es par to naudu krāsu labāk nopērku. Tad kad krāsosi savu super kruto vistu šķūnī tad dari tā kā vēlies. Bet es krāsosu pēc savas metodes zinu ka tāpat viss buss cotka. Un ja nesi sapratis mašīna netiek taisīta auto exotika un nekur nau teikts ka būs bombonga. Parkrasoju aiz gara laika galva ienāca doma ko arī iztenesou bez lielas piepūles un līdzekļiem. Ja arī būs viss dirsa tad to nenoliegšu bet pagaidām kamēr nau nokrāsota pasēdi un parausti krānu
Wow, ārprāts b20, krutākais motors ever... :D
Tas motors ir tāds pats mēsls kā 1.8, tik tas ka +2 podi un patīkamāka skaņa...
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Piedāvaju vienkārši nogaidī,kamēr nokrāsosies........... :bmw: :hahaha:
Profila bilde
Ziemelis23
Ziņojumi: 100
Pievienojies: 11 Mai 2014, 22:59
Braucu ar: 325tds
Pieņemu,ka īpašnieks vienkārši bija plānojis taisīt auto ar domu tīri braukt uz trasi un tur patrakot pamācīties, lai tas nebūtu jādara uz ielas. nevis nopietni startēt sacensības.