jurcis Techno Violet Touring 2.5tds

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Archa_21
Ziņojumi: 55
Pievienojies: 12 Mar 2011, 19:10
Braucu ar: 318iS
Atrašanās vieta: Vaidava, Valmiera
aupinsh rakstīja:Smuka kūte! ;)
Jurci pasaki, ka vēl Tev nestrādā centrālā blakussēdētajā pusē aizmgurējām durvīm?! :lol:
Skatoties uz Tavu, nenormāli gribas pilnveidot savu kūti, tikai žēl, ka tgd citas prioritātes,bet gan jau! :yes:
Man nestrādā! :D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
jurcis rakstīja:
aupinsh rakstīja:Smuka kūte! ;)
Jurci pasaki, ka vēl Tev nestrādā centrālā blakussēdētajā pusē aizmgurējām durvīm?! :lol:
Skatoties uz Tavu, nenormāli gribas pilnveidot savu kūti, tikai žēl, ka tgd citas prioritātes,bet gan jau! :yes:
Man nestrādā šoferpusei un baigi tas kaitina :( jo vajag kādu somu ielikt u.t.t.
Nu tev jau ar skaists tūrings.

Paldies pārējiem par labiem vārdiem. :)
ritigi llabs! ipashi pirmaa bilde patik :super:
...
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Šoreiz bez bildēm.
Vakar nomainiju kvēlsveces un upgreidoju dzinēju, tas būtu tika noglušīts izplūdes gāzu atplūde uz ieplūdes kolektoru :)
Pateicoties Klikliks-am tiku pie OBC tas rīt tiks uzstādīts.
Iegādāti priekšējie Bilstein amortizātori un weitech atsperes.
Steidzami jātiek pie zeimas atsperēm. Un jāsaved kārtība apakša.
Bilžuki coming soon.. :clap:
Profila bilde
vienkāršais
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Mar 2011, 02:06
Braucu ar: vnk verķi
Atrašanās vieta: kvartala
un ko tiesi dod tas,ka tika noglušīts izplūdes gāzu atplūde uz ieplūdes kolektoru???
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Reāli tas tika radīts lai mazāks piesārņojums, bet ņemot vērā ka auto jau ir 14 gadi un noskrējiens ir diezgan liels tad tas īsti vairs nepilda savu funkciju un karstās izplūdes tiek grūstas atpakļ ieplūdes kolektorā ar visādiem izdedžiem kas nav īsti labi tapēc tas tika noglušīts, un protams kā zinām dzinējiem patīk vēsāks gaiss nevis karsts. ;)

P.s. aizmirsu piebilst, ka draugs palīdzēja noregulēt degvielas sūkni tagat skatīsimies kas ar patēriņu. :hahaha:
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 
gaidi degvielas patēriņa pieaugumu! :D ideja laba, meģināju bendzīnieka, itkā auto pat patīkamāk iet....bet patēriņš.... :doh: :hahaha:
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Man čoms savam srotam passatam 199x kura tur gada, noregulēja degvielas sūkni un aiz laimes biksēs kakā, cik maz viņam patērējot soļķi!

AH tad tu biji tas, kas paķēra no Klikic OBC! :grrr:
Es jau sāku kaul';eties, kad bija jau pārdots! :sad:
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
jenchs rakstīja:gaidi degvielas patēriņa pieaugumu! :D ideja laba, meģināju bendzīnieka, itkā auto pat patīkamāk iet....bet patēriņš.... :doh: :hahaha:
A ko tad tu tur benzīniekam noglušiji.? Man uz m52b28 ir noglušīta karter ventilācija uz ieplūdes kolektoru, eļļas krājas oil catch tankā.
Nu tas nav uz savu galvu uz dullo darīts, Nebūtu to darījis bez iemesla, citam 2.5TDs arī tā ir un viss ir kārtībā.. ;)
Pēdējais labojis jurcis - 22 Okt 2011, 12:13, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
erda rakstīja:Man čoms savam srotam passatam 199x kura tur gada, noregulēja degvielas sūkni un aiz laimes biksēs kakā, cik maz viņam patērējot soļķi!

AH tad tu biji tas, kas paķēra no Klikic OBC! :grrr:
Es jau sāku kaul';eties, kad bija jau pārdots! :sad:
:D Nu mēs tur ar saregulējām bet nu tā tākā vajadzētu būt tagat ieliešu 10 L izrēķināšu kas tur notiek.
Jep es biju tas :rolleyes:
Bet nu nezutraucies nebūs vismaz tev jāsēž vairākas dienas rokās ar shēmām un jāzīlē kur kurie vadi iet.. :D
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 
jurcis rakstīja:
jenchs rakstīja:gaidi degvielas patēriņa pieaugumu! :D ideja laba, meģināju bendzīnieka, itkā auto pat patīkamāk iet....bet patēriņš.... :doh: :hahaha:
A ko tad tu tur benzīniekam noglušiji.? Man uz m52b28 ir noglušīta karter ventilācija uz ieplūdes kolektoru, eļļas krājas oil catch tankā.
Nu tas nav uz savu galvu uz dullo darīts, Nebūtu to darījis bez iemesla, citam 2.5TDs arī tā ir un viss ir kārtībā.. ;)
Tur bija cita fīča, tas bija domāts par to motora temperatūru, viens elektriķis paeksperimentēja, godīgi sakot, pats nesapratu, ko viņš izdarīja, bet motors, kompis "domaaja" ka ir auksts. vismaz likās ka labāk griežas labāk un patēriņš pa 3l liekāks. ;)
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Skaidrs, tagat man vajag tikai patestēt cik tas īsti būs tas patērīņš, šī brīža degvielas cenas galīgi neiedvesmo. :doh:
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
ja kompis doma ka dzinejs auksts, tad jau vnk degmaisijums ir treknaks jo dzinejs strada iesildishanas rezhima, bet tas nav labi :nenene:
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
jurcis rakstīja:Reāli tas tika radīts lai mazāks piesārņojums, bet ņemot vērā ka auto jau ir 14 gadi un noskrējiens ir diezgan liels tad tas īsti vairs nepilda savu funkciju un karstās izplūdes tiek grūstas atpakļ ieplūdes kolektorā ar visādiem izdedžiem kas nav īsti labi tapēc tas tika noglušīts, un protams kā zinām dzinējiem patīk vēsāks gaiss nevis karsts. ;)

P.s. aizmirsu piebilst, ka draugs palīdzēja noregulēt degvielas sūkni tagat skatīsimies kas ar patēriņu. :hahaha:
ir dzirdets ka tds'iem ta darot-esot labak, jo nav lieka pretestiba izpludes sistema, un karstas gazes ar nelien kur nevajag :yes:
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Tieši tā. ;) Šodien bijām nelielā ģimenes izbraucienā patēriņš vismaz tas ko uzrādija bākas dačiks aptuveni vidējais ~6l šoseja. :) Bet to vel precizēšu.. :)
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
ar r17 lietiem 6l pa trasi baigi labi, ja vel kaut kur solki pa leto dabuj tad jau vispar :super:
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Pa brīvdienām pabiju Kurzemes pusē, konstatēju ka ar 23 litriem esmu noripojis 380 Km :hahaha:
Pa nedēļu plānoju purnu pacelt augšā(lai ziemā kautko nesalaužu) un pāriet uz ziemas diskiem/riepām.
Un vel nomainīt filtrus plus eļļu.
Dažas bildes :)
Attēls
Attēls
Attēls
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Kas par efektu pirmajā bildē?! Kurzemes gari? Un patēriņš protams lieisks, uz pusi mazāks kā man!
Pēdējais labojis erda - 31 Okt 2011, 21:54, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Tev vajag zilu to touringu, kā 1. bildē izskatās, vnk dievīgs :supeer:
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 
Patestē patestē to režīmu!?! :D
Ja buus tikai labāk-arī ķeršos klāt pārveidošanai!
..citādi tak sanāk, ka tos visus izplūdes draņķus grūž turbīnā!?!
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
erda rakstīja:Kas par efektu pirmajā bildē?! Kurzemes gari? Un patēriņš protams ieisks, uz pusi mazāks kā man!
Slēdža ilgums sagrozīts un ar lampu staigāju gar auto ir vel daudz tādu bilžu ;) :hahaha: Varam kādu vakaru satikties pabildēties :)
uteo rakstīja:Tev vajag zilu to touringu, kā 1. bildē izskatās, vnk dievīgs :supeer:
Paldies. Šī krāsa ir ļoti iepatikusies viņa tāda savdabīga.
korsa rakstīja:Patestē patestē to režīmu!?! :D
Ja buus tikai labāk-arī ķeršos klāt pārveidošanai!
..citādi tak sanāk, ka tos visus izplūdes draņķus grūž turbīnā!?!
Nu teikšu ka ir daudz labāk. :)