jurcis Techno Violet Touring 2.5tds

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
paterinsh :super:
1 bilde laba :yes:
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Pa smuko! Skatoties shiis bildes, taa vien liekas ka nakamo E36 buus jaaperk kuutina. :yes:
Attēls
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Fočēšanos būs jāpārliek uz pavasari/vasaru.
Tad vajadzētu savākt, sedanu, kupeju, kabrio, touringu un kompotu! ;)
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
uz kabrio lomu piesakos :clap:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Aizvakar devos braucienā uz Ventspili. Ventspilī pēkšņi jūtu ka spiežot gāzes pedāli vispār vairs neuzņemas ātrums :rolleyes: sāku čekot kas vel noticis ieraugu ka temperatūras dačiks strauji ceļas uzreiz metos malā kautkur apstāties. Atveru habi skatos viss tosolā, sāk panika iestāties ko darīt, jo bijau plānojis nākošajā dienā Rīgā pirkt radiātoru kurš jau bija sarunāts (aizdomas par radiātoru bija jo mans sācis smaidīt). Mierīgi padomāju un aizgāju uz zināmajiem rezerves daļu veikaliem meklēt radiatoru, džeki apzināja Ventspili un ar līdzijūtošu sejas izteiksmi pateica ka var ātrākais uz rītdienu pasūtīt radiatoru no polijas kurš maksās 170 Ls, es biku sasmējos, apzvanot 2 vienīgos šrotus Ventspilī konstatēju ka lietotu nedabūšu. Nu neko aizgāju mierīgu prātu atpakļ pie auto un salēju pilnu bačoku paskatīties cik liela ir tā skāde kur tek, beigas izrādijās ka nekur netek vnk līmenis bija nokritis un tosols sāka vārīties un izpieda 3litru pa abratkas trubiņu ārā.

Rīt auto tiks pacelts augstāk un arī nomainīti priekšējie amortizātori uz BIlshteinu komplektu :clap:
Kā arī sākšu sagatavot apakšu ziemai.
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 
Nu gan Tev piedzīvojumi! :gigigi:
Tie ŗadiatori tds'iem laikam visi maksaa kosmosu :D Man, kad kondiškai izšāva radiatoru-apvaicājoties vienā bodē, mute palika vaļā, kad nosauca ciparu, kas bij stipri pāri 100Ls :gigigi:
Profila bilde
sash
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 03 Sep 2011, 23:18
erda rakstīja:Fočēšanos būs jāpārliek uz pavasari/vasaru.
Tad vajadzētu savākt, sedanu, kupeju, kabrio, touringu un kompotu! ;)
Ar kompotu varētu izrādīties es :gigigi:
Profila bilde
sash
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 03 Sep 2011, 23:18
Jā ventspils ir pilsēta ar rītdienu :doh: kas var nepienākt :yes: Pilnīgs sviests un tupiks,no tiem šrotiem nav nekādas jēgas,zinu ,jo te dzīvoju,ja ko vajag jāper uz Rīgu.Es tagad arī kasu pakausi,ja ko vajadzēs būs jālūdzas JUMS :supeer:
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
korsa rakstīja:Nu gan Tev piedzīvojumi! :gigigi:
Tie ŗadiatori tds'iem laikam visi maksaa kosmosu :D Man, kad kondiškai izšāva radiatoru-apvaicājoties vienā bodē, mute palika vaļā, kad nosauca ciparu, kas bij stipri pāri 100Ls :gigigi:
Un ja ir vel automāts tad vispār tur kosmos sanāk jo tur vienojas pie radiātora no kārbas trubas kas eļļu silda/dzesē.
Par laimi es sadabūju radiātoru ideālā stāvoklī vel melnu takā ///M :hahaha: Un jā radiātoru pat rīgā bija grūti dabūt.
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
sash rakstīja:Jā ventspils ir pilsēta ar rītdienu :doh: kas var nepienākt :yes: Pilnīgs sviests un tupiks,no tiem šrotiem nav nekādas jēgas,zinu ,jo te dzīvoju,ja ko vajag jāper uz Rīgu.Es tagad arī kasu pakausi,ja ko vajadzēs būs jālūdzas JUMS :supeer:
:D tur kāds bmw šrots derētu.. :rolleyes: Kauktādas rezerves daļas jau dabūt tur var.
Profila bilde
bosiks11
Ziņojumi: 181
Pievienojies: 28 Jūn 2011, 19:57
Braucu ar: M42
Atrašanās vieta: VALMIERA,UK - Birmingham
BIlshtein - vviss sliktaka peiredxze kada bijusi ar jebkadiem amisiem maksa , dargi ,razo vaciesi , itka sakarigi gazinieki bet resurs vienk smiekligs , man abi prieksejie izbeidzas ar paris menesu starpibu !!! tagad uzliku Sach vienk pasi labakie kas var but stap gaziniekiem uz e36 , maksa dargak bet uz 100% ir to verts !!! kaifs braukt
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Nu tu mani sabiedēji, bet nu redzēsim kā man ies. :) Ceru uz to labāko.. :)
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
par Bilstein neko sliktu nevaru teikt... :pupi: stāvēja uz mana iepriekšējā e36 un nobraucu gandrīz divus gadus, beigās nokrešoju, bet tāpat dzīvi vēl palika.... :giggle:

p.s. kad auto pirku itkā bija uzlikti 2000 km iepriekš.... + 2 gadi un vēl ok... domāju, ka ok amortizatori.... :clap:
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 
Bilstein ir vieni no labakajiem pasaule, autoshoseja braucot man vel joprojam stav 6 gadus atpakal pirktie h&r koili ar bilstein patronam, strada perfekti, nekadu probleemu, viss strada perfekti!;)
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
Rex
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 27 Apr 2011, 00:12
Braucu ar: 328 coupe
Atrašanās vieta: Valmiera
Reputācija: 5
 
Lietoju bilstein vairāk kā 5 gadus bez problēmām. Liekas vieni no sakarīgākajiem amortizatoriem.
Viss metināšanai! Visa veida metināšanas iekārtas un metināšanas materiāli. Sīkāk PM
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
bosiks11 rakstīja:BIlshtein - vviss sliktaka peiredxze kada bijusi ar jebkadiem amisiem maksa , dargi ,razo vaciesi , itka sakarigi gazinieki bet resurs vienk smiekligs , man abi prieksejie izbeidzas ar paris menesu starpibu !!! tagad uzliku Sach vienk pasi labakie kas var but stap gaziniekiem uz e36 , maksa dargak bet uz 100% ir to verts !!! kaifs braukt
mozh krutku dabuji?
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 
Varbut iztecejushus lietotus dabuja?:D
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
jurcis
Ziņojumi: 860
Pievienojies: 10 Apr 2011, 11:47
Braucu ar: e30 un e46
Reputācija: 1
 
Iespējams ka ar defektu viņam bija, jo cik zinu e30 forumos, par bilshtein runā tikai to labāko.. :clap:
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
liec droši virsū un neklausies - "ko viena tante teica citai" :D būs good :super:
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
man tagad prieksha ir bilstein, nekadu problemu.
Agrak bija boge(tie pashi sachs) ari good