Mans pirmais BMW

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:38

RENIO rakstīja:
Princesiite rakstīja:
RENIO rakstīja:vai auto brauksi pārbaudīt uz kādu servisu? Vai kāds palīdz Tev šo auto arī iegādāties?

Auto bija Latbemas īpašums, un man arī ir autoservisa apstiprinājums ka ar viņu viss ir ok, kā arī visas apkopes tagad ir taisītas.
nu uz to es ļoti nepaļautos: uz Latbemas izrakstiem (daudzi sapratīs par ko es runāju).
(var būt pārējie kaut ko citu teiks...)

var jau būt ka viss nav tik rožaini kā izskatās, bet braucot tiešām neizjūtu nekādu diskomfortu, visi sliekšņi, un sāpīgākās BMW vietas ir kārtīgi uztaisītas un nokrāsotas, atverot kapotu arī nav kur piesieties. Redzēs ar laiku kā būs, bet pagaidām man viss apmierina. :bmw:
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:38

Kristaps rakstīja:
Princesiite rakstīja:
Kristaps rakstīja:Sitāsi ritīgi labs ,metu uz vinu acis :super:
tikai man pašam netiik automats :D
bet tā jau lielisks pirkums :super:
apsveicu :sarunats:

:sarunats: Man jau kā sievietei automāts ir kā odziņa saldējumam, varu krāsot lūpas braucot un nenoslāpt krustojumos. :giggle:
tādā ziņā tiešām priekš tevis :super:
velreiz apsveicu ar pirkumu. :bmw:

:bmw: :sarunats:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

15 Okt 2011, 21:39

RENIO rakstīja:
Princesiite rakstīja:
RENIO rakstīja:vai auto brauksi pārbaudīt uz kādu servisu? Vai kāds palīdz Tev šo auto arī iegādāties?

Auto bija Latbemas īpašums, un man arī ir autoservisa apstiprinājums ka ar viņu viss ir ok, kā arī visas apkopes tagad ir taisītas.
nu uz to es ļoti nepaļautos: uz Latbemas izrakstiem (daudzi sapratīs par ko es runāju).
(var būt pārējie kaut ko citu teiks...)
Nu par tiem iztrakstiem tā ,bet mašīna patiešām izskatas un skan labi , redzēsim ko Princesīte pēc mēnešai vai diviem teiks , Auto pirkšana jau +- laimes spēle ;) Itipāši sievietei vai iesācējiem kā man :D
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:40

Archizlv rakstīja:No aarpuses izskataas labs, taads tiirs un nevainiigs. :D Pilniigi prasaas kaut ko ar vinu saakt dariit. :yes: No salona puses, apshifkas jamaina vai jaalabo, tepikiishi nav vienaadi, nezinu kaa izskataas aizmugureejie benki, bet kopumaa ir OK. :yes: Sveicinaati barinaa un lai labi ripo! ;)

uz doto brīdi manas finanses ir izsmeltas, kad pārdošu savu veco autiņu tad jau var sākt kaut ko domāt par vizuālajiem remontiņiem.
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:43

Auto bija Latbemas īpašums, un man arī ir autoservisa apstiprinājums ka ar viņu viss ir ok, kā arī visas apkopes tagad ir taisītas.[/quote]
nu uz to es ļoti nepaļautos: uz Latbemas izrakstiem (daudzi sapratīs par ko es runāju).
(var būt pārējie kaut ko citu teiks...)[/quote]

Nu par tiem iztrakstiem tā ,bet mašīna patiešām izskatas un skan labi , redzēsim ko Princesīte pēc mēnešai vai diviem teiks , Auto pirkšana jau +- laimes spēle ;) Itipāši sievietei vai iesācējiem kā man :D[/quote]

gluži iesācēja auto pieredzē neesmu. :D pusotru gadu nobraukāju ar ļoti jaudīgu Fiatu, protams pie katra remonta es nosirmoju, bet pa servisiem tik daudz izdīvojoties man jau sāk likties ka pati varēšu ņemt štrumentus rokās un doties labot mašīnu. :D
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

15 Okt 2011, 21:45

Opā, Podziņa numur 2 :hahaha:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

15 Okt 2011, 21:45

Princesiite rakstīja:Auto bija Latbemas īpašums, un man arī ir autoservisa apstiprinājums ka ar viņu viss ir ok, kā arī visas apkopes tagad ir taisītas.
nu uz to es ļoti nepaļautos: uz Latbemas izrakstiem (daudzi sapratīs par ko es runāju).
(var būt pārējie kaut ko citu teiks...)[/quote]

Nu par tiem iztrakstiem tā ,bet mašīna patiešām izskatas un skan labi , redzēsim ko Princesīte pēc mēnešai vai diviem teiks , Auto pirkšana jau +- laimes spēle ;) Itipāši sievietei vai iesācējiem kā man :D[/quote]

gluži iesācēja auto pieredzē neesmu. :D pusotru gadu nobraukāju ar ļoti jaudīgu Fiatu, protams pie katra remonta es nosirmoju, bet pa servisiem tik daudz izdīvojoties man jau sāk likties ka pati varēšu ņemt štrumentus rokās un doties labot mašīnu. :D[/quote]
Man bija pilnīgi tāpat ar savu pirmo auto ko par tādu nesaucu dusmu un naida dēļ pret vinu , man bija Volvo v40 2.0 16v valve , ar gāzes iekārtu :D Par to cik naudas ieliku pat nesākšu ,sliktākais pirkums manā mūžā :sad: Bet nesaku ka volvo ir slikta mašīna :)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

15 Okt 2011, 21:46

Un abas blondiiniites :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:46

uteo rakstīja:Opā, Podziņa numur 2 :hahaha:

Kapēc numur 2? :nenene:
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:48

Nu par tiem iztrakstiem tā ,bet mašīna patiešām izskatas un skan labi , redzēsim ko Princesīte pēc mēnešai vai diviem teiks , Auto pirkšana jau +- laimes spēle ;) Itipāši sievietei vai iesācējiem kā man :D[/quote]

gluži iesācēja auto pieredzē neesmu. :D pusotru gadu nobraukāju ar ļoti jaudīgu Fiatu, protams pie katra remonta es nosirmoju, bet pa servisiem tik daudz izdīvojoties man jau sāk likties ka pati varēšu ņemt štrumentus rokās un doties labot mašīnu. :D[/quote]
Man bija pilnīgi tāpat ar savu pirmo auto ko par tādu nesaucu dusmu un naida dēļ pret vinu , man bija Volvo v40 2.0 16v valve , ar gāzes iekārtu :D Par to cik naudas ieliku pat nesākšu ,sliktākais pirkums manā mūžā :sad: Bet nesaku ka volvo ir slikta mašīna :)[/quote]

Es par Fiatu nevienu ļaunu vārdu nevaru teikt, 200 zirgi, mazs turbo spridzeklītis, bet remonta izmaksas nav priekš parastu mirstīgo kabatas.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

15 Okt 2011, 21:48

Princesiite rakstīja:
uteo rakstīja:Opā, Podziņa numur 2 :hahaha:

Kapēc numur 2? :nenene:

Tāpēc, ka Podziņa te jau ir ilgi :gigigi:
Bet nu vēl par agru tā Tevi saukt, kamēr nebūs bildes, kur rocies pa motortelpu :hahaha:
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:48

Orkaans rakstīja:Un abas blondiiniites :hahaha:

:giggle: Es ja nu kas krāsota esmu.
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:49

uteo rakstīja:
Princesiite rakstīja:
uteo rakstīja:Opā, Podziņa numur 2 :hahaha:

Kapēc numur 2? :nenene:

Tāpēc, ka Podziņa te jau ir ilgi :gigigi:
Bet nu vēl par agru tā Tevi saukt, kamēr nebūs bildes, kur rocies pa motortelpu :hahaha:

noteikti ka gan jau ka būs. :D
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

15 Okt 2011, 21:50

Princesiite rakstīja:Nu par tiem iztrakstiem tā ,bet mašīna patiešām izskatas un skan labi , redzēsim ko Princesīte pēc mēnešai vai diviem teiks , Auto pirkšana jau +- laimes spēle ;) Itipāši sievietei vai iesācējiem kā man :D

gluži iesācēja auto pieredzē neesmu. :D pusotru gadu nobraukāju ar ļoti jaudīgu Fiatu, protams pie katra remonta es nosirmoju, bet pa servisiem tik daudz izdīvojoties man jau sāk likties ka pati varēšu ņemt štrumentus rokās un doties labot mašīnu. :D[/quote]
Man bija pilnīgi tāpat ar savu pirmo auto ko par tādu nesaucu dusmu un naida dēļ pret vinu , man bija Volvo v40 2.0 16v valve , ar gāzes iekārtu :D Par to cik naudas ieliku pat nesākšu ,sliktākais pirkums manā mūžā :sad: Bet nesaku ka volvo ir slikta mašīna :)[/quote]

Es par Fiatu nevienu ļaunu vārdu nevaru teikt, 200 zirgi, mazs turbo spridzeklītis, bet remonta izmaksas nav priekš parastu mirstīgo kabatas.[/quote]

par fiat ,neko neteikšu jo neko nezinu 200zirgi izklausas daudz priekš mazasas mašīnītes ,vajadzetu būt intersantam auto :super:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

15 Okt 2011, 21:51

Princesiite rakstīja:
Orkaans rakstīja:Un abas blondiiniites :hahaha:

:giggle: Es ja nu kas krāsota esmu.

Blondiine nav matu kraasa, bet gan dveeseles staavoklis :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:53

gluži iesācēja auto pieredzē neesmu. :D pusotru gadu nobraukāju ar ļoti jaudīgu Fiatu, protams pie katra remonta es nosirmoju, bet pa servisiem tik daudz izdīvojoties man jau sāk likties ka pati varēšu ņemt štrumentus rokās un doties labot mašīnu. :D[/quote]
Man bija pilnīgi tāpat ar savu pirmo auto ko par tādu nesaucu dusmu un naida dēļ pret vinu , man bija Volvo v40 2.0 16v valve , ar gāzes iekārtu :D Par to cik naudas ieliku pat nesākšu ,sliktākais pirkums manā mūžā :sad: Bet nesaku ka volvo ir slikta mašīna :)[/quote]

Es par Fiatu nevienu ļaunu vārdu nevaru teikt, 200 zirgi, mazs turbo spridzeklītis, bet remonta izmaksas nav priekš parastu mirstīgo kabatas.[/quote]

par fiat ,neko neteikšu jo neko nezinu 200zirgi izklausas daudz priekš mazasas mašīnītes ,vajadzetu būt intersantam auto :super:[/quote]

bija jau arī interesantas un ļoti mīlēju to auto..
Bet tagad jau skatos ka BMW laikam arī būšu iemīlējusi. :hahaha:
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:53

Orkaans rakstīja:
Princesiite rakstīja:
Orkaans rakstīja:Un abas blondiiniites :hahaha:

:giggle: Es ja nu kas krāsota esmu.

Blondiine nav matu kraasa, bet gan dveeseles staavoklis :hahaha:

Šitādu teicienu vēl nebiju dzirdējusi. :clap:
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

15 Okt 2011, 21:54

kamer tevis viss apmierina tad tik brauc :super: , vienigais vasara varetu pietrukst kondishka, braucot pa rigas korkiem :giggle: , bet minimalais tev ir. un automatam ziemas rezhims ir?ja ir tad bus bishku vieglak ziema!
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

15 Okt 2011, 21:54

Kristaps rakstīja:
Princesiite rakstīja:Nu par tiem iztrakstiem tā ,bet mašīna patiešām izskatas un skan labi , redzēsim ko Princesīte pēc mēnešai vai diviem teiks , Auto pirkšana jau +- laimes spēle ;) Itipāši sievietei vai iesācējiem kā man :D

gluži iesācēja auto pieredzē neesmu. :D pusotru gadu nobraukāju ar ļoti jaudīgu Fiatu, protams pie katra remonta es nosirmoju, bet pa servisiem tik daudz izdīvojoties man jau sāk likties ka pati varēšu ņemt štrumentus rokās un doties labot mašīnu. :D

Man bija pilnīgi tāpat ar savu pirmo auto ko par tādu nesaucu dusmu un naida dēļ pret vinu , man bija Volvo v40 2.0 16v valve , ar gāzes iekārtu :D Par to cik naudas ieliku pat nesākšu ,sliktākais pirkums manā mūžā :sad: Bet nesaku ka volvo ir slikta mašīna :)[/quote]

Es par Fiatu nevienu ļaunu vārdu nevaru teikt, 200 zirgi, mazs turbo spridzeklītis, bet remonta izmaksas nav priekš parastu mirstīgo kabatas.[/quote]

par fiat ,neko neteikšu jo neko nezinu 200zirgi izklausas daudz priekš mazasas mašīnītes ,vajadzetu būt intersantam auto :super:[/quote]
Luuk arii Fiatinjsh!
IMG_1814.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Princesiite
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 15 Okt 2011, 16:42
Braucu ar: BMW 318
Atrašanās vieta: Rīga <---> Jūrmala

15 Okt 2011, 21:55

Vajadzēja no Fiata nr.zīmi atstāt...