Kon4a's E36

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

29 Mar 2015, 07:30

Ilgi nekas nav te rakstīts, tāpēc vismaz ierakstos, ka esmu dzīvs un auto joprojām pie manis :hahaha:
Plānā ir šis tas, bet dēļ diezgan aizņemtā grafika apagaidām viss sēž uz vietas :giggle:
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

10 Aug 2015, 17:40

Nu ko, galīga mūžība pagajusi kopš pēdējo reizi kautkas būtu apdeitots šeit...
Diemžēl šoreiz jāāpdeito ar lūgumu pēc palīdzības, jo mans mīļais E36 ir sācis niķoties tā, kā vēl nekad.

Viss sākās ar bezsakarīgu slāpšanu braukšanas laikā - iepriekš divlitrīgajam bija tāpat, nomainīju kloķenes devēju un viss aizgāja, taču šoreiz slāpst savādāk - pēc katras noslāpšanas ir šaviens izpūtējā, tāds pats kā tad, kad beidzas degviela., Tas lika domāt par sūkņa vainu. Pārbaudīju, notīrīju sūkni, tur viss ir ok, pumpē kā vajag.
Uz dienām divām problēma pazuda, un tad vakar parādījās atpakaļ ar divreiz vairāk problēmām bonusā. Auto atkal centās slāpt, izspiedu sajūgu lai izlīdzīnātu apgriezienus un tajā brīdī blāvi sāka spīdēt aķīša lampiņa. Uzdodot apgriezienus lampiņa izdziest, kas nozīmē ka ģenerators iet uz beigām. Ok, vēlviena lieta klāt, oh well.
Tad sākās pati jautrākā daļa - auto sāka dzīvot savu dzīvi - apgriezieni lēkā no 0,5k līdz pat 3,5k, un to dara pat braucot. Viss auto raustās tā itkā neviena vakumtruba nebūtu pielikta, slāpst nost un čakarējas tā ka nevar pabraukt. Pēc iebēršanas līdz Redline šī problēma pazuda, taču, pie nākamā krustojuma auto noslāpa un nevarēju vairs piešķilt. Griezt griež, sūknis uzsūc, viss kā vajag. Nogaidīju 20min un auto pieleca nedaudz pagriežot, bet šoreiz jau atkal kopā ar raustīšanos. Tiku kautkā līz mājām, šodien kad gāju mēģināt šķilt lai saprastu kas par vainu aķis bija pilnīgi sauss. Piepīpēju, iedarbināju, tiesa gan griežot reizes 10, un atstāju rūkt. Atkal aķīša lampiņa blāvi deg, uzdodot gāzi pazūd, tad parādās atpakaļ. Noņemot gaisa masas mērītāju darbība paliek pat stabilāka kā ja tas ir pieslēgts, taču uzreiz viss smird pēc bendzīna (loģiski). Izbraukt tā arī neizdevās, tāpēc ka pēc uzsilšanas auto atkal sāka sprauslāt un noslāpa, jaut atkal ar tukšu aķi. Man nav skaidrs kā vienlaicīgi var nobeigties tik daudz lietas, sviests kautkāds :doh:
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 

10 Aug 2015, 18:23

varbut ka ja akjitis vai gjenis beidzas tad tas nozime ka parejam nepietiek elktriba un tadelj ari viss strada nepareizi
vai ari tev saka kautkur raut uz iso tadelj ari visa elektriba saka zust
jo uzgazejot gjenis padod pietiekami elektribu un viss iet uz kadu bridi
tie tik mani 2 centi neesmu jau nekads mehanikjis :lol:
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
em.dzhii
Ziņojumi: 1048
Pievienojies: 09 Aug 2012, 16:07
Braucu ar: 530D 525D
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

10 Aug 2015, 19:11

Viena vaina varētu būt sūknis, jo uz viena 318 bija līdzīga problēma arī atvienojot GMM gaita palika labāka bet čakarējās vienalga, nomainīja sūkni un uzreiz aizgāja
Profila bilde
Infeasible
Ziņojumi: 125
Pievienojies: 20 Jūl 2014, 14:13
Braucu ar: coupe
Atrašanās vieta: Rēzekne, Rīga

10 Aug 2015, 19:57

Kon4a rakstīja:Nu ko, galīga mūžība pagajusi kopš pēdējo reizi kautkas būtu apdeitots šeit...
Diemžēl šoreiz jāāpdeito ar lūgumu pēc palīdzības, jo mans mīļais E36 ir sācis niķoties tā, kā vēl nekad.

Viss sākās ar bezsakarīgu slāpšanu braukšanas laikā - iepriekš divlitrīgajam bija tāpat, nomainīju kloķenes devēju un viss aizgāja, taču šoreiz slāpst savādāk - pēc katras noslāpšanas ir šaviens izpūtējā, tāds pats kā tad, kad beidzas degviela., Tas lika domāt par sūkņa vainu. Pārbaudīju, notīrīju sūkni, tur viss ir ok, pumpē kā vajag.
Uz dienām divām problēma pazuda, un tad vakar parādījās atpakaļ ar divreiz vairāk problēmām bonusā. Auto atkal centās slāpt, izspiedu sajūgu lai izlīdzīnātu apgriezienus un tajā brīdī blāvi sāka spīdēt aķīša lampiņa. Uzdodot apgriezienus lampiņa izdziest, kas nozīmē ka ģenerators iet uz beigām. Ok, vēlviena lieta klāt, oh well.
Tad sākās pati jautrākā daļa - auto sāka dzīvot savu dzīvi - apgriezieni lēkā no 0,5k līdz pat 3,5k, un to dara pat braucot. Viss auto raustās tā itkā neviena vakumtruba nebūtu pielikta, slāpst nost un čakarējas tā ka nevar pabraukt. Pēc iebēršanas līdz Redline šī problēma pazuda, taču, pie nākamā krustojuma auto noslāpa un nevarēju vairs piešķilt. Griezt griež, sūknis uzsūc, viss kā vajag. Nogaidīju 20min un auto pieleca nedaudz pagriežot, bet šoreiz jau atkal kopā ar raustīšanos. Tiku kautkā līz mājām, šodien kad gāju mēģināt šķilt lai saprastu kas par vainu aķis bija pilnīgi sauss. Piepīpēju, iedarbināju, tiesa gan griežot reizes 10, un atstāju rūkt. Atkal aķīša lampiņa blāvi deg, uzdodot gāzi pazūd, tad parādās atpakaļ. Noņemot gaisa masas mērītāju darbība paliek pat stabilāka kā ja tas ir pieslēgts, taču uzreiz viss smird pēc bendzīna (loģiski). Izbraukt tā arī neizdevās, tāpēc ka pēc uzsilšanas auto atkal sāka sprauslāt un noslāpa, jaut atkal ar tukšu aķi. Man nav skaidrs kā vienlaicīgi var nobeigties tik daudz lietas, sviests kautkāds :doh:
Klokjenes devēju nomaini un viss būs ok, man bija tāpat, pati gāzēja, slāpa... kloķvārpstas devējs! Nomaini un viss būs bumbās! (Viņu ir viegli nomainīt un pārbaudīt vai tiešām viņā ir tā problēma, bet es teiktu, ka visdrīzāk viņā!)

P.S

Man ar bija tā, ka ļoti blāvi dega lampiņa panelī! Tik man bija priekšējo miglu lampiņa :D Un dodot pilnā mizā gāja arī normāli (Kloķvārpstas devējs)
Pēdējais labojis Infeasible - 10 Aug 2015, 20:16, kopā labots 1 reizi.
Fuck the fuel economy!
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

10 Aug 2015, 20:09

man bija tieši tāpat, vaina bija ka degvielas sūknim nebija ražības, simptoni tieši tādi paši, maini sūkni
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

29 Jūn 2016, 11:03

Sveika tauta :)

Varbūt nedaudz skumjšs posts, bet šeit paziņoju, ka mans E36 ir pieejams iegādei.
TA nav, bet ja ļoti vajag varu iziet. Būtībā tirgoju kā detaļas. Cena nav zema, bet zinātāji paši zinās, ka atsevišķi iekšā esošās daļas sastādītu tādu pašu, ja ne lielāku ciparu.

To, kas ir iekšā, plus mīnus visi jau zin, bet šeit neliels sarakstiņš atmiņas atsvaidzināšanai.

M50B25 VANOS, griežas uz urrā
Style5 R16 diski, priekšā ļoti labi Hankook Ventus V12, aizmugurē labas Toyo Proxxes
"Dimpled and grooved" bremžu diski, visi 4
MTech sliekšņi (OEM), pakaļējais difuzors, M3 stila spoguļi ar apsildi-elektriski regulējami, M3 moldingi (OEM)
Elektriski regulējams un apsildāms salons, auduma, labā stāvoklī, OEM no e36
Pilnais OBC, daļējs CC
Make-up gaismas
Piano black imitācijas viduskonsole
Analogā klimatkontrole
Ādas rokubalsts labā stāvoklī
u.c sīkumi

Sīkāku info var iegūt rakstot PM, vai Facebook, tiem kuriem esmu draugos.
DAĻĀS NEJAUCU UN NEJAUKŠU!, ja vien kāds nepieteiksies uz dzinēju un salonu.

Cena forumam - 1300EUR skaidrā naudā. :bmw:

Var sarunāt testdraivu, ja ir tiešām nopietna interese.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

29 Jūn 2016, 11:22

Laba cena, 1300E.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

29 Jūn 2016, 11:33

Nesaprotu, kādēļ detaļās, ja var TA iziet?
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

29 Jūn 2016, 11:51

Kikaps rakstīja:Nesaprotu, kādēļ detaļās, ja var TA iziet?
Jo auto LV nav bijis divus gadus, ir jāmaksā nodoklis, un lai properly dabūtu TA vajadzētu šur tur pametināt (nav brīnums, tas taču 22 gadus vecs E36 :D ). Tāpēc tā vietā, lai veco tantuku vēl mocītu, labāk gribu lai kāds dabon no viņas labo un uzlabo savu gāžamo ;) Protams, nopietna pircēja gadījumā TA varu iziet, bet labprātāk atdošu detaļās :)

Anyway, pēc ss.lv izpētes, noprotu ka cena ir ļoti konfekte pat ja detaļās :lol:
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1288
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

04 Aug 2016, 09:15

!AUTO PĀRDOTS, TOPIKU VAR SLĒGT!
Gan jau pus forumam būs daļiņa no mana auto :hahaha: