MARUX bavārietis

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

06 Jūn 2011, 23:57

šodienas darbiņi - sakārtots priekšas panelis - savākti vadi, noskrūvēti lieki plastmasas kronšteini, salīmēts porolons savienojumu vietās utt. It kā jau nekas īpašs, bet šausmīgi tracina, ja braucot kkas panelī čarkst un čīkst...

Un aizmugures miskastītē beidzot ielikts apgaismojums. Jā, jā - nebija man pat tādas visai elementāras lietas... Toties tagad ir :lol: Par miskastītes tīrību nepiesieties - salons tiks tīrīts rītdien (ja būs laiks :gigigi: )
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

07 Jūn 2011, 12:06

Ruu rakstīja:Atceros ka tētim e30niekā pat bija apgaismojums. :hahaha:
Nu, mana auto pirmais īpašnieks laikam ir bijis gana skops un salīgs cilvēks - no extrām ir tikai beņķu apsilde :gigigi:
dogMa rakstīja:Kas pa liekiem kronšteiniem? Un kurās savienojuma vietās līmēji porolonu? :)
Zem paneļa atradu releju kronšteinus, pie kuriem piestiprināts 1 (tikai) relejs. Pie tam - visai skaļi grabošs kronšteins. Tad nu viņu arī izravēju, tāpat kā vairākus pussalaustus vadu turētājus, pašus vadus nostiprinot no jauna ar savilcējiem un izolācijas lentu. Porolona gabaliņus salīmēju gandrīz visur. kur saskaras paneļa detaļas - pie bardačoka malām, viduskonsolei, vākam pie šofera kājām utt. Brīva improvizācija, tā teikt.
dogMa rakstīja:Vadiem toč jābūt by default.
:nenene: Nebija nekādu vadu - pats vilku.
uteo rakstīja:Es vnk paskatīšos vai man tur ir lampiņas peperņikā, neko nost neraušu tāda nieka pēc gan :)
Bez nost noņemšanas tu tur neko neieraudzīsi ;) Un noņemt taču aizņem minūtes 5 ar visu salikšanu atpakaļ :yes:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

14 Jūn 2011, 23:24

Nomainītas aizmugures tilta "peldošās" bukses. Sīkāks darba izklāsts iekš DIY sadaļas ;)
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

15 Jūn 2011, 11:57

RENIO rakstīja:Malacis!
Labs DIY :super:
Cik Tev izmaksāja bukses?
Veikala cena MOOG buksēm Ls9/gb. Vēl piedāvāja Lemforder par Ls23/gb un oriģinālās par Ls38/gb :gigigi:
Ruu rakstīja:DIY vienkārši ideāls. :supeer:
Centos! :lol:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

15 Jūn 2011, 23:47

Nu ko, tā kā Agris man izraisīja mazvērtības kompleksu ( :D ) ar savu tekstu, ka
Agris rakstīja:maruxam domaats-- es jau saaku uzskatiit ka arii engelji ir lauku skuunings :D:D
, tad nu eņģeļi tika izravēti ārā. Tā teikt, beidzot saņēmos :D
Attēls
Attēls
Attēls

Ja godīgi, tad manuprāt izskatās daaaaudz labāk par visiem jau apnikušajiem eņģeļiem :super:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

12 Jūl 2011, 23:51

Par cik pēdējā laikā priekš auto laika paliek ļoooti maz, tad nu nekas graujošs nav darīts. Samainīts degvielas filtrs, kā arī pamazām top (kārtējā) bufera lūpa :gigigi: Darbs vēl nav pabeigts, tāpēc nebļaujiet skaļi :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

13 Jūl 2011, 12:21

Ruu rakstīja:Vajag buferi mašīnas krāsā, un tad varētu būt čotka. Varbūt par lūpu mašīnas krāsā. Arī visu laiku neliek mierā šāds variants - original bampers, un kāda interesanta lūpa. :gigigi:
Zinu, ka vajag... Pagaidām nav ne laika, ne līdzekļu, ne vēlēšanās ņemties ar buferu krāsošanu - ir pāris citu, daaaudz steidzamāku lietu jāsaved kārtībā.

Par lūpu - parasts stock buferis ir garlaicīgs, bet negribu ///M buferi, tad nu nākas eksperimentēt :gigigi:
RENIO rakstīja:Šī lūpa ir tā kura oriģināli nāca ļoti plata?
Nē, šī jau ir pavisam cita. Iepriekšējās mētājas pa šķūnīti.
bosiks11 rakstīja:varbut var kadu foto no sanaskata? :super: , ari ko lidzigu domaju
Pagaidām bildes no sāniem nav, bet tuvākajā laikā mēģināšu uzbildēt ;)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

14 Jūl 2011, 16:15

intis rakstīja:protams labi ka pats taisi un ja nobaigsi gjau izskatiis labi.
sorry par off topic, bet var redzeet ka esi biežš un populārs viesis forumā, jo ja to lūpu taisītu kāds no jaunajiem foruma dalībniekiem , visi rakstītu ka tas ir baigākais LAUKU TŪNING, rokas vajag nocirst utt, bet te visi slavē tavējo, ļoti nesmuki no citu puses man tā liekas

Vai šajā forumā ir kāds bijis nolikts par viņa pašveidoto lūpu? Neviens tādu šeit nav taisījis, arī kritiku, izņemot par visādiem galaktikas lukturiem neesmu šajā forumā dzirdējis. ;)
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

14 Jūl 2011, 22:37

Ruu rakstīja:Lūpas var taisīt no daudz un dažādiem auto (kuriem nu viņas ir). Zinu ka e30niekiem daudzi taisa no Opeļiem/Fordiem/Golfiem. :yes:
Golfa lūpa būs tad, ja nesanāks šis variants ;) Bet arī tā ir jāpiestrādā, lai neizskatītos kā kaku maiss :gigigi:
intis rakstīja:protams labi ka pats taisi un ja nobaigsi gjau izskatiis labi.
sorry par off topic, bet var redzeet ka esi biežš un populārs viesis forumā, jo ja to lūpu taisītu kāds no jaunajiem foruma dalībniekiem , visi rakstītu ka tas ir baigākais LAUKU TŪNING, rokas vajag nocirst utt, bet te visi slavē tavējo, ļoti nesmuki no citu puses man tā liekas
Pff... Manis pēc var teikt, ko grib. Jābrauc ir man, nevis citiem. Ja arī kāds teiks, ka izskatās pēc šķūņa, lai saka. :gigigi:
Ruu rakstīja:
intis rakstīja:protams labi ka pats taisi un ja nobaigsi gjau izskatiis labi.
sorry par off topic, bet var redzeet ka esi biežš un populārs viesis forumā, jo ja to lūpu taisītu kāds no jaunajiem foruma dalībniekiem , visi rakstītu ka tas ir baigākais LAUKU TŪNING, rokas vajag nocirst utt, bet te visi slavē tavējo, ļoti nesmuki no citu puses man tā liekas

Vai šajā forumā ir kāds bijis nolikts par viņa pašveidoto lūpu? Neviens tādu šeit nav taisījis, arī kritiku, izņemot par visādiem galaktikas lukturiem neesmu šajā forumā dzirdējis. ;)
Šeit vispār tauta ļoti draudzīga un pieklājīga. Neesmu nevienu īsti skarbu vārdu dzirdējis.
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

17 Jūl 2011, 15:16

bosiks11 rakstīja:varbut var kadu foto no sanaskata? :super: , ari ko lidzigu domaju
Kkā tā izskatās no sāna pagaidām.
Attēls
Vnk tāpt, kopskatam:
Attēls
Un pavisam nejauši tiku pie šāda spoilerīša. Kāds negrib pārkrāsot, lai varu likt virsū? :rolleyes:
Attēls
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

31 Jūl 2011, 13:27

Nu tad atkal jau pēdējā laika varoņdarbi.

Izmazgātas taburetes :bmw:
Attēls
Nomainīts izpūtējs visā garumā. Vairs nav aizmugurē fēni/lodlampas un kā tikai netika lamāti mani smukie izpūtēja gali :gigigi:
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

31 Jūl 2011, 23:12

RENIO rakstīja:Padalies ar ko mazgāji :clap:
Mazgāju ar paklāju mazgājamo Vanish, izmantojot mazgājošo putekļu sūcēju. Ar birstīti, nežēlojot mazgājamo līdzekli, kārtīgi izberzu beņķus un uzreiz nosūcu ar putekļu sūcēju. Procedūru atkārtoju reizes 3, patērējot apmēram 10l ūdens. Bet nu tīrs jau nu ir gan. :super:
uteo rakstīja:Apsveicu ar trubu noņemšanu, tagad vietā meklē ko ļoti smuku :super:
Jau zinu, ko gribu, bet laikam jau ātrāk par Ziemassvētkiem nesanāks uztaisīt :D
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

08 Aug 2011, 20:16

Jaunākie apdeiti :gigigi:

*Jauna eļļa motoram :super:

*Pārtaisīts (pagarināts) ātrumkloķis, lai pārnesumi nebūtu pārāk tālu viens no otra jāmeklē :hahaha:

*un Jēkabpils zemes ceļi mani mīl - dabūju riepu mainīt meža vidū :gigigi: (bildēts gan ir jau otrā dienā mājas pagalmā)
Attēls
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

08 Aug 2011, 21:32

Neesi kaut ko sēdinājis? Priekša zema izskatās. :hahaha:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

08 Aug 2011, 22:20

Priekšai ir tikai tie paši -20mm, par ko stāstīju pāris lapas atpakaļ ;)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

08 Aug 2011, 22:27

No šī leņķa melnās lampas arī izskatās ļoti melnas. :super:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

09 Aug 2011, 23:10

jaa. pat loti forsi melnas :super:
...
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

21 Aug 2011, 17:51

Jaunākie veikumi:

*aizmugurē uzliktas citas riepas (vecajām protektors tika atzīts par nervu sistēmai bīstamu :gigigi: )

*atkal pārtaisīts šifteris. Tagad ātrumkloķa gājiens samazinājies līdz 7cm (žēl, ka neizmērīju pirms izmaiņām) Tā kā dragreisos nepiedalos, tad ir ļoti OK :super:
Attēls
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

21 Aug 2011, 18:00

Smuks auto ,var redzēt kā atīstisa, bet vajaga buferus auto krāsā ,tad būtu vnk :super: Bet ar gaumes lieta, un zinu ka visādi ar finansēm, tik manas domas :)
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

22 Aug 2011, 22:38

pats sifteru metini vai kaa?