Bucītis

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30

28 Mar 2012, 22:11

rews rakstīja:Ne nu vnk izsaku savas domas, pa 800 panjemtu.
Sedekļi- nu kurš liek tādus ielas mašinās tas ir stulbums. Atgadina prelūdas vai calibras sporta sēdekļus.
Haube- kautkāds lietus sniega nosūcējs.
Melns jumts izskatās labi, bet nu tad ir jatonē logi citādi skata nekāda.
Spolerītis, noteikti nolīmēts ar karbon

Pedējas dienās esmu ljoti neplaipns, takā neņem galvā, man viedoklis sākumā bija daudz smukāks tev tas aparāts :super:
šitas jau vairāk velk vnk uz tava viedokļa uzpiešanu.kautkādus tonētos logus obligāti ja melns jumts utt, kur teikts ka obligāti tā jadara?katrs tač taisa savu auto kā grib. kādam citam patiks, tas arī samaksās tos pašus 1300 vai cik tur bija. :yes:
kukuciitis
Ziņojumi: 31
Pievienojies: 26 Sep 2011, 21:45
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Saulkrasti

28 Mar 2012, 22:12

rews rakstīja:Ne nu vnk izsaku savas domas, pa 800 panjemtu.
Sedekļi- nu kurš liek tādus ielas mašinās tas ir stulbums. Atgadina prelūdas vai calibras sporta sēdekļus.
Haube- kautkāds lietus sniega nosūcējs.
Melns jumts izskatās labi, bet nu tad ir jatonē logi citādi skata nekāda.
Spolerītis, noteikti nolīmēts ar karbon

Pedējas dienās esmu ljoti neplaipns, takā neņem galvā, man viedoklis sākumā bija daudz smukāks tev tas aparāts :super:
Viss kārtībā!
kukuciitis
Ziņojumi: 31
Pievienojies: 26 Sep 2011, 21:45
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Saulkrasti

28 Mar 2012, 22:16

m4z rakstīja:
rews rakstīja:Ne nu vnk izsaku savas domas, pa 800 panjemtu.
Sedekļi- nu kurš liek tādus ielas mašinās tas ir stulbums. Atgadina prelūdas vai calibras sporta sēdekļus.
Haube- kautkāds lietus sniega nosūcējs.
Melns jumts izskatās labi, bet nu tad ir jatonē logi citādi skata nekāda.
Spolerītis, noteikti nolīmēts ar karbon

Pedējas dienās esmu ljoti neplaipns, takā neņem galvā, man viedoklis sākumā bija daudz smukāks tev tas aparāts :super:
šitas jau vairāk velk vnk uz tava viedokļa uzpiešanu.kautkādus tonētos logus obligāti ja melns jumts utt, kur teikts ka obligāti tā jadara?katrs tač taisa savu auto kā grib. kādam citam patiks, tas arī samaksās tos pašus 1300 vai cik tur bija. :yes:
Tieši tā! Katram auto savs piecējs/a!!!
Auto pircējam cena būs zemāka ieliku lielāku reiķinot to ka nokaulēs!
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 

28 Mar 2012, 22:19

Es pa sēdekļiem un haubi to tuningu biju domājis, pārējais gaumes lieta.
Arī lauku tunings ir gaumes lieta, takā nekādu modifikāciju nevar apsmiet, jo katrs dara priekš sevis ne citiem, bet kad grib pārdot, tad līdzīgi domājosho parasti ir mažak :hahaha: ta bus visur un vnm, dzīves patiesība :giggle:

Man bija pasāts b3 2.8 vr6 gt, ķiršu sarkanā krāsā, takā krāsa super :super:
Tā, lai galīgs ... nebūtu :D
Attēls
kukuciitis
Ziņojumi: 31
Pievienojies: 26 Sep 2011, 21:45
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Saulkrasti

29 Mai 2012, 18:47

Sen nekas nav rakstīts! Pa šo laiku šis tas padarīts! Auto ticis atpakaļ pie parastā salona jo pasažieru ielaišana un izlaišana bija pārāk čakarīgs proces! pirms liku iekšā orģinālo salonu v isu smuki un kārtīgi izmazgāju! Tā lai ir pa smuku un nav kauns kādu laist salonā iekšā! Auto ticis pie strādājošiem logu pacēlājiem, vecie vairs nereaģēja! Salonā visur salikti jauni pipši tā lai nekur nekas negrab un ir bauda braukt klusā auto! Nomainīta arī eļa un sveces, ģeneratora siksna(vecā vairs galīgi nepildīja savu funkciju)! Auto ticis pie AC Shnitzer uzlīmēm uz sāniem! Pašam jav ļoti patīk, kaut gan pirmās dienas patika vairāk, varbūt vienkārši esmu pieradis! Tuvākajā laikā ir plānots, iegūt melnos griestus, pāršūt apšivkām vidus, nosēdināt purnu, uzlikt R17!
Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls