Mans pirmais Bmw EX.. e36 318i

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan

15 Dec 2011, 15:43

Chau,sezhu pie pc un nav ko sakariigu dariit,tad nu izdomaaju atraadiit savu EX e36..
shis bija mans pirmais Bmw...tika iegadats,ap shaadu pashu laiku tik pirms gada... :giggle:
nopirks tika ar pa smieklu naudaam :giggle: lai tas paliek nosleepums,bet taa kopumaa Bmw bija tiiri sakariigs..
pabraucu ar to kaadu 1,5 meen un sapratu,ka gribas kko citu,nu ar lielaaku motoru,teemeets bija uz 6 cilindriem :clap:
tad nu shitajam chornijam bumeram izgaaju TA,sataisiju uz TA un uz paardoshanu,lai buutu taads zoliids un simpatisks,un
taa nu vins aizgaja pie cita saimnieka kkur uz Smiltenes pusi :D

Extras (ja taa taas var nosaukt)-kozha rozha,m sture,luuka,elektro stikli un luuka ar,parastais pulkstens (nebij digitalais) :D R17 diski,tiiri simpatiski,un parejo jau pashi redzat.. :clap:

nav vairs neko ko piebilst,jo nebiju ilgi shii bumera saimnieks,tas laikam viss arii apraxtaa. :D
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
Bavariancar
Ziņojumi: 168
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:20
Braucu ar: E53
Atrašanās vieta: ....
Reputācija: 1
 
var teikt veciit ka tu sito vinjam normaali iesmeereeji...vins liidz smiltenei aizbrauca...un tas arii bija pirmais un peedeejais brauciens..vins viss bija izpuvis...blee taada kaarta spaktelis uz slieksniem :supeer: coms staastiija ka ar kaaju biku pa slieksni uzsitis kaaja slieksnii iegaaja :D laikam peec nedeelas buuris bij sagriezsts un luuznos izmests :doh:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Iesmērē jau tiem, kam to var iesmērēt. :D Nesaprotu, ja tas auto bija tik slikts, tad kāpēc tas čalis viņu pirka? :doh:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
A pa kādu cenu tad Tu šo iesmērēji?
Profila bilde
Bavariancar
Ziņojumi: 168
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:20
Braucu ar: E53
Atrašanās vieta: ....
Reputācija: 1
 
Nesaprotu kaa tu veel vareeji iziet skati tam auto..jo aizmugureejaam tiltam bukses laikam vajadzeej mainiit...taa arii nesamainiija,jo skruuveejot tiltu nost..vins vienkaarsi izluuza...es taa ritiigi siiki nezinu,taa man isumaa viens paziistams dzeks staastiija...aaa un pa to pirksanu...vnk bij vinjam nauda un aatri gribeeja kaadu bmw pakert...pa 700ls vai 750 taa summa kaut kur bija..karoc pa to sumu vins nobrauca no Valmieras liidz Smiltenei :D
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 
Kapota tuunings ljoti speciigs :doh:
Attēls
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Šitādam topikam, tak ir sava tēma izveidota, nafig viņu vajadzēja likt pie mans e36? :doh:
http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=3&t=571
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
nu cik zinu,tad slieksnjus var paarmetinaat jaunus.. :yes:
un taa cena 700ls prieksh taada kaads vins bija,ir loti pienjemama,ja vins gribeja sev aatri nopirkt Bmw,tad es tikpat aatri gribeju no vinja atbrivoties,jo rindaa staaveeja jau nakoshais aparaats :sarunats:
nu TA izgaju ar otro reizi un tur viss bija ok,un taas bukses es iedevu liidz,lai pats nomaina,jo teicu,ka nepaspeeju nomainiit..

Re: Mans pirmais Bmw EX.. e36 318i
rews » 15 Dec 2011, 20:20

Kapota tuunings ljoti speciigs

nu kapots,kaads bija taads bija,vajadzeeja aatri nomainiit to :D


aa,un sorry,ka ieliku sheit sho raxtu,jo nebiju ieverojis,iisto sadalju kur vajadzeja vinju likt. ;)
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Kāpēc jātaisa topiks par ex auto? :gigigi:
Profila bilde
Bavariancar
Ziņojumi: 168
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:20
Braucu ar: E53
Atrašanās vieta: ....
Reputācija: 1
 
nee nu man vispaar ir vienalga,jo es jau vinu nepirku :D
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
marux rakstīja:Kāpēc jātaisa topiks par ex auto? :gigigi:
arī nesapratu :D
Sharpay
Ziņojumi: 178
Pievienojies: 06 Okt 2011, 18:41
Braucu ar: 325
nu ta haube gan sexiiga :D
vizuali smuks...ja ta ir ka nauda ir un atri kadu auto grib nopirkt ta sanak sudi man tas pats bij ar pirmo e36 ar naudu dabuju iekjeru itka no sava drauga bumeru,bet nu shis a man kartigi iesmaidija to bumeri :doh:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Kā Tu vari smieties par viņa haubi, ja pašam bija drausmīgs šķūnis? :doh: :hahaha:
Sharpay
Ziņojumi: 178
Pievienojies: 06 Okt 2011, 18:41
Braucu ar: 325
paradi kur man tagad ir briesmiga haube!!!!!


man bija un kas bija tas izbija,un vinjam ari shis bimbelis vairs nav,tatad kapec nevaru pa vinja bijuso haubi smieties? :D
ozis
Ziņojumi: 59
Pievienojies: 20 Jūn 2011, 22:40
Braucu ar: 325
izlabo topika nosaukumu uz - mana labākā Montana :doh: :hahaha: