Ruby black metallic @ Dj_zii

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
ch. rakstīja:
Archizlv rakstīja:
Dj_Zii rakstīja:atkartosos velreiz :lol:
blakus sedetaja airbeks e36 laikam naca ka papildus ekstra :rolleyes: ko vareja taja laika ielikt vai ne ;)
esmu redzejis vairakus e36 pec 95 gada kam ari nav airbags :lol:
kaut kad velak ceru ka dabusu masinas rupnicas komplektacijas izrakstu un tad jau redzes :D bet nu es nedomaju ka kads trakais meklejis paneli tada paša krasa ka viss salons :D :D :D
Tieshi taa, pasazhieru air bags ir papildus opcija, kaa arii air bagi durviis! :yes:
bullshit, pēc 95 vai kura tur gada pilnīgi visiem e36 jābūt pasažiera airbagam. Ja nav, tad tas ir kkāds konstruktors, turklāt, kurš taisīts max pa lēto.

BET, kkur lasīju, ka UK e36 ar stūri bardačokā arī pēc tā 95 gada nāk vecie paneļi bez airbaga..

EDIT: ja tas resurss, kuru atradu ir pareizs, tad no 1994.gada oktobra JĀBŪT "jaunajam" panelim ar airbagu.

hvz par konstruktoru paldies :supeer: :lol:
reku pec vin komplektacija s dati un tur nekas nav minets par to blakusedetaja airbegu :nenene:
Дата пр-ва: 1995-07-12
Цвет: MADEIRAVIOLETT METALLIC (302)
Обивка: LEDER CASUAL/BEIGE (P7SN)
Рабочий объем: 2.80
Мощность: 142
Двигатель: M52
Серия: E36 (2)
Кузов: 3
Код типа: BG11
Тип#1: 328I (EUR)
Тип#2: COUPE
Рулевое управление: LL
Двери: 2
Привод: HECK
Коробка передач: MECH
Дополн. оборудование
240 РУЛЕВОЕ КОЛЕСО С НПБ, КОЖА
277 ЛЕГКОСПЛАВНЫЙ ДИСК BMW СО СДВОЕН.СПИЦАМИ
302 СИСТЕМА СИГНАЛИЗАЦИИ
314 НАРУЖН.ЗЕРКАЛО/ЗАМОК ДВЕРИ ВОДИТ.С ОБОГР
401 ПОДЪЕМНО-СДВИЖ.КРЫШКА ЛЮКА С ЭЛ.ПРИВОДОМ
438 ИСПОЛНЕНИЕ ИЗ ЦЕННЫХ ПОРОД ДЕРЕВА
473 ПОДЛОКОТНИК ПД
481 СПОРТИВНОЕ СИДЕНЬЕ
494 СИСТЕМА ОБОГР.СИДЕН.ВОДИТЕЛЯ/ПЕРЕД.ПАСС.
510 РЕГУЛИРОВКА УГЛА НАКЛОНА ФАР
556 ИНДИКАТОР ТЕМПЕРАТУРЫ НАРУЖНОГО ВОЗДУХА
687 ПОДГОТОВКА ПОД РАДИОПРИЕМНИК
690 ДЕРЖАТЕЛЬ ДЛЯ КАССЕТ
806 ТРЕТИЙ ФОНАРЬ СТОП-СИГНАЛА
877 ОТСУТСТВУЕТ ПЕРЕКРЕСТНОЕ УПРАВЛЕНИЕ
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis
ch. rakstīja:
matissc rakstīja:labs e36 :)
a ka vispar teiksim es tgd varu noskaidrot cik mm manejam ir sedinajums? :chalim nav bijusi saskarsme ar sedinajumiem: :D
vari salīdzināt ar standarta augstumu.. atrodi kādu stock e36, samēri šim attālumu no arkas kantes līdz zemei un salīdzini to ar savējo. Iegūsi attiecīgos milimetrus. :hahaha:
Protams, pie nosacījuma, ka riteņa diametrs ir +/- tāds pats.
blin, sito nebiju iedomajies :D
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
vispar jau ja ta ir firmas atspere tad vinai virsu ir kods ;) pec kura iesitot google razotaju un to kodu var dabut datus par atsperi :lol: nu ja nav tad man liekas tapat nekad muža tu neuzinasi cik precizi ir tev sedinajums :D
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Elektriskie logi,šofera airbags,metāliska krāsa, abs, stūres pastūzis utt tur tak ar nav minēti,bet tas tak nenozīmē ka viņu tur nav. Tavam gadam pasažiera airbagam jābūt jau standatkomplektācijā,līdz ar to,viņš papildaprīkojuma listā paļubomu nebūs minēts..
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Error
Ziņojumi: 448
Pievienojies: 16 Aug 2011, 23:47
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
ch. rakstīja:Elektriskie logi,šofera airbags,metāliska krāsa, abs, stūres pastūzis utt tur tak ar nav minēti,bet tas tak nenozīmē ka viņu tur nav. Tavam gadam pasažiera airbagam jābūt jau standatkomplektācijā,līdz ar to,viņš papildaprīkojuma listā paļubomu nebūs minēts..

Tu kļūdies airbags ir minēts :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kam tas sūda airbags pasažierim vajadzīgs? :lol: Tāpat vecais panelis daudz labāk izskatās, kā arī tas nenozīmē, ka pa lēto taisīts, jo paneļi maksā vienādi - gan vecais, gan jaunais :) Vados pēc cenām, ko man piedāvāja, kad meklēju paneli :) Nav ko piesieties - tāpat skaists e36! :super:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Error rakstīja:
ch. rakstīja:Elektriskie logi,šofera airbags,metāliska krāsa, abs, stūres pastūzis utt tur tak ar nav minēti,bet tas tak nenozīmē ka viņu tur nav. Tavam gadam pasažiera airbagam jābūt jau standatkomplektācijā,līdz ar to,viņš papildaprīkojuma listā paļubomu nebūs minēts..

Tu kļūdies airbags ir minēts :rolleyes:
Attēls
Mana auto izdrukaa arii ir mineets pasazhiera albertinjsh ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
nu man jau likas ka es kautkur lasiju ka e36 pasazieru airbegs naca ka papild aprikojums lidz tam bridim kad paradijas pieejami ari durvis airbagi ;)
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Error rakstīja:
ch. rakstīja:Elektriskie logi,šofera airbags,metāliska krāsa, abs, stūres pastūzis utt tur tak ar nav minēti,bet tas tak nenozīmē ka viņu tur nav. Tavam gadam pasažiera airbagam jābūt jau standatkomplektācijā,līdz ar to,viņš papildaprīkojuma listā paļubomu nebūs minēts..

Tu kļūdies airbags ir minēts :rolleyes:
Tajā, ko iedeva Dj_Zii ir minēts TIKAI papildaprīkojums, un standarta komplektācija nav pieminēta. E36 pēc 94. gada oktobra (laikam, bet nu kkas ap to 95to gadu bij) pasažiera airbags nāca standartā.
Kāda nozīme kas kam ir minēts, ja ir skaidrs, ka JABŪT jaunajam panelim un viss.

Un dogma - tas ir subjektīvi. Par cik man ir bijuši tikai feislifti, man jaunais panelis liekas kudi glītāks..
Un jaunāka gada mašīnā likt vecāka gada paneli - tas ir stulbi. Tāpat kā, piemēram, e39 feisliftam iebāzt priekšējās lampas no prefacelift modeļa.

Atvainojos par topika pieķēzīšanu.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
labi meginasu tad sazimet caur bm auto kas manai zurkai ir jabut baze un kas naca ka papildaprikojums :D savadak te driz jau kaujas saksies :gigigi: bet ka jau iepriekš mineju diezvai kads ķertais mekleja sev pie salona interjera klat tada paša krasa paneli un bez spilvena :lol: + meginasu atrast to vacu auto katalogu kura bija aprakstits par ekstram e36 ;)
Profila bilde
DSSD
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 05 Mai 2011, 23:57
Braucu ar: 3.0 kupeju
SKATOS JAU TIRGO, TAD JAU LAIKAM ATKLAAJI KA ANGLIS :lol:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
ne nav anglis to tak pec vin var redzet . iemetu pa mega ciparu/kosmonauts/ :lol: lai stav reklama ja nu kadam pekšni savajagas :D :D :D
bet es baigi nedegu ar velašanos tik no viņa vaļa ;) tas ta lai stav ja nu kas :lol:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Pareizi ir:) Katram auto ir sava cena un savs pirceejs ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
ch. rakstīja:Un dogma - tas ir subjektīvi. Par cik man ir bijuši tikai feislifti, man jaunais panelis liekas kudi glītāks..
Un jaunāka gada mašīnā likt vecāka gada paneli - tas ir stulbi. Tāpat kā, piemēram, e39 feisliftam iebāzt priekšējās lampas no prefacelift modeļa.
Kā jau tu saki - subjektīvi, bet nevajag salīdzināt tādas lietas, kā lukturus etc. ;) Panelis ir tikpat sīka niance, kā aizmugurējie galvas balsti.. Kas kuram patīk. Es auto taisu priekš sevis, nevis priekš kāda cita, līdz ar to lieku iekšā to, kas man patīk labāk, nevis, ko prasa auto gads un citi cilvēki, kuriem nekad nebūs mans auto :) Tolks? Labāk paliekam katrs pie sava un turpinam apdirst citu auto :lol:

EDIT: Agrāk teicu pilnīgi to pašu, ka vecais panelis ir sūds, jo pašam bija facelift panelis un kā jau visiem - jo jaunāks, jo smukāks :) Bet ar laiku iepatikās vecais, līdz ar to radās neparedzama situācija un tika izmantots tas :gigigi:
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
ja tas airbags stradatu tad no vinja VARBUT butu kadreiz jega, bet ta tie paneli nemaz tik drausmigi neatshkiras lai del viniem varetu kauties :giggle:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
ne nu man ari patik labak vecais panelis ;) un viņam ir ari 1 liels pluss :lol: sadursmes laika ar netpazitiem zemi lidojošiem objektiem , :emo: nav kam iepist pa blakusesetaja puses prieksejo stiklu :D :D :D atskiriba no panela ar airbegu :gigigi: :shuram ir slikta pierede :lol:
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
ch. rakstīja:
Archizlv rakstīja:
Dj_Zii rakstīja:atkartosos velreiz :lol:
blakus sedetaja airbeks e36 laikam naca ka papildus ekstra :rolleyes: ko vareja taja laika ielikt vai ne ;)
esmu redzejis vairakus e36 pec 95 gada kam ari nav airbags :lol:
kaut kad velak ceru ka dabusu masinas rupnicas komplektacijas izrakstu un tad jau redzes :D bet nu es nedomaju ka kads trakais meklejis paneli tada paša krasa ka viss salons :D :D :D
Tieshi taa, pasazhieru air bags ir papildus opcija, kaa arii air bagi durviis! :yes:
bullshit, pēc 95 vai kura tur gada pilnīgi visiem e36 jābūt pasažiera airbagam. Ja nav, tad tas ir kkāds konstruktors, turklāt, kurš taisīts max pa lēto.

BET, kkur lasīju, ka UK e36 ar stūri bardačokā arī pēc tā 95 gada nāk vecie paneļi bez airbaga..

EDIT: ja tas resurss, kuru atradu ir pareizs, tad no 1994.gada oktobra JĀBŪT "jaunajam" panelim ar airbagu.
Pats tu esi konstruktors! :gigigi: Man 94. gada kupejaj naaca pasazhiera airbags kaa papildus opcija! Un tagad man ir 98. gada juulijs kupeja kurai peec fabrikas datiem nenak pasazhiera airbags. :yes: Nezinu no kurienes tu esi izraavis ka peec 95. gada visiem naaca pasazhiera airbags! :doh:
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Godīgi sakot, tikai angļiem esmu redzējis pēc 95. gada žurkām, ka nav pasažiera airbaga :)
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Archizlv rakstīja: Pats tu esi konstruktors! :gigigi: Man 94. gada kupejaj naaca pasazhiera airbags kaa papildus opcija! Un tagad man ir 98. gada juulijs kupeja kurai peec fabrikas datiem nenak pasazhiera airbags. :yes: Nezinu no kurienes tu esi izraavis ka peec 95. gada visiem naaca pasazhiera airbags! :doh:
Tev tak stūre bardačokā, gudriniek..
Izlasi ko rakstu:
ch. rakstīja: BET, kkur lasīju, ka UK e36 ar stūri bardačokā arī pēc tā 95 gada nāk vecie paneļi bez airbaga..
Ar stūri normālajā pusē JĀBŪT airbagam. Tas nāca standartā pec 94/95/96 gada (vot hvz par gadiem, to gan precīzi nepateikšu).

Lab pofig, nav ko čalim piekakāt topiku. Vairumam te tapat ir pajāt kas un kā.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Starp citu, esmu par 99% pārliecināts, ka šo BMW es gribēju braukt skatīties pirms 3 gadiem, kad beigās nopirku savu ex-320i. Tirgojās pa 3400eināriem. :lol: Vismaz atbilst pilnīgi visas pazīmes.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30