waarna's 2.0 gliemežmidzeņdzinis :bmw:

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
____________________________________________________________________________________________________________________________
(_ . _)(_ . _)(_._)(_._)(_._)(_ . _)(_ . _)
(_ waarna's 2.0 gliemežmidzeņdzinis _)
(_ . _)(_ . _)(_._)(_._)(_._)(_ . _)(_ . _)

[-] BMW E36 - 1991g. - 2.0 bezvanos - sedans - Calypso Rot [-]

____________________________________________________________________________________________________________________________

Kā tika iegūts:

Neko daudz nevaru pastāstīt. Pirms šī bmw manā īpašumā bija mīlulis kuru nespēju uzturēt. Mercedes-Benz w124TE 3.0-24v, sportline, sportline manuālā kārba ar 1 ātrumu uz leju, universālis, drausmīgi patika, bet dārgs auto. Pietam ļoti grūti pārdot, kam vajag govi, universāli, ar nestandarta manuālo kārbu, un trim litriem? Laikam tikai man, bet pie tāda auto atgriezīšos vēlāk. Tā arī sanāca ka uzzvanīja man viens kapeikpisējs e36 īpašnieks. Neko darīt, bij jāmainās, kaut arī salons , auto apskatīšanas dienā, bija tik drausmīgi aizdirsts, ka normāls cilvēks virsū pat nepaskatītos, hadene pajāta, lūka nestrādājoša + sākās lieti un parādījās baseins zem grīdas apšuvuma. Kapeikpisējs kāpēc - jo audio vadi ,kas bija aizvilkti uz bagāžnieku sastāvēja no 5 dažādiem vadiem. Dažās vietās likās ka autiņš ir piepindzelēts ar parastu guašu krāsu :lol: . Arkas aizmugurē parūsējušas labi, bet nekas, ar to visu var sadzīvot. Tagad primārais ir tehniskais stāvoklis, lai nekas neraustās, lai nekas negrab, lai nekur nekas netek. Uz doto brīdi jau ir daudzkas izdarīts un ir arī daudz kas ieplānots!!! Auto ir domāts lai varētu pārvietot manu un ģimenes pakaļas ar kaut kādu bezgraboņas komfortu , uz izstādēm nebrauks, bet sava odziņa būs. Un jā , auto jau ir mans kopš 17.08.2011
____________________________________________________________________________________________________________________________

Komplektācija:

Ekstras? Par tādām šis auto nezin :hahaha: Viss kas no elektrības salonā ir - el. spoguļu regulēšana. Drīz tiks pievienota el. lūka, jo kā jau teicu tagadējā tek+vaļā netaisās, nav jēgas labot un pirkt mehānisko lūku. Varbūt laika gaitā tiks iemesti visi el. logi. A varbūt nē - kas to lai zin. Laiks rādīs.
____________________________________________________________________________________________________________________________

Kas ir izdarīts? Un kas tiek plānots darīt?

Tātad ir salabota hadene, rīt visu pabeigs līdz galam, atlika priekšējais amīsa atbalsts un aizmugurējie bremžu kluši, pagaidām ar hadeni jābūt visam kārtībā uz kādu laiku. Panelī bija tarkšķis, izrāvu paneli, pārlodēju detaļu pēc : daemon : pamācības, tarkšķis pazuda. Iesāku vilkt mūziku - ļoti labu mūziku , par kuru vēlāk. Iesāku savest salonu kārtībā. Gaidu kad man no bmwpower atvedīs el.lūkas motoriņu, pogu+grieztu apšuvumu pogai+ pašu lūkas salona apšuvumu(to arī noskauda kapeikpisējs). Kā jau teicu, varbūt el. logi ar laiku. Drausmīgi gribu to ādas prezi priekšai kas nāk pāri visai priekšai nevis tikai haubei un jumta bagāžnieku :super: . Uz vasaru sasēdīsies zemāks un gribu kaut kādus nestandarta rimus, apnika visiem style 32 un bbs un citi standarti. Kā arī iesāku domāt par gāzes uzlikšanu.
p.s. 100% kaut ko nepierakstīju :rolleyes:

____________________________________________________________________________________________________________________________
FOTO:
Vecais mīlulis , esmu pārliecināts ka kapeikpisējs ir viņu normāli aizdirsis un nekopj!!!!
pic3.jpg
pic1.jpg
DSC_0742.JPG
DSC_0800.JPG
Pietiks, un aiziet par tagadējo megaūberveļasmašīnu!! :hahaha:
CIMG5954.JPG
CIMG5958.JPG
CIMG5964.JPG
CIMG6068.JPG
CIMG6071.JPG
CIMG6072.JPG
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Un tā es parkojos pašā sākumā, kad vēl autiņa gabariti netika sajusti :P
Attēls
____________________________________________________________________________________________________________________________

Pērku/pārdodu:

1. Izpūtēju visā garumā priekš mana 2.0 , neizrūsējušu, klusu! Labi būtu ja vēl klusāks nekā stoks!
2. In.pro priekšējos + aizmugurējos lukturus.
3. El. lūkas mehānismu+pogu+pogas salona griestu apšuvumu+ pašu lūkas salona apšuvumu.



____________________________________________________________________________________________________________________________
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis waarna - 23 Jan 2012, 19:49, kopā labots 1 reizi.
wrum, wrūūūm
Profila bilde
djjys
Ziņojumi: 616
Pievienojies: 21 Okt 2011, 22:39
Braucu ar: Atejvaku
Pa cik tad panjemi shadu bmw, izskatas biku bedigaka stavokli kaa manejais. piekilesi un buus ox!!! :super:
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Cik vinjsh Tev piemaksaaja??????
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Kobreti
Ziņojumi: 1305
Pievienojies: 13 Mar 2011, 14:02
Braucu ar: 325
Reputācija: 9
 
labs vāgens :super: vajag pēc diskiem sedinajuma un jumta reliņiem vel ieinstelet citu sturi :drink:
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Būtībā necik, tam bij dzinējā jāgrūz ~400ls ,lanžerons izrūsējis pa trako, tā ka iebakstot ar skrūvgriezi izbraucu visam lanžeronam cauri , un vēl šis tas ...
wrum, wrūūūm
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Mersis izskatiijaas sterils, :super: bet nu negribaas tevi apbeedinaat, mershi nekad nav patikushi.
Tagadeejam auto vizuaali ir ko dariit. :yes: Zheel ka nav vismaz prieksheejie el. logi :sad: , lai tev izdodas vinu pacelt liidz taadam liimenim kaadam esi ieplaanojis. ;)
Attēls
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Nu bildes ir baigais palags....

veiksmi dažādos darbos :super:
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Vismaz ir ko paskatīties :hahaha:
wrum, wrūūūm
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 
Mersis smuks.
Jamie smuki sedināti līdz Marloboro paciņai ar pievilcīgiem 19" .
Veiksmi turpmāk :super:
Attēls
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Varbūt kāds zin kur pirkt tos yakima jumtu bagāžniekus?
Attēls
Attēls
Un kur pirkt pilno priekšas prezi?
Attēls
Attēls
wrum, wrūūūm
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
jēzusmarija, kam Tev kko tādu vajag..
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Vajag :hahaha: man vēl netikai tas būs ! Esmu pasists uz lietām kas citiem nepatīk.

P.S. šodien ievērtēts tavs e28 pie AI.
wrum, wrūūūm
Profila bilde
djjys
Ziņojumi: 616
Pievienojies: 21 Okt 2011, 22:39
Braucu ar: Atejvaku
Pa ziemu nebojaa auto priekshu un arii motoru tik traki nedzesee!!!! :gigigi:
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
man jau skiet ka saals taapat iekljuus apakshaa un veidosies kondensāts.
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Neiet runa par to ko kas bojā, visvairāk bojā Latvijas ceļi un sāls, un vispār mūsu laikapstākļi, bet ko nu tagad...

Viens grib m-paku, otrs grib mega stoku, trešais grib ķekavas bamperus, vēlviens sacirstus kapotus u.t.t.
Man atkal kaut kas cits :lol:
wrum, wrūūūm
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Sapuus tas purns veel aatraak nekaa bez taas zarnas :lol: :lol: :lol:
Vinja visu laiku tak ir mitra un sasuukusies ar saali, taatad lielaakaa laime ruslanam :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Kads var pateik modeli šiem ronal lietajiem, izskatās pēc Ronal r50 , bet laikam nav!!!
4885616757_07eba00bf0_o.jpg

sie ir ronal r50
Attēls
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis waarna - 23 Jan 2012, 21:26, kopā labots 1 reizi.
wrum, wrūūūm
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Par aprakstu +1 :super: Gluži kā powerpointa prezentācija :lol:
Profila bilde
waarna
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 17 Nov 2011, 23:31
Braucu ar: C6Q TDI FL
Atrašanās vieta: Cilindrā
Tika rakstīts lai būtu prieks skatīties :)
wrum, wrūūūm
Profila bilde
DSSD
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 05 Mai 2011, 23:57
Braucu ar: 3.0 kupeju
saucaas viens otram iesmeereja