Sabinchika coupe :))

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

21 Jūl 2015, 09:13

Sabinchix rakstīja:
Kurlis rakstīja:
Ja atmiņa neviļ, tad V8 vadošajā braucienā uzšāva pa konusu, kā rezultātā 0:10 un aizmugurē esošais var darīt ko grib, taču vadošajā braucienā Sabīne nekļūdījās.
Tā arī bija.

Erda paldies..netaisīju es..bet ar Vitalija no driftme palidzibu iztaisijam tadu video..bij planots vel foršâks..bet nu filmetajs nokaveja..tpc tas bus citu reizi..kkad...jo pagaidām vairs nevēlos piedalīties Latvijas organizētajā driftā.. [WINKING FACE]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Palabošu, ka ja vadošais braucējs kļūdās pirmais, tad tas, ko dara aizmugurējais, vairs nav no svara. Ja sekojošais pirmais sagriežas, tad tāpat ir 10:0 :D

Un sabīn', LT driftā jau problēmas tās pašas, tik nesaprotamāk visi runā, grūtāk mēģināt savu taisnību pierādīt. :hahaha:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

21 Jūl 2015, 09:41

LT driftā man liekas vispār viss ir bez noteikumiem. :lol: Visi mauc bez motora pārsegiem, vaļā logiem utt. :hahaha:

p.s. Apskatījos to video un braucienu pret siiko. Nu nezinu, abi braucieni +/- vienlīdzīgi, un īsti nevienā brīdī nemanīju, ka siikajam, ja arī bija, kaut ko baigi palīdzētu leņķis. Nemanīju situāciju, kurā tur dikti leņķis ko mainītu vai vispār tiktu izmantots. Pēc video spriežot - siikais nobrauca mazliet labāk. Tiesnešiem vispār pavaicāji kāda ir punktu starpība utt? Jo pēc video spriežot ļoti lielai starpībai nevajadzēja būt.

Uz sačiem dabū divas GoPro, pieliec vienu priekšā, tā lai redz haubi un priekšējo braucēju un aizmugurē, tā lai redz pakaļu un sekotāju. Varēsi pēc tam mājās skatīt normālus video un analizēt savas/citu kļūdas un braukšanu.

Progress ir, tā turpināt! :super:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

21 Jūl 2015, 09:58

cipruss18 rakstīja:Jo Sabinei liekas,ka visi pret vinu sazverejushies.pec video noskatisanas ,kur Sabine zaudeja Sikajam ,Sabinei liekas,ka Sikajam ir lenkjis un tiesnesi ir pienjemusi nepareizu lemumu uzvaru atdot sikajam.kjipa siikais par blatu ar tehnisko komisiju sabidijis,ka ljauj braukt street klase ar lenkji.mans komentars-meitenit,Tu brauc labak ka pagasho gad,bet nokap no makonjiem un sac uzvesties,ka sportists,nevis katra reize mekle aizbildinajumus
Bļ** cipruss tu beidzot beigsi Dir** un izdomāt savus stāstus??
Es neesmu neko tādu teikusi par nepareizu lēmumu!!! Biju rakstījusi, ka man ir apriebusies tā čomošanās starp tehniskajiem un dalībniekiem....un beidzot gribēju, lai pievērš uzmanību tam arī, ka vajadzētu pārbaudīt lenķi street klasei pirms katras gonkas. Un nevis tur ai ja tas ir mans čoms, tad jau viņam tur viss ir kārtībā ar mašīnu varam nepārbaudīt vispār.

Kapēc nepiedalīšos pagaidām LV driftā, jo man ir apnikusi tā attieksme no orgiem, ir šādas tādas lietas, ko daudzi noklusē, bet es vnk saku kā ir. Tapēc esmu sliktā, bet nu tādu attieksmi gan es nevēlos saņemt. Tāpēc es labāk braukšu uz LT un EST, kur pretī saņemt var superīgu attieksmi un uzmudrinājumu tālākai dalībai driftā.
Un neizdomājiet atkal teikt, ka es tagad nebraukšu dēļ tā ka man likās, ka sīkais vinnēja jo bij lenķis. NĒ!!! Ir vēl daudzas lietas, ko drifta sapulcē vnk nebija laika visu izteikt un tapēc arī ir tā kā ir.

Protams viss vēl var mainīties, ja mainīsies attieksme no organizatoru puses. Pēc tā, kad būšu izteikusi visu
, kas ir sakrājies dēļ kā es nevēlos piedalīties vairāk.
Chill
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 02 Feb 2013, 15:43
Braucu ar: 2.8
Atrašanās vieta: Rīga

21 Jūl 2015, 10:01

Saki skaļi kas ir tās lietas no orgu puses, lai mēs visi zinām! :hahaha: :pupi:
Profila bilde
ens
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 04 Mai 2012, 11:53
Braucu ar: 330Ci

21 Jūl 2015, 10:01

Oh god, kāds zaudējums latvijas driftam.. :( Sad day. :sad:













































:lol:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

21 Jūl 2015, 10:09

Nu būs prieks džekiem mazāk konkurences. Un orgiem mazāk stresa no meitenes, kura neklusē, bet gan saka visu.

Un tās lietas, gan lai paliek drifta pusē. Šeit netaisos visu izklāstīt.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

21 Jūl 2015, 10:22

Blje sabine,tev vel mates piens uz luupam drifta pasaulee,bet uzvedies kaa pro braucejs :D
NOLAIES NO MAKONJIEM :D

Es bez iemesla nedirshu.nav shaubu,ka Tu beidzot mashinu sanslidee vari notureet,bet Tu esi vel zaljsh gurkjis,lai vispar sapulcee muti vertu valjaa!!

Kapec citiem nav iebildumu,tikai tev kkadas mistiskas problemas nu jau pret orgiem un tiesneshiem??
Maksa 500 euro un iesniedz sudzibu sacikstes un lai tiesneshi velreiz parbauda un nebus problemas un neskaidribas
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

21 Jūl 2015, 10:29

ens rakstīja:Oh god, kāds zaudējums latvijas driftam.. :( Sad day. :sad:













































:lol:


nav jau daudz to drifta meiteņu mums lv, jāsargā tās kas ir! :yes:

PS. mosh Podzina arī kādā brīdī atgriezīsies drifta amatiera lauciņā!? :hahaha:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

21 Jūl 2015, 10:31

Zini ko Cipruss, ja tu nezini kār'tigi visas lietas par ko kas kā, navajag gudri dir**.

Tas, ka esmu jaunā driftā nenozīmē ka ir tā jāizturas gan pret mani, gan pret citiem. Tas viss ir ne tikai attieksmē tikai pret mani.
Profila bilde
Burvis
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 20 Mar 2012, 16:44
Braucu ar: 320LPG un 344S

21 Jūl 2015, 10:36

Sabīne ir lielisks piemērs, kā ar darbu un treniņiem var panākt rezultātu. Tas, ka pēdējās 3 sacensībās viņa ir stabili kvalificējusies un pat uzvarējusi 2 tandēmu braucienus, liecina tikai par to, ka viss notiek pareizā virzienā.

Pēc 4 posmiem Sabīne no 43 mašīnām ir 13. vietā un tā nav nejaušība.
Tā ka visiem bļāvējiem ieteiktu reizēm paklusēt un novērtēt, ka mums drifta saimē brauc arī kāda daiļā dzimuma pārstāve, kura "iekabina" lielai daļai čaļu :sarunats:

Galvenais nepadoties un cīnīties tālāk :super:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

21 Jūl 2015, 10:38

Burvis rakstīja:Sabīne ir lielisks piemērs, kā ar darbu un treniņiem var panākt rezultātu. Tas, ka pēdējās 3 sacensībās viņa ir stabili kvalificējusies un pat uzvarējusi 2 tandēmu braucienus, liecina tikai par to, ka viss notiek pareizā virzienā.

Pēc 4 posmiem Sabīne no 43 mašīnām ir 13. vietā un tā nav nejaušība.
Tā ka visiem bļāvējiem ieteiktu reizēm paklusēt un novērtēt, ka mums drifta saimē brauc arī kāda daiļā dzimuma pārstāve, kura "iekabina" lielai daļai čaļu :sarunats:

Galvenais nepadoties un cīnīties tālāk :super:

Paldies, novērtēju visu teikto!! ;)
Profila bilde
ens
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 04 Mai 2012, 11:53
Braucu ar: 330Ci

21 Jūl 2015, 10:39

Burvis rakstīja:Sabīne ir lielisks piemērs, kā ar darbu un treniņiem var panākt rezultātu. Tas, ka pēdējās 3 sacensībās viņa ir stabili kvalificējusies un pat uzvarējusi 2 tandēmu braucienus, liecina tikai par to, ka viss notiek pareizā virzienā.

Pēc 4 posmiem Sabīne no 43 mašīnām ir 13. vietā un tā nav nejaušība.
Tā ka visiem bļāvējiem ieteiktu reizēm paklusēt un novērtēt, ka mums drifta saimē brauc arī kāda daiļā dzimuma pārstāve, kura "iekabina" lielai daļai čaļu :sarunats:

Galvenais nepadoties un cīnīties tālāk :super:
Vārds "stabili" un aptīšanās pirmajā tandēmā īsti nav savietojami.. :gigigi:
Profila bilde
Burvis
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 20 Mar 2012, 16:44
Braucu ar: 320LPG un 344S

21 Jūl 2015, 10:43

ens rakstīja:
Burvis rakstīja:Sabīne ir lielisks piemērs, kā ar darbu un treniņiem var panākt rezultātu. Tas, ka pēdējās 3 sacensībās viņa ir stabili kvalificējusies un pat uzvarējusi 2 tandēmu braucienus, liecina tikai par to, ka viss notiek pareizā virzienā.

Pēc 4 posmiem Sabīne no 43 mašīnām ir 13. vietā un tā nav nejaušība.
Tā ka visiem bļāvējiem ieteiktu reizēm paklusēt un novērtēt, ka mums drifta saimē brauc arī kāda daiļā dzimuma pārstāve, kura "iekabina" lielai daļai čaļu :sarunats:

Galvenais nepadoties un cīnīties tālāk :super:
Vārds "stabili" un aptīšanās pirmajā tandēmā īsti nav savietojami.. :gigigi:
Ko???
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

21 Jūl 2015, 10:43

Sabin, es nesaprotu, kas Tev liek domat, ka ir kaut kada veida comosanas starp tehniskajiem un dalibniekiem???
Kas ir tas, kas uz to norada???

Pa lielam, ja Tev liekas, ka ir kaut kada comosanas, tad Tu ari drosi to vari darit, kas to liedz?

:yes: :lol:

Neko nebraucu virsu.

Patiesam cepuri nost, par apnemibu un centibu. :super:
Pēdējais labojis Pacha - 21 Jūl 2015, 10:46, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
bembis e36
Ziņojumi: 692
Pievienojies: 23 Sep 2013, 19:30
Braucu ar: 328i,e39 523
Atrašanās vieta: limbazi

21 Jūl 2015, 10:44

visās sacīkstēs ir negodīgums,tas nav nekas slikts,jauniņā driftā un gribi jau uzreiz vinēt! turpini vien piedalīties gan jau sanāks
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

21 Jūl 2015, 10:48

Džeki es nesaku, ka gribu vinnēt uzreiz. Nav man tās pieredzes tik lielas uutt..

Pacha, es jau sapulcē par to iesāku runāt, un pretī vakarā saņēmu cērtienu ka es esot stukačs.
(Ja nebūtu pati blakus stāvējusi un visu redzējusi un dzirdējusi..tehniskajā komisijā, tad nebūtu nemaz cēlusi augšā šo tēmu)

Nu īsāk sakot, veram ciet šo tēmu un viss. Kad visu izrunāšu un izteikšu orgiem, tad arī būs miers no manas puses. (drīz arī būs sarunāta sapulce, tākā viss chill)
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

21 Jūl 2015, 10:50

Sabine es zinu vairak neka Tu vari iedomaties.neuztver visu ka uzdirsienu,bet savaldies nedaudz.nejau es kluba chata sevi pazemoju :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

21 Jūl 2015, 11:46

it's all about attention..
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

21 Jūl 2015, 12:10

Čaļi, vnk ir jāsaprot, ka daļā dzimuma pārstāvēm ir cita psihika un domāšana (citām vairāk, citām mazāk) un visas tās pretenzijas (no kādiem apsvērumiem tās rodas) utt mums vnk nesaprast (kas precēts, tas sapratīs)! :hahaha: Bet nu kā saka, vismaz kkas savādāks (mūsu driftā)! :)
P.S. Ja grib turpmāko progresu, tad iesaku nepalaist arī Latvijas posmus, un ja te arī ir kkādas lielās sazvērestības, tad tas tikai padarīs Tevi stiprāku kā sportistu, jo ja kko vinēsi šeit, tad LT un EST visi vnk atpaliks pa apli! :hahaha:
d[-_-]b
Profila bilde
EdgarsE
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 27 Jan 2014, 10:41
Braucu ar: e60,a6,e36,w211

31 Jūl 2015, 17:50

Sabinchix rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Jo Sabinei liekas,ka visi pret vinu sazverejushies.pec video noskatisanas ,kur Sabine zaudeja Sikajam ,Sabinei liekas,ka Sikajam ir lenkjis un tiesnesi ir pienjemusi nepareizu lemumu uzvaru atdot sikajam.kjipa siikais par blatu ar tehnisko komisiju sabidijis,ka ljauj braukt street klase ar lenkji.mans komentars-meitenit,Tu brauc labak ka pagasho gad,bet nokap no makonjiem un sac uzvesties,ka sportists,nevis katra reize mekle aizbildinajumus
Bļ** cipruss tu beidzot beigsi Dir** un izdomāt savus stāstus??
Es neesmu neko tādu teikusi par nepareizu lēmumu!!! Biju rakstījusi, ka man ir apriebusies tā čomošanās starp tehniskajiem un dalībniekiem....un beidzot gribēju, lai pievērš uzmanību tam arī, ka vajadzētu pārbaudīt lenķi street klasei pirms katras gonkas. Un nevis tur ai ja tas ir mans čoms, tad jau viņam tur viss ir kārtībā ar mašīnu varam nepārbaudīt vispār.

Kapēc nepiedalīšos pagaidām LV driftā, jo man ir apnikusi tā attieksme no orgiem, ir šādas tādas lietas, ko daudzi noklusē, bet es vnk saku kā ir. Tapēc esmu sliktā, bet nu tādu attieksmi gan es nevēlos saņemt. Tāpēc es labāk braukšu uz LT un EST, kur pretī saņemt var superīgu attieksmi un uzmudrinājumu tālākai dalībai driftā.
Un neizdomājiet atkal teikt, ka es tagad nebraukšu dēļ tā ka man likās, ka sīkais vinnēja jo bij lenķis. NĒ!!! Ir vēl daudzas lietas, ko drifta sapulcē vnk nebija laika visu izteikt un tapēc arī ir tā kā ir.

Protams viss vēl var mainīties, ja mainīsies attieksme no organizatoru puses. Pēc tā, kad būšu izteikusi visu
, kas ir sakrājies dēļ kā es nevēlos piedalīties vairāk.

Tie taču ir Latvieši, dari ko darīdama, bez uzdirsieniem neiztikt. Skauģi, nekas vairāk... :hahaha: