Sabinchika coupe :))

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Big-Bro
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 16 Apr 2014, 20:51

16 Jūn 2015, 09:15

vilks25 rakstīja:Žēl par celi un to ka nevarēji turpināt sacīkstes.
Tomēr manuprāt tu esi sākusi no otra gala.sākumā ir jāpierāda sevi kā braucēju,jāuzvar vismaz daźās sacīkstēs un tik tad reklamēties,sponsorus meklet,sūtīt citus pirst krèslos utt.jo kaut kā par tavu dalību driftā nets pilns,bet rezultàtu nav.pat celis traumèts tika no diezgan neadekvātas lēkāšanas dēļ uzvaras tandēmā,kurà sīkais vienkārši sagriezās.neņem ļaunà teikto,bet tiešām pàrskati savas prioritātes-kļūt par drifteri vai gūt atpazīstamību.labs drifters kļūs atpazīstams pats par sevi,bet atpazīstams slikts drifters nav nekas labs.
Ja tu visas pūles no fb utt liktu treniņos,būtu rezultāts.bet cepums par to ka bauc,cīnies un dari.
Ļoti labi pateikts.. tieši manas domas.. +1
Profila bilde
jjjjuris
Ziņojumi: 335
Pievienojies: 01 Apr 2013, 21:37
Braucu ar: pikapu
Atrašanās vieta: Dzimtmisa

16 Jūn 2015, 09:50

Tak nav galvenais rezultāts. Galvenais ir gūt prieku. Lai jau meitēns ņemas un darās
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

16 Jūn 2015, 11:43

vilks25 rakstīja:Žēl par celi un to ka nevarēji turpināt sacīkstes.
Tomēr manuprāt tu esi sākusi no otra gala.sākumā ir jāpierāda sevi kā braucēju,jāuzvar vismaz daźās sacīkstēs un tik tad reklamēties,sponsorus meklet,sūtīt citus pirst krèslos utt.jo kaut kā par tavu dalību driftā nets pilns,bet rezultàtu nav.pat celis traumèts tika no diezgan neadekvātas lēkāšanas dēļ uzvaras tandēmā,kurà sīkais vienkārši sagriezās.neņem ļaunà teikto,bet tiešām pàrskati savas prioritātes-kļūt par drifteri vai gūt atpazīstamību.labs drifters kļūs atpazīstams pats par sevi,bet atpazīstams slikts drifters nav nekas labs.
Ja tu visas pūles no fb utt liktu treniņos,būtu rezultāts.bet cepums par to ka bauc,cīnies un dari.

Paldies par viedokli! Pārlasi vēlreiz vienu no maniem pēdējiem postiem, kapēc es tā rakstīju un to liku visu! Jo man besī vnk tie, kas māk tikai gudri runāt apkārt šēzot krēslā pie kompja ;) Un realitāte kādas pules uutt tas viss prasa vispār neko nezin! Cik grūti to visu ir sasniegt vienai meitenei esot tādā autosportā un cīnoties par šo visu kur esmu jau tikusi!
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju

18 Jūn 2015, 12:14

vilks25 rakstīja:Žēl par celi un to ka nevarēji turpināt sacīkstes.
Tomēr manuprāt tu esi sākusi no otra gala.sākumā ir jāpierāda sevi kā braucēju,jāuzvar vismaz daźās sacīkstēs un tik tad reklamēties,sponsorus meklet,sūtīt citus pirst krèslos utt.jo kaut kā par tavu dalību driftā nets pilns,bet rezultàtu nav.pat celis traumèts tika no diezgan neadekvātas lēkāšanas dēļ uzvaras tandēmā,kurà sīkais vienkārši sagriezās.neņem ļaunà teikto,bet tiešām pàrskati savas prioritātes-kļūt par drifteri vai gūt atpazīstamību.labs drifters kļūs atpazīstams pats par sevi,bet atpazīstams slikts drifters nav nekas labs.
Ja tu visas pūles no fb utt liktu treniņos,būtu rezultāts.bet cepums par to ka bauc,cīnies un dari.

Visjedzigakais komentārs pa pēdējām lpp :super:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

18 Jūn 2015, 13:31

Sabinchix rakstīja:
vilks25 rakstīja:Žēl par celi un to ka nevarēji turpināt sacīkstes.
Tomēr manuprāt tu esi sākusi no otra gala.sākumā ir jāpierāda sevi kā braucēju,jāuzvar vismaz daźās sacīkstēs un tik tad reklamēties,sponsorus meklet,sūtīt citus pirst krèslos utt.jo kaut kā par tavu dalību driftā nets pilns,bet rezultàtu nav.pat celis traumèts tika no diezgan neadekvātas lēkāšanas dēļ uzvaras tandēmā,kurà sīkais vienkārši sagriezās.neņem ļaunà teikto,bet tiešām pàrskati savas prioritātes-kļūt par drifteri vai gūt atpazīstamību.labs drifters kļūs atpazīstams pats par sevi,bet atpazīstams slikts drifters nav nekas labs.
Ja tu visas pūles no fb utt liktu treniņos,būtu rezultāts.bet cepums par to ka bauc,cīnies un dari.

Paldies par viedokli! Pārlasi vēlreiz vienu no maniem pēdējiem postiem, kapēc es tā rakstīju un to liku visu! Jo man besī vnk tie, kas māk tikai gudri runāt apkārt šēzot krēslā pie kompja ;) Un realitāte kādas pules uutt tas viss prasa vispār neko nezin! Cik grūti to visu ir sasniegt vienai meitenei esot tādā autosportā un cīnoties par šo visu kur esmu jau tikusi!

Kada isti ir atshkjiriba starp dzeku un meiteni cinoties par sponsoriem un kkadiem sasniegumiem??
ar kompatu pa brugji
Reinholds
Ziņojumi: 665
Pievienojies: 30 Mar 2013, 10:39
Braucu ar: cietu seju
Reputācija: 1
 

18 Jūn 2015, 13:42

cipruss18 rakstīja:
Sabinchix rakstīja:
vilks25 rakstīja:Žēl par celi un to ka nevarēji turpināt sacīkstes.
Tomēr manuprāt tu esi sākusi no otra gala.sākumā ir jāpierāda sevi kā braucēju,jāuzvar vismaz daźās sacīkstēs un tik tad reklamēties,sponsorus meklet,sūtīt citus pirst krèslos utt.jo kaut kā par tavu dalību driftā nets pilns,bet rezultàtu nav.pat celis traumèts tika no diezgan neadekvātas lēkāšanas dēļ uzvaras tandēmā,kurà sīkais vienkārši sagriezās.neņem ļaunà teikto,bet tiešām pàrskati savas prioritātes-kļūt par drifteri vai gūt atpazīstamību.labs drifters kļūs atpazīstams pats par sevi,bet atpazīstams slikts drifters nav nekas labs.
Ja tu visas pūles no fb utt liktu treniņos,būtu rezultāts.bet cepums par to ka bauc,cīnies un dari.

Paldies par viedokli! Pārlasi vēlreiz vienu no maniem pēdējiem postiem, kapēc es tā rakstīju un to liku visu! Jo man besī vnk tie, kas māk tikai gudri runāt apkārt šēzot krēslā pie kompja ;) Un realitāte kādas pules uutt tas viss prasa vispār neko nezin! Cik grūti to visu ir sasniegt vienai meitenei esot tādā autosportā un cīnoties par šo visu kur esmu jau tikusi!

Kada isti ir atshkjiriba starp dzeku un meiteni cinoties par sponsoriem un kkadiem sasniegumiem??
BAMMM
Profila bilde
em.dzhii
Ziņojumi: 1048
Pievienojies: 09 Aug 2012, 16:07
Braucu ar: 530D 525D
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

21 Jūn 2015, 16:23

Atšķirība tāda, ka meitenei sponsorus vieglāk dabūt :D
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI

21 Jūn 2015, 18:29

Aduks rakstīja:Sarautas saites vai sastieptas saites ? Ja butu sastieptas stipri šaubos ka liktu ģipsi - man pat ar plēstu krustenisko celim neko nelika- vienīgi pēc operācijas lika 2 dienas ortozi un 2 nedēļas ar kruķiem. Negribu iedomāties kas Tev tur ir. Izklausās nenormāli traki. Ir apdrošināšana veselības ?
Ja tiešām ceļgala locītava ''izgāja no vietas'', tad vismaz viena no divām krusteniskajām saitēm ir pārrauta. Un nav tāda termina sastiepta saite- saite vai nu ir bojāta un ir jāārstē, vai nav bojāta, kas šeit šķiet, ir maz ticams.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

21 Jūn 2015, 19:20

Skatos,ka te foruma lielaka dalja kjirurgi ir :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI

21 Jūn 2015, 20:07

Tur vairāk traumatologam-ortopēdam darbs. ;)
Profila bilde
RayRays
Ziņojumi: 61
Pievienojies: 09 Mar 2015, 14:41
Braucu ar: 320
Atrašanās vieta: Yes

21 Jūn 2015, 20:39

Ginekologs šoreiz nepalīdzēs. :D Varbūt Sabīne varētu pati ierakstīt, kad plānots atgriezties trasē? :bye:
Profila bilde
rolisc
Ziņojumi: 266
Pievienojies: 27 Apr 2013, 16:43
Braucu ar: pelēci

28 Jūn 2015, 21:54

Prieks par taviem sasniegumiem sabīn :clap: :super: :super: :super: :bmw:
tik žēl par traumu :sad: :bye:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

29 Jūn 2015, 13:12

RayRays rakstīja:Ginekologs šoreiz nepalīdzēs. :D Varbūt Sabīne varētu pati ierakstīt, kad plānots atgriezties trasē? :bye:
Šonedēļ zināšu vai ir jātaisa operācija celim, gaidu atbildi no magnetiskas rez..ir aizdoma ļoti slikta.. Krustenisko saišu plīsums un abu menisku plīsums.

Trasē būšu atpakaļ pēc iespējas ātrāk, un kā zināšu kas un kā ar celi domāšu tālāk ko darīt.. Ir idejas sajūgu taisīt uz roku, un vēl visādas idejas.. Bet nu vēl neskriešu pa priekšu notikumiem. Šonedēļ lemsim kas ko kā, kad būs rezultāti..


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

29 Jūn 2015, 13:20

Tā ideja par sajūgu uz roku ir diezgan debīla jau no starta... :gigigi: Kamēr Tu ar to apradīsi braukt, sezona jau būs cauri un kāja būs vesela. :hahaha: Saprotu, ka gāzt gribas, bet nevajag tērēt laiku un līdzekļus uz tik absurdām idejām. ;)

Turies! :super:
Attēls
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 

29 Jūn 2015, 16:19

Sabinchix rakstīja:
RayRays rakstīja:Ginekologs šoreiz nepalīdzēs. :D Varbūt Sabīne varētu pati ierakstīt, kad plānots atgriezties trasē? :bye:
Šonedēļ zināšu vai ir jātaisa operācija celim, gaidu atbildi no magnetiskas rez..ir aizdoma ļoti slikta.. Krustenisko saišu plīsums un abu menisku plīsums.

Trasē būšu atpakaļ pēc iespējas ātrāk, un kā zināšu kas un kā ar celi domāšu tālāk ko darīt.. Ir idejas sajūgu taisīt uz roku, un vēl visādas idejas.. Bet nu vēl neskriešu pa priekšu notikumiem. Šonedēļ lemsim kas ko kā, kad būs rezultāti..


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Nebūtu vienkāršāk sarunāt aizņemties Turka kūtiņu (vai kam viņa tagad pieder, šosezon nav manīts trasē)? Tur jau viss ir pielāgots rokas vadībai...
Attēls
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

29 Jūn 2015, 16:20

Agni Tu aizdotu savu mashinu? :D
Jums neapnik lasit slapjos sapnjus.
Ja kaja ir sachakareta,saarste un tad dod valjaa!!
Te jau sakas tas pats variants,kas sakumaa.bez treninjiem gribeja panaakumus sasteigtus
Pēdējais labojis cipruss18 - 29 Jūn 2015, 16:22, kopā labots 1 reizi.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 

29 Jūn 2015, 16:21

Tev jā, tikai tu ķīlā dotu savu nieri :lol:
Attēls
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

13 Jūl 2015, 14:39

Kaut kas no Igaunijas driftinja shajas brivdienas :)
Prieks par Inti ar ko ari man bija tandems, maza nesaprashanas ar tiesneshiem bija man bet kopuma esmu prieciga par rezultatu un prieks par Inti.. Malacitis 2 vieta vinjam un parejie ari malachi :)) prieks liels!!
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
bembis e36
Ziņojumi: 692
Pievienojies: 23 Sep 2013, 19:30
Braucu ar: 328i,e39 523
Atrašanās vieta: limbazi

13 Jūl 2015, 15:05

VIDEO nava?
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja

13 Jūl 2015, 15:36

bembis e36 rakstīja:VIDEO nava?
Nju man liekas ka neviens neuzfilmeja.. Pashai ari loti gribetos redzet, ka no malas izskatijas braucieni pa to trako kalnaino un pilnu ar betoniem trasi :)))


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free