houseworx'a tagadējais un bijušie!

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
Sveiki, mani sauc Nils - tatad pastastishu par to ka tas viss aizsakas un ka saslimu ar sho patikamo slimibu e36 :bmw:

2011 gada rudeni, tieshak septembra sakuma, saku lukoties pec pirma auto, kaut ari tiesibas man jau bija ka divus gadus. Ka jau ierasts acis krita uz jaunieshu mashinam, bmw e30/e36, honda prelude (veca ari ap zhurku gada izlaidumiem tas virsbuves modelji), mitsubishi eclipse, opel calibra, ford probe - ta nu lukojos lukojos un tomer izdariju pareizo lemumu kad mans auto bus tomer bmw, jo jau berniba domaju kad izaugshu liels man bus mashina ar pakalejo piedzinju(neuzskatiju par auto kuram velk prieksha).
Tatad skatijos, skatijos ss;a dienu - diena, lidz atradu vienu man nezkapec acis iekritoshu kompotu(kaut ari man vinhi nepatika, bet tas iekrita acis)

luk ari vinsh:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
94gada 1.6, ekstru nekadu, vieniga ekstra bija luka, kurai klokis bija nolauzsts :hahaha:

bet nu prieksh 500ls pa cik es vinhu panhemu ar TA uz 11meneshiem manuprat bija loti labs pirkums :super:

ta nu tur zvanoties, rakstoties sarunajam ka braucu pakalj un principa ari 99% nhemu, jo man jabrauc ir no Ogres lidz Dobelei... ja godigi neesmu sapratis ka man tas izdevas - pirmo auto ko reali skatijos ari sanaca panhemt braucot uz dullo pakalj pus Latviju.
Aizbraucot pirmais iespaids nebija slikts, tik atceros ka es no blakussedetaja puses ar kreiso roku nevareju atruma ielikt, jo vinham kulise bija ierusejusi :gigigi: bet ta nu ilgi netirgojoties pagrabu un braucu majas, pa lietu un jau puscelja man visa kaja bija slapja, jo tur tads chalitis logu bija mainijies pa letu pie "fedjas" garazha :lol: , un vel bija prikols tads ka aizbraucot majas, es nevareju izkapt vairs pa vaditaja durvim, jo tam iespruda ruchkas mehanisms :gigigi:
bet nu ja ta mashina pie manim pabija tikai menesi un jau pardevu, jo tadam motoram un kompotam ka tadam man necelas roka kko ieguldit, vairak ka tik lai es ar vinhu varu pabraukt :hahaha:


Tad atkal divas nedeljas pavadiju bez auto, 24/7 ss.lv rezhima :lol:
lidz uzgaju sho tepat kaiminj pilsetas kupeju:
Attēls
Attēls
ja nemaldos 93 gada bija, 2.0 vanos, nu tur kozha, el logi po defum, mtech2 sture, m karbas shifters, luka (kura nestrada ka vairakums shajam mashinam :lol: ) nu ja motors bija labs, klus bija tik radiators jasamaina cik ataceros, jo teceja, bet bija vizuali kasjaki uz katra sparna, vinsh bija ieslidejis uz sana gravi bijis un tur bija sataisits un nopusts ar grunteni un ja ieskatas bilde var redzet ka ir mateti kvadrati reali uz katra sparna, ta nu ari negribejas iegruzst naudu lai vizuali vestu vinhu kartiba, jo bija vel ari kkadi citi kasjaki elektroniskie ka jau vienmer nestradaja luka, logs ganjau ari kads gluchija, tad vel es pirmaja sniega delj ta ka nebija abs iepisu apmale uzsitu disku un kko prieksha salociju ka pec ta atgadijuma mashinu totali vilka uz vienu pusi, ar vienu pirkstu sturi nevareja noturet braucot taisni, bet nu ja atri pardevu nobraukaju divus meneshus ar sho auto :hahaha:

tad atkal ss.lv 24/7 rezhims, lidz uzgaju baigo aprakstu un sapratu ka es vinhu gribu kaut ari vinsh ir sedans(jo man nepatik vizuali sedani)
te nu vinsh bus, mans bijushais urbis:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
ari bija 93gads 2.5vanos chipots, blokis, sedinats cietas atsperes, tur xenons tuvajos/miglas, bija rakstits ka motors pec kapitala remonta itd, ta nu ari grabu ciet, un ziemas prieki vareja sakties :clap: vinham es principa ari neko nedariju, jo viss jau bija pec stastita izdarits un tam chalims nez kapec ari ticeju... vienigais ko es izdariju nomainiju parastu drebes salonu neizgrauzstu, jo iepriekshejais bij vnk shausmigs :) neizpludisim sikumos, nobraukaju 3meneshus un gribeju pardot vai samainit pret 1.8isu kupeju!

Ta nu ari atradu vienu mainitaju, principa pats piedavajos atrodot vinhu ss'a, izradas vinsh ari bija no shi foruma ganjau busies kkur manijushi auto :) ta nu ari samainijam 1x1 bez nekadam piemaksam ar lietotaju energytt. (neizpludisim sikumos kapec es samainiju itd, ka es mulkis vai ka savadak ;) )

luk ari bus mana tagadeja brilliant rot kupeja un kada vinha izskatijas kad es vinhu samainiju tk apmeram pirms 2nedeljam:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
ari 93 gada, 1.8is, nu tur tads nekas ipash ko nevar redzet jau pec bildem :)
kad samainiju bija chupa bendiks starterim, un pielaist bija nelielas problemas, ka ari atbraucot uz mainju jutu ka kkas smirds tik nevareju saprast vai bremzes/ruchniks vai sajugs, bet nu poh un mainiju.

nu nezinu kapec bet uz sho mashinu man jau rokas celas un es uzskatu ka vinha vismaz ir pelnijusi lai vinhu saved kartiba tehniski un vel sho to kas prasitos, ta nu sheit varesiet redzet ko esmu sadarijis shajas divas nedeljas un ka vinha izskatas tagad!

kaut ari man pirma vieta bija starteris un adas salons bija pasha pedeja plana, ja pa letu naudu sanaktu dabut, bet sanaca ta ka pirmo dabuju salonu, tik vel atliek dabut abshifkas:
Attēls
piedodiet par tizlo bildi, citas nav... respektivi reali caurumu nav shofera benkji uz sana kas ir pats galvenais :hahaha:
Attēls
vienigais kasjaks ir redzams kas ir aizmugureja benkji pa vidu, kas nedaudz tika salimets un netrauces vel visu salona muzhu :)

pec tam man sanaca dabut pa letu naudu, no sha pasha foruma "Rolanda" diskus ar gumiju, tas bija nepiecieshams ari steidzami, jo no aizmugurejam riepam diegus vareja knibinat ara ar pirkstiem..., ka ari priekshejas arkas ka sagrieza sturi totali strikejaas... jo tie bija e34 platie dzelzinieki:
Attēls
bet chornaja piektdiena, sanaca ta ka man atspere prieksheja izlidoja no savas vietas un parstrikeja tupeli un parspraga, tapec tagad braukajos ar prieksha litakiem un aizmugure ar dzelziniekiem kas bija prieksha shi auto dabushanas bridi, jo tur vel ir kkadi 7-8mm :gigigi:

tad vel tika nomainits sajuga komplekts, un starteris protams par to bildes nebus :lol:

vel loti tuvakaja laika, principa ritdien domats mainit ellu(jo tas nav mainitas es pielauju loti ilgi un ir jau ka solidols), ellas filtru un sametinat gridas caurumu, kursh nezinu kada veida tur uzradies jocigas formas, iespejams ka ari amishi jamaina priekshejie vai tas ir delj tam strannajam nozagetajam atsperem vel nesaprotu :o

tad nu nobeiguma atradishu kads auto izskatas uz shodienu:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
ta nu tas ari viss, es ta ari nenozheloju ka es ka pirmo auto izvelejos e36 un esmu tagad slims uz vinhiem :bmw:

p.s jaa prikols vel ir tur, ka es perkot pirmo kompotu tk man bija doma ar vinhu nobraukt lidz pavasarim un tad tik mainit auto, bet redziet ka sanaca, ka pus gada laika esmu nomainijis chetrus e36 :gigigi: redzes vel cik ilgi shitais turesies, bet ja jau esmu vinha kko licis ieksha un ieguldijis tad ta ir zime ka vismaz ilgaku laiku ka shie visi vinsh bus pie manis :hahaha:

Paldies par sava darga laika tereshanu un mana bloga lasishanu, neblaujat par to ka nav garumzimes ceru busiet iecietigi, ta jau shito topiku taisot pagaja stunda, ar visu bilzhu uplodoshanu :pupi:
Pēdējais labojis houseworx - 16 Apr 2012, 18:03, kopā labots 9 reizes.
Attēls
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi
Apraksts jau skaists un burvīgs, bet bilžuki pēdējie 10 galīgi neveras vaļā .. rādas "Attēls" :rolleyes:
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
vecit, paspaidi refresh un gaidi :hahaha:
a un ja aiztaisi visu parejo kas tere internetu, laikam bildes liela izmera
vajadzetu visam but chikinieka, pasham visu rada perfekti :gigigi:
Attēls
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Man arii nifigaa neraada :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Man ar raada tikai 2 bildes:)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
es nezinu ko es varu izdarit, un kapec Jums nerada :sad:
man visu rada :doh:

p.s jaa tikko pamegjinaju atvert caur IE(internet explorer) ari ir ta ka rada tikai divas bildes, un parejas vietas rada "atels X" man caur mozillu viss iet ka vaig, tas ir tapec ka jums nav kkadi plugini jusu browserim jeb jawa, vai flash player hz kas tur vajadzigs ;)

bet nu ja rada reali divas bildes kas ir nedaudz mazaka izmera neka parejas, te ir kkads maximuma izmers kadu foruma var uploadot vai kas tads? :sad:
Attēls
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi
Nu man ir Mozilla un viss ir apdeitots un visi java flash utt ir :pupi:
Ja bildes būtu pārāk lielas, tad neļautu nemaz pievienot.. provē kkā savādāk ielikt vai atver paintā, nogriez minimāli sūrīti un saglabā.. izmērs būs 5x mazāks :rolleyes:
Profila bilde
energytt
Ziņojumi: 82
Pievienojies: 06 Mai 2011, 18:41
Braucu ar: 325
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils
nevaru saprast kas tur par vainu bij ar to sajugu, vis tak bij chotka, braucu un bedas nezinaju, pat pec karbas nonemshanas... :doh:
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
da nea prikols tur ka vel jau vareja braukt un braukt, bet paguris vinsh bija jo stradaja pasha pedalja gala, smaka neizturama un ta nevar pat saprast ka vinsh slid itsevishkji ka mierigi braucam, to vareja just stiepjot pirmo un metot otraja ir nedaudz lidzigi ka ar automatu un jaudas zudums kkadi -30zs tochna :hahaha: bet nu ja ieksha vinsh ari bija jau pasvilis zilgans

a un ja karba ari bija sausa tur ieksha ielida 2.3litri kkur :hahaha:



p.s Tu ari neredzi bildes? :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
energytt
Ziņojumi: 82
Pievienojies: 06 Mai 2011, 18:41
Braucu ar: 325
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils
nea, tikai pirmo un piekto redzu. samazini bildes, un tad megjini ielikt. interesanti paskatities kads vinjs iskatas tagad :hahaha:
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
blaa 20bildes :doh:
es zaebus uplodot pa jaunu, karoche rita :lol:
Attēls
Profila bilde
energytt
Ziņojumi: 82
Pievienojies: 06 Mai 2011, 18:41
Braucu ar: 325
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils
bet nu a ka pasham jau patik? vai nozhelo?
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
es neko nenozheloju, gribeju isu dabuju, redzes ka motors skanes kad nomainis ellu, jo ta pomojemu ir galiga pakalja un nav mainita nenormali ilgi vinha jau ka solidols palicis :gigigi:
a un vel prikols Tu reali brauci ar 3stobriem, jo 4tais kad gribeja tad piesledzas un atsledzas, jo vinham svechvads nebija lidz galam uzlikts un kontakts tur nebija parak labs :hahaha:

bet nu ja vismaz dabuju ekonomiskaku un vizuali nedaudz sakoptaku auto, ar kuru es vismaz mierigak uzvedishos uz celja :gigigi: urbim kas pie Tevis tagad, motors zato bija loti laba stavokli es ta uzskatu un domaju Tu to ari saproti, taka nenodzen sho galigi pa trasi un uzpase ;)
Attēls
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46
Man ir google chrome bet taapat nefiga never neko! Davai pārhostē bildes! :D
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
bik centos pielabot bildes, bet inbox bildes tev pašam jāsaliek, tur galīgi linki garām :)
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
Vechi pohodu viss sataisits un bildem vajadzetu radities, welcome :hahaha:
Attēls
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi
bļ* tik koša, ka acis žilbst :o
Izskatās puslīdz laba :super:
Drusku šur tur pielikt, šur tur atņemt un būs bomba :drink:
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
tak samazini bildem izmerus
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
p.s kads nezin ar ko nonhem to pagriezienu laku nost? (ar acetonu shtolji?)
es vinhus domaju nevis no arpuses shita atstat notonetus, bet no iekshpuses manuprat ta butu labaks skats - es tik nez vai to pagriezienu var izjaukt :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
KV_ rakstīja:tak samazini bildem izmerus
da nemaku es neko samazinat :hahaha:
painta liekot resize, un pec tam uplodojot bildi kkur vinha izmeru nemaina :doh:
Attēls