Nepaej garām!

Visi labie darbi, ko vēlamies paveikt!
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:22

jaa sazvanities,vai vinji pienems no mums tadu palidzibu,izstastik kads musu merkis,ko piedavajam uz cik ilgu laiku,jo gluzi atvilkties mes nevaram,vinjiem gan jau ari savs rezims,kas attiecas pa rigas namiem,tad es uzskatu to var ka pedejo variantu atstat,sliktak un garlaicigak iet berniem,kuri talak atrodas.
Attēls
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

16 Feb 2014, 23:23

kirurgs777 rakstīja:Par bernu namiem un nabadzigam gimenēm kuras nelieto alkoholu :gigigi: esmu tikai par +777. Un esmu gatavs braukt piedalīties gan finasiali gan ar mantinjam utt. Bet par bomžu un ubagotāju sponsorēšanu esmu kategoriski pret. Tāds ir viņu dzīvesveids un naudas pelnīšana.Viņi ar savām pudelēm un metāliem mēnesī nopelna daudz vairāk nekā spējat iedomāties!!!
+325 !!!

BMW klubs gan te uz Zs katru gadu zibina ciemos uz bērnu namu kādu, bet kāda starpība gan , mazajiem par daudz nebūs šādas aktivitātes nekad.
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

16 Feb 2014, 23:25

MiroMan rakstīja:jaa sazvanities,vai vinji pienems no mums tadu palidzibu,izstastik kads musu merkis,ko piedavajam uz cik ilgu laiku,jo gluzi atvilkties mes nevaram,vinjiem gan jau ari savs rezims,kas attiecas pa rigas namiem,tad es uzskatu to var ka pedejo variantu atstat,sliktak un garlaicigak iet berniem,kuri talak atrodas.
Nu ko, mums vajag tad tikai galveno organizatoru un šī pasakuma koordinatoru ;)
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:27

Ridlihs rakstīja:patiesībā, nekā sarežģīta...

Sākumā jāpaskatās cik un kur vispār Latvijā ir bērnu nami, jāpzin tie, lai nav tā, ka pēkšņi uz galvas uzkrītam (lai gan arī tas ir OK ). Paskatās maršrutu variantus.... nu , lai vis būtu normāli, diez vai vairāk par 2 - 3 dienā vajadzētu ņemt, jo mazie atņem spēkus vairāk kā jeb kas cits, bet gandarījums pašam pēc tam gan ir :super:
nu nu kaa tu plaano savaakt ziedojumus visiem tiem beernu namiem ??? :D nav taa ka ja jums taada veelme tad sadomaat vienu konkreetu ??
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
danislv
Ziņojumi: 108
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:01
Braucu ar: melnu pērli
Atrašanās vieta: Jelgava

16 Feb 2014, 23:27

Man gan liekas, ka bērnunami tomēr nav pats labākais variants, jo var gadīties tā, ka mēģinot iepriecināt tik daudzus nesanāks iepriecināt nevienu... Jāatceras, ka bērnu namos dzīvo netikai mazi un jauki bērniņi, bet piemērs no dzīves - 16 gādīgi lamzaki, kuri pie pirmās izdevības uzleca uz Toyotas jumta un izsita stiklus + gandrīz nevienā bērnu namā nelaiž iekšā pie bērniem!

Atrodam ģimenes, kurām tiešām iet slikti, kurās aug bērni, vecāki nedzer un tiešām cenšas nodrošināt saviem bērniem labāku dzīvi, taču dažādu iemeslu dēļ tas tik labi neizdodas. Tie arī ir tie, kuriem visvairāk nepieciešama gan tā makaronu paka, končas vai tosteris, tie kuriem mēs patiešām varam palīdzēt kaut nedaudz uzlabot dzīves līmeni, un tadīt sajūtu, ka viņi nav vieni šajās problēmās :)
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:28

Ridlihs rakstīja:
MiroMan rakstīja:jaa sazvanities,vai vinji pienems no mums tadu palidzibu,izstastik kads musu merkis,ko piedavajam uz cik ilgu laiku,jo gluzi atvilkties mes nevaram,vinjiem gan jau ari savs rezims,kas attiecas pa rigas namiem,tad es uzskatu to var ka pedejo variantu atstat,sliktak un garlaicigak iet berniem,kuri talak atrodas.
Nu ko, mums vajag tad tikai galveno organizatoru un šī pasakuma koordinatoru ;)
bija viens labs koordinaators no powera un spokiem laikam ogle/dkis/pavaars :D
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

16 Feb 2014, 23:30

guzlis rakstīja:
Ridlihs rakstīja:patiesībā, nekā sarežģīta...

Sākumā jāpaskatās cik un kur vispār Latvijā ir bērnu nami, jāpzin tie, lai nav tā, ka pēkšņi uz galvas uzkrītam (lai gan arī tas ir OK ). Paskatās maršrutu variantus.... nu , lai vis būtu normāli, diez vai vairāk par 2 - 3 dienā vajadzētu ņemt, jo mazie atņem spēkus vairāk kā jeb kas cits, bet gandarījums pašam pēc tam gan ir :super:
nu nu kaa tu plaano savaakt ziedojumus visiem tiem beernu namiem ??? :D nav taa ka ja jums taada veelme tad sadomaat vienu konkreetu ??
nevajag jau vienmēr naudas podu ;) pietiekami liels pozitīvs lādiņš būtu no čupas bembistu ar skaļiem izspūtejiem un patusēšanos,paspēlēšanos ar pašiem bērniem.
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i

16 Feb 2014, 23:31

Tas tik būtu pasāciens, katram aizmugurē iekrāmēt pa 3 sīkajiem un kaut vienkārši izvizināt pa Rīgu vai uz tiem pašiem 333. :supeer:
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

16 Feb 2014, 23:33

danislv rakstīja:Man gan liekas, ka bērnunami tomēr nav pats labākais variants, jo var gadīties tā, ka mēģinot iepriecināt tik daudzus nesanāks iepriecināt nevienu... Jāatceras, ka bērnu namos dzīvo netikai mazi un jauki bērniņi, bet piemērs no dzīves - 16 gādīgi lamzaki, kuri pie pirmās izdevības uzleca uz Toyotas jumta un izsita stiklus + gandrīz nevienā bērnu namā nelaiž iekšā pie bērniem!

Atrodam ģimenes, kurām tiešām iet slikti, kurās aug bērni, vecāki nedzer un tiešām cenšas nodrošināt saviem bērniem labāku dzīvi, taču dažādu iemeslu dēļ tas tik labi neizdodas. Tie arī ir tie, kuriem visvairāk nepieciešama gan tā makaronu paka, končas vai tosteris, tie kuriem mēs patiešām varam palīdzēt kaut nedaudz uzlabot dzīves līmeni, un tadīt sajūtu, ka viņi nav vieni šajās problēmās :)
nesajauci ar koloniju? :giggle: puse foruma žurkām liela skāde nebūtu , ja uz jumta uzlektu :D tā labi, jokus pie malas.

nu tieša tāpēc ir jāapzin bērnu nami un jānoskaidro kas un kā ;)

p.s.
un par ģimenēm arī ideja :super: nekādu problēmu , arī atbalstu
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:34

es toc no priekiem apcuratos,ja man butu 10-12 gadinji,un sabrauktu kaudze bmw,tadi kruti dzeki :D
Attēls
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

16 Feb 2014, 23:35

Johnny rakstīja:Tas tik būtu pasāciens, katram aizmugurē iekrāmēt pa 3 sīkajiem un kaut vienkārši izvizināt pa Rīgu vai uz tiem pašiem 333. :supeer:
action jau kruts protams, bet ar 3 mazajiem azimugurē driftot? nu nez vai tas prata darbs. pavizināt protams un kādu triku saprāta robežās ;)
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:38

Johnny rakstīja:Tas tik būtu pasāciens, katram aizmugurē iekrāmēt pa 3 sīkajiem un kaut vienkārši izvizināt pa Rīgu vai uz tiem pašiem 333. :supeer:
karoch idejas te viena par otru labaaka :lol:
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

16 Feb 2014, 23:38

Varbūt es kļūdos... Bet kurš bērnu nams bembistu baram uzticēs pa 3 sīčiem katrā mašīnā? :giggle:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:39

MiroMan rakstīja:es toc no priekiem apcuratos,ja man butu 10-12 gadinji,un sabrauktu kaudze bmw,tadi kruti dzeki :D
krutie dzeki ar vecaam miseneem ?? :lol:
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
danislv
Ziņojumi: 108
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:01
Braucu ar: melnu pērli
Atrašanās vieta: Jelgava

16 Feb 2014, 23:39

Lūk mans variants īsumā:
1) Apzinam x skaitu ar ģimenēm
2) Sazvanam, noskaidrojam, kas visvairāk viņiem mājas trūkst, kādam tas būs televizors, kādam varbūt jauns šķīvju komplekts
3) noskaidrojam, ko bērni visvairāk vēlētos. Kāds varbūt sapņo par mobilo telefonu, kāds smilšu kastes komplektu
4) Kad zināms vajadzīgo lietu saraksts - meklējam mājās, pie draugiem.. Varbūt kāds tieši nopircis jaunu 50" led TV un veco vairs nevajag, kādam varbūt bērns izaudzis no vecā divriteņa
5) pārējo nopērkam
6) iegādājies arī paiku + gardumus
7) izveidojam maršrutu un dodamies ceļā
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:41

domaju audzinatajas mazos nedos arpus teritorija vest,kurs nems to atbildibu!jariko viss uz vietas,kadu sporta speli piedavat,sokolades medalas sapirkt :clap: pasiem interesanti un vinjiem,jaa ar to vecuma ierobezojumu diez vai sanaktu,ticu ka tiem pec 14-16 gadiem,jau citas intereses,eu ir ciiga?iedo izbraukt :D
Attēls
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:44

danislv rakstīja:Lūk mans variants īsumā:
1) Apzinam x skaitu ar ģimenēm
2) Sazvanam, noskaidrojam, kas visvairāk viņiem mājas trūkst, kādam tas būs televizors, kādam varbūt jauns šķīvju komplekts
3) noskaidrojam, ko bērni visvairāk vēlētos. Kāds varbūt sapņo par mobilo telefonu, kāds smilšu kastes komplektu
4) Kad zināms vajadzīgo lietu saraksts - meklējam mājās, pie draugiem.. Varbūt kāds tieši nopircis jaunu 50" led TV un veco vairs nevajag, kādam varbūt bērns izaudzis no vecā divriteņa
5) pārējo nopērkam
6) iegādājies arī paiku + gardumus
7) izveidojam maršrutu un dodamies ceļā
vot taa ari deretu :super: skataties,reku ari organizators :D jokoju...
Attēls
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:45

guzlis rakstīja:
MiroMan rakstīja:es toc no priekiem apcuratos,ja man butu 10-12 gadinji,un sabrauktu kaudze bmw,tadi kruti dzeki :D
krutie dzeki ar vecaam miseneem ?? :lol:
nuu es tjipa ne tagad iedomajos,bet gadus 15 atpakalj :lol: tad zurkas bija labaka stavokli :D
Attēls
Profila bilde
MiroMan
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 05 Aug 2012, 15:04
Braucu ar: E36,E39
Reputācija: 1
 

16 Feb 2014, 23:47

vot nevaru blin atcereties,skatijos pa TV latvijas raidijumu,nebija viegli to visu redzet...bet kad daudz gimene dzivo konteineri dzelza :sad: skola bernus apsauka...
Attēls
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i

16 Feb 2014, 23:48

Kāpēc uzreiz drifot, vienkārši izbraukt 333 līkumus. :lol:

Ja nopietni, tad priekšējā beņķī mammu vai papu un aiziet.

Tas par musariem labi skan. :D
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!