Atgadījumi ar CP

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

27 Feb 2013, 16:51

un pasakiet vēl, ka neeksistē garīgi slimi idioti policista tērpos ? :doh:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Feb 2013, 18:48

Policisti nav garīgi slimi, bet gan gudri ;) Ja uzrakstītu protokolu par to visu, tas pat netiktu izskatīts, jo būtu prettiesisks. Manā skatījumā tā tikai tāda mini biedēšana.
Nemeklējiet problēmu policistos, bet paši sevī, āmen.
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

27 Feb 2013, 21:12

dogMa rakstīja: Nemeklējiet problēmu policistos, bet paši sevī, āmen.
Tieši tā. Ja negribam problēmas, vienkārši neko nepārkāpjam... :yes:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Feb 2013, 21:23

Vai arī runājam, izturamies ar policistiem normāli. Ļooti daudz reizes esmu apturēts, tikai NEKAD nav bijušas problēmas, jo, ja esmu pārkāpis, tad arī apzinos to.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

27 Feb 2013, 21:26

dogMa rakstīja:Vai arī runājam, izturamies ar policistiem normāli. Ļooti daudz reizes esmu apturēts, tikai NEKAD nav bijušas problēmas, jo, ja esmu pārkāpis, tad arī apzinos to.
+M3
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

27 Feb 2013, 21:30

dogMa rakstīja:Vai arī runājam, izturamies ar policistiem normāli. Ļooti daudz reizes esmu apturēts, tikai NEKAD nav bijušas problēmas, jo, ja esmu pārkāpis, tad arī apzinos to.
:yes: :yes: :yes: Mani gan īpaši bieži netur, bet problēmu arī nav bijis. Pēdējā reizē vienkārši izskanēja jautājums:"un kur tad mēs tādi dzelteni braucam?" Atvainojos, ka braucu ar plikām miglām tumsā pa ielu (aizmirsās tuvās ieslēgt - ielas tāpat izgaismotas un pats īpaši atšķirību nejutu braucot), uzreiz ieslēdzu tuvos. Čalis vnk pasmaidīja. :bmw:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Feb 2013, 21:44

Man te pavisam nesen bija tā, ka Baltezerā ap 5:00 naktī aptur policists, prasa tiesības, es dodu un saku, ka tikko no zobārsta, ka izrāva zobu.. Tad tik atbildēja: Ā, nu, tad brauc!.. un viss, no problem :gigigi:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

27 Feb 2013, 21:46

dogMa rakstīja:Man te pavisam nesen bija tā, ka Baltezerā ap 5:00 naktī aptur policists, prasa tiesības, es dodu un saku, ka tikko no zobārsta, ka izrāva zobu.. Tad tik atbildēja: Ā, nu, tad brauc!.. un viss, no problem :gigigi:
Zobārstam nakts maiņa bija? :D
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Feb 2013, 22:12

Ir, ir Rīgā nakts zobu pieņemšanas punkti :gigigi: Pirmo reizi mūzā šādi, nācās braukt ciemos, lai risina, remontē muti :giggle:
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

27 Feb 2013, 22:56

dogMa rakstīja:Ir, ir Rīgā nakts zobu pieņemšanas punkti :gigigi: Pirmo reizi mūzā šādi, nācās braukt ciemos, lai risina, remontē muti :giggle:
Tā ar gribas apjautaties vai nebij gadijuma Rīgas centra pie Zobarsta Pocika :lol: Ar lecienu gueni izlaboja klūdu arsneicibā :gigigi:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Feb 2013, 22:57

Nop ;)
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

28 Feb 2013, 19:50

mani nesen ari jelgava aptureja CP, centra gar staciju normali uzstiepu un vel bija taisna izplude, pa visu pilsetu vareja dzirdet :D , karoc apstadina utt, beigas iedeva sodu 5ls pat to ka aprikojums nav, bet pats labakais , kad deva atpakalj dokumentus, saka man - tu pacenties vairs ta nenesaties , jo driz tev vairs nebus dokumentu ko man paradit, es tads, sakuma neiebraucu un prasu ka to saprast ?, vins tads tev jau 5 soda punkti un driz vari palikt bez tiesibam, es neko , pasaku - nu labi nekas, skaidrs :hahaha: , braucu prom un domaju ,kas pa huinju, no kurienes 5 punkti, izradas ments domaja ka nemaku internetu, un ka uzkersos, jo kad iegaju e-csdd, bija tikai 2 , par kuriem jau zinaju :D :hahaha:
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga

01 Mar 2013, 14:08

http://www.apollo.lv/zinas/latgale-aizt ... anu/555864

"
Kā portāls «Apollo» uzzināja Latgales reģiona policijas pārvaldē, pirmdien Rēzeknes novada Maltas pagastā par pieļaujamā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēts 1945.gadā dzimis autovadītājs, kurš policijas amatpersonai piedāvāja naudu, lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola noformēšanas.

Vēl viens kukuļdošanas gadījums fiksēts otrdien Rēzeknē, kur 1986.gadā dzimis autovadītājs piedāvājis kukuli policijas darbiniekam, lai netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanas ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā.

Abi kriminālprocesi uzsākti par kukuļa piedāvāšanu valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja interesēs.

Par šādu likumpārkāpumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai arestu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.
"

:o
Profila bilde
Rapakivi
Ziņojumi: 1748
Pievienojies: 22 Feb 2012, 22:25
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 3
 

02 Mar 2013, 11:50

Šodien iebraucot Jūrmala apturēja pašvaldības policija. Kamēr apgāja apkārt autiņam ieslēdzu uguņus. No Spices līdz Caurlaidēm nobraucu bez gaismām. :D Ko ta tajā saulē var pamanīt to slēdža pozīciju. :lol: :lol: Novēlēja veiksmīgu dienu un aizbraucu. Neviens neko nestrīdējās un nelamājās. Nezinu kā V1BETA vienmēr uzraujas. :lol: :lol:
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(

02 Mar 2013, 21:22

kristapskarlis rakstīja:http://www.apollo.lv/zinas/latgale-aizt ... anu/555864

"
Kā portāls «Apollo» uzzināja Latgales reģiona policijas pārvaldē, pirmdien Rēzeknes novada Maltas pagastā par pieļaujamā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēts 1945.gadā dzimis autovadītājs, kurš policijas amatpersonai piedāvāja naudu, lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola noformēšanas.

Vēl viens kukuļdošanas gadījums fiksēts otrdien Rēzeknē, kur 1986.gadā dzimis autovadītājs piedāvājis kukuli policijas darbiniekam, lai netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanas ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā.

Abi kriminālprocesi uzsākti par kukuļa piedāvāšanu valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja interesēs.

Par šādu likumpārkāpumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai arestu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.
"

:o

7 gadus nosacīti arī var dabūt :o
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

13 Mar 2013, 17:08

tommijss rakstīja:
kristapskarlis rakstīja:http://www.apollo.lv/zinas/latgale-aizt ... anu/555864

"
Kā portāls «Apollo» uzzināja Latgales reģiona policijas pārvaldē, pirmdien Rēzeknes novada Maltas pagastā par pieļaujamā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēts 1945.gadā dzimis autovadītājs, kurš policijas amatpersonai piedāvāja naudu, lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola noformēšanas.

Vēl viens kukuļdošanas gadījums fiksēts otrdien Rēzeknē, kur 1986.gadā dzimis autovadītājs piedāvājis kukuli policijas darbiniekam, lai netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanas ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā.

Abi kriminālprocesi uzsākti par kukuļa piedāvāšanu valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja interesēs.

Par šādu likumpārkāpumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai arestu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.
"

:o

7 gadus nosacīti arī var dabūt :o
Nu, tas jau ir par traku!!! :nenene:
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

13 Mar 2013, 18:02

Apturets esmu 3 reizes un problemas konkreeti ar viena keeksa attieksmi pret mani viena no 3 reizem. Pareejie cilveeki kaa cilveeki.
Par 20ls kukuli sods lielaaks kaa par slepkavibu :hahaha:
Profila bilde
Kopcis
Ziņojumi: 99
Pievienojies: 10 Mar 2012, 16:19

13 Mar 2013, 18:45

Man bija tā, ka ar vienu meiteni divatā slidinājāmies pa pilsētu, redzēju , ka izgriež policija no līkuma un seko, es tajai pamirkšķināju , policija nogrieza , tad mēs apstājāmies pārpīpēt, no priekšas izgrieza tā pati policijas mašīna ,piebrauca klāt izlēca opis ar savu dāmu un sāka diktēt to kas prātā, lika uzrādīt dokumentus visiem, katrā mašīnā bijām pa 4, kopā 8 cilvēki, tad sāka prašņāt, kapēc mašīnā atrodas nepilngadīgie tādā laikā :lol: , viņu uzskatijumā nevar tajā laikā vairs atrasties Labi, tā meitene aizbrauc prom, bet mani vēl nelaiž , opis iet klāt saka, es zinu kā jūs braukājaties, ilgi vēl domājat? pazūdiet no ielām izmērīšu protektoru :lol: beigās mani nosauca par smerdeli un ielīda savā betmobīlī un aizbrauca :supeer:

Vēl viens atgadijums bija, ka ar džeku vizinājāmies, to pirmo apturēja policists un ar savu maģisko nūjiņu māja man es tikmēr cītīgi sprādzējos, kamēr viņš apstaigāja piegāja pie manis lika iepūst , pārjautāja, ka ir jābraukā visu laiku un teica, ka vēl noteikti tiksimies :hahaha:
Pēdējais labojis Kopcis - 24 Apr 2015, 18:01, kopā labots 2 reizes.
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(

13 Mar 2013, 22:42

V1Beta rakstīja:Apturets esmu 3 reizes un problemas konkreeti ar viena keeksa attieksmi pret mani viena no 3 reizem. Pareejie cilveeki kaa cilveeki.
Par 20ls kukuli sods lielaaks kaa par slepkavibu :hahaha:
nu tā tas ir. Pēdējajā laikā akcijas arī ir bijušas. Kad saliek kameras un nofilmē šito visu pasākumu, vo tad ir PI$%#^
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

15 Mar 2013, 12:48

Šodien ap 11 Jūrmala - Rīga braucot krūmos viens zilā kombinzonā stāv. sākumā nesaprotu kas tas. paskatos, dziļāk krūmos volvo ar uzrakstu policija. pāris simtus metru tālāk čaļi zaļās vestēs jau savas burvju nūjiņas vicina kā Harijs Poters un stopē glaunos džipus. prikols divām ekipāžām ar maksimums puskilometra starpību stāvēt vienā šosejas pusē ? :doh: