Atgadījumi ar CP

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

15 Mar 2013, 12:50

Kārtībai taču jābūt... Kā tad pasaule labāka kļūs. :hahaha:
Attēls
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

15 Mar 2013, 12:57

kad es braucu garām vienīgais ko spēju iedomāties ir tas, ka pirmie krūmos bija, nestopēja nemaz un biezie pēc tam iemina grīdā, a tur aiz līkuma lielais pārsteigums :hahaha:
sajūta radās, ka es stāvu uz vietas un daži džipi brauc uz 70 :lol:
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 

15 Mar 2013, 16:23

V1Beta rakstīja:prikols divām ekipāžām ar maksimums puskilometra starpību stāvēt vienā šosejas pusē ? :doh:
Man gan šķiet ka tas ir pilnīgi normāli, vieni nomēra ātrumu, un pa rācīju paziņo otriem ko stādināt. :rolleyes:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

15 Mar 2013, 17:57

Tā gan nevar :) Kā pierādīs, ka pārkāpa? Otra ekipāža dosies ciemos? :)
Tie, kas nepārkāpj, brauc garām kaut 10 ekipāžām :lol:
Profila bilde
Rapakivi
Ziņojumi: 1748
Pievienojies: 22 Feb 2012, 22:25
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 3
 

15 Mar 2013, 18:02

Nu pirmie jau var paziņot pa rācijām, ka naudas kalns lido pie viņiem un šamējie lec uz ceļa. Pēc lieliska team worka visi pusdieno rokās sadevušies. :hahaha:
Profila bilde
rokijs7777
Ziņojumi: 247
Pievienojies: 22 Apr 2012, 21:59
Braucu ar: Toyota Corolla
Atrašanās vieta: Jugla, Ādaži

15 Mar 2013, 18:17

kāds mani var informēt kā tagad ir ar tām "pateicībām" policijai?
atceros, ka pēdējo reizi pirms diviem gadiem devu "pateicību" un tad jau viņi teica, ka visi baidoties (daudz iekšējo pārbaužu utt) ...
vēl nesen delfos bija aprakstīts, ka tālbraucēju dēļ 20ls iesēdināja uz pāris gadiem.
It kā nav īpašas problēmas ar likumu- cenšos braukt ar "maksimāli :D " atļauto.- bet ja nu...
Profila bilde
Raimis_
Ziņojumi: 81
Pievienojies: 13 Mar 2013, 21:21
Braucu ar: 320i

17 Mar 2013, 22:53

Ja pats prasa, tad var dot.
Ja ir saruna par dzīvi un kā iet pa darbu, ik pa laikam spēlējas ar tavu tehnisko pa rokām kā ar pokera kārtīm un jautā 'nu, ko tad darīsim ar tevi', tad arī var dot :D
Labāk dot tad, kad esi izkāpis (pēc uzaicinājuma) uz ceļa un draugs sēž volvo, nevis uzreiz no savas vadītāja vietas ielikt vērtīgo papīru starp tehnisko un tiesībām.

Tas viss protams gadījumā, ja tev vispār ir tiesības un ar pateicību domā to pašu, ko "'sporta nodoklis".
Profila bilde
rokijs7777
Ziņojumi: 247
Pievienojies: 22 Apr 2012, 21:59
Braucu ar: Toyota Corolla
Atrašanās vieta: Jugla, Ādaži

01 Apr 2013, 05:42

Šonakt, tikko sanāca baigi dīvaini...
Braucu pa brīvībeni no centra , un skatos pašvaldības busiņš noturējis vienu e46 universāli, pabraucu garām, šie palaiž e46 un panāk mani (normāli iespiežot grīdā) , bet es mierīgi turpinu ripināties uz 55 km/h, šie nonstop mirkšķina ar tālajām un brauc nežēlīgi tuvu... (no Ēlandes līdz Alfai) . Tā kā kaut kas tāds man nebija pieņemams, tad nemaz nestājos, ja nedzirdu "Vadītāj apstājaties" vai sirēnu... Beigās viņiem apnika, ka nestājos un aizbrauca garām uz kādi 75 līdz juglai...
Bet baigi dīvaini, ka pašvaldība pa ceļiem ņemās un vēl dīvaināk, ka ja jau gribēja apturēt, tad kādēļ neizmantot tam paredzētos līdzekļus!

Iespējams, ja viņi izmanto signālu vtml. tad informācija aiziet uz centrāli un tad bīstamāk paņemt naudas balvu...
HVZ , bet toč baigi dīvaini tas viss bija.
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

01 Apr 2013, 11:09

Jelgavā arī pašvaldībnieki sākuši turēt bruacējus. aizvakar braucu un audi bija noturējuši un otrs uz ceļā leca ar roku kaut ko māja. tā kā CSN nekas nav atrunāts - pofig :hahaha:
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 

02 Apr 2013, 23:01

rokijs7777 rakstīja:Šonakt, tikko sanāca baigi dīvaini...
Braucu pa brīvībeni no centra , un skatos pašvaldības busiņš noturējis vienu e46 universāli, pabraucu garām, šie palaiž e46 un panāk mani (normāli iespiežot grīdā) , bet es mierīgi turpinu ripināties uz 55 km/h, šie nonstop mirkšķina ar tālajām un brauc nežēlīgi tuvu... (no Ēlandes līdz Alfai) . Tā kā kaut kas tāds man nebija pieņemams, tad nemaz nestājos, ja nedzirdu "Vadītāj apstājaties" vai sirēnu... Beigās viņiem apnika, ka nestājos un aizbrauca garām uz kādi 75 līdz juglai...
Bet baigi dīvaini, ka pašvaldība pa ceļiem ņemās un vēl dīvaināk, ka ja jau gribēja apturēt, tad kādēļ neizmantot tam paredzētos līdzekļus!

Iespējams, ja viņi izmanto signālu vtml. tad informācija aiziet uz centrāli un tad bīstamāk paņemt naudas balvu...
HVZ , bet toč baigi dīvaini tas viss bija.
paarsvaraa (vismaz man) visi gadijumi ar businjiem bijushi reaali taadi ,ka sarunu beidzot liekas ,dzeki grib nopelniit tikai kaapostu ,lai paeestu vakarinjas un viss ! ...it iipashi kad sakas uz mulkja raushana ,par tipa aatruma paarsniegshanu !
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

05 Apr 2013, 21:57

vispar atcerojos 2 gadijumus ar cp
1) vel man bija Audi Quattro, un draugam veca Omega :D Jelgava stavam pie luksafora , katrs sava josla,ar domu skrieties, un aiz drauga stav Cp, un peksni viens pa kreiso malejo joslu pari sarkanajam , un hop menti pakal, un mes ar draugu uzreiz aiz mentiem sakam skrieties , un tiesi kad ments izkapa un gaja pie vaditaja, mes ar draugu uz kadi 100km/h palidojam garam vinam , ments soka ,nezinaja kur skriet , un ko darit, kuru stadinat un kur sodit :D :D :D
2) otrs gadijums man bija vasara, kad ari stavot pie luksafora , aiz Cp, iedegas zaljais , sakam kustibu, skatos spido man jau 60, un menti attalinas, vinjiem ne mirgalka ieslegta, ne kaut kas cits, neko braucu aiz muguras, skatos spido jau 80 , joprojam attalinas, un ta tiku lidz ~90 un menti brauca pa prieksu , ta ari vinjiem aiz muguras pa pus pilsetu nobraucu. :hahaha: :doh:
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

05 Apr 2013, 23:31

cik nav gadījumi kad Jelgavā menti pie sarkanā dur pāri krustam bez lampām. retu reizi kāds ieslēdz tik uz krustu. mani izčakarēja par vienu mazu lampiņu numuram kas dega, tikai tumši kā jau vecai mašīnai. ja paskatās, tad tie tūrisma un zvēru uzraugi (mums ceļu policijas Latvijā nav spriežot pēc IeM teiktā) dienesta mašīnām gaišā dienas laikā brauc ar miglām + tuvie. ir redzēti pat tālie dienas laikā. :doh: vot apstādināt tādu un pamācīt kā dzīvot.
vakar braucām 3 mašīnas rindā pa Rūpniecības ielu. pirmā bija poliči. krustā zaļš sen jau deg, bet šie vēl stāv. toties kā uzsāka kustību pie 4. pamatenes tā pazuda kaut kur uz Tērvetes ielas.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

05 Apr 2013, 23:39

Ko tu vari njemties ,vot nesaprotu!!!!!!
Cik gadus braukaaju pa Jelgavu ,gan lidoju ,gan kraameeju skjeersaam katru dienu , un nav probleemas ar CP :yes:
ir panjeemushi ar aatrumu pilseetaa 95kmh un peec normaalas sarunas atlaida pat bez briidinaajuma!!!! (uz rokas neesmu maksaajis nevienu reizi )
Varbuut ir probleema Tevii ,neviss apkaarteejos??????????????????????????????????????????????????????????
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

05 Apr 2013, 23:45

es teicu, ka man tur ir problēmas ? es vienkārši saku, kāds mums jauks piemērs ir. un vispār jā. problēma ir manī un tā ir tāda, ka es vismaz dzīvoju pareizi un visu ievēroju, tai skaitā noteikumus. pilsētā braucu 50, ārpus tas 90-100. šodien pat braucu uz rullīti un tajā garajā gabalā visi man lido garām. vot es kādu apdzītu un uzreiz atrastos priekšā ņēmēji :doh:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

05 Apr 2013, 23:50

Kaa jau teicu!!! Tu visur saredzi negatiivo un melno ,tapeec arii tev ir gruuti dziivot!
Tad ,kad pats kljuusi pozitiivs ,tad arii policists tev uzsmaidiis! ;)
Krieviem ir taads labs teiciens---- Bugj po proshe i ljugji k tjebe patjanutsa ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

05 Apr 2013, 23:52

dzīvot man ir viegli. es redzu nevis negatīvo, bet reālo un nepareizo. es policistus redzu kā skolotājus, kas bērnus grib iemācīt cik ir 2+2 tai pašā laikā nemaz paši nezin cik tas ir. paši lai iemācās nepārkāpt csn, un pēc tam lai soda pārkāpējus. tik pat labi zaglis zagli arī var nosodīt - re kā tev kauna nav, ņem un zog :lol:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

05 Apr 2013, 23:54

Rupji sakot njihuja tu nesaprati :doh:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
vilks89
Ziņojumi: 25
Pievienojies: 27 Mai 2012, 14:52
Braucu ar: Aicis v/n FD8375

08 Mai 2013, 08:56

Es piedalījos avārijā !
Dūži riebekļi, bet pats jau ar vainīgs kā nekā latvijā ir viens likums kam pakaļgalu sabučoji tam maksā :D

http://www.delfi.lv/auto/celu-reportier ... d=42419520
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

08 Mai 2013, 09:24

to sauc par slaukšanu. tak sen zināms, ka drošība mūsējiem tik tāda formalitāte.
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

08 Mai 2013, 23:02

vilks89 rakstīja:Es piedalījos avārijā !
Dūži riebekļi, bet pats jau ar vainīgs kā nekā latvijā ir viens likums kam pakaļgalu sabučoji tam maksā :D

http://www.delfi.lv/auto/celu-reportier ... d=42419520
a tu stāvošā ieskrēji vai kas? vai vnk pēkšņi tev priekša nometa pa nažiem? Ir gadījumi ka video reģistratori visu lieliski parāda un pierāda.
coupe 2.8