Atgadījumi ar CP

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

14 Okt 2012, 22:47

Agris rakstīja:diezvai vairs var, cik tad punkti bija par paarkaapumu ?
Nu "uzkrāmēja" man uz pleciem 6 punktus, tip par agresīvo braukšanu, darba laikā, ar darba mašīnu. Jo reāli, sliktākajā gadījumā, uzbraucu uz uzzīmētās drošības saliņas, pārkārtojoties, bet nodefinēja to, kā agresīvo braukšanu.
Saprotu, iespējams, pats biju vainīgs, bet nu policists arī bija "pedālis", maigi izsakoties..

Jo nu seši pts. nepatīkami.

tas tā, mani nepārāk uztrauc, jo nu noteikumus ievēroju. :super:

ps. Vai nodzēsīsies visi punkti, vai arī pa vienam gada laikā?
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

14 Okt 2012, 22:56

Un cik liels naudas sods par agresīvo?
Attēls
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

14 Okt 2012, 23:28

Nodzeesiisies visi vienaa laikaa. Minimaailais sods par agresiivu agraak bija 60 ls. Pats savaa laikaa dabuuju 4 punktus neparko... Agresiiva braukshana skaitaas vairaaku noteikumu paarkaapshana reizee. Man toreiz sanaaca 3 noteikumus paarkaapt. Paskaties csdd kad vinji dzeesiisies
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

15 Okt 2012, 08:23

Nixon rakstīja:Un cik liels naudas sods par agresīvo?
Nu man sanāca 50ls un seši punkti, bet naudas ziņā var būt no 50-200ls. Atkarībā vai ir pārkāpumi, vai nav.
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

15 Okt 2012, 08:25

Agris rakstīja:Nodzeesiisies visi vienaa laikaa. Minimaailais sods par agresiivu agraak bija 60 ls. Pats savaa laikaa dabuuju 4 punktus neparko... Agresiiva braukshana skaitaas vairaaku noteikumu paarkaapshana reizee. Man toreiz sanaaca 3 noteikumus paarkaapt. Paskaties csdd kad vinji dzeesiisies
Zinu, zinu ka skaitās vienlaicīgi pārkāpjot trīs noteikumus, bet nu reālajā situācijā bija, ka nevarēju vienlaicīgi pārkāpt trīs noteikumus..!
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

22 Okt 2012, 18:05

Šodien vnk neiet.... satieku Steelrat, iepērku nesen iegādātajam aparātam uzlīmes. Pēc 30 minūtēm pie sarkanās gaismas apstājos MB aizmuguŗē, pēc dažām sekundēm pamatīgs trieciens man aizmugurē. Es protams ar purnu MB. Izkāpu ārā, paskatos vai MB visiem ok, aizeju līdz tam voyagerim kas man ietriecās, tur 3 lohi pālī totālā un bez tiesībām. Protams CP. Saraxtam papīrus. CP pienāk beigās un saka: " Tu jau saproti, ka naudu nedabūsi. Tie voyageristi saka, ka esi braucis atpakaļgaitā pēkšņi" Es vnk uz pauzes. Tad kad šie laikam redzēja, ka nobālēju, tad pateica : " vis ok, joks, rīt brauc uz apdrošināšanu" .
Un jā, ja nebūtu piesprādzējies, tad purns lupatās būtu labākajā gadījuma. Tā lūk šodien melnā diena.
Laikam ja nebūtu pieradies pie nonstop brutālajiem jokiem darbā, tad ar sirdi aizietu pec tā CP texta. Pirmā avārija arī :doh:
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

22 Okt 2012, 19:28

Kārtējais E36tais... :sad: Kas notiek, ka visādi Idiņi var atļauties braukt pālī bez tiesībām pirmdienas dienā??? :doh: :doh: :doh: Nekas Ridlih, 6dien sačinīsim!!! Nebēdā pārāk... :bmw:
:bmw:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

22 Okt 2012, 19:59

yeah, paldies.
Bet nu, ja man priekšā nebūtu bijis neviens un būtu skāde tikai aizmugurei, tad mentus nesauktu, bet atrisinātu savādāk :hahaha: :twisted:
p.s.
delfos atkal būtu ko raxtīt :lol:

p.s.
Bet sirds lūza par auto :sad:
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

22 Okt 2012, 20:50

Protams, ka sirds lūza, bet priecājies, ka pašam viss oki... :bmw:
:bmw:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

22 Okt 2012, 20:59

Es atceros, ka DogMa pēc tās savas sadursmes rakstīja - piesprādzējaties! Tagad varu 100% teikt to pašu. Ja to nebutu izdarījis, tad zilas acis un daži zobi uz paklājiņa būtu mazākais.
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

22 Okt 2012, 21:05

bildes studijā!
p.s jutu līdz nav nekas nepatīkamāks kā sasists paša autiņš!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

22 Okt 2012, 21:12

Uz nedēļas beigām kad būs sataisīts. Es pat pagalmā noliku ar pakaļu pret logu, jo vnk nespēju uz to purnu skatīties. Un neko pielocīt nedrīxt, lai rīta apdrošinātāji varētu čekot visu.
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 

18 Jan 2013, 12:59

Vakar stāvot uz dzelzavas ielas luksafora pie mēbeļu nama, virzienā uz ulbrokas ielas pusi piebrauc klāt sprinter busiņš, likās ka tas kko uzgāzēja, tad nu sapratu, ka pie zaļā vajag pakosties ar viņu, iedegās zaļais un jāā viņš grib skrieties, vilkās viņš ļoti labi, bet nu beigās palika aiz muguras- uzmetu ar avareikām un bubinu tālāk. Domāju ka viss jau ir beidzies, bet pārbrauc ilūkstes ielas krustojumam pāri uz kādi 60km/h sākas taisnais gabals bez luksaforiem līdz ulbrokas ielas krustojumam, uzspiedu bishk vairāk 65 km/h un bubinu, pastos atpakaļ gaitas spogulī- sprinters tuvojās, galvā kas es kāds rižijs un dodu virsū, bet tā palēnam, gribēju lai tas pietuvojas, lai saprastu ko viņš īsti grib, 70, 80, 90, pie 100km/h vinjs man ir blakus, baigi pāstās un dod ručhka, es ar iespezu, un redzu kāds no sāna ielas brauc ārā, tākā piebremzēju, sprinters jau man priekšā un bāaams paliedoju garam uz zilās gaismiņas iemirdzās, man jau likās nu psc ir, priekshā luksafors, sprinters pa kriesi griežās es pa labi uz pļavniekiem, spogulī skatos CP lēnam tuvojās ar migalkām, tie iebrauc kreisajā joslā aiz sprintera un izsledz bākugunis, es tai pat bridī sēžu mašīnā pārmīzis, jo vairāk pa 20ls makā nav un alga ar nav bijusi, lai no kartes varētu kautko noņemt. Pagriežos pa labi, skatos atpakāl gaitas spogulī, un tie nogriežās pa kreisi un iesledz uguņjus, es beru virsū un prom, spirntera businjam nepaveicās. Kājas ilgi vēl vakar trīcēja, bridi kad pamaniju policiju, ātrums bija pie 120km, sprinterim noteikti vairak, jo vinjs piebremzēja tikai tad kad pie luksafora pietuvojās.
Attēls
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(

18 Jan 2013, 17:17

njāāā, nevaru iedomāties sajūtu. noveicās :hahaha: :o
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 

18 Jan 2013, 20:55

Mani nesen pa nakti panjeema aiz vantinieka pie arhiva kur paarakts , tad tur iisu posmu ziime bija 30 aiz vinjas protams menti - mans aatrums ~100km/h ! Peec neilgas sarunas ments uzaicina izkaapt - pa taisno devos pie koleegja un kaapju blakus ,nevienu vaardu nesakot dodu shim dokumentus un zem dokumentiem divus dvachukus :D Ments paskataas , savaac 40ls un tieshi taa pat nevienu vaardu nesakot atdod man atpakalj dokumentus :D Visa proceduura neaiznjeema pat 5min :hahaha:
Profila bilde
kadza
Ziņojumi: 124
Pievienojies: 28 Sep 2012, 15:21
Braucu ar: e36

19 Jan 2013, 12:24

nu jā, tā tie menti nopelna sev vieglu maizi!
Attēls
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda

19 Jan 2013, 12:51

Labi vien ir ,ka viņi arī tā pelna :sarunats:
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

19 Jan 2013, 17:44

nu tādā veidā abas puses iegūst.
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(

19 Jan 2013, 23:46

braucot no vecmilgrāvja redzu priekšā e36? šamejs spiež virsū, blakus žigulis arī tur pedāli. Biedrs priekšā krietni ātrāk brauc, bet no pretējas joslas CP, met uguņus. Šamejs brauc malā, es apbraucu, bet veiksmīgi tieši mani notur. I. Iznākums= man 60ls sods. Atļautais 50, braucu ar 82. :( kā ir ar soda punktiem? Man csdd lapā rāda 0 punktus, vai arī viņi pēc kādām 24h parādās vai arī man nemaz neiedeva?
Profila bilde
rokijs7777
Ziņojumi: 247
Pievienojies: 22 Apr 2012, 21:59
Braucu ar: Toyota Corolla
Atrašanās vieta: Jugla, Ādaži

20 Jan 2013, 00:37

Atceros, kā man vasarā sanāca iebersties uz 145km/h = četri punkti un 80 Ls.
Apstājos pie pēdējā luksofora berģos, braucot ārā no Rīgas.
Blakus apstājās Volvo C70 kupeja, laikam 2.4 motors, īsti nezinu...
Viens skatiens, un viss skaidrs... + vēl tieši pēc 100-150 metriem beidzās pilsētas teritorija- nav variantu- jābrauc :sarunats:
Pirms zaļās gaismas, vēl paspēju padomāt, ka varētu arī zaudēt, jo manai Omegai bija 2.5 un manuālis, kas šoreiz nebija labi, jo biju pēc nakts maiņas un nebiju gulējis jau vairāk kā diennakti= reakcija sūdīga
Manam konkurentam 2.4 un automāts.
Dzeltenais/ zaļais
Gāze grīdā.
Pirmie 50m riju viņa dūmus, bet tas tikai loģiski,
zināju, ka mans brīdis ir trešais ātrums, pēc tam man ir visi trumpji... pie 120 km/h pagāju garām un zināju, ka tālāk nekas arī nemainītos (esmu no šī opeļa arī izspiedis 230 km/h)- uzspiedu līdz 150 un metu uzreiz pa bremzēm. Tālāk mierīgi uz 100 bubināju uz Ādažiem pie draudzenes.
Pēc kādiem 2-3km, kad viss bija piemirsies (jau uz Tallinas šosejas), cauri skaļajai mūzikai dzirdu- ''autovadītāj apstājamies...'', tad gan bija aukstas kājas- pie visiem +30°C. Apstājos un pirmais ko darīju atvēru maku, lai apskatītos, cik naudas līdzi- atveru maku un skatos 5LS+kapeikas :D
Sastāstīju, ka pelnu minimālo algu utt, iedeva minimālo sodu, pateica, ka ja būtu radarā notvēruši tos 150 km/h varētu arī nākties šķirties no vākiem uz trīs mēnešiem.
Beigās nezināju priecāties, vai raudāt.