Ziemas prieku baudīšana darba dienās.

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`
Sabinchix rakstīja:
swiss rakstīja:Reāli, es jau arī varētu braukt, tikai man pēctam 5dienā uz naktsmaiņu. Gribas bik pagulēt.. Bendža arī anv pārak daudz.. ;/ Žēl. Varbut varēšu Romiņu pielauzt aizbraukt ja sanāks viņam xD Sabīnei jau patīk ziemas prieki ne? :D

Njuu bet protams, vaitad ir bijušas šaubas par to :hahaha:
all day, all night...ja wien būtu benzīns :lol: :doh:
Eu nju dawaj pielauz Romu, un brauciet arī, būs prieks jūs redzēs pa ilgiem laikiem :yes: :super:
Mums dilemma. Viņam daudz ēd ja brauc sāniski un viņam ir radzes kas traucē bik xD
Man šauj āra antifrīzu pie trubas ja ir liels spiediens, vajag jaunu hamutu lkm. Braukāju apkārt ar antifrīzu mašīna visu laiku tagad.. :doh:
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Man tas pats pagaiš5dien notikās... :doh:
Iztecēja viss antifrīzs, gaisu kaut kur saķēra :sad: Un tagad atkal probleēmas negrib lekt...
Njaa...vienas problēmas kā saka, bet gan jau būs labi kādu dienu ;)
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Sabinchik vai tad tev pagājušo piektdien viss tosols iztecēja? :o Uz vietas neizskatījās ka tik traki daudz.
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
Varbūt pieripošu uz miera pīpi. :hahaha:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
armis rakstīja:Sabinchik vai tad tev pagājušo piektdien viss tosols iztecēja? :o Uz vietas neizskatījās ka tik traki daudz.
Jap viss iztecēja, tad nu lējām klāt pa jauno wisu un tur uz wietas arī atgaisoja un dabuja pie dzīvības mazo..
Pateicoties Mārim (Blusas puisim) protams..
Un tagad jau atkal problēmas...nezinu kā šoreiz wai sanāks dabūt pie dzīwības šim vakaram bembīti.. :sad:
Profila bilde
G1RT5
Ziņojumi: 935
Pievienojies: 24 Dec 2011, 18:09
Braucu ar: RS
eee, a kur ir doma sliidet ? vnk man darbs, es uz 3h meigjinaashu aizmukt no darba, lai kopaa varetu paslidet pa riigas slidenajaam ielaam :D
Vīrieši ir dzimuši starp sievietes kājām un pavada atlikušo mūžu lai tiktu atpakaļ starp tām!
Kapēc? Jo nav labākas vietas par mājām . :D
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 
swiss rakstīja:
Sabinchix rakstīja:
swiss rakstīja:Reāli, es jau arī varētu braukt, tikai man pēctam 5dienā uz naktsmaiņu. Gribas bik pagulēt.. Bendža arī anv pārak daudz.. ;/ Žēl. Varbut varēšu Romiņu pielauzt aizbraukt ja sanāks viņam xD Sabīnei jau patīk ziemas prieki ne? :D

Njuu bet protams, vaitad ir bijušas šaubas par to :hahaha:
all day, all night...ja wien būtu benzīns :lol: :doh:
Eu nju dawaj pielauz Romu, un brauciet arī, būs prieks jūs redzēs pa ilgiem laikiem :yes: :super:
Mums dilemma. Viņam daudz ēd ja brauc sāniski un viņam ir radzes kas traucē bik xD
Man šauj āra antifrīzu pie trubas ja ir liels spiediens, vajag jaunu hamutu lkm. Braukāju apkārt ar antifrīzu mašīna visu laiku tagad.. :doh:
vieglāk nav nopirkt jaunu hamutu ? :rolleyes:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
BuKTOP rakstīja:
Podziņa rakstīja:Es tik domāju, Kurs izdomāja, ka tiekamies Spicē ??? :giggle:
EBagatskis rakstīja:Man liekas ka Buktop. :D
:nenene:
Tas ir fatalaty1 roku darbs :giggle:
Izskataas ,ka buusim kuplaa skaitaa shodien :super:

Un tas pavisam nav feini!
Nekāda slīdēšana pa ielām -glaunā, nesanāk, ja vesela kaudze ar slīdēt gribētājiem!
Tad tik vien saules MAXIMA stāvvietā griezt! :sad:
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
kā būs, tā būs ... bet taisnība vien ir liela barā pa ielām nepaslīdēsi ... satiksies un tad domās kur mesties.
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Ai kot ur slidinaties, garam braucot uz servi vienemr Azur stavlaukuma visus pagreizienu i ne pagreizienus škersam. :lol: Savadak nevar pabraukt.
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
swiss rakstīja:
Sabinchix rakstīja:
swiss rakstīja:Reāli, es jau arī varētu braukt, tikai man pēctam 5dienā uz naktsmaiņu. Gribas bik pagulēt.. Bendža arī anv pārak daudz.. ;/ Žēl. Varbut varēšu Romiņu pielauzt aizbraukt ja sanāks viņam xD Sabīnei jau patīk ziemas prieki ne? :D

Njuu bet protams, vaitad ir bijušas šaubas par to :hahaha:
all day, all night...ja wien būtu benzīns :lol: :doh:
Eu nju dawaj pielauz Romu, un brauciet arī, būs prieks jūs redzēs pa ilgiem laikiem :yes: :super:
Mums dilemma. Viņam daudz ēd ja brauc sāniski un viņam ir radzes kas traucē bik xD
Man šauj āra antifrīzu pie trubas ja ir liels spiediens, vajag jaunu hamutu lkm. Braukāju apkārt ar antifrīzu mašīna visu laiku tagad.. :doh:
Ja tur tads speidiens nav kartiba taja kopigaja sistemā. Jamekle galvenako ierosiantaju, nevis tik cinities ar sekām (:
Profila bilde
Piileens
Ziņojumi: 194
Pievienojies: 27 Sep 2012, 23:15
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīga,Berģi,Mežciems
Jāatkārto :clap: Līdz maximai bij forši bet beigās tikai līdz elkoram 5 vai 6 auto aizbraucām :D
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Tikko no elkora - tur bija vairaak kur izveersties ;)
iisti nebiju gaidiijis ,ka tik daudzi sabrauks :D :super:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Mdc kad braucam atkal ?
man 2.0 ēd kā 2.8 :lol:
IMG_3232.JPG
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
EBagatskis
Ziņojumi: 290
Pievienojies: 17 Jūn 2012, 16:21
Braucu ar: E36 320i (pagaidaam)
Atrašanās vieta: Rīga
Nu manupraat saakumaa bija diezgan beediigs skats caur to Imantu braukaaties, jo reaali visi pakliida kkur jau pie pirmaa luksofora... :(
viewtopic.php?f=18&t=4173
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Piileens rakstīja:Jāatkārto :clap: Līdz maximai bij forši bet beigās tikai līdz elkoram 5 vai 6 auto aizbraucām :D
Tu to tā pateici, ka it ka aprejas crashā tika vai? Drift hard or go home :D
Profila bilde
Piileens
Ziņojumi: 194
Pievienojies: 27 Sep 2012, 23:15
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīga,Berģi,Mežciems
Hazard rakstīja:
Piileens rakstīja:Jāatkārto :clap: Līdz maximai bij forši bet beigās tikai līdz elkoram 5 vai 6 auto aizbraucām :D
Tu to tā pateici, ka it ka aprejas crashā tika vai? Drift hard or go home :D
Tas bij domāts tā ka normāli nesarunājām kur tālāk dodamies! :rolleyes:
Profila bilde
Agris13
Ziņojumi: 368
Pievienojies: 28 Mar 2012, 16:50
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Rīga
zuze91 rakstīja:Mdc kad braucam atkal ?
man 2.0 ēd kā 2.8 :lol:
IMG_3232.JPG
Man kkā liekas ka otrādi :D 2.8 varētu tā ēst kā 2.0 :D :D
7000rpm
Ziņojumi: 62
Pievienojies: 01 Dec 2012, 01:53
Braucu ar: 362i
Atrašanās vieta: Ogre
Labi paslidets :super:, tikai zel ka pastiprinatajs beidzas :D
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`
Bija jautri, žēl ka bendžas bija maz un dabūju tik līdz imantas maximai aizslidināties.
Gaidīšu atkal nākamo reizi, šoreiz tiešām bijām šķiet kuplā skaitā, vismaz pie maximas arī.. :)
Vienu no reizēm čista vajag aizbraukt uz Vosinieku pabraukāt pa to ūdenskrātuvi, varētu tur būt vēl jautrāk, jo daudz vairāk vietas kur izvērsties :)

Btw viens no mūsējiem bija ar sasistu priekšu, šķiet ka labo pusi (lampa bampers norauts utt) tas notika sabraucienā šodienas vai pirmstam jau bija? :?

Kāds filmēja arī ktko? Varbūt var atsūtīt video vēlāk vai linku pm vai tepat iemest. Bija viens ar spoguli kas filmēja mani kamēr riņķus apkārt metu viņam xD
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D