Ziemas prieku baudīšana darba dienās.

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Kāds filmēja arī ktko? Varbūt var atsūtīt video vēlāk vai linku pm vai tepat iemest. Bija viens ar spoguli kas filmēja mani kamēr riņķus apkārt metu viņam xD
Nu prjam like a boss :D
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Pasakums jau feins bija :super: bet nu tomer maxima, j aneesi parliecinats par saviem spekiem, isti darit nebija ko :S :sad: bet nu beigas nonacam plaza, pa celjam izskjureju savejo no setas, un nu tur jau vareja patrakot pa pilnu, gari skaisti un slipi :D Bet nu jaatkarto ir jau :) lai jautrak :)
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Vot ko es negaidīju, tad tas ir tādu atsaucību kā bija, tas protams patīkami pārsteidz. :clap: Domāju, ka maksimums mašīnas 6-7 atbrauks. Skaic, ka tik lielam baram uz ielām darīt nav ko :D Kopumā patika - atklāju priekš sevis Plazas placi - tagad darba dienas vakaros mani tur varēs itin bieži satikt ... :super: ir kur izvērsties ...
Profila bilde
JozziX
Ziņojumi: 255
Pievienojies: 14 Sep 2012, 17:33
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Kalngale
Piileens rakstīja:Jāatkārto :clap: Līdz maximai bij forši bet beigās tikai līdz elkoram 5 vai 6 auto aizbraucām :D
No sākumā sekoju vēlāk pēc vantinieka luksaforiem pazaudēju pārējos un pa cik nebija ne jausmas uz kurieni doties slīdēju mājās :(

P.s šorīt uz darbu braucot iebraucu maximā tur tīrītājs bija labi pastrādājis un viss placis patīkami izkopta, nespēju atturēties :D
Profila bilde
Elina_driftdarbnica
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 17 Nov 2011, 13:11
Braucu ar: Street Legal V8
Atrašanās vieta: Rīga
swiss rakstīja:
Btw viens no mūsējiem bija ar sasistu priekšu, šķiet ka labo pusi (lampa bampers norauts utt) tas notika sabraucienā šodienas vai pirmstam jau bija? :?

Kāds filmēja arī ktko? Varbūt var atsūtīt video vēlāk vai linku pm vai tepat iemest. Bija viens ar spoguli kas filmēja mani kamēr riņķus apkārt metu viņam xD
Pieļauju, ka iet runa par manu BMW - zaļa kupeja? - tad notika jau kādu laiciņu atpakaļ, tajā nedēļā, ka daudzi e36 tika sasisti. Avārijas, ne slidināšanās sekas. :yes:
Nolēmu, ka likts kopā tiks pēc ziemas, jo tagad ko labot laikam īsti nebūtu jēgas... :D


P.s. - braukāšanās izdevās godam. :clap:
Kad daļa aizbrauca uz Plazu, nolēmām braukt uz Jaunmārupi - Vosa līkumi cauri mežam :super:
Ap 2iem naktī beidzot nolēmām braukt mājās - šodien darbā jūtamas sekas, TĀ GRIBĀS GULĒĒĒĒT!! :sad:
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Bija forši vismaz pavērot citus darbībā elkor plazas stāvvietā, tik pašam žēl ka pats biju ar nepareizās piedziņas auto :lol:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Man ar baigais prieciņš bij, sanāca piedabūt savējo pie dzīvības un iztrakoties mazliet, pat ar ne tikai sawejo bembīti!!.. :yes:
Žēl ka visi tā arī nesapazināmies, kas bij jaunās sejas neredzētās, bet nju gan jau ne pēdējo reizīti mēs atpūšamies :yes: :super:
Bet nju bij prieks redzēt kuplo skaitu :clap:
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
Jā, kautkā sanāca, ka tieši kad atbraucu visi man nezināmie aizbrauca prom :lol:
Bet jā, bij forši, paldies Mārim par vizināšanu. :bye:

Vēlāk pastīšos, mož ielikt TuTrubā kautko no safilmēta, ja varēs kko tur saprast (filmēts ar telefonu, redzēt var tikai tur kur lukturi spīd).
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Sveiki kuri bija tie kas vakar pa jaunmarupi brauca ? Un visu manu darbu ardija ara ? :d nakam reiz kad braucat pasakat man ari atbrauksu tikai ar masinu :d
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Zdarova,puiki.
Dzela ir. Vārdu sakot sestdienas vakarā kvasīju .Viss sākās iekš BMW e34 Viss kā nākas-kundzes,alkohols, laba kompānija. Kad bija pietiekami izdzerts,nolēmu kundzes iepriecināt ar kādu drift šovu. Ar absinta pudeli rokās sāku šķērēt starp stajankā esošajām mašīnām,visi spiedz,bļauj, pēkšni borģurā bišku ieskrēju.No rīta ,kad jau biju ņuhs un poņa,pamostoties mašīnā,atklājui,ka nedeg paneļa apgaismojums-respekcivna spidometrs, taxo, tur datčiki,hujatčiki.Pečkas lampiņas utt. Salona apgaismojums deg.puiki,kāds moš ir ar kaut ko līdzīgu saskāries,kur sākt rakt,lai eglīte atkal iedegtos?
Profila bilde
Giņa
Ziņojumi: 43
Pievienojies: 05 Sep 2012, 12:05
Braucu ar: 318,325
armis rakstīja:Bija forši vismaz pavērot citus darbībā elkor plazas stāvvietā, tik pašam žēl ka pats biju ar nepareizās piedziņas auto :lol:
Elkor plaza bij labi,pavisam cits plassums bij nekaa imantas maxima
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
kristapsk94 rakstīja:Sveiki kuri bija tie kas vakar pa jaunmarupi brauca ? Un visu manu darbu ardija ara ? :d nakam reiz kad braucat pasakat man ari atbrauksu tikai ar masinu :d
Tu ar to šķūri brauci vai?
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Jaa ar to pasu spridzekli :d taa jau vins atri nejeit :d un tik daudz reizes jabrauc :d
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
kristapsk94 rakstīja:Sveiki kuri bija tie kas vakar pa jaunmarupi brauca ? Un visu manu darbu ardija ara ? :d nakam reiz kad braucat pasakat man ari atbrauksu tikai ar masinu :d

:hahaha: :hahaha: uuuupss.... :D
Sooooryy...mēs jau smējāmies diemžēl sataisījām tev vairāk darba :giggle:
Njuu tev vajadzēja mest mierā to šķūri un ņemt bembi :hahaha:
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Nu nekas traks nebija :d man jau pasam jautri bija braukt :d nu nakam reiz kad jus brauksiet pasakat man ari aizbrauksu lidz :d
Profila bilde
klimpis
Ziņojumi: 280
Pievienojies: 07 Apr 2011, 19:27
Reputācija: 1
 
pa kurieni jus taja plaza maucat ? cik esu tur bijis tur pat ar riteni normali pabraukt nevar , kur nu ar autini(vietas maz)moska ir kads pagrabstavs?
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Šajā gadījumā tas ir domāts Elkor plaza :yes:
Profila bilde
klimpis
Ziņojumi: 280
Pievienojies: 07 Apr 2011, 19:27
Reputācija: 1
 
a nu sk. :lol:a tur apsargi nedzena?
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
Kkā tā, neko daudz redzēt nevar, bet vismaz smuki skan. :hahaha:
Profila bilde
G1RT5
Ziņojumi: 935
Pievienojies: 24 Dec 2011, 18:09
Braucu ar: RS
Tas ir braucot pa jūrmaleni no Verdiņa puses labajā pusē kur kādreiz 100 degvielu tirgoja ?
Vīrieši ir dzimuši starp sievietes kājām un pavada atlikušo mūžu lai tiktu atpakaļ starp tām!
Kapēc? Jo nav labākas vietas par mājām . :D