Ziemas prieku baudīšana darba dienās.

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Tas ir celjsh uz vosu no jaunmarupes !
Profila bilde
G1RT5
Ziņojumi: 935
Pievienojies: 24 Dec 2011, 18:09
Braucu ar: RS
Par slidināšanos pa lielveikalu stāvlaukumiem...
Tikko ienācās tāda info, no drošiem avotiem, ka drīkst slidināties pa Grostonas ielas "PRISMA" visiem stāviem, un laukumiem, apsargi nesauks policiju, jo neredz iemeslu( citēju- nav zīmes ka nedrīkstētu slidināties)...
Vīrieši ir dzimuši starp sievietes kājām un pavada atlikušo mūžu lai tiktu atpakaļ starp tām!
Kapēc? Jo nav labākas vietas par mājām . :D
Profila bilde
AlpineLV
Ziņojumi: 308
Pievienojies: 14 Apr 2012, 16:40
Braucu ar: E46 320d
Atrašanās vieta: Lielvārde
Tikko Lielvārdē savā nodabā slidinājos mājupceļā, kamēr pievienojās viens e46 tourings :D tā nu turpinājām divatā :sarunats:
Profila bilde
zefīrs™
Ziņojumi: 157
Pievienojies: 06 Dec 2012, 20:09
Braucu ar: Datorpeli pie galda!
Izklausaas, ka visiem gaaja tiiri labi, kad buus naakamais taads paslidinaashanaas vakars?
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Jāskatās, kad atkal forši uzsnigs kads sniedziņš :yes: :super:
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Ņemot vērā, ka slidināties gribētāju ir gana daudz, tad domāju, ka gribētāji ir katru dienu vakaros :)
Pagaidām mans favorīts ir Elkors ar iespējām izvērsties, ja protams nebūs nolikts autobuss labākajā līkumā :D Kā šodien...
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
autobuss vismaz staaveeja :D
labaak lai kkaadi golfi braukt iemaacaas :idiots: pirms braukshanas uzsaakshanas par ko pirmaam kaartaam jaapaarliecinaas ?! :D
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Pa lielam es vispār īsti nesaprotu ko darīt ar 4 golfu plazā ? Slīdēt ? Točna ne... Pastāvēt bariņā ? OK! Bet, tad brauc prom uz stūri no turienes, kur citi nesājās un nepis (consored) prātu parējiem. Situācija bija pa galam cik stulba, tik vienkārša - tur, kur visi cenšas paņemt pēc iespējas lābāk līkumu viens "....." ar golfu cenšas apgriezties. Vai arī uzmest sauli atpakaļgaitā ... :clap: Bet kā saka, ka neviens bokseris nav titulu dabūjis bez zilumiem :)
p.s. Rīt varēsi ar manu panēsāties :bye:
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Un jaa es nebušu viņu notiriji :d uzrakstat man kad braucat :d
Sabinchix rakstīja:Jāskatās, kad atkal forši uzsnigs kads sniedziņš :yes: :super:
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Nekas puisis tgd 3x paskatiisies/paarliecinaasies pirms uzsaaks braukt atpakalj gaitaa ar aizsviidushiem logiem :D
Man liekas man bremzeeshanas celsh bija iisaaks nekaa vinsh atbrauca no apmales :rolleyes: shitaa nedriikst liist priekshaa shkjeerei :D

Lab , suuds tie visi plastmasi :D Riit buus norauti nost - taa pat purns bija naakamais sarakstaa ;)
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
kāda nax mācība čalim ? pošol viņš ! starp citu kā ir, ja stāvlaukumā avārija ? viens nēsājās - otrs tjip izgriezās ,OK! Avārija, bet tas ir stāvlaukums, ne iela - kurš vainīgs ? abos gadījumos nevar pārsniegt 20 km/h. Pārsniegts netika. Bremzešanas celš ? Arī nē. Labas rokas likums ? Nu, nē sanak viens brauca ārā, a otrs izlīda priekšā. Kuirš piesits uz likumu ? Runājam ! Kas būtu, ja būtu menti ?
-HAPO-
Ziņojumi: 1292
Pievienojies: 21 Jan 2012, 22:29
Braucu ar: -KORCH-
Atrašanās vieta: Rīga
Auto stāvvietās ir tie paši noteikumi,kas uz ielas. Nja....jums tur tizla avārija sanāca :doh:
Profila bilde
janķels
Ziņojumi: 453
Pievienojies: 17 Nov 2012, 13:43
Braucu ar: 325i
Atrašanās vieta: Rīga, Dārziņi
Reputācija: 1
 
kristapsk94 rakstīja:Jaa ar to pasu spridzekli :d taa jau vins atri nejeit :d un tik daudz reizes jabrauc :d

Jā cerams ka daudz tew neizbojājaam strādāšanu ;)
Uzmanību sanese...
Profila bilde
Archa
Ziņojumi: 91
Pievienojies: 18 Sep 2011, 20:59
Braucu ar: 350 Coupe , Audi A6
skatos te daudzi izliela jaunas prismas stavvietu! :d, bus shodien jaieverte, bet vai tur pietiekama platiba?
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i
Elkor Plazas stāvvietā vajadzētu uzmanīties no piesnigušajām saliņām, kuras ļoti saplūst ar fonu. Pirms pāris nedēļām paziņa savu kūti vienā tādā iestādija = pakaļējam tiltam iznākums letāls. :grrr:
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
Uldis_R
Ziņojumi: 453
Pievienojies: 25 Aug 2012, 19:44
Braucu ar: 4riteni
Atrašanās vieta: la
+1 vienu vakaru ari subars labi uzbrauca virsu vienai no salinam elkora
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Archa rakstīja:skatos te daudzi izliela jaunas prismas stavvietu! :d, bus shodien jaieverte, bet vai tur pietiekama platiba?
Es arī izdomāju tur aizbraukt, pāris apli un ļoti dusmīgs apsargs klāt. Tā, kā es biju otrajā stāvā, tad mani pat ārā viņš nelaida, pie izbraukšanas aiztaisīja šlagbaumu :D labi, ka ar e36 var palīst zem tā. visi, kas tur bija palīda apakšā un projām. palika tikai VW buss kurš arī saules meta tur :D :D
Profila bilde
Piileens
Ziņojumi: 194
Pievienojies: 27 Sep 2012, 23:15
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīga,Berģi,Mežciems
fatalyt1 rakstīja:
Archa rakstīja:skatos te daudzi izliela jaunas prismas stavvietu! :d, bus shodien jaieverte, bet vai tur pietiekama platiba?
Es arī izdomāju tur aizbraukt, pāris apli un ļoti dusmīgs apsargs klāt. Tā, kā es biju otrajā stāvā, tad mani pat ārā viņš nelaida, pie izbraukšanas aiztaisīja šlagbaumu :D labi, ka ar e36 var palīst zem tā. visi, kas tur bija palīda apakšā un projām. palika tikai VW buss kurš arī saules meta tur :D :D
Arī pabiju šodien tur baigi maz vietas stāvu stajankā,bet āra stajankā bišk vairāk vietas :rolleyes:
Profila bilde
Archa
Ziņojumi: 91
Pievienojies: 18 Sep 2011, 20:59
Braucu ar: 350 Coupe , Audi A6
biju shodien ievertet prismu, 2 stava par daudz stabu :rolleyes: bet ara jau tiri normali, bet labak man shodien patikas paslidinaties imantas maxima :super: un kad saka snigt, tad jau pa ielam :yes:
burviga
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 11 Sep 2012, 12:43
rit vakar pec slegshanas veikala varat ripot uz sporta prizmu un ievertet ka slid!
ara labak , ieksha tiesham daudz stabu! bet par kadu shlagbaumu iet runa ?