Ziemas prieku baudīšana darba dienās.

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Meklējot to parkingu, izdomāju aizbraukt līdz Bolderājai, tur kur tās Ntās P zīmes, drusku pirms ir ideāls parkings iesācējiem, apakšā gluds asfalts, apkārt nav māju. pus bāku izslidināju, beidzot varēju iztaisnot rokas. :hahaha:
- ikey07
Profila bilde
Rus
Ziņojumi: 637
Pievienojies: 10 Feb 2014, 11:28
Reputācija: 7
 
ikey07 rakstīja:Meklējot to parkingu, izdomāju aizbraukt līdz Bolderājai, tur kur tās Ntās P zīmes, drusku pirms ir ideāls parkings iesācējiem, apakšā gluds asfalts, apkārt nav māju. pus bāku izslidināju, beidzot varēju iztaisnot rokas. :hahaha:
Ja nu las, sanāk no celja uz Bolderaju nogriezh uz Spilvi,bet, tur pirmais pagrieziens pa kreisi, stīpri pirms dzelcelja parbrauktuves.
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`
Ķengarags zoom, bet jāskataās arī vai paškas nebraukā. Uz tec2 braucot pa labi iekšā celiņā kkāds salaspils apvedceļš vai kas un tur pilna sērija līkumiem taču ar normāliem grāvjiem sānos, tā vieta tādiem kas jau zin ko dara.
Var piebraukt no otras puses kur salaspils memoriāls, uzreiz pārbraucot sliedēm pa labi sākās viss.
https://www.google.lv/maps/@56.8675486, ... a=!3m1!1e3

Šovakar notiek kkas?
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D
Profila bilde
SWVZ
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 09 Jan 2017, 21:45
Braucu ar: e46 330ix
ikey07 rakstīja:Meklējot to parkingu, izdomāju aizbraukt līdz Bolderājai, tur kur tās Ntās P zīmes, drusku pirms ir ideāls parkings iesācējiem, apakšā gluds asfalts, apkārt nav māju. pus bāku izslidināju, beidzot varēju iztaisnot rokas. :hahaha:
Var precīzāku lokāciju? :clap:
Attēls
Armed
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 14 Okt 2015, 23:43
Braucu ar: 323
Būtu interesanti palasīt citu pieredzi ar policiju, kad esat tikuši apstādināti pēc slidināšanās.
Lūdzu, dalieties ar saviem stāstiem, sodiem vai ko līdzīgu, kad esat baudījuši ziemas priekus.
No savas pieredzes neko interesantu man nav ko stāstīt, jo pa retam tikai izlienu laukā, lai paslidinātos.
Un esmu piesardzīgs, lai neuzrautos uz kādu ekipāžu, netraucētu cilvēkiem mieru, neapdraudētu satiksmi.
Pirms kāda laiciņa alfas otrā stāva stāvvietā, apsargi bija apstādinājuši kādu e34 un neļāva braukt prom, līdz policija ieradīšoties...esot "driftojis" - apsargs starojot aiz laimes pavēstīja...vai viņi vispār šādi drīgst stādināt, stāvēt priekšā un nelaist prom?
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Armed rakstīja:Būtu interesanti palasīt citu pieredzi ar policiju, kad esat tikuši apstādināti pēc slidināšanās.
Lūdzu, dalieties ar saviem stāstiem, sodiem vai ko līdzīgu, kad esat baudījuši ziemas priekus.
No savas pieredzes neko interesantu man nav ko stāstīt, jo pa retam tikai izlienu laukā, lai paslidinātos.
Un esmu piesardzīgs, lai neuzrautos uz kādu ekipāžu, netraucētu cilvēkiem mieru, neapdraudētu satiksmi.
Pirms kāda laiciņa alfas otrā stāva stāvvietā, apsargi bija apstādinājuši kādu e34 un neļāva braukt prom, līdz policija ieradīšoties...esot "driftojis" - apsargs starojot aiz laimes pavēstīja...vai viņi vispār šādi drīgst stādināt, stāvēt priekšā un nelaist prom?
Gan jau ka nevar, bet kāda starpība. Ja šiem ir video sūdi tāpat sanāks. Tad jau labāk pagaidīt un kko pa mierīgo sarunāt. Kā arī ņehuj lekties ja esi vainīgs, jo gan jau lecās ja jau nelaida prom un izsauca mentus.

Pats slidinoties ne reizi neesmu uzrāvies.
Pēdējais labojis ZzevsS - 10 Jan 2017, 23:22, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Elizabete
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Feb 2016, 23:01
Braucu ar: E36 323i kupeju
Atrašanās vieta: Rīga
Armed rakstīja:Būtu interesanti palasīt citu pieredzi ar policiju, kad esat tikuši apstādināti pēc slidināšanās.
Lūdzu, dalieties ar saviem stāstiem, sodiem vai ko līdzīgu, kad esat baudījuši ziemas priekus.
No savas pieredzes neko interesantu man nav ko stāstīt, jo pa retam tikai izlienu laukā, lai paslidinātos.
Un esmu piesardzīgs, lai neuzrautos uz kādu ekipāžu, netraucētu cilvēkiem mieru, neapdraudētu satiksmi.
Pirms kāda laiciņa alfas otrā stāva stāvvietā, apsargi bija apstādinājuši kādu e34 un neļāva braukt prom, līdz policija ieradīšoties...esot "driftojis" - apsargs starojot aiz laimes pavēstīja...vai viņi vispār šādi drīgst stādināt, stāvēt priekšā un nelaist prom?
Kaut gan braukāts pa Rīgu ir diezgan daudz, arī nav bijusi liela pieredze ar policiju. Vienreiz tik Purvciemā pie Maximas slidinājos un tieši, kad mašīna bija sānslīdē, man priekšā piebrauca pašvaldības poliči. Apstājos nu tā pāris cm no viņu mašīnas. :giggle: Domaju, ka sūdi ir, bet neko, nobraucu maliņā, a šie aizbrauca prom. :D
Insta - @elizabete.elii , @elii.e36.brilliantrot
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
SWVZ rakstīja:
ikey07 rakstīja:Meklējot to parkingu, izdomāju aizbraukt līdz Bolderājai, tur kur tās Ntās P zīmes, drusku pirms ir ideāls parkings iesācējiem, apakšā gluds asfalts, apkārt nav māju. pus bāku izslidināju, beidzot varēju iztaisnot rokas. :hahaha:
Var precīzāku lokāciju? :clap:
https://www.google.lv/maps/place/Beach+ ... 23.9939663
- ikey07
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`
Kamēr braukā pa pilsētas līkumiem un iztiek bez stavlaukumiem viss chill. Tiklīdz pavadīsi kādas 20Min stajankā ārdoties (ja vien neesi viens un vēl ir +xxx mašīnas kas ārdās) noteikti ka parādīsies vainu paškas kas aizsturēs līdz cp ierodas vai vnk cp pieripos. Apsargiem nav tiesibu aizturēt mašīnu par slidināšanos, jo tas ir cp darbs. Ja vien neesi ieslīdējis kādā apmalē un sabojājis privātīpašumu, tad to apsargam ir jākonstatē, jāraksta žurnālā, jāsauc attiecīgās instances kas to atkal piefiksē(cp) un izdala laimīgo dzelteno lapu.
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D
ivov90
Ziņojumi: 90
Pievienojies: 17 Jūl 2016, 20:49
Valmierā dzeki stajankā uzgrieza saules ar quattro un dabuja 6 punktus plus 270eur sodu par agresivo :lol: :grrr: :hahaha:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ivov90 rakstīja:Valmierā dzeki stajankā uzgrieza saules ar quattro un dabuja 6 punktus plus 270eur sodu par agresivo :lol: :grrr: :hahaha:
Izklausās pēc diršanas.. Lai dabūtu agresīvo vajag dabūt 3x parkāpumus. Ja nemaldos tad bija jābūt konkrētam combo
ivov90
Ziņojumi: 90
Pievienojies: 17 Jūl 2016, 20:49
Riks* rakstīja:
ivov90 rakstīja:Valmierā dzeki stajankā uzgrieza saules ar quattro un dabuja 6 punktus plus 270eur sodu par agresivo :lol: :grrr: :hahaha:
Izklausās pēc diršanas.. Lai dabūtu agresīvo vajag dabūt 3x parkāpumus. Ja nemaldos tad bija jābūt konkrētam combo
man pasam pagajusaja ziema braucot krustojuma nedaudz sametu skersam un neparadiju pagriezienu iedeva punktu un brīdinājumu par AGRESĪVU BRAUKŠANU.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Par agresīvo vai tad nebija labs combo ar 6 bonusa punktiem?
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Man bija tā, ka aizbraucu uz darbu ar kabri kuram virsū bija vasarenes. Vakarā izlienu no darba un pizda. Viss apledojis. Braucu mājās, katrs līkums un pagrieziens šķērē un nevar pat normāli uzsākt. Menti apturēja visu paskaidroju kā ir un tiku cauri sveikā.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Inferno rakstīja:Par agresīvo vai tad nebija labs combo ar 6 bonusa punktiem?
Vajag labi pacensties lai noraut agresīvo.
Piemēram- pārkāpt ātrumu, slalomā mainīt joslas bez pavarotiem tsk dubūltās :hahaha:
ivov90
Ziņojumi: 90
Pievienojies: 17 Jūl 2016, 20:49
Inferno rakstīja:Par agresīvo vai tad nebija labs combo ar 6 bonusa punktiem?

es nezinu kam tur jabut bet 100% zinu ka tam dzekam par sauleem piskira 6 punktus uzreiz.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ivov90 rakstīja:
Inferno rakstīja:Par agresīvo vai tad nebija labs combo ar 6 bonusa punktiem?

es nezinu kam tur jabut bet 100% zinu ka tam dzekam par sauleem piskira 6 punktus uzreiz.
Laikam bija baigais lohs, ka tikai māja ar galvu un raudāja? :doh:
Profila bilde
SWVZ
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 09 Jan 2017, 21:45
Braucu ar: e46 330ix
Jāskatās pašvaldību saistošie noteikumi, tie var atšķirties. Piemēram Tukumā un Saldū arī, laikam, normāli drāž par driftu un saulēm.
Attēls
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Inferno rakstīja:Par agresīvo vai tad nebija labs combo ar 6 bonusa punktiem?
Man par apgriešanos neatļautā vietā, iedeva agresīvo braukšanu ( 6 punkuts ), kaut gan liekot roku uz sirds varu teikt ka tajā reizē toč neko nedarīju, jo lēnām slīdēju meklēdams kur var apgriezties.

Kopš tās reizes visiem iesaku, prasīt lai menti liek sodu uz vietas nevis iet kko aizstāvēt, tur tās dāmītes dikti negudras un stereotipiskas.

Vēl joprojām ir rūgtuma sajūta no valsts ierēdņu puses.
- ikey07
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Es tā mazliet aizdomājos un īsti nesaprotu kā vispār var sodīt par driftu. Ja nepiekasās sīkumiem, tad pa lielam jebkura sānslīde ir kontrolēta. Arī tad, ja auto saslīd netīšām un Tu centies viņu savākt, no tā brīža tā jau arī skaitās kā kontrolēta. Tad teorētiski sanāk, ka jāsoda ir par pilnīgi jebkuru sānslīdi, jo tas ir gandrīz vai neiespējami noteikt un pierādīt, ir viņa izraisīta speciāli vai nē. Vienīgais variants, kā tīri teorētiski par to neatraut sodu, ir atlaist stūri, pedāļus un taranēt apmali/stabu/koku/vienalga ko, bet tā kā tas visiem defaultā būs pie dirsas un par to jau var pavisam citu sodu atraut, tad secinājums ir tāds - smagi laiki pienākuši :gigigi: