e36.lv Jekabpils

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 17:36

Šoreiz tas pasākums nenotiks, ar organizatoru runāju, nav jēgas, ja nav vietas, kur kko darīt. Par tiem dubļiem, tas jau bija tādēļ, jo lidlauku slēdza un nebija laika, ko labāku atrast.
Profila bilde
arty
Ziņojumi: 76
Pievienojies: 24 Aug 2011, 14:52

09 Feb 2014, 17:48

Nebūtu Vilks pāris dienas pirms pasākuma uzrakstījis, ka lidlauks aizbērts, tad viņi attaptos tikai pasākuma dienā un smagi aplauztos :D imho tur ar organizēšanu viss ir slikti un ar nepareizo pieeju ;)
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 17:51

Čalis jau grib tik labu, bet nu nesanāk viņam, ko padarīsi? Sen neesi redzēts ar savu e36 2.5 turbo. Vēl iet vispār? :hahaha:
Profila bilde
Elvijs
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 19 Mai 2011, 18:01
Braucu ar: 320 kupeju
Atrašanās vieta: Jēkabpils

09 Feb 2014, 17:52

arty rakstīja:Nebūtu Vilks pāris dienas pirms pasākuma uzrakstījis, ka lidlauks aizbērts, tad viņi attaptos tikai pasākuma dienā un smagi aplauztos :D imho tur ar organizēšanu viss ir slikti un ar nepareizo pieeju ;)
Tur jau ta lieta. :doh:
Labak tad, lai nekriit kauna un savacas bez kkadas afisesanas, lai sazvanas un brauc slipet dublus un nepazori Jekabpili ar tadu klubu. :gigigi:
Profila bilde
arty
Ziņojumi: 76
Pievienojies: 24 Aug 2011, 14:52

09 Feb 2014, 18:00

driftaelks rakstīja:Čalis jau grib tik labu, bet nu nesanāk viņam, ko padarīsi? Sen neesi redzēts ar savu e36 2.5 turbo. Vēl iet vispār? :hahaha:
Viss ir kārtībā, lai ņemās ar sev līdzīgi domājošiem, tik nevajag tā afišēties :)
Man ar draugiem neviens netraucē savākties pilsētā vakaros pastāvēt, paardīties, tāpēc taču nav jātaisa BMW Austrumi :lol:

Turbo stāv pie Vilka garažā kopā ar e34 v8 :super: esmu norāvis turbo nost, jo ciest nevaru to dūmošanu + jaudas zudums uzreiz ir - jāved restaurēt šomēnes. Ar svaigu turbīnu un jaunu gaisa filtru ies vēl labāk :) vecais filtrs jau nokalpojis savu un izskatās pēc vecas zeķes :lol:
Ja viss būs forši, tad Marta sākumā jau ielas varēs slīpēt :hahaha:

Kādam parastais e36 aizmugrējais bampers nemētājas? Varu iemainīt pret ķekavu vai arī nopirkt :D
Profila bilde
agaFu
Ziņojumi: 465
Pievienojies: 09 Mar 2011, 22:22
Braucu ar: m42+
Atrašanās vieta: Ērgļi

09 Feb 2014, 18:24

man kaut kur meetaajaas parastais bampers ja interesee, iesu mekleet :hahaha:
jaatjuunee m42
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 18:42

Draugs, vietējais pa 10 eiro tirgo.:D
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils

09 Feb 2014, 19:12

arty rakstīja:Mja, kā jau katru gadu viens un tas pats...stulbākais, ka ar radzēm šie negrib laist. Pagājušo gad Svilis esot ar naglām noskrāpējis normāli ledu un tad bij kaut cik braucams, a tā pa ledu nekāda kaifa. Tad tiešām labāk pa ielām :hahaha:
Atceros aizpagājušo gadu laikam, kad ar s6 tur kupenas pastumdīju, tad sapratu, ka pat ar Q, bez radzēm tur darīt nav ko.
Gaidam pavasari, kad varēs pa sausu asfaltu autoostas līkumus frēzēt :lol: :hahaha:
redzeeti esat tur daudzreiz,cik jau kopā sodos esat salasījuši?? :D
Lai gan jēcī menti diezgan slinki,tur pagrūti sodus dabūt :hahaha:
vismaz es ar savu braukšanas stilu viskkur esu dabujis sodus,bet kamēr vēl dzīvoju jpili,ne reizi. pat tgd aizbraucot,brauc,plosies utt,newiena jau naw kas soda :hahaha:
un ja vēl no malas paskatas ka melnais turbobembis ārdās,šaubos ka viņš tā ārdītos ja menti būtu uz katra stūra vai ja būtu jau sazin cik reizes sodīts :hahaha:
driftaelks rakstīja:Pašam bija riepas ar šipiem, protams, tik daudz kā jaunam riepam šipi bija mazāk, bez bloķa bmw. Gan jau ja ilgāk pabrauktu piešautos, bet riskanti, jo baigi slīd ārā un tā kā kupenu nav, pret kuram atdurties var apskādēt autiņu pret akmeņiem.
P.S. Autoostas aplis jau piešauts, tagad mērķis lukoil aplis. :super:
Fui,neņemat ļaunā bet manā skatījumā tik muļķi cenšas izņemt autoostas apli,tur tak segums dirsā un kādas risas,tur tā var izlidot ārā,bet par lukoil apli,jū,tur jautrības netrūkst,diezgan tur paslīpēts :hahaha:
radžos braucu nevis lai izbrauktu maximāli ātri,bet vnk lai paslidinātos,man šipu naw riepām,bet bet bloķis gan ir,bez tā nekur :D
guile rakstīja:iedodiet man kads gaisa meritaju parbaudiit uz 5 min :hahaha:
izskatas ka tewi visi ignorē :D
Elvijs rakstīja:
driftaelks rakstīja:Kamer esmu pie pc, jautājums vietējiem. Jūs brīvdienu vakaros kkur savācieties pabraukāt? Bieži vien redzēti vakaros bariņš e36, bet tāpat vien gluži klāt negribas braukt. :hahaha:
Kads barins? :hahaha:
Ja tie esam mes, tas ir-Elvijs, Majors, GreenGaragre, Berzins, Robciks, un vel dazi kadri tad drosi. :super:
Nu cik jau nu es,pēdējo reiz pat neatceros kad biju jēcī:D
bet šonedēl no 2dienas - 4dienai beidzot atkal parādīšos,vrb ja tautai nav slinkums,var kkuru dienu novākties. :drink:
Profila bilde
Elvijs
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 19 Mai 2011, 18:01
Braucu ar: 320 kupeju
Atrašanās vieta: Jēkabpils

09 Feb 2014, 19:19

No problem. :hahaha:
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 19:26

Beerzins, biju domājis līkumu autoostas, ne apli, mana kļūda. :clap:
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils

09 Feb 2014, 19:34

ā,nu tad viss ok. arī šad tad izslīdu cauri viņam,tik ceru ka drīzumā iznāks tikt pie cietākas piekares lai var sakarīgi paslīpēt,savādāk riebjas ka slīpējot ļurkājas kā puņķīs uz drāts :D
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 19:41

Un runājot par mentiem J-pilī. Vienu reizi aizgāju sāniski pie autoostas līkuma un menti pabrauca garam(pašvaldības) domāju, ka būs slikti, bet nekā. :hahaha: un vakar braucu uz saliņas stāvlaukumu, ap saliņam paslidināties un redzēju, ka pie kultūras nama mašīna mentu stāv, parasti viņa tur stāv, nezinu kpc. Likās viss normāli, braucu atpakaļ pēc driftošanas skatos, tiem lampas ieslēgtas, domāju, ka tuliņ iesēdīsies astē un izranstīs man sutu, bet nekā. Laikam menti saprot, ka jauniešiem nav kur izklaidēties pilsētā, tapēc neko nesaka, ka nedaudz paārdās. :hahaha:
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils

09 Feb 2014, 19:46

man tā ir bijis neskaitāmas reizes ka slīpē un pēc tam pamani mentus,tikai viereiz pie depo,piebrauca,lika iepūst trubiņā,novēlēja laimīgu dienu un brauca tālāk vizināties... :hahaha:
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 19:54

Tā jau ir. :hahaha:
Profila bilde
Ecstasy
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 01 Mai 2011, 17:57

09 Feb 2014, 19:55

Beerzins rakstīja:man tā ir bijis neskaitāmas reizes ka slīpē un pēc tam pamani mentus,tikai viereiz pie depo,piebrauca,lika iepūst trubiņā,novēlēja laimīgu dienu un brauca tālāk vizināties... :hahaha:
Starpcitu, Jekabpili nemaz nav pasvaldibas mentu... :nenene:
Tas bija domats vienu postu augstak..
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i

09 Feb 2014, 19:58

Valsts policija laikam tad, es viņus jaucu. :rolleyes:
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils

09 Feb 2014, 20:04

Ecstasy rakstīja:
Beerzins rakstīja:man tā ir bijis neskaitāmas reizes ka slīpē un pēc tam pamani mentus,tikai viereiz pie depo,piebrauca,lika iepūst trubiņā,novēlēja laimīgu dienu un brauca tālāk vizināties... :hahaha:
Starpcitu, Jekabpili nemaz nav pasvaldibas mentu... :nenene:
Tas bija domats vienu postu augstak..
Tas vairāk par ceļiniekiem un tiem kas ar busiņiem lidinās,jebkurā gadījumā visi kas gribēs, sapratīs par ko iet runa ;)
Profila bilde
arty
Ziņojumi: 76
Pievienojies: 24 Aug 2011, 14:52

09 Feb 2014, 20:17

mums ar CP viss kārtībā :hahaha: ir arī pavizināti un viņi saprot, kapēc mēs tā braucam. Bet nu pārāk arī nemēģinam viņiem krist uz nerviem, kad aizrāda, tad liekam mašīnas nost. J-pilī ceļu policija ir ļoti saprotoša :super: Pašvaldībnieki tie gan ir vairākas reiz mūs salamājuši, bet arī tikai salamāja un neko vairāk :lol: saka, lai braucam uz lidlauku, laikam nav informēti, ka aizbērts viņš.

Saskrūvēšu savu turbo, tad varētu kādu kopīgu paslidināšanos pa J-pili uztaisīt :hahaha: :super:
guile
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 27 Nov 2013, 18:35
Braucu ar: cabrio
Atrašanās vieta: jekabpils

09 Feb 2014, 20:27

guile rakstīja:iedodiet man kads gaisa meritaju parbaudiit uz 5 min :hahaha:
izskatas ka tewi visi ignorē :D

viens atrakstija..bet kods nedereja :(
visi parejie laikam bomari ar 1.9 braukaa :gigigi:
guile
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 27 Nov 2013, 18:35
Braucu ar: cabrio
Atrašanās vieta: jekabpils

09 Feb 2014, 20:29

Beerzins rakstīja:
guile rakstīja:iedodiet man kads gaisa meritaju parbaudiit uz 5 min :hahaha:
izskatas ka tewi visi ignorē :D
viens uzrakstija pm, bet kods nedereeja:(
parejie laikam bomari ar 1.8 braukaa :gigigi: :lol: