Dažādas baisas avārijas...

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
ramyrez rakstīja:veeljovairaak ja nenaaks pretii tadviss irljoti vienkaarshi-tu neesi LV-taatad auto staaveeja seetaa LV-kaa nokljuva avaarijaa tu nezini....NOZAGTS un amen:)
+325, es tāpat darītu. tikai radīsies jautajumi, kāpēc tad csdd ir pieteikta 2x attālinātā pārrakstīšana.
Profila bilde
Icikinsh
Ziņojumi: 79
Pievienojies: 04 Feb 2013, 21:21
Braucu ar: 3er Touring
Drifteris hujevs... :doh:
Zems&Lēns
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Ridlihs rakstīja:
ramyrez rakstīja:veeljovairaak ja nenaaks pretii tadviss irljoti vienkaarshi-tu neesi LV-taatad auto staaveeja seetaa LV-kaa nokljuva avaarijaa tu nezini....NOZAGTS un amen:)
+325, es tāpat darītu. tikai radīsies jautajumi, kāpēc tad csdd ir pieteikta 2x attālinātā pārrakstīšana.
to vinji neredzees taapat kaa to ka man mashiina nonjemta no uskaites pagaisgad :gigigi:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Var redzēt ka čalim smadzeņu nav, kur prāts bez OCTA un TA braukt vispār? Ķipa bad boy , vēl mašīnu nepāraksta , lai nu viņam tiek tas sliktākais un viss uz viņa atbildības. ;)
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
blondaaa
Ziņojumi: 510
Pievienojies: 12 Mar 2013, 00:26
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: Balvi
ramyrez rakstīja:
Ridlihs rakstīja:
ramyrez rakstīja:veeljovairaak ja nenaaks pretii tadviss irljoti vienkaarshi-tu neesi LV-taatad auto staaveeja seetaa LV-kaa nokljuva avaarijaa tu nezini....NOZAGTS un amen:)
+325, es tāpat darītu. tikai radīsies jautajumi, kāpēc tad csdd ir pieteikta 2x attālinātā pārrakstīšana.
to vinji neredzees taapat kaa to ka man mashiina nonjemta no uskaites pagaisgad :gigigi:

2x pieteikta attālā pārrakstīšana tpc ka vins vienu mēnesi nokavēja un tad velreiz piueteicu :(
vsp galvā juceklis, tgd jūtu bus dirsā :( ;(
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Icikinsh rakstīja:Drifteris hujevs... :doh:


kāds sakars?
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633
Zini kā, bez skats un OCTAS, low as fuck, tātad drifters hujovijs..pavisam vienkārša latvieša loģika :D
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
blondaaa rakstīja:
ramyrez rakstīja:
Ridlihs rakstīja:
+325, es tāpat darītu. tikai radīsies jautajumi, kāpēc tad csdd ir pieteikta 2x attālinātā pārrakstīšana.
to vinji neredzees taapat kaa to ka man mashiina nonjemta no uskaites pagaisgad :gigigi:

2x pieteikta attālā pārrakstīšana tpc ka vins vienu mēnesi nokavēja un tad velreiz piueteicu :(
vsp galvā juceklis, tgd jūtu bus dirsā :( ;(
es Tev teicu sākumā , lai noziņo mentenei un viss no kakla nost Tev, lai viņš tad čakarējas pats un taisnojas. visas iespējas to vēl tagad izdarīt kā izskatās. paņēma mašīnu uz savu galvu bez Tavas ziņas un viss.
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
Ridlihs rakstīja:
ramyrez rakstīja:veeljovairaak ja nenaaks pretii tadviss irljoti vienkaarshi-tu neesi LV-taatad auto staaveeja seetaa LV-kaa nokljuva avaarijaa tu nezini....NOZAGTS un amen:)
+325, es tāpat darītu. tikai radīsies jautajumi, kāpēc tad csdd ir pieteikta 2x attālinātā pārrakstīšana.
tik tiešām, īsta, pieauguša cilvēka rīcība!
bet nu jā, sveša cilvēka savārītus sūdus uz saviem pleciem uzkraut ne pavisam negribas :rolleyes: :super:
Pēdējais labojis Lawwr - 18 Sep 2014, 21:38, kopā labots 2 reizes.
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki
ramyrez rakstīja:
Ridlihs rakstīja:
ramyrez rakstīja:veeljovairaak ja nenaaks pretii tadviss irljoti vienkaarshi-tu neesi LV-taatad auto staaveeja seetaa LV-kaa nokljuva avaarijaa tu nezini....NOZAGTS un amen:)
+325, es tāpat darītu. tikai radīsies jautajumi, kāpēc tad csdd ir pieteikta 2x attālinātā pārrakstīšana.
to vinji neredzees taapat kaa to ka man mashiina nonjemta no uskaites pagaisgad :gigigi:
Policijā nestrādā idioti
Jebkurā gadījumā, ceru, ka varēs sekot līdzi lietas attīstībai. Sarežģīta un interesanta situācija ar dažādām niansēm
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Profila bilde
Icikinsh
Ziņojumi: 79
Pievienojies: 04 Feb 2013, 21:21
Braucu ar: 3er Touring
erda rakstīja:
Icikinsh rakstīja:Drifteris hujevs... :doh:


kāds sakars?
Nu un kā Tev liekas, kas puikam bija galvā? :super: "Pasties, kā es māku!"
Zems&Lēns
Profila bilde
Icikinsh
Ziņojumi: 79
Pievienojies: 04 Feb 2013, 21:21
Braucu ar: 3er Touring
..Un vēl... Apskati vietu un avāriju! Kā Tev izskatās, kurš auto un kā brauca? :lol:

lieku 50/50°
Neveiksmīgs drifts vai neveiksmīgs apgriešanās manevrs(vietā, kur to nedrīkst darit!)
Pēdējais labojis Icikinsh - 18 Sep 2014, 22:03, kopā labots 1 reizi.
Zems&Lēns
Profila bilde
blondaaa
Ziņojumi: 510
Pievienojies: 12 Mar 2013, 00:26
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: Balvi
Policijā strādā visādi cilvēki.
Protams negribas maksāt soda naudas par avārijām kuras es neesmu izraisijusi. :sad:
Bet es uzticos Renāram, ceru ka viņš beidzot visu nokārtos.
Bet ja nē tad nu pati būšu vien vainīga ka būšu uzticējusies. :sad:
Profila bilde
Miiix
Ziņojumi: 187
Pievienojies: 30 Mai 2013, 23:15
Braucu ar: e36 eņņ eņņ
Icikinsh rakstīja:..Un vēl... Apskati vietu un avāriju! Kā Tev izskatās, kurš auto un kā brauca? :lol:

lieku 50/50°
Neveiksmīgs drifts vai neveiksmīgs apgriešanās manevrs(vietā, kur to nedrīkst darit!)
Paņem pats acis pierē vai vienkārši aiz vaiga.
Braukts laukā no vārtrūmes un Lexus sānā
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
ew cali pavisam nopietni, mani sitas lietas uzvelk.. tu biji tur? ne nebiji, tad muti turam ciet ludzu!!! ne jus zinat kas notika, kurs vainigs vai kas vsp kur un ka... ka lexus brauca zin kads? ne!!!! ka renoks brauca kads zin? ne!! tad mutes turam ludzu...
tas pats kas pec mana crasha, drifters jibanijs un sazin kas vel, a ka es parunaju ar cilvekiem aci pret aci, tad saprot... e dirst jau mak!!!!

p.s personigi tika runats ar rennok, cerams draudzenei vis ir kartiba! turies! tie ir tikai sudaini bleki!!!! galvenais lai vis parejais oke!!!!
Profila bilde
Elvijs
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 19 Mai 2011, 18:01
Braucu ar: 320 kupeju
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Nvienu saja gadijuma neaprunaju, bet jautajums gan prieks tevis ir?
Tavaa avarija tu nebiji vainiigs un neslipeji???
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
atbilde tev! vainigs biju, bet neslipeju!
Profila bilde
Elvijs
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 19 Mai 2011, 18:01
Braucu ar: 320 kupeju
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Paldies par atbildi.
Profila bilde
audipower
Ziņojumi: 9
Pievienojies: 18 Sep 2014, 23:21
želejnieku problēmas. :doh:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
:idiots: