Viss par Dīzeļiem

Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

30 Dec 2012, 21:56

teikšu tā , ka man sencis braukā uz krieviju un ved ar smago pa kannam, tad nu tā esmu mēģinājis ziemā ar vinu pabraukt, nopi*** tā ka maz neliekas, tad nu savās ma''sinās to draņki neleju!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 

30 Dec 2012, 21:59

nu es to saku tapec ka ari to zinu, un mans sencis ari brauka kkur pie robezhas uz krieviju un nhem visu laiku, tik neved ar smago, bet ved ar vieglo XC60 vai V70 pa kadiem 300-400l :hahaha:

nu nav vinha tik hujova ka liela dalja to pasniedz, ziemas ir labaka neka latvijas tankos lejama, jo latvija 5% gazh klat rapshu ellu un daudziem jauniem vai veciem(neatceros) auto tas neiet pie sirds.

ka ari cilveku viedokli un iespaidi ir atskjiirgi, jo katrs nhemis cita veita to "ljevo krievijas" degvielu un ta jau ir cita runa ;)
Attēls
Profila bilde
Savat
Ziņojumi: 115
Pievienojies: 27 Aug 2012, 10:24
Braucu ar: e36 2.5 tds
Atrašanās vieta: Jelgava

30 Dec 2012, 22:30

Es ņemu no drauga,tāpēc cena draudzīgāka.....un es NEČĪKSTU!
Es rēķinos ar sekām,biju nesaprašanā par to ka tas notika tik pēkši,vakarā mašīnu noliku bij ok...no rīta .
Un nau jau tā ka tikai ar kreiso braukāju!
Pēdējais labojis Savat - 30 Dec 2012, 22:34, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Savat
Ziņojumi: 115
Pievienojies: 27 Aug 2012, 10:24
Braucu ar: e36 2.5 tds
Atrašanās vieta: Jelgava

30 Dec 2012, 22:32

No kļudām mācas,..pēc kļūdām ārstejas :D
Profila bilde
Jubor
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 18 Dec 2012, 00:28

31 Dec 2012, 01:05

Ja gribi p*** kapeiku ieliec normālu gāzes iekārtu un un varēsi braukāt cepuri kuldams ...Ņemt kreiso degvielu :doh: ,
Profila bilde
Savat
Ziņojumi: 115
Pievienojies: 27 Aug 2012, 10:24
Braucu ar: e36 2.5 tds
Atrašanās vieta: Jelgava

31 Dec 2012, 14:11

Jubor! tavs komentārs ir galīģi garām!Kāda nahren gāze!
Ja nevarat neko loģisku pateikt tad nevajag komentēt,katrs puišelis kauko bezjēgā nodirš un jūtas pēc tā labi...lol
Profila bilde
Toxic
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 02 Jan 2013, 18:00

02 Jan 2013, 19:58

Sveiki!
Tā kā esmu jauniņais šeit, un arī ar BMW tehniku esmu uz Jūs, griežos šeit, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus.
Pārlasīju šo topiku, neko īsti priekš sevis neatradu, tapēc jautāšu -
kurš dīzeļmotors e36 ir labāks - 1.8tds vai 2.5tds? Varbūt varat pateikt katra plusus un mīnusus īsumā..
Ir doma vasaras autiņu kārtīgi atsvaidzināt, tapēc meklēju ikdienas auto, sens sapnis ir BMW, tad nu sāku ar informācijas ievākšanu.
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

08 Jan 2013, 18:17

tie bakas sukni beidzas nost del ta ka baka tiek turets parak maz degvielas un ari vinji nolietojas un bruk vinji ne tikai dizeliem ! :gigigi:
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

08 Jan 2013, 18:22

Toxic rakstīja:Sveiki!
Tā kā esmu jauniņais šeit, un arī ar BMW tehniku esmu uz Jūs, griežos šeit, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus.
Pārlasīju šo topiku, neko īsti priekš sevis neatradu, tapēc jautāšu -
kurš dīzeļmotors e36 ir labāks - 1.8tds vai 2.5tds? Varbūt varat pateikt katra plusus un mīnusus īsumā..
Ir doma vasaras autiņu kārtīgi atsvaidzināt, tapēc meklēju ikdienas auto, sens sapnis ir BMW, tad nu sāku ar informācijas ievākšanu.
nu 318tds ir parasts parvietosanas lidzeklis ja uzraviens nau primaarais - 325tds ir zhiperigs ar loti patikamu dinamiku !
Dizi + vai - nau. abi daudz maz ir vienadi tik ar 318tds varbut ir mazak tiitas saulites neka ar 325tds. Personigi njemtu 325tds. met mekletu ilgi lidz atrastu daudz maz.
ss.lv pilns ar srotiem kuriem bonusa naak loti daudz rusas.
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
Tobacco
Ziņojumi: 113
Pievienojies: 31 Aug 2012, 22:31

08 Jan 2013, 23:37

Problēma tāda kā sākās aukstumi. sūdīģi lec Bembis .. (318TDS) nākas sildīt sveces kādas 5-7 reizes..Nevar saprast kas par vainu..Sveces itkā vasarā mainītas..(vismaz tā iepriekšējais saimnieks teica). ja arī pielēc tad uziet aboroti uz 1k un noslāpst,bet pie nakamās jau aiziet...

Vnk kaut kā neticās ka jau pie -2 grādiem ir problēmas ar startēšanu., Ja pat kāda no svecēm nestrādātu. Kadas problēmas varētu būt ?
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

09 Jan 2013, 09:08

augspiediena suknis, un vēl iespejasms ka ari sveces kāda nesilda un protams ari sprauslas!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Anderss
Ziņojumi: 657
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:35
Braucu ar: E90 style65

09 Jan 2013, 13:54

Tobacco rakstīja:Problēma tāda kā sākās aukstumi. sūdīģi lec Bembis .. (318TDS) nākas sildīt sveces kādas 5-7 reizes..Nevar saprast kas par vainu..Sveces itkā vasarā mainītas..(vismaz tā iepriekšējais saimnieks teica). ja arī pielēc tad uziet aboroti uz 1k un noslāpst,bet pie nakamās jau aiziet...

Vnk kaut kā neticās ka jau pie -2 grādiem ir problēmas ar startēšanu., Ja pat kāda no svecēm nestrādātu. Kadas problēmas varētu būt ?
gaiss nav sistēmā ?
Profila bilde
Tobacco
Ziņojumi: 113
Pievienojies: 31 Aug 2012, 22:31

09 Jan 2013, 15:08

nebija tādas situācijas lai vins vispaar tur tiktu
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

09 Jan 2013, 16:00

Tobacco rakstīja:nebija tādas situācijas lai vins vispaar tur tiktu
nau vajadziga nekada situacija lai gaiss tiktu ieksaa sistema :nenene: ja bakas suknim ir beigts varstinjs vinjs attecina dizeli atpakal uz baku un ir jakurbule kamer pieiet dizelis atpakal. bet neizklausas ka vinjs butu pie vainas. bet tapat no rita vari pirms darbinasanas paskatities to slaucinju kura pieiet pie augstspiediena sukna - ja ir gaisa burbulisi tad vaina ir suknii.
aa un veel - pets parbaudes pagriez atslegu ta lai visa elektronika sasledzas un paskaties slaucinju veel reiz. meigini piedarbinat un ja nesanak parbaudi veel.
P.s pats visam tam gaju cauri un man gaisa burbuli ( gabali ) bija redzami tikai tad kad aizdedzes atslega bija pagriezta ;)
meigini no sakuma sho ...
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

09 Jan 2013, 16:02

par svecem es jaunu tik loti neticetu ieprieksejam saimniekam.
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
Anderss
Ziņojumi: 657
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:35
Braucu ar: E90 style65

09 Jan 2013, 17:33

bet ja kvēlsveces vainīgas tatak neslāptu nost pēc pielaišanas :rolleyes: ?!?! ja gais sistēmā tad ja saprotu ka var slāpt nost.
ja nu gais ir sistēmā tad vienkāršakais variants ir pretvarsts ir spec. priekš dīzeļiem un maksā laikam kadu 1ls ;)
Profila bilde
Tobacco
Ziņojumi: 113
Pievienojies: 31 Aug 2012, 22:31

09 Jan 2013, 17:52

Njaa tikot parbaudiiju ir trasēe gaiss....Varbūt pats arī vinu tur ielaidu kad mainiidu degvielas filtru.. bet itkaa visu izdariju kaa vajag..pieleeju pilnu lidz malaam to degvielas filtru un tad tik skruveju klaat........bet arii vai tas ir iemesls kadēl man jasilda sveces 5-7 reizes kameer mašīna pielecs??

un ja pielecs tad uzsildot motooru.. tad jau labi lecs ja nu noslapee masiinu,,bet kaa atkal atdziest..atkal taa pati problema


Atgaisot jau mājas apstākļos nevar ? tos pašus burbuļus ? Ar Vakuumpumpi to nevar izdarīt? piemeram ja dabūtu speciālu uzgali.. ?

ega minēja kaut ko par sprauslām.. galīgi esmu nulle šajos jautājumos :D..Kads varbūt varētu Izskaidrot cik nopietna situacija tā varētu būt.. (naudas ziņa un tt )
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

09 Jan 2013, 18:39

Tobacco rakstīja:Njaa tikot parbaudiiju ir trasēe gaiss....Varbūt pats arī vinu tur ielaidu kad mainiidu degvielas filtru.. bet itkaa visu izdariju kaa vajag..pieleeju pilnu lidz malaam to degvielas filtru un tad tik skruveju klaat........bet arii vai tas ir iemesls kadēl man jasilda sveces 5-7 reizes kameer mašīna pielecs??

un ja pielecs tad uzsildot motooru.. tad jau labi lecs ja nu noslapee masiinu,,bet kaa atkal atdziest..atkal taa pati problema


Atgaisot jau mājas apstākļos nevar ? tos pašus burbuļus ? Ar Vakuumpumpi to nevar izdarīt? piemeram ja dabūtu speciālu uzgali.. ?

ega minēja kaut ko par sprauslām.. galīgi esmu nulle šajos jautājumos :D..Kads varbūt varētu Izskaidrot cik nopietna situacija tā varētu būt.. (naudas ziņa un tt )
domaju ka tava gadijuma pie vainas ir gaiss.
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

09 Jan 2013, 18:46

Nav tur nekas jāatgaiso :vecis: ja vienreiz piestartēji un rūc, tālāk viņš pats atgaisojas. ja trubās gaiss-- skaties visus savienojumus un bākas sūkni. parasti ir tā, ja bākas sūknis jauns un strādā, burbuļu nav... par svecēm: ar vienu izdegušu būs grūts starts, ar divām beigtām neiespējami (pie -C). sveces pirkt> beru, ngk,bosch.
Profila bilde
Tobacco
Ziņojumi: 113
Pievienojies: 31 Aug 2012, 22:31

09 Jan 2013, 19:00

kaut kaa tad vienalga tas gaiss tur tiek ieksaaa.. A ja uzliksu to pretvārstu.. tad jau tas diizelis cik saprotu neskries prom atpakal?? to pats var izdarīit (uzlikt to pretvarstu) un ka to izdarīt ?