dažādas dzineja problēmas & Jautājumi

Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
tu klemmes paņem atskrūvē, pagrozi, lai virsma uztrinas un pievelc atpakaļ, ir bijis, ka nav kontakta klemmēm uz aķa.
Gagris
Ziņojumi: 28
Pievienojies: 04 Apr 2016, 17:16
Braucu ar: Bembuku
seeingman rakstīja:tu klemmes paņem atskrūvē, pagrozi, lai virsma uztrinas un pievelc atpakaļ, ir bijis, ka nav kontakta klemmēm uz aķa.
Klemmes jau pārbaudītas un notīrītas pēc pirmās reizes.
Profila bilde
ArnoldsLV
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 29 Aug 2016, 13:46
Braucu ar: Kupejs
Sveiki, varbūt kāds varētu man pastāstīt no varētu man motors sīcēt, tāda izteikta skaņa, īsti nevar to izstāstīt, bet ir video kur var dzirdēt to izteikto skaņu, whatsapp 20357790 atsūtīšu video, ja varētu zināt padod ziņu.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
Gagris rakstīja:Man arī ir aizdomas par kloķvārpstas devēju...
Ņemot vērā, ka auto 30 km no Rīgas čuhņā, tad vieglāk būs kloķenes devēju dabūt nekā kādu, kurš kompi piemet. :lol:
Dzinēja masu pārbaudi! Really! Es tikko mēnesi no vietas nočakarējos, kamēr sapratu, kur problēma (apsūbējuši kontakti masai). Un arī, vienkārši reizēm neleca. Pus auto elektrības agregātus uz paspēju samainīt! Man tikai bonusā vēl arī nelādēja ģenerators (arī dēļ tās pašas sasodītās masas, ģeneratoram pašam viss čotka)

Tas izskaidros starteri. Par dzinēja vadību nezinu, jo MS41 nevajagot dzinējam masu, lai viņš rūktu.
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Gagris
Ziņojumi: 28
Pievienojies: 04 Apr 2016, 17:16
Braucu ar: Bembuku
Kikaps rakstīja:
Gagris rakstīja:Man arī ir aizdomas par kloķvārpstas devēju...
Ņemot vērā, ka auto 30 km no Rīgas čuhņā, tad vieglāk būs kloķenes devēju dabūt nekā kādu, kurš kompi piemet. :lol:
Dzinēja masu pārbaudi! Really! Es tikko mēnesi no vietas nočakarējos, kamēr sapratu, kur problēma (apsūbējuši kontakti masai). Un arī, vienkārši reizēm neleca. Pus auto elektrības agregātus uz paspēju samainīt! Man tikai bonusā vēl arī nelādēja ģenerators (arī dēļ tās pašas sasodītās masas, ģeneratoram pašam viss čotka)

Tas izskaidros starteri. Par dzinēja vadību nezinu, jo MS41 nevajagot dzinējam masu, lai viņš rūktu.

Paskatīšos masu, bet domāju, ka jābūt kārtībā, jo nesen atvienoju un notīriju.
Varbūt neesmu kārtīgi pievilcis.....
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
Man, kad beidzās startēšana pavisam, pielikām papildus masu dzinējam un skatījāmies, kā ir tad :lol: (vienkārši piepīpējamos vadus pielikām, lai redzētu, vai tiešām tur problēma - bija arī.)
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Gagris
Ziņojumi: 28
Pievienojies: 04 Apr 2016, 17:16
Braucu ar: Bembuku
ArnoldsLV rakstīja:Sveiki, varbūt kāds varētu man pastāstīt no varētu man motors sīcēt, tāda izteikta skaņa, īsti nevar to izstāstīt, bet ir video kur var dzirdēt to izteikto skaņu, whatsapp 20357790 atsūtīšu video, ja varētu zināt padod ziņu.
Iespējams stūres pastiprinātājs gaudo.
Tas varētu tamlīdzīgu skaņu radīt.
E3sestais
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 14 Feb 2017, 21:55
Braucu ar: BMW 325
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Sveiki . Kurš būtu pa elektroniku gudrs un pateiktu man lūdzu vai no mana vecā 92g. M50b20 ar vanusu derētu pravotka uz m52 ja likšu 413 vadību un tā dačikus. Intrese vai pravotka pasēs vai arī jāpērk pravotka..
Metināšanas pakalpojumi BMW e36 rezerves daļas
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jāpērk 413. pravodka.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Profila bilde
tomaats
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 01 Sep 2013, 14:53
Braucu ar: netīru kūti
Atrašanās vieta: Lielvārdes
m52b28

Neiet kā vajag , rāda nepareizus apgriezienus, lēni braucot reizēm noslāpst un pēctam grūti pielaist. Liekas, ka pie vainas kloķenes devējs. Varētu tā būt? :stupid: :stupid:
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 
Varētu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 
Auto 328i, problēma ka spiež antifreez ārā no radiatora korķa. Viss itkā esot sācies kopš tika nedaudz uzsists kreisais stūris, nomainīju ūdens sūkni un ielēju jaunu antifreeze un atgaisoju, nedaudz pabraucu un likās ka viss ok, bet šodien atkal sāka spiest ārā antifreeze caur radiatora korķi, kas varētu būt vainīgs?
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
aarchijs rakstīja:Auto 328i, problēma ka spiež antifreez ārā no radiatora korķa. Viss itkā esot sācies kopš tika nedaudz uzsists kreisais stūris, nomainīju ūdens sūkni un ielēju jaunu antifreeze un atgaisoju, nedaudz pabraucu un likās ka viss ok, bet šodien atkal sāka spiest ārā antifreeze caur radiatora korķi, kas varētu būt vainīgs?


Uzvārīts / galas blīve. :rolleyes: sākuma stadija :yes:
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 
aiziet izklaides :D
ir kompakts 1996 gada, bija ar m43b16, ieswapojās m42b18 (varētu būt līdz kādam 93, gadam? ar ķīļsiksnām ģeneratoram utt.)
motors pirms gadiem vismaz 5+ izņemts no ejošas mašīnas un stāvējis.
respektīvi nelec :clap: :lol:
motorts viss no viena auto, no elektrības trūka tikai 3 galvenie releji , tos sākumā saliku no m43b16 (tie gaiši zaļie), bet tie visi bija ar 4 kājām....pamanīju, ka šim galvenais ir ar 5 kājām, ieliku (violetu)no e36 kurā bija m52b20, nekas nemainījās.
itkā releji saslēdzas utt, bet ne pagriežot aizdedzi, ne startējot degvielas sūknis neieslēdzas(tikai savienojot relejā pa taisno), dzirksteles arī nav!

kur meklēt kosu?
kloķenes devējs atmeties?
šitiem nav kkāds imobilaizeris utt?
M Power or no power..
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
A bit rakstīja:aiziet izklaides :D
ir kompakts 1996 gada, bija ar m43b16, ieswapojās m42b18 (varētu būt līdz kādam 93, gadam? ar ķīļsiksnām ģeneratoram utt.)
motors pirms gadiem vismaz 5+ izņemts no ejošas mašīnas un stāvējis.
respektīvi nelec :clap: :lol:
motorts viss no viena auto, no elektrības trūka tikai 3 galvenie releji , tos sākumā saliku no m43b16 (tie gaiši zaļie), bet tie visi bija ar 4 kājām....pamanīju, ka šim galvenais ir ar 5 kājām, ieliku (violetu)no e36 kurā bija m52b20, nekas nemainījās.
itkā releji saslēdzas utt, bet ne pagriežot aizdedzi, ne startējot degvielas sūknis neieslēdzas(tikai savienojot relejā pa taisno), dzirksteles arī nav!

kur meklēt kosu?
kloķenes devējs atmeties?
šitiem nav kkāds imobilaizeris utt?
Sitiem ir ews iznem bardacoku tur bus spidigā kastite ar uzrakstu ews atvieno kasti un pienakosajam steierim divus resnakos vadus noknieb notiri izolaciju un satin kopa dodu garantiju ka pieleks uz pus grieziena
Man bija same shit kad swapoju m50b25tu kompakta m43b16 vietaa
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 
Mašīnā EVS saliku pa taisno, nekas nemainās. Pagriežot aizdedzi sūknis nenostrādā, startējot arī vnk tukši griež. Releji kkas saslēdzas :D
ā kā lai zin vai tam motoram ir tas s*da EVS vai nav? (vecās mašīnas simtu gadu nav)

pie plusa klemmes bija kkāds mazs vads pieskrūvēts, bet nolauzts, otru galu gan tam neatradu, mož tas vēl jāpameklē, kur norauts? bet nu neredzējās... sanāk AKB pusē, mazā masa tikai atsevišķi pieskrūvēta.
M Power or no power..
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 
Nav kāda aftermarket signalizācija likta? Kura ir pievienota pie bākas sūkņa. Varbūt tas čakarē prātu. Tas izskaidrotu kaut kādu atvienotu plusa vadu, visādi brīnumi redzēti.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Ka tik šis nebija tas variants kad vajag x20 7 pin atvienot.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 
maartyd rakstīja:Nav kāda aftermarket signalizācija likta? Kura ir pievienota pie bākas sūkņa. Varbūt tas čakarē prātu.
bija ''sikretka'' pie sūkņa vadiem, bet to savienoju atkapaļ pa taisno, tur viss ok. un mašīnai signalizācijas nav.
Jānis.P rakstīja:Ka tik šis nebija tas variants kad vajag x20 7 pin atvienot.
nū jā, gan mašīnas, gan motora štekerī ir 7tītais pins, mož var pamēģināt :rolleyes:
M Power or no power..
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Lai gan ja biji atvienojis ews un salicis pa taisno starteri, tad arī bija 7 pins atvienots.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram