stūres pastiprinātāja problēmas

Profila bilde
ruudzha
Ziņojumi: 215
Pievienojies: 05 Sep 2013, 15:29
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: code,bauska
limenis ir!, gaisot meginaju, baigi leni viss notiek!
jamegina vel laikam :D
Profila bilde
imis
Ziņojumi: 317
Pievienojies: 14 Apr 2011, 17:56
Braucu ar: e36 316
Stures pastiprinataja suknis manam m43b16 94.g deres no m43b18 vai m40b18 94.g?
Attēls
GYMKHANA.LV
Profila bilde
Guncis
Daiļais dzimums
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 06 Dec 2011, 16:42
Braucu ar: 320i,2,5t c70
Atrašanās vieta: Korģene, Salacgrīva,Ainaži
vai 2.5 td dizela pastiprinataja suknis deres 2.0 i bendziniekam? :lol: Laikam mans aizgajis pie dieviem.
Sieviete ir sieviete. Organisms sarežģīts, mehānisms nav kontrolējams, rīcība - neparedzama.
Guntars
Ziņojumi: 29
Pievienojies: 24 Mai 2014, 20:08
Braucu ar: BMW 323 Coupe
Atrašanās vieta: Norway
Te nu man arii ir probleemas tiesi ar suukni....
Saaka gaudot orginaalais,labi,dabuuju taa teikt atjaunotu.Uzlieku to kaadu laiku bij Ok(apmeeram 6 meenesus),un tad atkal saak palikt dzirdams! :rolleyes:
Un kkaa ebay.com ieraugu tirgojas jauni,ne orginaali.Protams pasuutu,un tad uzlieku.Un ibio tas tik skals ka drausmas....
Un tad saaku domaat mosh stuures reika ir pie vainas sinii sakaraa?
Ne tur tek,i bacoku nomainiju,i ella Castrol dextron III
Kaadam ir taada pieredze,varbuut var padaliities kaa ar to tikt galaa?
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Ja gaudo, tad stures suknis, ja negriezas sture tad ari suknis, es pirms 2nedelam nomainiju divus suknjus no srotes lidz atradu ejoshu (vismaz pagaidam), ta ir ejosha manta un diezgan problematiska.
Jo mans suknis gaudoja drausmigi un sulojas, nomainiju pret diviem kuriem sturi pagriezt nevaja un tad bija istais, pagaidam stav virsu un viss kartiba, 30eur par sukni prasija:)

Sent from my Apple Ipad Air
Guntars
Ziņojumi: 29
Pievienojies: 24 Mai 2014, 20:08
Braucu ar: BMW 323 Coupe
Atrašanās vieta: Norway
Ok,paslaik gaidu kad atgaadas man lietotu suukni.....
Ir kur var atrestaureet saadus suuknus?
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
Kas jādara ,lai atgaisotu pastiprinātāja sūkni ? līmenis nebija,bet pielēju ,mazliet labāk palika,bet tāpat pa brīdim jāgriež stūre bez pastiprinātāja.. gan jau sūknim arī drīz būs beigas..
Profila bilde
Imagine
Ziņojumi: 240
Pievienojies: 29 Jūl 2013, 16:53
Braucu ar: green, black, green
Kaut kur forumā bija...
Bet ja nemaldos tad attaisi eļļas bačoku, pielej eļļu un pie izslēgta dzinēja grozi stūri no viena gala līdz otram, tad pielej atkal eļļu līmenī. Tālāk tas pats pie darbojošās dzinēja, bačoks joprojām vaļā. Tad taisi ciet bačoku, nobrauc kādu brīdi, paskaties vai ir līmenis, ja vajag tad pielej.
Kāds var palabot ja kas...
Profila bilde
sigais
Ziņojumi: 437
Pievienojies: 25 Jūl 2012, 23:59
Braucu ar: 318ti, 530d touring
Atrašanās vieta: Roja
Pielej pilnu bačoku līdz līmenim, turi apgriezienus uz kādiem 2k vai mazliet vairāk, aizgriez stūri no viena gala līdz otram, pāris reizes :bmw:
Profila bilde
Bamslis
Ziņojumi: 91
Pievienojies: 17 Feb 2014, 16:16
Braucu ar: Celica STi
Sveiki,
Kas var būt par problēmu, ka stūre baigi viegli sākusi griezties(salīdzinājumā ar to, kā viņa kādreiz griezās) + palikusi lielāka brīvkustība? Tāda sajūta līkumos, ja par āri izņemšu, aiziešu taisni.
Kā arī man viņa mazliet tākā šķībi stāv(tur skaidrs, jātaisa savirze) un vēl, līdz galam izgriežot, stāvot uz vietas baigi čīkst siksnas.
Profila bilde
Wildutch
Ziņojumi: 969
Pievienojies: 06 Nov 2013, 18:36
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 1
 
Brīvkustība varētu būt no reikas vai stūres pirkstiem, griešanās saistīta ar sūkni, bet par čīkstēšanu nezinu.
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
Bamslis rakstīja:Sveiki,
Kas var būt par problēmu, ka stūre baigi viegli sākusi griezties(salīdzinājumā ar to, kā viņa kādreiz griezās) + palikusi lielāka brīvkustība? Tāda sajūta līkumos, ja par āri izņemšu, aiziešu taisni.
Kā arī man viņa mazliet tākā šķībi stāv(tur skaidrs, jātaisa savirze) un vēl, līdz galam izgriežot, stāvot uz vietas baigi čīkst siksnas.
par to griešanu līdz galam, tas ir normāli. tā viņa dara + nav veselīgi viņu griezt un turēt līdz atdurei.
Profila bilde
kadrs
Ziņojumi: 165
Pievienojies: 31 Okt 2011, 10:59
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Arī ir problēmas kaut kur stūres mehānismā - aizgriežot stūri līdz galam, uz vienu vai otru pusi, nāk ārā dīvainas skaņas, tādas trkšš trkšs :lol: nu grūti uzrakstīt, bet katrā ziņā neizklausās labi. Un šāda problēma būtībā ir uz vietas grozot stūri. Normāli braucot, nekādu papildus trokšņu nenāk. Ir idejas? :o

Vēl jautājums cik daudz vispār tur iet iekšā tas šķirdums? Respektīvi, ja gribu mainīt šķidrumu cik daudz iepirkt?
Pēdējais labojis kadrs - 21 Aug 2014, 12:38, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
kadrs
Ziņojumi: 165
Pievienojies: 31 Okt 2011, 10:59
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
.
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
kadrs rakstīja:Arī ir problēmas kaut kur stūres mehānismā - aizgriežot stūri līdz galam, uz vienu vai otru pusi, nāk ārā dīvainas skaņas, tādas trkšš trkšs :lol: nu grūti uzrakstīt, bet katrā ziņā neizklausās labi. Un šāda problēma būtībā ir uz vietas grozot stūri. Normāli braucot, nekādu papildus trokšņu nenāk. Ir idejas? :o

Vēl jautājums cik daudz vispār tur iet iekšā tas šķirdums? Respektīvi, ja gribu mainīt šķidrumu cik daudz iepirkt?
Paskaties vai siksna nav jāmaina. Zinu, ka man ir jāmaina siksna. Uz vietas idle stāvot un grozot stūri diezgan skaļa tāda trrrr trrr skaņa, ja izgriež līdz galam, vispār bail sāk palikt. Paskatījos un salīdzināju ar drauga auto ar tieši tādu dzinēju. Manam tā siksna diezgan vibrē, kad stūri groza (zemākajā punktā, kur ir garākais brīvais posms siksnai), viņam siksna jauna, stūre klusa un siksna, grozot stūri, ir ļoti smuki nospriegota, nekas nevibrē.

edit - arī 1.8tds :D
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
ka tik amortizatoru augsejais gultnis/gumija netaisa to. keras pie acperes un iespriegojas..
...
Profila bilde
Meerciiits
Ziņojumi: 25
Pievienojies: 30 Mar 2014, 23:41
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Cēsis
Par stūres pastiprinātāja sūkni - m42b18 der uz m44??
Profila bilde
BMW-Valcha
Ziņojumi: 599
Pievienojies: 18 Feb 2012, 20:12
Braucu ar: M54B25 LPG
Atrašanās vieta: Katlakalns
Reputācija: 2
 
Jūs laikam neviens nezinat maģisko detaļu kataloga adresi, kur var skaisti pastīties kas no kā un kam der. :supeer:
http://www.realoem.com
Profila bilde
servodk
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 17 Jan 2014, 18:57
Braucu ar: 2.0 LPG
Atrašanās vieta: Tukums
ruudzha rakstīja:sveiki! kas par vainu kad stavot uz vietas tukshgaita sture grozas ka akmens, uzdodot gazi paliek normala, pec kada laika atkal cieta? :supeer: :supeer:
Sveiks. ka tev beidzas ar to stures pastiprinataju ? man ta pati problema. nezinu isti ko darit. Suknis strada lidz tam bridim lidz nomainiju reiku. tagad sture viegli griezas tikai tad kad ir 2k apgriezieni. sistema atgaisota.burbulu nav.limenis ir.
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas
Sveiki. Jautajums par sūkni.
Ja sūknis tek tad viņš skaitās beigts vai ir iespējams viņam nomainit tikai blīves ?
gudri dirst nav malku cirst