stūres pastiprinātāja problēmas

Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas
rupu rakstīja:Sveiki. Jautajums par sūkni.
Ja sūknis tek tad viņš skaitās beigts vai ir iespējams viņam nomainit tikai blīves ?
???
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jāved pie restaurētājiem. Taisīt var, bet, vai tas atmaksāsies, nezinu.
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas
dogMa rakstīja:Jāved pie restaurētājiem. Taisīt var, bet, vai tas atmaksāsies, nezinu.
sk. Paldies :rolleyes:
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Labak restaure neka tere naudu par nolietotiem sukniem .... pats nopirku 2 gabalus katrs ar savu gluku.....
Profila bilde
AUngers
Ziņojumi: 95
Pievienojies: 05 Mar 2014, 18:57
Braucu ar: 320
Sveiki. Ir tada lieta ka gaudoja suknis, nezeligi, jo kadu laiku pabraukaju bez ellas, vakar nomainiju sukni, uzliku lietotu.
Mēģinaju atgaisot , grozot sturi uz abam puse, un vienaa bridi saka no siksnas mest eļļu uz visam pusem, pieleju atkal limeni un tas pats,.
Sorit aizvedu uz servisu un teica ka suknim blivslegs beigts. Ir iespeja atseviskji nomainit vinju, jeb jabrauc pie restauretaja?
Un vai tas ir normali ka uzgaze un blivslegu saboja, man jau sak likties ka sistemaā ir parlielu spiediens un tadel mos izspiez???
Kanashiilv
Ziņojumi: 62
Pievienojies: 21 Mai 2015, 23:09
Braucu ar: familia
AUngers rakstīja:Sveiki. Ir tada lieta ka gaudoja suknis, nezeligi, jo kadu laiku pabraukaju bez ellas, vakar nomainiju sukni, uzliku lietotu.
Mēģinaju atgaisot , grozot sturi uz abam puse, un vienaa bridi saka no siksnas mest eļļu uz visam pusem, pieleju atkal limeni un tas pats,.
Sorit aizvedu uz servisu un teica ka suknim blivslegs beigts. Ir iespeja atseviskji nomainit vinju, jeb jabrauc pie restauretaja?
Un vai tas ir normali ka uzgaze un blivslegu saboja, man jau sak likties ka sistemaā ir parlielu spiediens un tadel mos izspiez???

Es ar gribēju pa lielam visu nomainīt, iztērēju ~2l dexron III skalojot un gaisojot vislaik, mazliet tīrāks palika (acīmredzot nebija gadiem mainīts) un, ja pielēja līdz atzīmei un grozija, tad arī spļaudijās, nez, poh, brauc kamēr nobrūk
Profila bilde
AUngers
Ziņojumi: 95
Pievienojies: 05 Mar 2014, 18:57
Braucu ar: 320
Vajag jau sataisit, apnik braukt ar gaudojosu sukni.
Kanashiilv
Ziņojumi: 62
Pievienojies: 21 Mai 2015, 23:09
Braucu ar: familia
AUngers rakstīja:Vajag jau sataisit, apnik braukt ar gaudojosu sukni.

Tad labāk pirkt jaunu sūkni vai restaurēt, pirkt jaunu rezervuāru ar filtru, lai viss pa smuko, savādāk no problēmas vaļā netiksi
RihisE36
Ziņojumi: 234
Pievienojies: 20 Nov 2014, 15:49
Braucu ar: E36 3.0d kvēps
stures pastiprinataja suknis varetu deret no m44 uz m50b20?
Profila bilde
ivars_e36
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 06 Dec 2013, 12:32
Braucu ar: ratiņiem pa rimi
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Sveiki biedri, varbūt kāds zinās, problēma tāda, pa labi griežot stūre viegli griežas viss ok, nekas negaudo, pa kreisi griežot sajūta ka pastūzis vispār nav, tikai kad uzgāzē aiziet, un tāpat uz kreiso gaudo un sūdīgi iet, uz labo negaudo un smuki iet, pie vainas būs reika vai pats sūknis?


Sent from my iPhone using Tapatalk
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
Starp citu cik suknis maksa?
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
Sveiki, man te tāda problēma , kad braucot un strauji griežot stūri ,ir ļoti grūti pagriest ja neuzspiež uz gāzes pedāļa, respektīvi nepalielina ātrumu , bet tas ir tad kad strauji jāgriež,tāda sajūta ka mehānisms netiek lidz darbībām.
Gribēju apskatīties stūres pastiprinātāja eļļu , bet īsti nezinu kurš bacoka tad ir kur jāskatās? Jo itka atveru vienu kurš ir zem gaisa filtra kastes gandrīz tur melna eļļa iekša bija bieza, vai tad tad ir tas ko meklēju?
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Izklausās, ka skatījies pareizi. Kas nu kuram ir bieza, bet pēc maniem kritērijiem biezai eļļai tur nebūtu jābūt. Stūres past. sūknis negaudo tajos brīžos, kad grūti griezt? Es sāktu ar pastiprinātāja eļļas maiņu.
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
Ruu rakstīja:Izklausās, ka skatījies pareizi. Kas nu kuram ir bieza, bet pēc maniem kritērijiem biezai eļļai tur nebūtu jābūt. Stūres past. sūknis negaudo tajos brīžos, kad grūti griezt? Es sāktu ar pastiprinātāja eļļas maiņu.
Ne nekas negaudo, un nečīkst vienkārši likumos 90 grādu jāgriež stūri ar abām rokam nepārspīlējot , bet mazos likumos normāli griežas.
Nu tur ir tāda melna eļļa pat nav sarkana bet iekša kkas ir.
[img]
IMG_1328.PNG
[/img]
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Tad beigās kā tur īsti ir? Bieza, šķidra tā eļļa? Tikai kaut kas ir iekšā vai normāls līmenis? Ja saki, ka dodot gāzi vieglāk griežās, tad jau arī past.sūknis var būt pie dieviem aizgājis.
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
Ruu rakstīja:Tad beigās kā tur īsti ir? Bieza, šķidra tā eļļa? Tikai kaut kas ir iekšā vai normāls līmenis? Ja saki, ka dodot gāzi vieglāk griežās, tad jau arī past.sūknis var būt pie dieviem aizgājis.
Nu līmenis itka ir, bet nu es neesmu redzējis normālu šķidrumu cik viņam biezam jābūt, tapec līkas diezgan biezs , bet tikai zinu ka viņam ja Tu sarkanam vai sarkanigam, bet man vins ir reāli ogles melns ,ļoti biezs itka nav , bet nu apmēram tik biezs taka motora eļļa.
Ka noteikt vai vins ir vesals vai nē?
Un cik vins apmēram maksa ar visu mainu ? Ta uz kādu cenu man orientēties?
Nu ja iedodot gāzi griežoties likumā ir vieglāk griest, bez gāzes spiešanas gandrīz nereāli pagriest stūri strauji lai izbrauktu likumu ripojot.
Profila bilde
DN-848
Ziņojumi: 529
Pievienojies: 25 Mar 2015, 22:41
Braucu ar: Matt bucket
buba rakstīja:
Ruu rakstīja:Tad beigās kā tur īsti ir? Bieza, šķidra tā eļļa? Tikai kaut kas ir iekšā vai normāls līmenis? Ja saki, ka dodot gāzi vieglāk griežās, tad jau arī past.sūknis var būt pie dieviem aizgājis.
Nu līmenis itka ir, bet nu es neesmu redzējis normālu šķidrumu cik viņam biezam jābūt, tapec līkas diezgan biezs , bet tikai zinu ka viņam ja Tu sarkanam vai sarkanigam, bet man vins ir reāli ogles melns ,ļoti biezs itka nav , bet nu apmēram tik biezs taka motora eļļa.
Ka noteikt vai vins ir vesals vai nē?
Un cik vins apmēram maksa ar visu mainu ? Ta uz kādu cenu man orientēties?
Nu ja iedodot gāzi griežoties likumā ir vieglāk griest, bez gāzes spiešanas gandrīz nereāli pagriest stūri strauji lai izbrauktu likumu ripojot.
Izklausās ka sūknis aizgājis. Lietots maksā
Ar 40€ , es jaunu nopirku pa 100€, es domāju ka darbs ar visām eļļām varētu būt ap
50€. Jo mazliet jāpačakarējas ir. Un ieteiktu uzreiz jaunu pastiprinātāja bačoku nopirkt tas maksā ap 15€ lai vismaz zini ka eļļa arī tek caur jaunu filtru.
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
DN-848 rakstīja:
buba rakstīja:
Ruu rakstīja:Tad beigās kā tur īsti ir? Bieza, šķidra tā eļļa? Tikai kaut kas ir iekšā vai normāls līmenis? Ja saki, ka dodot gāzi vieglāk griežās, tad jau arī past.sūknis var būt pie dieviem aizgājis.
Nu līmenis itka ir, bet nu es neesmu redzējis normālu šķidrumu cik viņam biezam jābūt, tapec līkas diezgan biezs , bet tikai zinu ka viņam ja Tu sarkanam vai sarkanigam, bet man vins ir reāli ogles melns ,ļoti biezs itka nav , bet nu apmēram tik biezs taka motora eļļa.
Ka noteikt vai vins ir vesals vai nē?
Un cik vins apmēram maksa ar visu mainu ? Ta uz kādu cenu man orientēties?
Nu ja iedodot gāzi griežoties likumā ir vieglāk griest, bez gāzes spiešanas gandrīz nereāli pagriest stūri strauji lai izbrauktu likumu ripojot.
Izklausās ka sūknis aizgājis. Lietots maksā
Ar 40€ , es jaunu nopirku pa 100€, es domāju ka darbs ar visām eļļām varētu būt ap
50€. Jo mazliet jāpačakarējas ir. Un ieteiktu uzreiz jaunu pastiprinātāja bačoku nopirkt tas maksā ap 15€ lai vismaz zini ka eļļa arī tek caur jaunu filtru.
Labi , liels paldies , pagaidām pamēģināšu izgāzt veco eļļu ara ieliet jaunu svaigu, ja nekas nemainās tad jāskatās to sūkni.
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39
Kas atšķiras starp M50 un M52 stūres pastiprinātāja sūkņiem? Vai M50 sūkni var kaut kā uzlikt uz M52. Cik skatos, tie M52 sūkņi ir deficīts. Kādas cenas ir jauniem?
Profila bilde
omglsr
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 01 Aug 2015, 15:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīgas
Uzradusies problēma. Stūri griežot pa labi, ne līdz galam, bet gandrīz līdz atdurei un pa kreisi arī griežot, rodas gurkstoša skaņa kaut kur kreisajā pusē auto apakšā, ne no atbalstiem. Gan uz vietas stāvot, gan braucot. Eļļas līmenis stūres pastiprinātajam labs. Kas tur varētu būt par lietu vai ko tur varētu pats pārbaudīt? m43b19 motors