Dzinēja maiņa - swap dažādi

Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jā, tev vajag arī EWS no tā 1.8i vienot klāt tam, kurā ieliki to dzinēju. Vai arī doties pie kāda cilvēka, kas var EWS emulatoru uzstādīt, lai nav jāgraiza vadi.
Profila bilde
edgars90
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 18 Aug 2013, 23:37
Braucu ar: e36 tauringu
tas evs buus wajadziigs tam 1.8? ar 2.5peec tam nebuus probleemu?
Profila bilde
Janex325
Ziņojumi: 300
Pievienojies: 19 Aug 2013, 13:59
Braucu ar: 325 underground
Reputācija: 1
 
Need Help.
Ieswapots M50B25, ņemts no E34 (gadu nezinu), Pirmstam bija iekšā tāds pats M50B25 kurš atņirdzās. Gan vecais gan jaunais dzinējs NonVanos, Kompis, pravodka un datčiki izņemot droseli no vecā dzinēja. Vis salikts sasprausts itka būtu jābūt OK. Bet maita nelec, sūknis neiet un nav dzirksteles. WTF? Pēkšņi noklājies kloķenes dēvējs? OR?
Autoserviss tavam E36

Labojam ritošo daļu, metinam, labojam vai mainam dzinējus, un daram vēl daudzko citu.

Autocentrs Rīga
http://www.autocentrsriga.lv
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Devēji pareizi savienoti?
Profila bilde
Janex325
Ziņojumi: 300
Pievienojies: 19 Aug 2013, 13:59
Braucu ar: 325 underground
Reputācija: 1
 
Pēc vadu shēmas drosele pareizi un motoriņš zem ieplūdes kolektora pareizi.
Kloķenes devējam un Sadalenes devējam, vadu krāsas vienādas, bet ir mēģināts startēt gan tā, gan apmainot šiem abiem devējiem štekerus savā starpā. Bez rezultātiem.

Priekš palaišanas tak ir nepieciešams saspraust tikai 3x kontaktu (polu) štekerus, vai arī visi pārējie ir pareizi jāsasprauž?
Un tad jautājums vai ir jābūt knock sensor, kurš skrūvējas pie bloka?

Autiņš bija bišku pastāvējis ārā, un haube nau bijusi līdz galam ciet, tā rezultātā atklāju ka galvenajos trijos relejos ir ticis ūdens iekšā. Izsusināju, bet bez rezultātiem. Vai dēļ tiem slapjajiem relejiem varēju ECU nokūpēt?

Uj cik daudz jautājumu
Autoserviss tavam E36

Labojam ritošo daļu, metinam, labojam vai mainam dzinējus, un daram vēl daudzko citu.

Autocentrs Rīga
http://www.autocentrsriga.lv
Attēls
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Nonjeemu barda4oku lai iznjemtu ewsu savam un secinaaju kad tur jau kaads ir raknjaajies un kautko paartaisiijis-pasakiet luudzu kas ar vadiem tur jadara liekot iekshaa m50b25tu bez ewsa :rolleyes:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Nav motors mainīts? Parasti abus resnos vadus savieno, lai starteri grieztu, kad ieswapots motors, kam nav EWS.
Ja šajā liksi iekšā M50 motoru, tad jau tavā vietā kāds ir sadarījis, lai rūktu bez-EWS motors.
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Taatad dotajaa momentaa varu skruuveet barda4oku atpakalj jo vadi jau ir sasleegti prieks m50 ja? :super:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jā.
Bet es tikai domāju, kā tu iemānīsi to 1.8 iekš tās 2.5 bundžas.. Tur it kā EWS arī vajadzēs, ja negribi liekus izdevumus, bet tev EWS stāv šajā bundža. Visdrīzāk nāksies braukt pie kāda, kas uzliek EWS emulatoru vai arī meklēt citu komplektu tam 1.8 (EWS, čips, ECU).
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Manaa bundzaa kuraa ir shis ews ies iekshaa m50 :gigigi: a sho ewsu ar chipu doshu cilveekam kuram pardevu savu 1.8
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
edgars90
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 18 Aug 2013, 23:37
Braucu ar: e36 tauringu
tas laikam man adreseets...
ar kadaam naudinjaam tad buutu jaareekjinaas, ja kaadam luugshu sawienot? man tagad wis ir salikts .. lielajiem shtekeriem wisi kontakti pasees, nekas naw jaalodee? to pashu 1.8 prawodku war droshi likt pie 2.5 bundzas shtekera? un ja dziit kkur to mashinu, ko man njemt liidz no otras bundzhas, lai saliktu rucoshu? chipu no atsleegas, gredzenu no aizdedzes un to kastiiti ar shtekeri, wai wel ko? :rolleyes: es pats esu no siguldas puses, kur tuwaaka wieta, ar ko wareetu sarunaat shadu operaaciju?

kadreiz audjikus jaucu, tad winjiem pie droshinaataju kastes wareeja raut nost shtekerus... wai e36 bez kkadas liekas lodeeshanas war nomainiit wadus kas ir zem panelja?


welwiens jautaajums warbu jaw kaads saskaaries- koiloweri iet skatee cauri?
Pēdējais labojis edgars90 - 20 Aug 2013, 18:04, kopā labots 3 reizes.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jūs te putru sataisījāt. Vēlāk pārlasīšu, uzrakstīšu.
Profila bilde
Janex325
Ziņojumi: 300
Pievienojies: 19 Aug 2013, 13:59
Braucu ar: 325 underground
Reputācija: 1
 
Janex325 rakstīja:Pēc vadu shēmas drosele pareizi un motoriņš zem ieplūdes kolektora pareizi.
Kloķenes devējam un Sadalenes devējam, vadu krāsas vienādas, bet ir mēģināts startēt gan tā, gan apmainot šiem abiem devējiem štekerus savā starpā. Bez rezultātiem.

Priekš palaišanas tak ir nepieciešams saspraust tikai 3x kontaktu (polu) štekerus, vai arī visi pārējie ir pareizi jāsasprauž?
Un tad jautājums vai ir jābūt knock sensor, kurš skrūvējas pie bloka?

Autiņš bija bišku pastāvējis ārā, un haube nau bijusi līdz galam ciet, tā rezultātā atklāju ka galvenajos trijos relejos ir ticis ūdens iekšā. Izsusināju, bet bez rezultātiem. Vai dēļ tiem slapjajiem relejiem varēju ECU nokūpēt?

Uj cik daudz jautājumu
Joprojām aktuāli, Un vai var likt 550omu vieta 900omu klokvarpstas devēju kurš nāk modeļiem no 09.1992?
Autoserviss tavam E36

Labojam ritošo daļu, metinam, labojam vai mainam dzinējus, un daram vēl daudzko citu.

Autocentrs Rīga
http://www.autocentrsriga.lv
Attēls
Profila bilde
Uldis
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 11:40
Braucu ar: m50b25
Reputācija: 1
 
edgars90 rakstīja:tas laikam man adreseets...
ar kadaam naudinjaam tad buutu jaareekjinaas, ja kaadam luugshu sawienot? man tagad wis ir salikts .. lielajiem shtekeriem wisi kontakti pasees, nekas naw jaalodee? to pashu 1.8 prawodku war droshi likt pie 2.5 bundzas shtekera? un ja dziit kkur to mashinu, ko man njemt liidz no otras bundzhas, lai saliktu rucoshu? chipu no atsleegas, gredzenu no aizdedzes un to kastiiti ar shtekeri, wai wel ko? :rolleyes: es pats esu no siguldas puses, kur tuwaaka wieta, ar ko wareetu sarunaat shadu operaaciju?

kadreiz audjikus jaucu, tad winjiem pie droshinaataju kastes wareeja raut nost shtekerus... wai e36 bez kkadas liekas lodeeshanas war nomainiit wadus kas ir zem panelja?


welwiens jautaajums warbu jaw kaads saskaaries- koiloweri iet skatee cauri?
Man par koilām neko neiebilde, kautgan priekšējais šķērsstabilizatora stienis un atsaites vispār nav.
Who you choose, to be around you, It's to know WHO YOU ARE!!!
https://www.facebook.com/widesteeliesLV
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
edgars90 rakstīja:tas laikam man adreseets...
ar kadaam naudinjaam tad buutu jaareekjinaas, ja kaadam luugshu sawienot? man tagad wis ir salikts .. lielajiem shtekeriem wisi kontakti pasees, nekas naw jaalodee? to pashu 1.8 prawodku war droshi likt pie 2.5 bundzas shtekera? un ja dziit kkur to mashinu, ko man njemt liidz no otras bundzhas, lai saliktu rucoshu? chipu no atsleegas, gredzenu no aizdedzes un to kastiiti ar shtekeri, wai wel ko? :rolleyes: es pats esu no siguldas puses, kur tuwaaka wieta, ar ko wareetu sarunaat shadu operaaciju?

kadreiz audjikus jaucu, tad winjiem pie droshinaataju kastes wareeja raut nost shtekerus... wai e36 bez kkadas liekas lodeeshanas war nomainiit wadus kas ir zem panelja?


welwiens jautaajums warbu jaw kaads saskaaries- koiloweri iet skatee cauri?
Lielajam štekerim viss tur pasēs. EWS'u varu savienot es (sīkāk PM). Lai savienotu veiksmīgi EWS, vajadzēs pašu EWS, atslēgas riņķi, signāla pastiprinātāju, čipu.
Lai dabūtu vēlāk to 2.5 rūcošu, vajadzēs savienot abus resnos EWS vadus kopā, lai starteris grieztu.

Par koilām - nekādu problēmu nav TA.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Janex325 rakstīja:Pēc vadu shēmas drosele pareizi un motoriņš zem ieplūdes kolektora pareizi.
Kloķenes devējam un Sadalenes devējam, vadu krāsas vienādas, bet ir mēģināts startēt gan tā, gan apmainot šiem abiem devējiem štekerus savā starpā. Bez rezultātiem.

Priekš palaišanas tak ir nepieciešams saspraust tikai 3x kontaktu (polu) štekerus, vai arī visi pārējie ir pareizi jāsasprauž?
Un tad jautājums vai ir jābūt knock sensor, kurš skrūvējas pie bloka?

Autiņš bija bišku pastāvējis ārā, un haube nau bijusi līdz galam ciet, tā rezultātā atklāju ka galvenajos trijos relejos ir ticis ūdens iekšā. Izsusināju, bet bez rezultātiem. Vai dēļ tiem slapjajiem relejiem varēju ECU nokūpēt?

Uj cik daudz jautājumu
Teorētiski būtu jālec. Bet, ja sūknis nestrādā un dzirkstele nav, tad jāskatās kloķenes devēja virzienā vai ECU virzienā. Izej cauri tiem relejiem, vadiem, paskaties, kas tur notiek.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Janex325 rakstīja:Joprojām aktuāli, Un vai var likt 550omu vieta 900omu klokvarpstas devēju kurš nāk modeļiem no 09.1992?
Man ir 91g. m50b20 un es sev uzliku jaunu 900omu un viss iet ok.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Janex325
Ziņojumi: 300
Pievienojies: 19 Aug 2013, 13:59
Braucu ar: 325 underground
Reputācija: 1
 
Izrādījās ka ir nobeidzies ECU un kloķenes devējs. Beidzot rūc, tikai apgriezieni tukšgaitā ap 1300-1500 rpm, kas tagad pa vainu atkal :D?
Autoserviss tavam E36

Labojam ritošo daļu, metinam, labojam vai mainam dzinējus, un daram vēl daudzko citu.

Autocentrs Rīga
http://www.autocentrsriga.lv
Attēls
Profila bilde
Janex325
Ziņojumi: 300
Pievienojies: 19 Aug 2013, 13:59
Braucu ar: 325 underground
Reputācija: 1
 
Vakar atkal ap motoru padarbojos, daudzko samainīju, bišk labāk palika, bet neiet kāds no stobriem.
Vai kāds Valmierā esoš cilvēks nevar padalīties ar M50B20 vai M50B25 aizdedzes spolēm tīri uz testu :D? Valmiermuižas vai Brenguļu alus no manīm ;)
Autoserviss tavam E36

Labojam ritošo daļu, metinam, labojam vai mainam dzinējus, un daram vēl daudzko citu.

Autocentrs Rīga
http://www.autocentrsriga.lv
Attēls
Profila bilde
bananz
Ziņojumi: 28
Pievienojies: 23 Jan 2013, 18:26
Braucu ar: SvAbodNiJs
Atrašanās vieta: Liepāja

24 Aug 2013, 00:55

Sveiki biedri.

braucu ar 318i. Laikam, ka ar laiku jau gribās ko jaudīgāku. tad man ienāca prātā, ka varētu jaudīgāku motoru. No sākuma domāju par 2.5 , bet tagad iedomājos par 1.8is. Kurš no tiem būtu labāks? Cik apmēram varētu izmaksāt? Cik daudzas detaļas ir jāmaina? Iespējams, ka kāds jau ir darījis ko līdzīgu? būšu pateicīgs par visu informāciju. Paldies:)