Izplūdes upgrade

Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

18 Nov 2013, 02:28

Slim rakstīja:
Armando rakstīja:visi tie kas saka ka g-power utt utt bundulkji baigi krutie un ko tik nee, paskaidrojiet ar ko vinji ir tik kruti, ja neskaita ka neruses. tadu pashu setapu kads vinjos ieksaa var iebuvet parastajaa bundulii.
gribu redzēt kā tu panāksi pārveidojot savu stock glušaku, tādu skaņu kā manam G poweram :D

Ar ko viņi tik kruti, nu ir kruti un viss, viens uzliek sporta glušaku pa 40ls, cits nopērk lietotu remusu vai poweru pa 100ls

un vari te neburtot pa m52 kolektoriem x pipu utt. kā es gibu tā taisu. un pateiksu ka ar manu izplūdi velk labāk kā stock
jeezinj, cik visi te viegli aizskarami :lol:
nu nau, tam m52, manfolds nekads krutais, lai to uzskatitu par baigo updeitu. manaas aciis vispar tas ir neliels downgreids, pat ar to ka m50 ir cuguns kolektors. del videjas trubas, kas izpludei sanak baigais trauceklis, jo sanak varetikt pa taisno atsisties pret arejo sienu. lidzarto lielaks pretspiediens, kas pagrutina gaazu izplushanu. jo grutak izpludei, jo sliktak.
katraa zinjaa es netiektos uz m52 manifoldu bet gan m3 ;) par skanju runajot pat uzliekot identiski tadu pasu izpludi kaa stock tik no nerzas, mainitos skanja, del matreala termo ipashibam un ari manitos plusmas efektivitate. nerza labak vada karstumu taa rezultataa izpludei vieglak plust cauri.
izpludei labak ir, ja vinja plust atri un briivi. atri nozimee neparak liela izmera trubu, pret attiecigo izludes gazu daudzumu, brivi nozimee, bez liekiem liikumiem un skersliem.
tavs x savienojums reali tev nedo nekadus jaudas pieaugumus, tikai nedaudz sabremzee gaazes, ko tu reali savaitaa nejustu ja esi uzstadijis pareizaa izmera x savienojumu, bet vins noslapee skanjas un frekvences, taateikt viena izbeidz otru, satiksanas vietaa. cik saprotu tu vinju liki lai vins nedaudz noklusinatu izpludi.
velreiz runajot par tiem visiem g power utt izputejiem- vinjiem ir krietni samazinata izpludes pretestiba, kas nozimee atraku gazu izpludi, kas atkal nozimee kvalitativaku degmaisijumu, bet to var tikai izdarit uz troksna palielinashanu, es personigi neesmu liels trobela fanats ;)
un par manifoldu runajot, ir galvanais lai vins vienmerigi izvada gaazes, un katrs kanals viens otram palidz, izveidojot nelielu vakumu aiz sevis nevis to noblokjee kaa to dara standarta m50 un m52 manifoldi, lai cilindros nepaliktu gaazes, un jaunais degmaisijums varetu sadekt kaa paredzets, nevis atskaidits vel ar vecajam gazem.
Pēdējais labojis Armando - 19 Nov 2013, 00:31, kopā labots 1 reizi.
...
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

18 Nov 2013, 02:34

ruudzha rakstīja:man tads jautajums, ka ir ar tam izpludes sistema kura ebaya tirgo, bet vinam nenak zonde, tad jau sanak ka motors normali nedarbosies, un paterins bus liels? :nenene: vai ir kads kas to ir darijis? :supeer: :supeer: :yes:
zondes caurumus pats var uztaisit, vajadzigajas vietas, tur vispar problemu nau ;) es jau sen kadu no tiem butu uzlicis, bet sanak baigi saligi ar pasta izdevumiem, kaa ari es neesmu parliecinats vai manam auto deretu del bremzu trumulja un stures stienja kuram jaiet gar kolektoru, un sakt partaisit butu pedejais ko es gribetu darit.
ja man butu lhd es jau sen tadu butu uzlicis. (pameklee short headers)
...
Guntars
Ziņojumi: 29
Pievienojies: 24 Mai 2014, 20:08
Braucu ar: BMW 323 Coupe
Atrašanās vieta: Norway

25 Sep 2014, 15:37

Armando rakstīja:izgriezot katalizatorus ir vienigais realais upgreids ko var izdarit, atvieglot gaazu izpludi.
ja grib iet dzilak ir jasak mainit kolektori bet ne jau uz m52
izpludes diametrs ir ok preks attiecigaa dzineja un nau nepiecieshams mainit uz lielaku.
ja gribas kko sadarit ar izpludi, tad jedzigakais variants ir nopirkt m3 kolektorus un talak jau sadarit lietas pec pasha velmeem.
ps m3 kolektori nebut nau perfekti, izpludes garumi atskiras par diezgan ieverojamiem daudzumiem. var saakt vinjus parveidot un taisit vienadus, bet tadaa gadijumaa es saaktu buuvet no nulles.
viennozimigi es uzskatu ka lietderigakais butu m3 kolektors, un ari poarejaa izputeja dalja ar klusinatajiem katalizatoru vietaa
Garumi nav vienādi jo,M3 tomēr ir ielas autiņš.Un izplūdes kolektors ir konstruēts tā lai efektivitāte no viņa būtu jau no apakšas RPM!