Apgriezienu peldēšanas problēmas

Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46
bergbmw318 rakstīja:Sveiki visiem.ludzu pec palidzibas.problema tada - peld apgriezieni
Aukstu iedarbinu turas uz 1.5k,pec laika sak lekat no 0.8k lidz 2k apmeram.
Nesen ielit motors m50b25,itka slikti salika isputeju visa garuma.vai varetu vaina but isputeja? :doh:
Vainu varbut nomira droseles dačiks? Ka var šas detaljas parbaudit?neesmu nekads tur meistars :gigigi:
Un kad uzsilst tad ir normāli? Man tas pats, tikai aukstam motoram parasti uzreiz pēc pielaišanas. Tagad atkal kādu laiku tā nav bijis. Varbūt zonde tev neriktīgi salikta?
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
karoč problēma tāda, ka kad uzsilst lidz darba temp. sak peldet abaroti. gaitā viss ok, bet ka izspiez sajugu apgriezieni nokrit lidz kkur 400rpm un peld, citreiz pat noslapst. itka sledzu pie kompja, izmeta ka sadalenes devejs, to nomainiju bet nekas nemainijās. problema ka otrs daciks ari metams vai vajag nodzest kludu vai kko tadu?? aukstam viss zbis
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
325 vanos 94.gada Auksts viss uz 100, kad jav pasilst, tad stāvot piem pie vilciena pārbrauktuves, ik pa brīdim ievibrē mašīna, apgriezieni itkā nestaigā un kompis arī neko neparāda... Motoram paduškas nomainītas... kārbas paduškas tak neko tādu nedara :hahaha: ?
Nu varbūt esmu sīkumains ,bet man nepatīk nekas lieks... tā vibrācija ir maza bet tāpat nepatīkama. MBY kādam ir kkas tamlīdzīgs bijis.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
ElvijsR rakstīja:325 vanos 94.gada Auksts viss uz 100, kad jav pasilst, tad stāvot piem pie vilciena pārbrauktuves, ik pa brīdim ievibrē mašīna, apgriezieni itkā nestaigā un kompis arī neko neparāda... Motoram paduškas nomainītas... kārbas paduškas tak neko tādu nedara :hahaha: ?
Nu varbūt esmu sīkumains ,bet man nepatīk nekas lieks... tā vibrācija ir maza bet tāpat nepatīkama. MBY kādam ir kkas tamlīdzīgs bijis.
Man arī ir tamlīdzīga problēma. Nav ne jausmas kas pie vainas.
Mlinarts
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 25 Mai 2014, 22:07
Braucu ar: E91
ZzevsS rakstīja:Man gan iedarbinot nedaudz paturas uz 1.5k un pec tam noiet uz normu, arī inteeresē kas varētu būt pa vainu
Kpc tu domā ka tur ir kkāda vaina ?
Attēls
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
ZzevsS rakstīja:Man gan iedarbinot nedaudz paturas uz 1.5k un pec tam noiet uz normu, arī inteeresē kas varētu būt pa vainu
Man jav šķiet ,ka gaisa masas mērītājs :hahaha: vismaž čomam ar 2.5 bija tā...
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
LASTKING rakstīja:
ZzevsS rakstīja:Man gan iedarbinot nedaudz paturas uz 1.5k un pec tam noiet uz normu, arī inteeresē kas varētu būt pa vainu
Kpc tu domā ka tur ir kkāda vaina ?
Šaubos ka tam tā būtu jābūt. Jo augstāks laiks, jo augstākus apgriezienus ceļ, un ilgāk tur.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
ElvijsR rakstīja:
ZzevsS rakstīja:Man gan iedarbinot nedaudz paturas uz 1.5k un pec tam noiet uz normu, arī inteeresē kas varētu būt pa vainu
Man jav šķiet ,ka gaisa masas mērītājs :hahaha: vismaž čomam ar 2.5 bija tā...
Kompis GMM neuzrāda kļūdu, un tā ir arī ar otru GMM kas man ir.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tā ir jābūt.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
dogMa rakstīja:Tā ir jābūt.
Ok, paldies!
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
EJANSONS rakstīja:karoč problēma tāda, ka kad uzsilst lidz darba temp. sak peldet abaroti. gaitā viss ok, bet ka izspiez sajugu apgriezieni nokrit lidz kkur 400rpm un peld, citreiz pat noslapst. itka sledzu pie kompja, izmeta ka sadalenes devejs, to nomainiju bet nekas nemainijās. problema ka otrs daciks ari metams vai vajag nodzest kludu vai kko tadu?? aukstam viss zbis
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kļūda arī pēc cita dačika uzlikšanas uzmetas? Par kādu motoru runājam?
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
dogMa rakstīja:Kļūda arī pēc cita dačika uzlikšanas uzmetas? Par kādu motoru runājam?
neesmu slēdzis pēc otra dacika uzliksnas. 97gada m52b28
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI
EJANSONS rakstīja:
EJANSONS rakstīja:karoč problēma tāda, ka kad uzsilst lidz darba temp. sak peldet abaroti. gaitā viss ok, bet ka izspiez sajugu apgriezieni nokrit lidz kkur 400rpm un peld, citreiz pat noslapst. itka sledzu pie kompja, izmeta ka sadalenes devejs, to nomainiju bet nekas nemainijās. problema ka otrs daciks ari metams vai vajag nodzest kludu vai kko tadu?? aukstam viss zbis
Man šī pati problēma, ir nomainīts gan kloķenes, gan sadalenes devējs, par abiem bija kļūdas kompī. Problēma nepazuda. Dzinējs m52b28 (līdz 95.gada septembrim ražotais, ja tas ko maina). Bet rādīja kļūdu arī par vienu zondi, kura nav nomainīta vēl. Dikti ceru, ka tā arī būs vaina, citādi sanāk mistika, it kā jau nav nekas traks, bet kaitina tā noslāpšana. Un vēl pie simptomiem iespējams minēt, ka atvienojot klemmi uz laiku un tad pievienojot, pēc tam kādu laiku var braukt un problēma nav, tad lēnām atgriežas, pie tam tas nav konstanti, tikai šad tad tā notiek. :gigigi: Kurš atrisina problēmu, lūdzu, padalās! :bmw:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Baigi izklausās pēc kloķenes devēja problēmām. Kļūdas neatgriežas? Varbūt priekšējais šķivoks met vai kā citādi beigts?
Profila bilde
Vl@dis
Ziņojumi: 168
Pievienojies: 28 Apr 2013, 09:29
Braucu ar: 206
Atrašanās vieta: Riga,JUgLa-3
Veeteks rakstīja:
bergbmw318 rakstīja:Sveiki visiem.ludzu pec palidzibas.problema tada - peld apgriezieni
Aukstu iedarbinu turas uz 1.5k,pec laika sak lekat no 0.8k lidz 2k apmeram.
Nesen ielit motors m50b25,itka slikti salika isputeju visa garuma.vai varetu vaina but isputeja? :doh:
Vainu varbut nomira droseles dačiks? Ka var šas detaljas parbaudit?neesmu nekads tur meistars :gigigi:
Un kad uzsilst tad ir normāli? Man tas pats, tikai aukstam motoram parasti uzreiz pēc pielaišanas. Tagad atkal kādu laiku tā nav bijis. Varbūt zonde tev neriktīgi salikta?
Man lidzigi ka lietotajamEJANSONS.bed uz auktu ar bik peld,tikai minimali
viewtopic.php?f=18&t=2190
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
bet kompis izmeta tikao sadalenes deveju. vajadzetu paprovet 100% ejosu, un tad varetu domat kas talak. un par skivoku saubos, joo nevar but ka peksni sametas. pirmstam viss bija ok
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
EJANSONS rakstīja:
EJANSONS rakstīja:karoč problēma tāda, ka kad uzsilst lidz darba temp. sak peldet abaroti. gaitā viss ok, bet ka izspiez sajugu apgriezieni nokrit lidz kkur 400rpm un peld, citreiz pat noslapst. itka sledzu pie kompja, izmeta ka sadalenes devejs, to nomainiju bet nekas nemainijās. problema ka otrs daciks ari metams vai vajag nodzest kludu vai kko tadu?? aukstam viss zbis
labi izskaidrojiet kads sakars sajugam ar klokenes deveju :rolleyes:
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 
Dj_Zii rakstīja:
EJANSONS rakstīja:
EJANSONS rakstīja:karoč problēma tāda, ka kad uzsilst lidz darba temp. sak peldet abaroti. gaitā viss ok, bet ka izspiez sajugu apgriezieni nokrit lidz kkur 400rpm un peld, citreiz pat noslapst. itka sledzu pie kompja, izmeta ka sadalenes devejs, to nomainiju bet nekas nemainijās. problema ka otrs daciks ari metams vai vajag nodzest kludu vai kko tadu?? aukstam viss zbis
labi izskaidrojiet kads sakars sajugam ar klokenes deveju :rolleyes:
tas bija domats ka motors brivi sak stradat tukgaita nevis atruma
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
EJANSONS rakstīja:bet kompis izmeta tikao sadalenes deveju. vajadzetu paprovet 100% ejosu, un tad varetu domat kas talak. un par skivoku saubos, joo nevar but ka peksni sametas. pirmstam viss bija ok
Vienkārši saku no pieredzes, ka ir gadījumi, ka maina visu, bet nelīdz, beigās pie vainas šķivoks. Varbūt aizbrauc pie zinoša diagnostiķa?