bākā lejamie sprauslu tīrītāji?!

Profila bilde
m44b19
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 19 Nov 2013, 19:01
Braucu ar: m44
gribētu dzirdēt kādu viedokli no pieredzes ar veikalos nopērkamajiem maisījumiem, kurus pielej pilnai bākai klāt un kas iztīrot sprauslas. tautā jau runā ka tur viss esot slikti, bet gribētu dzirdēt tiešām no pieredzes..
ir kāds mēģinājis? ir no tā kādā jēga?
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
reiz man bija audi S2-bija probeemas ar padevi-meiters audi viens tieteica tikai un vieniigi REDEX-es pameeginaaju un probleemas pazuda uz visiem laikiem-nez kaa ar BMW.....
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
m44b19
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 19 Nov 2013, 19:01
Braucu ar: m44
mans jautājums būs neloģisks, bet ja kāda sprausla nepietiekami padod degvielu, tad citas sprauslas var pārliet, lai noturētu apgriezienus?
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
nu lambda ir 1 uz uz 4 cyl (šujmašīnas motoru gaadījumā :lol: ) respektīvi ja viena sprausla lies par maz, tad visām sprauslām tiks palielināts atvēruma laiks, līdz visu cyl kopējās atgāzes būs ok.
Profila bilde
Amish
Ziņojumi: 1240
Pievienojies: 25 Jan 2014, 14:49
Braucu ar: M54B30 melnu kupeju
Reputācija: 2
 
m44b19 rakstīja:gribētu dzirdēt kādu viedokli no pieredzes ar veikalos nopērkamajiem maisījumiem, kurus pielej pilnai bākai klāt un kas iztīrot sprauslas. tautā jau runā ka tur viss esot slikti, bet gribētu dzirdēt tiešām no pieredzes..
ir kāds mēģinājis? ir no tā kādā jēga?
Labāk aizved viņas uz ultraskaņu un neriskē. Tas nemaksā kosmosu un garantēti iztīrītas.
Profila bilde
m44b19
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 19 Nov 2013, 19:01
Braucu ar: m44
seeingman rakstīja:nu lambda ir 1 uz uz 4 cyl (šujmašīnas motoru gaadījumā :lol: ) respektīvi ja viena sprausla lies par maz, tad visām sprauslām tiks palielināts atvēruma laiks, līdz visu cyl kopējās atgāzes būs ok.

ja lamda strādā un funkcionē, tad tevis pieminētais variants var palielināt patēriņu pa pāris litriem uz 100 km?
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
pāris litri.... hvz, teorētiski iespējams.
P.S. ir pieejama sprauslu tīrīšana ultraskaņā un pārbaude uz stenda, 10eur par sprauslu