Izpūtējs dūmo.

Gints16
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 22 Jan 2015, 13:46

27 Feb 2015, 20:12

Čau visiem. Tātad pienācis moments, kad vēršos pēc jūsu palīdzības. Problēma tāda, ka pierūcinot auto, no izpūtēja nāk pelēcīgi balti dūmi, gan aukstajā, tāpat arī siltajā laikā. Vēlāk, kad motors ir uzsilis un esmu nedaudz pabraucis tie dūmi pazūd un viss ir kārtībā. Bet tommēr nav patīkami, ka tā notiek. Motors eļļu nēed un viss ir normās, tāpat ar tosolu, bet vienmēr, kad mašīna rūc, tad izpūtēja galā ir ūdens manuprāt, ar bendzīna patēriņu arī viss ok. Varbūt kāds var padalīties pieredzē ar šādu problēmu un zina kā to risināt. Auto ir 1.8 motoriņš, kas iet uz bendzīnu. Paldies jau iepriekš !
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

27 Feb 2015, 20:20

nu tur dzinējam ir vāks. vari viņu ņemt ārā un mest miskastē :gigigi: varu piedāvāt tadu dzinēju pa 450eur bez apkarināmā :gigigi:
Sorry melnais humors :gigigi:
jajau nekas nekur nezūd tad jau viss ok :super: man mazdai un bmw tas pats.
mazdai vispar no rītiem tādi dūmi itkā nebūtu galvas blīves vispār :D
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
bembis e36
Ziņojumi: 692
Pievienojies: 23 Sep 2013, 19:30
Braucu ar: 328i,e39 523
Atrašanās vieta: limbazi

27 Feb 2015, 20:23

Gints16 rakstīja:Čau visiem. Tātad pienācis moments, kad vēršos pēc jūsu palīdzības. Problēma tāda, ka pierūcinot auto, no izpūtēja nāk pelēcīgi balti dūmi, gan aukstajā, tāpat arī siltajā laikā. Vēlāk, kad motors ir uzsilis un esmu nedaudz pabraucis tie dūmi pazūd un viss ir kārtībā. Bet tommēr nav patīkami, ka tā notiek. Motors eļļu nēed un viss ir normās, tāpat ar tosolu, bet vienmēr, kad mašīna rūc, tad izpūtēja galā ir ūdens manuprāt, ar bendzīna patēriņu arī viss ok. Varbūt kāds var padalīties pieredzē ar šādu problēmu un zina kā to risināt. Auto ir 1.8 motoriņš, kas iet uz bendzīnu. Paldies jau iepriekš !
man tas pats vienam e36,dzinējs čau
Profila bilde
Duuj
Ziņojumi: 1132
Pievienojies: 31 Aug 2012, 03:45
Braucu ar: Sarkanu kupeju
Atrašanās vieta: Limbaži

27 Feb 2015, 20:28

Gints16 rakstīja:Čau visiem. Tātad pienācis moments, kad vēršos pēc jūsu palīdzības. Problēma tāda, ka pierūcinot auto, no izpūtēja nāk pelēcīgi balti dūmi, gan aukstajā, tāpat arī siltajā laikā. Vēlāk, kad motors ir uzsilis un esmu nedaudz pabraucis tie dūmi pazūd un viss ir kārtībā. Bet tommēr nav patīkami, ka tā notiek. Motors eļļu nēed un viss ir normās, tāpat ar tosolu, bet vienmēr, kad mašīna rūc, tad izpūtēja galā ir ūdens manuprāt, ar bendzīna patēriņu arī viss ok. Varbūt kāds var padalīties pieredzē ar šādu problēmu un zina kā to risināt. Auto ir 1.8 motoriņš, kas iet uz bendzīnu. Paldies jau iepriekš !
Gan jau tikai kondensāts
Gints16
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 22 Jan 2015, 13:46

27 Feb 2015, 20:38

Ja dzinējs ietu uz beigām, tad tas būtu jau noticis, jo ar tādu ripinu no vasaras sākuma, un papildus viņš dūmotu visulaiku, arī tad, kad uzsiltu, bet tā nav, tikkai kamēr auksts un neesmu gabaliņu pabraucis. :D Vēlāk jau, kad nedūmo es par autiņu nesūdzos, tikkai tas sākums nepatīk.
Armani
Ziņojumi: 17
Pievienojies: 29 Jan 2014, 19:23

27 Feb 2015, 20:38

Tas ir tikai kondensāts.Nav par ko satraukties.pavēro kaimiņus no rītiem :super:
Gints16
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 22 Jan 2015, 13:46

27 Feb 2015, 20:57

Protams kaimiņu opelīši arī dūmo nedaudz, kā jau mašīnai pienākas, bet mans ir stipri izteiktāks un nepatīkamāks. Ganjau arī statoil esat manījuši pretdūmošanas eļļas, esmu dzirdējis atsauksmes un arī nepatiku. Cits saka, ka palīdz, bet atkal pagadās, kas teiks, ka tas nav nekas labs motoram un nepalīdz. Kāds ir provējis un var padalīties ar pieredzi ? :)
Profila bilde
Arz
Ziņojumi: 207
Pievienojies: 27 Jan 2014, 21:03
Braucu ar: auto.
Reputācija: 1
 

27 Feb 2015, 20:59

Tač ja šķidrumi dzinējam nezūd. Dinamika visa kā vajag tad ko piesienies pie izpūtēja? :lol: Cilvēki sāk palikt jau galīgi dīvaini. Drīz arī sāks prasīt ko darīt kad gaisa atsvaidzinātājs vairs nesmaršo. Un ko tādā gadījumā ieteiktu utt. :doh:
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

27 Feb 2015, 23:13

Gints16 rakstīja:Protams kaimiņu opelīši arī dūmo nedaudz, kā jau mašīnai pienākas, bet mans ir stipri izteiktāks un nepatīkamāks. Ganjau arī statoil esat manījuši pretdūmošanas eļļas, esmu dzirdējis atsauksmes un arī nepatiku. Cits saka, ka palīdz, bet atkal pagadās, kas teiks, ka tas nav nekas labs motoram un nepalīdz. Kāds ir provējis un var padalīties ar pieredzi ? :)
ja ar mašīnu viss ok tad priekškam liet kkadus sūdus iekš dzinēja ?
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

28 Feb 2015, 02:13

Eļļu need, antifirza limenis nezūd, motors neparkarst, par ko stress? Brauc un priecajies, nedoma par lietam par ko nevajag uztraukties.
Profila bilde
Sprogis
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 26 Jūl 2012, 22:16
Braucu ar: e60, e46
Atrašanās vieta: Ikšķile

28 Feb 2015, 02:28

Jus tagad gribat teikt, ka, ja auto pastiprinati dumo, tas ir normali? A ja motoraa kaut kas dauzaas, gaudo un veel sazin ko dara, bet skidrumi nezuud, arii viss ir ok? :super:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

28 Feb 2015, 04:17

iespejams tev gluks ar degvielas padevi, kamer auksts tikmer parlej, lidzarto pastiprinati dumo.
tas varetu but saistits gan ar dzineja t sensoru gan ar gaisa t sensoru, gmm, utt. vajag konkretaku infu, kads dzinejs, lidz kadai t tas izpauzas, gaitas izmainjas utt.
tapat tas var pajucis aizkjipis katalizators, kas traucee gazem izplust lidzarto radot pastiprinatu kondensatu, izputejam uzsilstot tas nau tik loti redzams
...
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

28 Feb 2015, 11:27

Arz rakstīja:Tač ja šķidrumi dzinējam nezūd. Dinamika visa kā vajag tad ko piesienies pie izpūtēja? :lol: Cilvēki sāk palikt jau galīgi dīvaini. Drīz arī sāks prasīt ko darīt kad gaisa atsvaidzinātājs vairs nesmaršo. Un ko tādā gadījumā ieteiktu utt. :doh:
nu gan pateici.. cilveks varbut velas lai ar dzineju vis ir kartiba, visas ta temperaturas un vienmer..

bet ja, ka jau armando pateica, un ja vis ar skidrumiem, dzineja dinamiku ir kartiba, loti liela iespeja ka katalizators, ja tads vispar ir, ir ciet. ja nav, tad ieteiktu uztaisit dzineja diagnostiku pie aparata kas parada esosos parametrus un no ta jau izsecinat kas pie vaines, vai kads temperaturas daciks, del kura aukstu dzineju parlej, del ka rodas pelecigie dumi pastiprinati, vai kas cits!