1.6 pabraukaja bez gaisa filtra.

Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Sveiki nesen nopirku 316 bmw. sodien braucu un saku just ka necel auksa tada sajuta ta ka motoru bremzetu bet tad kad kadas 5sek patur pedali grida sak just kad aiziet atkal. izdomaju nonemt gaisa filtra kasti nost un ko es ieraudziju? to ka nemaz nau gaisa filtra ieksa un dievs vien zin cik ilgi ta filtra tur nau. jatajums tads ko darit talak? ir doma noraut nost iepludes sistemu un kartigi iztirit no visiem tiem sudiem ko sarijis ieksa. un cik liela skade ir nodarita motoram braukajot bez gaisa filtra?
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Man tev bēdīgas ziņas - gaisa masa mērītājs ir mazakais ko tu sapis. bēdīgākais ir tas kad cilindrā ar gaisu var/iespējams ir nonācis gaiss, kuram klāt ari ir smilts graudiņi, kas pamatīgi izdeldē tev vai nu cilindru vai kompresijas gredzenus. Ja auto patiešām liekas švaks pamēri kompresiju cilindros un salīdzini ar tehniskajiem datiem.
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
pacs jau nedelu braukaju bez ta filtra bet hwz cik igli vel ieprieksejais saimnieks braukaja bez filtra
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Arii vienreiz gadijaas aizmirst ielikt filtru atpakalj. Tas bija m40 motors. Nobraucu daudz un tad kad sapratu kljuudu ieliku jaunu filtru bet tas motors vairs negaaja pret kalnu ar piekto. Neilgi pectam pardevu. Domaaju ka tam motoram bija kapi. :rolleyes:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Man itka motors iet loti labi. Tikai ir tas ka briziem uznak tada kaa bremzesana bet mazliet paturot pedali grida ta bremzesana beidzas un iet loti labi. Man tas motorits iet ar 4 turaidas kalna brivi
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Nu netieku skaidriba ar to problemu. Kamer auksts tikmer iet ideali. Kaa pabrauc kadus divus kilometrus sakas tada kaa motora bremzesana bet pec 2.5 apgriezieniem motors atkal iet. Ka nomet gazi var teikt slapat nost. Taka nestradatu kads cilindrs.
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža
man vot ari bija ta , ka slapst nost un kadi cilindri neiet . nogriezu zondi nost un vis bija kartiba. jo problema bija zondes vados. (bet ta problema paradijas kad bija slaps laiks.)
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Kaa too zondi nogriezt? Vnk griezt nost un vadus aptit?
Profila bilde
rus90
Ziņojumi: 573
Pievienojies: 28 Jūn 2013, 07:01
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 2
 
zurkae36 rakstīja:Kaa too zondi nogriezt? Vnk griezt nost un vadus aptit?
tur ir štekeris. pameģini vnk atvienot
Attēls
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Nemokies - uzliec filtru - nonem klemmes no akmulatora un lai pastav 30 min. Ja nekas nemainas aizdzen uz diagnostiku varbut kads no deveejiem nestradaa ka naakas .... varbut vnk gaisa masas meritajs beigts! Neker krenki ja iet pes 2500k apgriezieniem tad tavam puteklusucejam viss ir kartiibaa ar motoru:) uzmet aci vai gaisa gofrai nav caurumu locijumu vietaas.....
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Aizmirsu piebilst kad noslapeju auto izputejqs kautkqs tikšk liekas ka zonde
Profila bilde
barons
Ziņojumi: 559
Pievienojies: 11 Mai 2013, 16:57
Braucu ar: Big Bang Chevy
Atrašanās vieta: pludmalē ar kokteili rokā
Reputācija: 5
 
No sākuma pārbaudi visu sistēmu, pieslēdz pie kompja diagnostiku. Gaisa mērītājs un gofra ir pirmie sarakstā. Ja tur viss dzīvs (par mērītāju māc šaubas), var sākt skatīties tālāk. Kā jau minēts augstāk, ja dzinējā tikuši smilšu graudi, pastāv risks uz cilindriem un gredzeniem. Šo var mēģināt noteikt pēc kompresijas. Par zondi es domātu pēdējo, lai gan nav izslēgts. Katrā ziņā tiešu saistību zondei ar filtra neesamību es neredzu.
Profila bilde
pipax
Ziņojumi: 79
Pievienojies: 07 Mar 2015, 20:23
Braucu ar: stīgu
Atrašanās vieta: kuldiga
zurkae36 rakstīja:Aizmirsu piebilst kad noslapeju auto izputejqs kautkqs tikšk liekas ka zonde
zonde nekad netikšķ,izpūtējs tikšķ no karstuma,pieļauju drīžāk ka katalizators ir ciet,paprasi lai kāds patur apgriezienus un aizej paskaties vai pa galu kas nāk ara :yes:
Profila bilde
barons
Ziņojumi: 559
Pievienojies: 11 Mai 2013, 16:57
Braucu ar: Big Bang Chevy
Atrašanās vieta: pludmalē ar kokteili rokā
Reputācija: 5
 
pipax rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Aizmirsu piebilst kad noslapeju auto izputejqs kautkqs tikšk liekas ka zonde
zonde nekad netikšķ,izpūtējs tikšķ no karstuma,pieļauju drīžāk ka katalizators ir ciet,paprasi lai kāds patur apgriezienus un aizej paskaties vai pa galu kas nāk ara :yes:
Šis skan krietni loģiski, jo iespējams, ka aizkakātais katalizators uz maziem apgriezieniem nespēj izlaist cauri gāzes, bet līdz ko dabū apgriezienus spiediens ir gana liels, lai parautu cauti katiņam un auto aiziet ;)
emcix
Ziņojumi: 92
Pievienojies: 19 Apr 2015, 22:38
Braucu ar: Netīru putekļusūcēju
Atrašanās vieta: Kuldīga
barons rakstīja:
pipax rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Aizmirsu piebilst kad noslapeju auto izputejqs kautkqs tikšk liekas ka zonde
zonde nekad netikšķ,izpūtējs tikšķ no karstuma,pieļauju drīžāk ka katalizators ir ciet,paprasi lai kāds patur apgriezienus un aizej paskaties vai pa galu kas nāk ara :yes:
Šis skan krietni loģiski, jo iespējams, ka aizkakātais katalizators uz maziem apgriezieniem nespēj izlaist cauri gāzes, bet līdz ko dabū apgriezienus spiediens ir gana liels, lai parautu cauti katiņam un auto aiziet ;)
Tad aukstai mašīnai ir mazāk dūmi nekā siltai, ka auksts iet, bet pēc kāda laika vairs neiet? (droši vien pēc tam kad uzsilst un ieslēdzas zonde.) Manam 1.6 putekļusūcējam arī kad izpūtējs uzkarst un noslāpē, tad tikšķ, kamēr atdziest, kas par vainu tā arī neesmu sapratis un neesmu arī īpaši meklējis.
Es lieku uz zondes vainu, man arī tā bija ka auksts gāja, bet sākot silt sāka raustīties (braucot) tukšgaitā viss ok, nokniebu zondei vadus-nekas nemainījās, tad norāvu zondes štekeri, tas bija slapjš un pilns ar zemi, pēc tam viss oki čiki.
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Tas ka tikšķ pilnigi poh, man nav katalizatora un ari pec sirsnigaākasgāzēšanas tikšķ.