Paātrinājuma problēmas

Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

23 Sep 2011, 16:35

Sveiki, biedri!

Nu, jau ļoti labu laiki mani nomoca viena problēma, ar kuru nekādi netieku galā..
Respektīvi - braucot pa štrāsi, regulāri nokustas benzīna patēriņa (ekonometra) bultiņa (skat. video). Tas būtu sīkums, bet problēma tāda, ka, uzņemot ātrumu, arī jūtas, ka tā kā pa trepi uzņem ātrumu, t.i., ar pārrāvumiem (intervāla ziņā tieši tāpat, kā tā bultiņa nokustas).
Kā arī, slēdzoties klāt pie kompja (BOSCH), visu laiku rāda, ka aizdedze ir pa vēlu. Ne ļoti daudz, bet ir.

Tika regulētas sadalenes, t.i., noliktas pa metkām, lai pārliecinātos, ka tiešām tur viss ok. Tas minimālu labumu deva, bet tāpat nekā. Nomainīju kloķenes devēju, jo šāds efekts/defekts bija arī, kad mira nost mans pirmais kloķenes devējs.
Ir mainīti čipi, paši ECU, viss pa vecam. Kaut gan, kad pirmo reizi nomainīju čipu (kaut kāds čipotais), tad problēma bija pazudusi, bet tagad ar to čipu tas pats.. Un ir tā, ka ik pa laikam uz brīdi pazūd tā parādība.

Ļooti ceru uz gudru cilvēku viedokli :supeer:

VIDEO:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

26 Sep 2011, 16:06

m? :rolleyes:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

26 Sep 2011, 16:24

kaads gadiijumaa agraak nestaastiija, ka shis da4iks atspoguļo suukņa darbību? kautkaadu slodzi pie noteikta aatruma -- hz..

tad kad man leeja ciet ( tanii briidi kad negaaja) raadiija 2 litri vairaak. un tad peeksni nokritaas atpakalj un gaaja norm. tik toreiz zonde 4akareeja smadzenes un lika gruust degvielu..

tik intensiivi gan man nebija, bet vajag padomaat no kurienes tas da4iks njem info un kaadus datus atspoguljo.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

26 Sep 2011, 17:03

Man tas ir gan uz gāzes, gan uz benzīna :)
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

26 Sep 2011, 21:41

man bija kas lidzigs, un paatrinajums bija izteikti kaa pa trepem. problema tika atrisinata, aizvedot auto pie bmw mehanika.
vins esot zondi nomainijis, ka ari pareizajas vietas salicis pareizos relejus, kas esot bijusi dala no tas problemas. neticami bet auto tika izarstets pec vina izdaribam!
...
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

26 Sep 2011, 23:21

Kā to sarpast - pareizos relejus? Un kurās vietās?
Profila bilde
Kobreti
Ziņojumi: 1305
Pievienojies: 13 Mar 2011, 14:02
Braucu ar: 325
Reputācija: 9
 

26 Sep 2011, 23:49

ja nemaldos daciks,ta pat kā citiem autiņiem ekanomaizers ņem no kolektora vakūma :super:
ka tev ar riepam ir nav gūltni beigti,suporti neķile? man bija ruastīšanās kad gūltnis bija beigts,braucot vienmērigi un paātrinoties autiņs raustijās-braucot vienmeriga ātrumā bija ta pat,ka raustās :hahaha:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

27 Sep 2011, 00:11

dogMa rakstīja:Kā to sarpast - pareizos relejus? Un kurās vietās?
tada zinjaa ka man katrs kurs bija grabstijies gar relejiem, bija vinus mainijis vietam lidz kamer tur bija galigaka putra, un pareizie releji nebija pareizajas vietas, karoc ta es no vinja sapratu. bet nekad ta ari neiedzilinajos kura vieta kam jabut, vienkarsi pec vinja darbosanas nofoceju tur ka visam jaiskatas :drink:
...
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Sep 2011, 07:58

Kobreti rakstīja:ja nemaldos daciks,ta pat kā citiem autiņiem ekanomaizers ņem no kolektora vakūma :super:
ka tev ar riepam ir nav gūltni beigti,suporti neķile? man bija ruastīšanās kad gūltnis bija beigts,braucot vienmērigi un paātrinoties autiņs raustijās-braucot vienmeriga ātrumā bija ta pat,ka raustās :hahaha:
Nop, ritošajā viss kārtībā.
Šādas problēmas sākās, ka sāka mirt (es tā pieņemu) kloķenes devējs. Tad nomira pavisam. Nomainīju un kādu brīdi nebija, tad atkal parādījās. Testa nolūkos ir mainīts arī kloķenes devējs - nekas nemainās..
Armando rakstīja:tada zinjaa ka man katrs kurs bija grabstijies gar relejiem, bija vinus mainijis vietam lidz kamer tur bija galigaka putra, un pareizie releji nebija pareizajas vietas, karoc ta es no vinja sapratu. bet nekad ta ari neiedzilinajos kura vieta kam jabut, vienkarsi pec vinja darbosanas nofoceju tur ka visam jaiskatas :drink:
Pie relejiem neviens nav bakstījies, jo 2 gadus braucu bez šādas parādības..
Profila bilde
Kobreti
Ziņojumi: 1305
Pievienojies: 13 Mar 2011, 14:02
Braucu ar: 325
Reputācija: 9
 

27 Sep 2011, 18:42

Armando rakstīja:
dogMa rakstīja:Kā to sarpast - pareizos relejus? Un kurās vietās?
tada zinjaa ka man katrs kurs bija grabstijies gar relejiem, bija vinus mainijis vietam lidz kamer tur bija galigaka putra, un pareizie releji nebija pareizajas vietas, karoc ta es no vinja sapratu. bet nekad ta ari neiedzilinajos kura vieta kam jabut, vienkarsi pec vinja darbosanas nofoceju tur ka visam jaiskatas :drink:
tur tak tikai trīs releji un stipri šaubos,ka sajaucot vietam vispār kaut kas notiks :hahaha:
degvielas sūknis,zondei apsilde,DME relejs :clap:
Profila bilde
Kobreti
Ziņojumi: 1305
Pievienojies: 13 Mar 2011, 14:02
Braucu ar: 325
Reputācija: 9
 

27 Sep 2011, 18:43

dogMa rakstīja:
Kobreti rakstīja:ja nemaldos daciks,ta pat kā citiem autiņiem ekanomaizers ņem no kolektora vakūma :super:
ka tev ar riepam ir nav gūltni beigti,suporti neķile? man bija ruastīšanās kad gūltnis bija beigts,braucot vienmērigi un paātrinoties autiņs raustijās-braucot vienmeriga ātrumā bija ta pat,ka raustās :hahaha:
Nop, ritošajā viss kārtībā.
Šādas problēmas sākās, ka sāka mirt (es tā pieņemu) kloķenes devējs. Tad nomira pavisam. Nomainīju un kādu brīdi nebija, tad atkal parādījās. Testa nolūkos ir mainīts arī kloķenes devējs - nekas nemainās..

Varbūt vaina tad pašos vados,vai sadalenes devējam :gigigi:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Sep 2011, 20:54

Tad diagnostikai būtu jārāda par sadalenes devēju :)
Profila bilde
Kobreti
Ziņojumi: 1305
Pievienojies: 13 Mar 2011, 14:02
Braucu ar: 325
Reputācija: 9
 

27 Sep 2011, 21:12

ari fakts! kas ar attālumu starp deveju un zobratu?
tev visu laiku tā raustas? :supeer:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

27 Sep 2011, 21:19

Praktiski jā, bet tikai siltam dzinējam. Kamēr auksts, tāds efekts/defekts nav. Ļooti reti uznāk, kad pazūd, bet praktiski vienmēr ar tādu jābrauc :\
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

27 Sep 2011, 21:55

Kobreti rakstīja:
Armando rakstīja:
dogMa rakstīja:Kā to sarpast - pareizos relejus? Un kurās vietās?
tada zinjaa ka man katrs kurs bija grabstijies gar relejiem, bija vinus mainijis vietam lidz kamer tur bija galigaka putra, un pareizie releji nebija pareizajas vietas, karoc ta es no vinja sapratu. bet nekad ta ari neiedzilinajos kura vieta kam jabut, vienkarsi pec vinja darbosanas nofoceju tur ka visam jaiskatas :drink:
tur tak tikai trīs releji un stipri šaubos,ka sajaucot vietam vispār kaut kas notiks :hahaha:
degvielas sūknis,zondei apsilde,DME relejs :clap:
jaa normali padomajot itkla teu taisniba, bet redz ka tomer ta nebija, jo es ar agrak tiresi tapat domaju
dogMa rakstīja:Praktiski jā, bet tikai siltam dzinējam. Kamēr auksts, tāds efekts/defekts nav. Ļooti reti uznāk, kad pazūd, bet praktiski vienmēr ar tādu jābrauc :\
nu tejau konkretui izklausas pec zondes problemam!
zinu ka esi jau nesen mainijis!
bet ka jau treicu man bija lidzigs variants un zonde bija ka viens no vainigajiem
...
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

29 Sep 2011, 00:27

a kas tad man ir, ka aukstam motoram - tikko pielaistam gribas ik pa laikam noslapt bet tad atkal pashi no seis uzkapj atpakalj apgriezieni, bet ja uzgaze un atlaizh pedali tad apgriezieni nokrit lenam lidz noslapst.
ka motors padarbojies kadu pus minuti ta problemu nav
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

29 Sep 2011, 00:55

nez, kaukur piesuc gaisu, gaisa masas meritajs, mok ella/tosols cilindros tiek un kamer izdeg vins mokas (tas tik gadijuma ja ta ir tikai noritiem, vai pec ilgakas stavesanas, nevis pilnigi katreizi) vel jau reali var but ari citas vainas. tik pat labi tas varetu but ari galvanais ecu, bet visticamakais jau ka nee! tev ir jasak merit sensori un parejas lietas kas ar to saistitas, ja pats gribi izpipet :drink:
...
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 

29 Sep 2011, 08:36

seeingman rakstīja:a kas tad man ir, ka aukstam motoram - tikko pielaistam gribas ik pa laikam noslapt bet tad atkal pashi no seis uzkapj atpakalj apgriezieni, bet ja uzgaze un atlaizh pedali tad apgriezieni nokrit lenam lidz noslapst.
ka motors padarbojies kadu pus minuti ta problemu nav
man šāda pati problēma bija, kad bija beigti cilindru blīvslēgi un sveces bija eļļā
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

29 Sep 2011, 18:23

sveces eļļā man nav.
problēma ir tikai no rītiem un pēc ilgākas stāvēšanas.
Jau labu laiku ir zināms, ka vienai lambdai ir izmiris sildelements, bet šitie pigori sākās tikai nesen.
Moš arī gofra jāmaina, jo palokot var redzēt, ka ir plaisas ārējā gumijā, bet neviena plaisa nav tā ka galīgi saplīsusi, bet varbūt tāpat kkur sūc garām.
Kur, kāda gorfra būtu ok?
Profila bilde
Error
Ziņojumi: 448
Pievienojies: 16 Aug 2011, 23:47
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga

29 Sep 2011, 19:23

es savam eparts.lv paņēmu gofru :super: