M50B20 Vanos

Profila bilde
e-power-36
Ziņojumi: 48
Pievienojies: 28 Dec 2013, 18:44
Braucu ar: e36 2.0 coupe
Atrašanās vieta: Kārsava

14 Mar 2016, 20:32

Sveiki! Man bēda tāda kad never vaļā sprausla, laikam kloķenes devējs atdeva galus, vietā dabūju citu,tik un tā nelec, tad apskatījos sadales vārpstas devēju tam arī čau...nomainīju arī to, bet tik un tā nekas nenotiek, laikam jo ieliktajiem devējiem galā magnēts, tiem kuriem kirdik melna plastmasa galā,bet korpuss metāla un tie bija SIEMENS vadības, bet šie laikam BOSCH vadības, iešāvās prātā varbūt es varu ņemt tā vienkārši iešteķerēt BOSCH vadības kompi SIEMENS vietā un cerēt kad aizies man ar tiem visiem BOSCH devējiem???Jo problēma tāda kad sprauslas never vaļā, varbūt ir kāds cits iemesls kas varētu būt pie vainas un kāds var man ieteikt katuko pačinīt????
Profila bilde
EE-7878
Ziņojumi: 170
Pievienojies: 20 Jan 2013, 19:24

14 Mar 2016, 21:31

Tev vajg siemens devejus
Kompi liekot nekas nemainisies gribi boch mainu pravodku un visus devejus
Profila bilde
Maskers
Ziņojumi: 107
Pievienojies: 30 Mar 2014, 00:01
Braucu ar: m50b25
Atrašanās vieta: Siguldas

14 Mar 2016, 21:35

e-power-36 rakstīja:Sveiki! Man bēda tāda kad never vaļā sprausla, laikam kloķenes devējs atdeva galus, vietā dabūju citu,tik un tā nelec, tad apskatījos sadales vārpstas devēju tam arī čau...nomainīju arī to, bet tik un tā nekas nenotiek, laikam jo ieliktajiem devējiem galā magnēts, tiem kuriem kirdik melna plastmasa galā,bet korpuss metāla un tie bija SIEMENS vadības, bet šie laikam BOSCH vadības, iešāvās prātā varbūt es varu ņemt tā vienkārši iešteķerēt BOSCH vadības kompi SIEMENS vietā un cerēt kad aizies man ar tiem visiem BOSCH devējiem???Jo problēma tāda kad sprauslas never vaļā, varbūt ir kāds cits iemesls kas varētu būt pie vainas un kāds var man ieteikt katuko pačinīt????
Es domaju ka tev vieglak bus nopirkt devejus.
Jo bosh nav vanus un varetu atskirties ecu pini un vanus nestradatu ka nakas vai vispar nestradatu.
Un ja vajag dacikus man ir adosu pa sviestmaizi ;)
Instagram-MISONAKS
Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D

15 Mar 2016, 13:10

Maskers rakstīja:
e-power-36 rakstīja:Sveiki! Man bēda tāda kad never vaļā sprausla, laikam kloķenes devējs atdeva galus, vietā dabūju citu,tik un tā nelec, tad apskatījos sadales vārpstas devēju tam arī čau...nomainīju arī to, bet tik un tā nekas nenotiek, laikam jo ieliktajiem devējiem galā magnēts, tiem kuriem kirdik melna plastmasa galā,bet korpuss metāla un tie bija SIEMENS vadības, bet šie laikam BOSCH vadības, iešāvās prātā varbūt es varu ņemt tā vienkārši iešteķerēt BOSCH vadības kompi SIEMENS vietā un cerēt kad aizies man ar tiem visiem BOSCH devējiem???Jo problēma tāda kad sprauslas never vaļā, varbūt ir kāds cits iemesls kas varētu būt pie vainas un kāds var man ieteikt katuko pačinīt????
Es domaju ka tev vieglak bus nopirkt devejus.
Jo bosh nav vanus un varetu atskirties ecu pini un vanus nestradatu ka nakas vai vispar nestradatu.
Un ja vajag dacikus man ir adosu pa sviestmaizi ;)
2.5 m50 ir ar bosch vadibu :giggle:
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
Profila bilde
Juniors
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 02 Jūn 2014, 10:57
Braucu ar: e36 M50B25

03 Apr 2016, 15:54

Svētki. Gribētu uzzināt vai M50B20TU dzinējam ieliekot sadales vārpstas no M52B25 var palielināt jaudu, vai arī tas ir bezjēdzīgi. Ir iespēja dabūt abas sadalenes, bet nezinu vai ir jēga čakarēties.
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

03 Apr 2016, 16:25

Tad jau drīzāk No m50tub25
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48

03 Apr 2016, 16:28

Juniors rakstīja:Svētki. Gribētu uzzināt vai M50B20TU dzinējam ieliekot sadales vārpstas no M52B25 var palielināt jaudu, vai arī tas ir bezjēdzīgi. Ir iespēja dabūt abas sadalenes, bet nezinu vai ir jēga čakarēties.
Man slinkums to darīt Tavā vietā, tapēc meklē pats. Meklē googlē abiem motoriem camshaft duration un salīdzini grādus vālēm. Ja ir lielāki grādi citam motoram, tad protams motors iegūs savādākas jaudas raksturlīknes
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

03 Apr 2016, 17:34

Juniors rakstīja:Svētki. Gribētu uzzināt vai M50B20TU dzinējam ieliekot sadales vārpstas no M52B25 var palielināt jaudu, vai arī tas ir bezjēdzīgi. Ir iespēja dabūt abas sadalenes, bet nezinu vai ir jēga čakarēties.
nē, grādi visi tādi paši, m52 ir tikai labāk balansētas, no m52 neder m50 traukos.
m50tub25 ir tieši tādas pašas kā, tevis nosauktajam m50tub20.
upgreids ir ielikt 2x ieplūdes sadalenes no m50 bezvanosa
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

03 Apr 2016, 17:36

AndrejCR rakstīja:
Maskers rakstīja:
e-power-36 rakstīja:Sveiki! Man bēda tāda kad never vaļā sprausla, laikam kloķenes devējs atdeva galus, vietā dabūju citu,tik un tā nelec, tad apskatījos sadales vārpstas devēju tam arī čau...nomainīju arī to, bet tik un tā nekas nenotiek, laikam jo ieliktajiem devējiem galā magnēts, tiem kuriem kirdik melna plastmasa galā,bet korpuss metāla un tie bija SIEMENS vadības, bet šie laikam BOSCH vadības, iešāvās prātā varbūt es varu ņemt tā vienkārši iešteķerēt BOSCH vadības kompi SIEMENS vietā un cerēt kad aizies man ar tiem visiem BOSCH devējiem???Jo problēma tāda kad sprauslas never vaļā, varbūt ir kāds cits iemesls kas varētu būt pie vainas un kāds var man ieteikt katuko pačinīt????
Es domaju ka tev vieglak bus nopirkt devejus.
Jo bosh nav vanus un varetu atskirties ecu pini un vanus nestradatu ka nakas vai vispar nestradatu.
Un ja vajag dacikus man ir adosu pa sviestmaizi ;)
2.5 m50 ir ar bosch vadibu :giggle:
ja tev tur bija siemens devēji tad tādi arī bija jāliek.
kompi tu nevari tā vienkārši citu pārspraust, pravodkas atšķiras
Profila bilde
Juniors
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 02 Jūn 2014, 10:57
Braucu ar: e36 M50B25

03 Apr 2016, 18:07

Bet kā ar tām izplūdes sadalenēm kad liek divas? Kā tad viņas noregulē?
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

03 Apr 2016, 18:49

Iepludes nevis izpludes,
To kas ieplude pec metkam, to kas izplude ar indikatoru un gradu ripu uz klokenes.
Izplude vinu ari nevar ta vienkarsi panemt un uzlikt, vinai gals jaapvirpo isaks.