Galvas skrūvju aizvietotājs - "špiļkas" jeb "head studs".

Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tā kā galvas uzlikšana vairs nav aiz kalniem, gribēju painteresēties, kur varētu dabūt tādas lietas, t.i., nevis skrūves, bet gan "špiļkas" (nezinu, kā latviski). Tāda štelle liekas labāks risinājums alumīnija blokiem.
Zinu, ka tādas pārsvarā izmanto nopietniem turbo projektiem, bet man nevajag tādas, kas maksā 100Ls :lol:

Varbūt kādam auto nāca tādas defaultā un ir nepieciešamā garuma, vītnes gājuma un diametra?

Bilde ieskatam:
Attēls
Profila bilde
megatrons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 427
Pievienojies: 21 Apr 2011, 20:51
Braucu ar: ar visu kas pagadās
Atrašanās vieta: Bauska, Riga
sheit vari pamekleet, bet te nekas pa leeto nav
http://store.vacmotorsports.com/categor ... d+Stud+Kit
no sheienes es pirku galvas bliivi
Es ātrumu nepārkāpju - braucu mūzikas ritmā..
Es pār sarkano nebraucu - cenšos paspēt pa dzelteno..
Es noteikumus nepārkāpju - visus līdz galam nemaz nezinu..
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
dogMa rakstīja:Tā kā galvas uzlikšana vairs nav aiz kalniem, gribēju painteresēties, kur varētu dabūt tādas lietas, t.i., nevis skrūves, bet gan "špiļkas" (nezinu, kā latviski). Tāda štelle liekas labāks risinājums alumīnija blokiem.
Zinu, ka tādas pārsvarā izmanto nopietniem turbo projektiem, bet man nevajag tādas, kas maksā 100Ls :lol:

Varbūt kādam auto nāca tādas defaultā un ir nepieciešamā garuma, vītnes gājuma un diametra?

Bilde ieskatam:
Attēls
vari pameginat pajautat kada nopietna veikala kur tirgo visadas skruves un uzgriezhnjus, tik neaizmirsti par to metala stipribu ;)
Profila bilde
Rex
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 27 Apr 2011, 00:12
Braucu ar: 328 coupe
Atrašanās vieta: Valmiera
Reputācija: 5
 
Nekas nesanāks ar skrūvju veikaliem. Tās "špilkas" tirgojas kā rezerves daļas. Nedabūsi tādus izmērus. Varēsi dabūt tikai priekš kolektoriem. Nafig vispār Tev viņas vajadzīgas?
Viss metināšanai! Visa veida metināšanas iekārtas un metināšanas materiāli. Sīkāk PM
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
parastos veikalos diemzel tadas neatrast! tas ir kas speciali jamekle autoveikalos, vai ari japasuta no piemeram wurth pardevejiem vai tadam lietam, vel vari meklet ebejaa!
be tiesham prkskam tev tadas vajag?
...
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
ja gribās tādas izvirtības, tad es ieteiktu pie kāda lauku virpotāja (lētāk) viņas pasūtīt, un pēc tam norūdīt. tik neaizmirsti labāku materiālu pameklēt ( staļ 3) nederēs. par šo ideju esmu Dogma pusē, jo nesen pārjaucot vienu dzinēju, nolauzu 11 skrūvju galvas :lol: paldies dievam man darbā ir tig,s un es veiksmīgi viņas izmāniju.

ar špilkām tas nekad nebūtu noticis :yes:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Manā gadījumā, skrūves visas izskrūvējās veiksmīgi, bet skrūvējot galvu atpakaļ, negribas vītni izraut :giggle:

Nevajag man skrūvju veikalus, kaut vai pasakiet, lūdzu, kur var kādā auto veikalā nopirkt kaut ko līdzīgi :) Varbūt kādam citam dzinējam kaut kas līdzīgs gājis?

Ebayā pieejamas tikai ARP, kas izmaksā vien 100Ls :lol:
Profila bilde
Rex
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 27 Apr 2011, 00:12
Braucu ar: 328 coupe
Atrašanās vieta: Valmiera
Reputācija: 5
 
Armando rakstīja:parastos veikalos diemzel tadas neatrast! tas ir kas speciali jamekle autoveikalos, vai ari japasuta no piemeram wurth pardevejiem vai tadam lietam, vel vari meklet ebejaa!
be tiesham prkskam tev tadas vajag?
Wurth Tev tādas nepiedāvās. :sad: Wurth Tevi aizsūtīs uz autoveikalu.
Ja nolauž skrūvju galvas, tad tās skrūves ir bijušas nepareizi pievilktas. Reizēm vajag padomāt ar galvu kā skrūves atskrūvēt nevis tikai griest.
Viss metināšanai! Visa veida metināšanas iekārtas un metināšanas materiāli. Sīkāk PM
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
nu nez nez, wurth gan nekur nepasutis, jo vinji piegadaa ar dazadako veidu skruves! pashi pasutam no vinjiem,
ja nolaush skruvi, un nau metinamais pa rokai, tad var meginat ieurbt vinjana ieksa un ar tadu specialu kreisas puses ( urbisa uzgalimi lidzigs) verkis, griesh nolaustaja skruve ieksa, un tada veida cits variants nevar but ka skruvi izskruvet ara! bet virpot ar parasto rokas virpu gan nebutu tas vienkarsakais veids ka tikt pie tadam skruvem! un neaizmirstam, ka skruves ir no krietni izturigaka terauda neka parasts dzelzis, kas virposhanas darbu velvairak sarezgiis! vaitad nevar pie dilera pasutit jaunas un viss? kapec tada problema vinjas dabut?
...
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
Profila bilde
Rex
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 27 Apr 2011, 00:12
Braucu ar: 328 coupe
Atrašanās vieta: Valmiera
Reputācija: 5
 
Armando rakstīja:nu nez nez, wurth gan nekur nepasutis, jo vinji piegadaa ar dazadako veidu skruves! pashi pasutam no vinjiem,
ja nolaush skruvi, un nau metinamais pa rokai, tad var meginat ieurbt vinjana ieksa un ar tadu specialu kreisas puses ( urbisa uzgalimi lidzigs) verkis, griesh nolaustaja skruve ieksa, un tada veida cits variants nevar but ka skruvi izskruvet ara! bet virpot ar parasto rokas virpu gan nebutu tas vienkarsakais veids ka tikt pie tadam skruvem! un neaizmirstam, ka skruves ir no krietni izturigaka terauda neka parasts dzelzis, kas virposhanas darbu velvairak sarezgiis! vaitad nevar pie dilera pasutit jaunas un viss? kapec tada problema vinjas dabut?
Armand, tici man, Wurth aizsūtīs gan Tevi ar tām skrūvēm uz rezerves daļu veikalu. Wurthā nostrādāju vairāk kā 5. gadus, tā ka zinu. Vienkārši tās skrūves tirgojas kā rezerves daļa. Par nolauztu skrūvju izskrūvēšanu citreiz. Ir Wurtam krietni labāki verķi nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.
Par tām skrūvēm. Dogma pats sev sarežģī dzīvi. Gribas pa kruto, bet negribas pa dārgo.
Viss metināšanai! Visa veida metināšanas iekārtas un metināšanas materiāli. Sīkāk PM
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Vienkārši jautāju, varbūt ir kāds cits risinājums, nekā špiļkas, kas paredzētas bešenajiem turbo projektiem ;)
Ja nav, tad nav, protams, liks jaunas paredzētas skrūves, bet gribas vienkārši ar garantu, nevis katru skrūvi pievelkot ar attiecīgo spēku, cerēt, ka neizraus vītni blokā..
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Rex rakstīja:
Armando rakstīja:nu nez nez, wurth gan nekur nepasutis, jo vinji piegadaa ar dazadako veidu skruves! pashi pasutam no vinjiem,
ja nolaush skruvi, un nau metinamais pa rokai, tad var meginat ieurbt vinjana ieksa un ar tadu specialu kreisas puses ( urbisa uzgalimi lidzigs) verkis, griesh nolaustaja skruve ieksa, un tada veida cits variants nevar but ka skruvi izskruvet ara! bet virpot ar parasto rokas virpu gan nebutu tas vienkarsakais veids ka tikt pie tadam skruvem! un neaizmirstam, ka skruves ir no krietni izturigaka terauda neka parasts dzelzis, kas virposhanas darbu velvairak sarezgiis! vaitad nevar pie dilera pasutit jaunas un viss? kapec tada problema vinjas dabut?
Armand, tici man, Wurth aizsūtīs gan Tevi ar tām skrūvēm uz rezerves daļu veikalu. Wurthā nostrādāju vairāk kā 5. gadus, tā ka zinu. Vienkārši tās skrūves tirgojas kā rezerves daļa. Par nolauztu skrūvju izskrūvēšanu citreiz. Ir Wurtam krietni labāki verķi nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.
Par tām skrūvēm. Dogma pats sev sarežģī dzīvi. Gribas pa kruto, bet negribas pa dārgo.
tu doma studixtractor? angliski ta saucas, griezh uz kreizo pusi kamer iekeras skruvei no iekspuses, un jo stiprak griez, jo stiprak iekeras un respektivi skruve skruvejas ara! vienkarsi nau ne jausmas ka tas latvieshu valodaa saucas! godigi sakot par to wurth runajot, sutijam no vinjiem tadas skruves kadas redzamas bilde tas apaksejaas, un vinji mums vinjas atgadaja, tik mes vinjas sutijam lai balkona malam pieskruvetu stiklu un vinas bija no nerzas un krietni mazaks izmers, laikam ka M5 bija bet fakts ka tads ka vinji sagadaja tadas, paliek :yes: bet taisnibas pec jasaka ka mums bija jagaida uz vinjam kads menesis, kamer vinji nez no kurienes dabuja, talak uz angliju un tikai tad pie mums uz iriju sutija, pet pietiks offtopiks!
MAARI, PERC JAUNAS UN MIERS, un nekas tur neaprausies
...
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Labi! Ja aprausies, sūtīsi man vietā citu bloku :super: :lol:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
izurbsi vienu izmeru lielaku un iegriezisi jaunu viitni! :yes:
...
Profila bilde
Rex
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 27 Apr 2011, 00:12
Braucu ar: 328 coupe
Atrašanās vieta: Valmiera
Reputācija: 5
 
Skrūvējot ar paredzēto spēku neizrausi nevienu skrūvi no bloka. neesmu dzirdējis ka kādreiz kāds to būtu izdarijis. Kgan visādi brīnumi ir redzēti.
To Armando. Tos ko Tu pieminēji, lai izskrūvētu nolauztas skrūves (sarunvalodā sauc par burkāniņiem) ir pēdējie sūdi. Kad strādāju Wurtā par pārstāvi, nepiedāvāju klientiem tos. Kā jau minēju ir 100 reiz labāks komplekts nolauztu skrūvju izskrūvēšanai. KKad vēlāk sameklēšu to un aizsūtīšu Tev bildi uz Pm. Viss pietek Oftopic
Viss metināšanai! Visa veida metināšanas iekārtas un metināšanas materiāli. Sīkāk PM
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Tie "burkāniņi" varbūt arī ir labi, bet tikai dārgais gals.
Kad man vajadzēja dabūt skrūvi no lonžerona ārā, nopirku tādu burkāniņu pa 1.20ls iekš delve2, nožīdoju nopirkt normālāku pa 5ar kapeikām, un tas lētais sūds savu kreiso vītni pret manu skuvi aprāva tik viegli, kā sviests uz maizes smērējas.
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
gribeeju teikt ka var paintereseeties ieksh delve2.lv varbuut tie taisa hz..
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Rex rakstīja:Skrūvējot ar paredzēto spēku neizrausi nevienu skrūvi no bloka. neesmu dzirdējis ka kādreiz kāds to būtu izdarijis. Kgan visādi brīnumi ir redzēti.
Ja būtu čuguna bloks - pat nerastos tāds jautājums ;)
Armando rakstīja:izurbsi vienu izmeru lielaku un iegriezisi jaunu viitni! :yes:
Tur jau tā lieta, ka arī tā neder, arī tāds 50/50 variants.

Tas viss, protams, pašā sliktākajā gadījumā. Ja nav pa normālu cenu, ar asarām acīs un cerību pilnu klēpi, vajadzēs skrūvēt jaunas skrūves :gigigi:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
kas tad alumīnija blokiem nav vispār paredzēts galvu nost ņemt, jau jau saki ka tik slikti tur viss ir?