Vanos

he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 
ms41 arī ir 2 releji, trešo vari nemeklēt.
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Dzonisz
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 30 Okt 2011, 23:22
Braucu ar: 320i coupe.
Atrašanās vieta: Cēsis
Ja trešā releja nav, tad tas nozīmē ko? Zonde var iet bez releja?
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Pag tev problemas sakas tapat vien vai pec kaut ka nomainas? Ja jau redzi kur ir zondes vadi tad seko lidz pirmajam stekerim un nomeri vai zondem pienak strava
Dzonisz
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 30 Okt 2011, 23:22
Braucu ar: 320i coupe.
Atrašanās vieta: Cēsis
Protblēmnas sākās bez redzama iemesla, Tad nu risinot, mainīju visu, ko ''augstie'' prāti teica. Nekas nav mainījies, ir tikai izmesta nauda.
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
noskaidro kada tev ir dzineja vadiba, mozh ir ta ka he 9600 teica,
var but droshinataju kaste ir mainita un kaut kas nav lidz galam izdarits?
ja vanosa gredzeni ir beigti var ari negrabet nekas, bet vienkarshi paatrinoties no tukshgaitas pazud jauda un pec 3000km atkal aiziet,
Solenoidu var parbaudit piesledzot pie stravas, plunzherim ir jaizbidas.
un ja fishku no zondes nonem vispar un pabrauc ka autinsh uzvedas?
Dzonisz
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 30 Okt 2011, 23:22
Braucu ar: 320i coupe.
Atrašanās vieta: Cēsis
Jau pirmajā postā rakstīju, ka vadība ir Siemens.
Vispirms jātiek uz bedres un jāmēģina apsekot zondes vadi, kur viņi aiziet.
Bez zondes braucot - bez izmaiņām. Principā es visu laiku braucu tā, itkā man zondes nebūtu virsū. Ja zondes apsilde neiet, neiet arī pati zonde.
Par to, vai drošinātāju kaste mainīta, vai nē, gan nezināšu. Mašīna pie manis ir kādu gadu un pāris mēnešus. Katrā ziņā, mēģināšu atrast, kur tas relejs ir iebāzts, jo tīri teorētiski - viņam ir jābūt.
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
no pieredzes-man uz e34 touringa ar siemens vadibu bija lidziga problema, pie vainas bija vanos, bet tads paterinsh ka tev nebija pat ar atslegtu vanosa salenoidu un zondi.
Dzonisz
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 30 Okt 2011, 23:22
Braucu ar: 320i coupe.
Atrašanās vieta: Cēsis
Kaut kur netā lasīju par Vanosa Solenoīda tīrīšanu, ķip ka viņu var iztīrīt un viss iet. Tas tā ir? Padalieties pieredzē, pagaidām nezinu, kas lācītim vēderā un uz kāda principa viņš strādā.
Vitalx325, paldies par pieredzi, meklēšu vainas. ;]
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
pasham salenoidam nav ko tirit, vienigais tas plunzhers kuru bida salenoids, bet kadai tad ir jabut ellai lai tur viss aiz...tos :o det nr 5
Attēls
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Neaiztiec to Vanosu, vienkārši sāc ar zondes piedabūšanu pie dzīvības un viss. Zini ka zonde nestrādā, bet maini visu pārējo.. :gigigi:

Man arī ir 2.0 ar Siemens vadību, zonde nestrādā, mazos apgriezienos ir tāds gurdenāks, bet nu patēriņš ir ļoti ok (zem 10litri ar pasmagu kāju). ;)


seeingman - NGK (NTK) zondes man ieteica arī Uldis no Mārupes (labs diagnostiķis), tā kā pašlaik uzskatu ka Tavs viedoklis par šīm zondēm nav pamatots, tāpēc to drīkst droši ignorēt. ;)
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 
Dzonisz rakstīja:
Vēl komplikācijas - Vanos neiet. Zinu, ka to jau pašā sākumā vajadzēja rakstīt, aizmirsu. Rādīja gan kompis, gan braukšanā jūt. Bet neklab un negrab.
Ruu, ja jau pat kompis rada ka vanos neiet tad droshi vien tas bus jataisa,solenoids var but beigts + vel jatiek skaidriba ar zondi. :yes:
Par ngk zondem - bija vienu bridi uz touringa, it ka stradaja normali, bet beigas gan samainiju uz siemens, lai visi komponenti ir no viena razhotaja, bet konkreti shaja situacija zondes firmas mainja diez vai bus risinajums.
Pēdējais labojis Vitalx325 - 05 Dec 2011, 10:57, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Hm, to gan kaut kā palaidu garām ka kompis arī to uzrādīja...
Dzonisz
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 30 Okt 2011, 23:22
Braucu ar: 320i coupe.
Atrašanās vieta: Cēsis
Nu man ir jātiek uz bedres un jāmēģina atrast to releju. Ir tāda nelāga aizdoma, ka tur varētu būt vaina, jo nav reāli, ka 3 zondēm neiet zondes apsilde. Pēc tam redzēs, kas būs un tad arī varēšu čakarēt to solenoīdu. Saprotu, ka jāsāk ar zondi un piekrītu tam par 100%.
Man gan jaudas bez zondes un vanosa ņefiga nav. Uz priekšu tiek smagi piespiežot. ;D
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Ruu rakstīja: seeingman - NGK (NTK) zondes man ieteica arī Uldis no Mārupes (labs diagnostiķis), tā kā pašlaik uzskatu ka Tavs viedoklis par šīm zondēm nav pamatots, tāpēc to drīkst droši ignorēt. ;)
Kādu laiku atpakaļ arī biju pie viena elektriķa signalizāciju likt brāļa auto un es viņam arī stāstīju par savām zondes problēmām un to, ka man jaunu vajag tikai Siemens zondi. Viņš arī kategoriski to noliedza, un teica, ka var mierīgi likt NGK zondi, jo nekas tur tpt nemainoties.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Galvenais ko nelikt - BOSCH universālās utt. ;) :yes:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Bet NGK jau tpt vien maksā kā Siemens, virs 90ls :rolleyes:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Man toreiz piedāvāja par 38ls. :hahaha:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Man ar tāda pārliecība visu laiku ir, bet tgd e-parts skatoties, maksā viņa 92ls :hahaha:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
var jau likt to ngk, tikai viņai jaunai ilgmūžība ir mazāka nekā dažām siemens zondēm.
tas ir tāpat kā likt uz auto grosā pirktu izplūdi, viss ir jauki forši jauna spīzdīzga izplūde, bet pēc 1-2gadiem atkal ir visās vietās caura, kamēr citi ar oem brauc un brauc.
bet nu katram jau ir galva uz pleciem..
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
chau,man ir lidziga problema ar savu aparaatu,bet man ar nav jauda,un pec 2,5-3 rpm,atkal paradas,bet nav riktiga,kaa vajadzetu but :D taads gurdens lidz 2,5 rpm,un man benju need,paterinjsh tads pats ka vienmer,tik jauda nav :D
kas varetu but par vainu?
Instagram - Sandis_e36