Bendzīna bāka un ventilācijas sistēma

Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Kāds zin precīzi kā jāstrādām tad da4ikam pēc ogles filtra? kas palaiž tvaikus dzinējā?
slinkjis mekleet. moz kaads zinaas.
peec manām domām:
1. visu laiku staav ciet, neplūst gais ne uz dzinēja pusi ne uz bākas pusi!
2. tad ik pa laikam kompis padod vinjam 12v un šis atver vaļā un pāris sekundēs izsūc bendzīna tvaikus?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
tur ir varsts vinam blakus un tas ir paredzets tikai uz vienu pusi
...
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 
Man ari jaut. Par to pashu, man kompis uzrada ka vinjsh nestrada. Ko tas maina? Elektrikim neesmu zvanijis, mo6 kads zin!;)
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
njaa, pirms uzdevu jautaajumu, jau amputeeju vinju un uz katru pusi no vinja ar skruveem aiztaisiiju sljaukas.

man vinsh straadaaja taa:
1. nonjeemu nost vareeju iepuust tikai virzienaa uz iepluudi- sanaaca ka vinsh man visu laiku valjaa staav. piemetu 12 voltus kad puutu, tad likaas ka vinsh veel vairaak paveraas valjaa.. kautko jau klikshkjeeja bet ciet nekad neaiztaisijaas.
neliekaas ka tas bija labi ka iepluude visu laiku njeema lieki gaisu no baakas. neparvelti suuknis saaka duukt peec 200 km un vienmeer baakaa bija vakums..

2.jench- viss ko vinsh dara teoreetiski ir bendziina tvaikus, kas sakraajas ba4okaa pie aizmugures ritenja, tos kautkaados briizos tas vaarstinsh atveras un iepluude caur ogles filtru sasuuc iekshaa..

3. pagaidaam domaaju vai labaak atveertu to trubinju tureet kas naak no baakas peec ogles filtra vai labaak atstaat aiztaisiitu.

pagaidaam nekaadas liekas bendziina smakas nejuutu.
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Tad jau sanak, ka reali ta bakas ventilacija nav nemaz tik vajadziga?

Nu man problema tada, ka m50b25 ta truba kas nak no ta varstina uz droseli ( vai tiesi aiz droseles ) bija noglusita ar skruvi.. un otra gala vnk. staveja vala. Sodien skatijos un petiju to varstu, liku pie 12 v neko nevar dzirdet un nekas nemainas, bet pasam varstinjam pusot gaisu tas uz vienu galu brivi laiz cauri, briziem uz abam pusem brivi laiz cauri un tad atkal briziem ne uz vienu galu nelaiz cauri.. respektivi vinjam laikam ir kapi?
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Tas varstiņš tad reāli ir vajadzīgs? Ko viņš īsti dara?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Regulē benzīna tvaika "padevi" uz ieplūdi. Teorētiski var iztikt bez tā vārstiņa, t.i., laist atmosfērā tos tvaikus.
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Kam, tas isti ir vajadzigs, kkadam tirakam atgazem vai ka? :D
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Lai nedeformētos bāka, kā arī lai nesmirdētu pēc benzīna. Laikam arī ekoloģija tur iejaukta :)