Miglas lukturi un pīpes signāls

Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
Tātad, ievadam man ir priekšējās miglas, bet uz tām neiet nekādi vadi, taču panelī ir miglu podziņa, kuru piespiežot, lampiņa neiedegas, kā arī visa elektronika, neskaitot vadus.

Man jau šķita, ka pīpes signāls skan nedaudz klusi un dīvaini, bet vakar atklāju, ka uzpīpinot atskan vājš signāls UN panelī iedegas zaļā priekšējo miglu lampiņa ;D Kā tas izskaidrojams? Miglas vadi pievienoti pie taures?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
:D :D izklausas intresanti, tev droseklis miglam ir? ir janjem stures plastmasi nost un jaskatas kas tur ir samuhljits. iespejams ka kads licis kadu citu sturi agrak un nau stures gredzeni pasejushi un panmis pipinamam vadu no blekus esosajam miglam, talak vadus likvidejis lai nekarajas tur pie miglam. tas ir tikai minejums un tev pasam bus janjem testeris rokaa un japarbauda, kur kurs vads aiziet.
ps autinjiem ir 2 taures signali, viens augstais tonis otrs zemais, kopaa vinji veido skanjas signalu. mok tev viens no tiem neiet. tiec pie vinjiem un pameri tur kontaktus vai signala nospiesanas gadijumaa pie abiem pienak pareizaa elekttriba.
man vinji ir zem gaisa filtra kastes, autinjiem ar kreiso stuuri mok vinji ir kkur citur
...
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
Man miglām ir gan relejs, gan drošinātājs, gan slēdzis salonā, gan pašas miglas, tikai uz tām neiet nekādi vadi. Būtu vēl lielāks cirks, ja tad, kad uztaurētu, ieslēgtos miglas ;D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
mok iesledzas ar, nu tad tev nau nekadu problemu, jaievelk jauni vadi vai jasameklee vecie! ;) jo kkur jau vinjiem jabut, kautvai nogriestiem.
...
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
Nu tad stāsts tāds - man auto ir tas joks, ka tad, kad spiežu pīpi, ir vāja skaņa un panelī iedegas priekšējo miglu lampiņa. Šodien atklāju, kādēļ ... Es jau vadītāja pusē atradu nogrieztos miglu vadus (brūns, zeltens&brūns), tad meklēju tos arī pasažiera pusē. Izrādās, ka tie ir iesprausti pīpē. Tātad, kāds gudrinieks ir pīpi uz stūres uztaisījis par miglas lukturu slēdzi un vadus pievienojis pīpei.

Tagad man interesē, kā uztaisīt, lai miglas lukturu slēdzis ir normālais slēdzis. Vai kāds var palīdzēt?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
:D :D :D nu psc psc, mok kadam baigi paticis braucot midzinat miglas :D taa vieglak slegat vinas. pasties diy sadaljaa, liekas ka bija teema par miglu uzstadisanu, tur ari atradisi sev vajadzigo infu, bet taa jau vienkarsi savienojot vadus atpakal. tur nekas sarezgts nau, tik jazin kuri pareizie vadi un japievieno pareizajas vietas
...
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
pīpes parasti pīpē nevis spiež uz stūres...
un taurei nekādi citi vadi nav pievienoti, ka tikai miglu?